New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Spagnuolo szent lett :rolleyes:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82624a6d/article/exrams-coach-spagnuolo-agrees-to-become-saints-dc?module=HP11_headline_stackForti
bazz... na akkor topp off mellé lesz egy elég jó deff... azok a pass rush playek amiket Spags itt felrajzolt, sosem fogom elfelejteni...

Williams meg akkor vszeg ezért ment át, mert érezte a vesztét, ezt eddig nem is értettem, de már tiszta!csebi
hála égnek nem az Eagles-be ment... kicsit unalmas lesz ott az NFC south :rolleyes:ironroy
na, azért a Saintsnél közel sincs az az emberanyag, ami a Giantsnél van/volt... én is bízok Spagsben, de azért akkora hihetetlen csoda azért nem várható...

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Spanglit szívesebben láttam volna az afc eastben, hogy 3 évig ne meccseljünk
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Spagnuolo szent lett :rolleyes:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82624a6d/article/exrams-coach-spagnuolo-agrees-to-become-saints-dc?module=HP11_headline_stackForti
bazz... na akkor topp off mellé lesz egy elég jó deff... azok a pass rush playek amiket Spags itt felrajzolt, sosem fogom elfelejteni...

Williams meg akkor vszeg ezért ment át, mert érezte a vesztét, ezt eddig nem is értettem, de már tiszta!csebi
hála égnek nem az Eagles-be ment... kicsit unalmas lesz ott az NFC south :rolleyes:
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Spagnuolo szent lett :rolleyes:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82624a6d/article/exrams-coach-spagnuolo-agrees-to-become-saints-dc?module=HP11_headline_stackForti
bazz... na akkor topp off mellé lesz egy elég jó deff... azok a pass rush playek amiket Spags itt felrajzolt, sosem fogom elfelejteni...

Williams meg akkor vszeg ezért ment át, mert érezte a vesztét, ezt eddig nem is értettem, de már tiszta!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az merre is van? 😀
Asbee
A Sugár az Őrsnél ! a bazársor meg az oldalában a Kerepesi mellett !azon belül majd megtaláljuk egymást gondolom!yooker
8 körül be is érek, onnan metróval meg sima ügy. Tökéletes :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Az merre is van? 😀
Asbee
A Sugár az Őrsnél ! a bazársor meg az oldalában a Kerepesi mellett !azon belül majd megtaláljuk egymást gondolom!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Spagnuolo szent lett :rolleyes:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82624a6d/article/exrams-coach-spagnuolo-agrees-to-become-saints-dc?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Helyszínt illetően végleges döntés várható ma estére? 😊Asbee
a Sugárt a szavazás alapján véglegesnak gondolom! Találkozó meg mondjuk 1/2 9
a bazársoron??!!yooker
Az merre is van? 😀

@Asbee Nagyon jól csináljátok ezt a blogot, jók a cikkek van mondanivalójuk, le a kalappal. :cool: Remélem kitart mindenki lelkesedése, én bőszen lájkolok és kommentelek. 😉BigRoby.hu
Danke 😉 Próbálok igyekezni, lelkesedés nagyon remélem megmarad és azt is, hogy nem írok olyan sok hülyeséget.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
@Asbee Nagyon jól csináljátok ezt a blogot, jók a cikkek van mondanivalójuk, le a kalappal. :cool: Remélem kitart mindenki lelkesedése, én bőszen lájkolok és kommentelek. 😉

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Helyszínt illetően végleges döntés várható ma estére? 😊Asbee
a Sugárt a szavazás alapján véglegesnak gondolom! Találkozó meg mondjuk 1/2 9
a bazársoron??!!yooker
Tökéletes! 😀

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Helyszínt illetően végleges döntés várható ma estére? 😊Asbee
a Sugárt a szavazás alapján véglegesnak gondolom! Találkozó meg mondjuk 1/2 9
a bazársoron??!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Helyszínt illetően végleges döntés várható ma estére? 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Nekem is van egy replika oldskool giants mezem név nélküli, de kicsi rám, olyan L-es lehet, ha kell valakinek viselni előtúrom!

