New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Eli ha megnyeri a SBt, egyértelmű üzenet lesz, hogy nem a fakezű bátyját kéne hypeolni végre.. Egyszer bárki nyerhet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cruz facebookján már ki is írta facebookjára a superbowlt. Nagy arc...nekem nem lenne erőm egy ilyen meccs után a mobilomat nyomkodni.lotus86
Nyilván ilyenkor más viszi a cuccot, egész meccs alatt posztolgatott, az azért nagy luxus lenne szerintem 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Tudtam, h durva meccs lesz de azért ez túlzás.. hihetetlen jó ez a Frisco D tényleg. Szerencsénk volt ezt el kell ismerni, de tettünk is érte..
SBt játszunk megint, ki hitte volna ezt még pár hete...
SZÉP VOLT FIÚK!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
MEGVAN BABY!!!!! 😀 ááá ez a meccs gyilkos volt, még mindig gombóc van a torkomban :rolleyes: GO GIANTS!!!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Cruz facebookján már ki is írta facebookjára a superbowlt. Nagy arc...nekem nem lenne erőm egy ilyen meccs után a mobilomat nyomkodni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
ROAD WARRIORS!!!!!!!! Két hét múlva SB! :cool: Felejthetetlen ütközet, hatalmas győzelem! Gratula!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
EL SEM HISZEM! újra SB-t játszunk :cool: :cool: :cool: 😀 😀 😀 😂 😂 😛 😉
ez eddig a legnehezebb meccsünk, a 2007-es NFC döntő óta...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratula a heroikus győzelemhez, a döntőben verjétek meg a Patset, kérlek! 😉 😛 😊
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.C
3.B
4.B
5.A
6.C
7.B
8.B
9.A
10.B
11.D
12.A
több mint 12 éve
iason New York Giants 58
Jó szurkolást és meccs nézést minden Giants drukkernek! Hajrá Giants!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. C
3. B
4. A
5. A
6. B
7. B
8. B
9. C
10. B
11. D
12. A
több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. A
2. C
3. B
4. B
5. A
6. C
7. C
8. B
9. C
10. A
11. C
12. B
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Én is abban bízok, hogy a D megint lenullázza az ellenfelet. Az Atlantával szó szerint megvolt, a GB O ellen a 20 pont annak számít, főleg úgy, hogy legalább az egyik TD szinte ajándék volt. Azért abban mindenkivel egyetértünk, hogy a két legyőzött csapat támadói jobbak, mint a 49-ersé. Ebben bízok a legjobban. 20 pontot megint fogunk szerezni, a D-t meg képesnek tartom az elmúlt két meccs alapján 10-15 ponton tartani az ellent. Aztán lehet, hogy nem így lesz, de én nagyon bízok ebben.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Felvezetésként újra megnéztem a GB elleni meccsünket, iszonyat jól játszottunk végig. A védelem szinte hiba nélkül hozta le a meccset, akárcsak az Atlanta ellen. Asszem ezek után joggal várható el a jó teljesítmény a Frisco ellen is, tényleg az lesz a kérdés, h az offense mire megy ez ellen a brutál jó SF védelem ellen. Az OL nagyon jól összeállt az utóbbi meccseken, de nyilvánvalóan most lesz a legnehezebb feladat elé állítva, remélem állják a sarat majd.
Nem várható pontzuhatag az biztos, remélem jól jövünk ki a kritikus helyzetekből. De várom má a meccset 😊
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. B)
3. A)
4. B)
5. A)
6. C)
7. B)
8. B)
9. A)
10.C)
11. B)
12. A)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én megyek egyenesen sugárba itt vonaton úgyis sörözgetek már.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
NFC főcsoport döntő! (el sem hiszem, hogy ezt írom)
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. 115 futott yardnál többet szerez a Friszko? B
5. Ki szerez több labdát? A
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B
7. Manning vagy Smith dob több INT-et a meccsen? C
8. Hány yardot szerez a NYG támadóegysége összesen? B
9.Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? C
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) Aironroy
Én még be vagyok osztva egy filmnézésre a barátnőm mellé, de n9-re ott leszek a Sugár előtt.
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
igenAsbee
zsír. akkor én most megnézem a packers meccset megint, hogy estére tuti ne legyen körmöm. (:
nyolckor ott.noel
pontosan merre? meg akkor bazár sort is megnézzük, vagy egyből megyünk fel?csebi
csak meg kéne nézni a bazársört előtte, nem?
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ballard valószínűleg nem fog játszani vasárnap, Baas meg elkapta Eli influenzáját. Nem indul valami fényesen az utazás a nyugati partra. :/salander
Úgy néz ki, Ballard is pályára léphet. A bemelegítéskor döntik majd el, hogy játékra alkalmas-e. Rajta kívül az 53 fős keretből mindenki játékra alkalmas.

Asbee: Köszi az oldal létrehozását, ez valóban hiánypótló. Sok kitartást kívánok a cikkezéshez neked, Balunak, és lotusnak is.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Akkor végülis 8 a Sugár előtt az utolsó? Csak mert még mindig nem kaptam választ 😊NightBoY
igenAsbee
zsír. akkor én most megnézem a packers meccset megint, hogy estére tuti ne legyen körmöm. (:
nyolckor ott.noel
pontosan merre? meg akkor bazár sort is megnézzük, vagy egyből megyünk fel?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Aztán ki marad józan a végére???? Szerintem senki mert ha nyertek azért lesztek beállva ha meg nem nyertek akkor meg azért 😀ThundersNFL
Mi bírjuk az alkoholt 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Aztán ki marad józan a végére???? Szerintem senki mert ha nyertek azért lesztek beállva ha meg nem nyertek akkor meg azért 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Akkor végülis 8 a Sugár előtt az utolsó? Csak mert még mindig nem kaptam választ 😊NightBoY
igenAsbee
zsír. akkor én most megnézem a packers meccset megint, hogy estére tuti ne legyen körmöm. (:
nyolckor ott.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor végülis 8 a Sugár előtt az utolsó? Csak mert még mindig nem kaptam választ 😊NightBoY
igen


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. B
2. C
3. C
4. A
5. B
6. B
7. A
8. C
9. C
10. A
11. D
12. A