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Tikiset kőcsönadom.vadibandi
Nagyon szépen köszönöm! A sörök átvehetők a pultnál. 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szerintem ha elég Giants fan jön, akkor nem lesz bealvás; az hogy mások nem szurkolnak vagy nem nekünk, az a Pointersben sem zavart múlt héten. 😀

Én f8-f9 között szívesen odamegyek az Örsre. Ha tud valaki kocsmát arra akkor lehet alapozni ott, vagy ott a Sugár előtti bazársoron is be lehet nyomni 1-2 doboz sört.

Nekem az a bajom hogy az egész családban az egyetlen kék gönc, öcsém P. Manning meze. 😀 Ha valaki hoz egy plusz baseball satyit vagy van plusz egy L-es meze, az vendégem 1-2 sörre. :]salander
Satírozd ki a P-t E-re :rolleyes: 😊 No meg a Colts logókat tépked le 😛BigRoby.hu
A Tikiset kőcsönadom.




több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Szerintem ha elég Giants fan jön, akkor nem lesz bealvás; az hogy mások nem szurkolnak vagy nem nekünk, az a Pointersben sem zavart múlt héten. 😀

Én f8-f9 között szívesen odamegyek az Örsre. Ha tud valaki kocsmát arra akkor lehet alapozni ott, vagy ott a Sugár előtti bazársoron is be lehet nyomni 1-2 doboz sört.

Nekem az a bajom hogy az egész családban az egyetlen kék gönc, öcsém P. Manning meze. 😀 Ha valaki hoz egy plusz baseball satyit vagy van plusz egy L-es meze, az vendégem 1-2 sörre. :]salander
Satírozd ki a P-t E-re :rolleyes: 😊 No meg a Colts logókat tépked le 😛

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szerintem ha elég Giants fan jön, akkor nem lesz bealvás; az hogy mások nem szurkolnak vagy nem nekünk, az a Pointersben sem zavart múlt héten. 😀

Én f8-f9 között szívesen odamegyek az Örsre. Ha tud valaki kocsmát arra akkor lehet alapozni ott, vagy ott a Sugár előtti bazársoron is be lehet nyomni 1-2 doboz sört.

Nekem az a bajom hogy az egész családban az egyetlen kék gönc, öcsém P. Manning meze. 😀 Ha valaki hoz egy plusz baseball satyit vagy van plusz egy L-es meze, az vendégem 1-2 sörre. :]
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Én azt mondom Sugár mindenkin legyen valami kék ha NYG motívumos az csak hab a tortán 😊
Találkozzunk 8:30-kor a Sugár előtt 😀

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉ThundersNFL
csak elrontotta a hasát a hétvégén a sok sajttal 😂
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉ThundersNFL
rákerestem és sajnos nincs Lopedium az USA-ban, így már csak Istenben bízhatunk! 😀csebi
hatóanyagra keress ! loperamide ! 😛

amúgy ha már Sugár akkor sztem mindkettőt nézzük ott !
találkozó meg legyen az Őrsön valami talponállónál !
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én a Sugárra szavazok.

Blog szerkesztését pedig Balu (Nézettségi rekord) és Lotus (Akiken sok múlhat 1. - Giants) is megkezdte!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Úgy érzékelem, kezdek kisebbségbe kerülni a különutas meccsnézési ötletemmel. Azért még egyszer rákérdezek: Ki akarja a Sugárban nézni a meccsünket és ki akarja külön?

Ha az első verzióra szavaz a többség, én akkor is azt javasolnám, hogy az AFC-döntőt nézzük meg vhol közösen, majd annak végeztével vagy akár félidőben átmehetünk a Sugárba. Így megoldott a hatásos belépő is!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉ThundersNFL
rákerestem és sajnos nincs Lopedium az USA-ban, így már csak Istenben bízhatunk! 😀csebi
Tebow-ban???
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉ThundersNFL
rákerestem és sajnos nincs Lopedium az USA-ban, így már csak Istenben bízhatunk! 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Jön a jó hír: #Giants HC Tom Coughlin announced QB Eli Manning has a stomach bug; listed as limited today per @AlbertBreer. NYG hoping its a 24-hr issue.Deny
Széntabletta vagy Lopedium 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018