New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
A pechet a pancserok használják menekülő útvonalnak.
ozibozi
Hat ha az hogy a mostanaban hozott OL jatekosok hullanak mint a legyek es kb ujra lehet gondolni az egesz falat szezon kezdet elott 2-3 hettel az nem pech akkor nem tudom mi az...
De lehet en gondolom rosszul es ezt barki pikk-pakk megoldja aki nem pancser 🤪
yooker
Szimplán csak el vannnak átkozva, lehet vlm boszorkány mester lesz a megoldás mert edzőkkel orvosokkal nem fog menni 😊
ozibozi
Megfejtettem!A két Pats elleni SB győzelem kulcsa a DL volt és hogy hívták a Pats OL edzőjét?DANTE Scarnecchia.Egyértelmű ki rakta ránk az OL átkot 😂😂
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
A pechet a pancserok használják menekülő útvonalnak.
ozibozi
Hat ha az hogy a mostanaban hozott OL jatekosok hullanak mint a legyek es kb ujra lehet gondolni az egesz falat szezon kezdet elott 2-3 hettel az nem pech akkor nem tudom mi az...
De lehet en gondolom rosszul es ezt barki pikk-pakk megoldja aki nem pancser 🤪
yooker
Szimplán csak el vannnak átkozva, lehet vlm boszorkány mester lesz a megoldás mert edzőkkel orvosokkal nem fog menni 😊
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
A pechet a pancserok használják menekülő útvonalnak.
ozibozi
Hat ha az hogy a mostanaban hozott OL jatekosok hullanak mint a legyek es kb ujra lehet gondolni az egesz falat szezon kezdet elott 2-3 hettel az nem pech akkor nem tudom mi az...
De lehet en gondolom rosszul es ezt barki pikk-pakk megoldja aki nem pancser 🤪

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Haba New York Giants 590
Azert beszaras milyen pechunk van ezzel a kibaszott OL-vel mar egy ideje...most pl hogy vegre talan valami alakulna a serulesek jonnek sorozatban☹️
yooker
Szerintem is marha nagy pech, és remélem az alapszakaszra felépül a java. Mivel azért nem sztár játékosok sérülgetnek (legalábbis azt hiszem), a fő probléma, h nem tud egy fix OL keret együtt edzeni, ez pedig marhára fog hiányozni a későbbiekben, akárki is játszik.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
A pechet a pancserok használják menekülő útvonalnak.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Azert beszaras milyen pechunk van ezzel a kibaszott OL-vel mar egy ideje...most pl hogy vegre talan valami alakulna a serulesek jonnek sorozatban☹️

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Azért az elég érdekes, hogy Landon Collins-nak még mindig nincs csapata, gondolom nem fogjuk felszedni ezek után, bár a secondaryt elég vékonynak érzem :/
Rodaron
Semmi meglepő nincs ebben a játékát látva. Az utolsó jó meccse kábé 2016-ban volt.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
pénze van már
ozibozi
Ennek ellenére, ha jól olvasgattam, pont azért nincs csapata, mert nem ad senki annyit neki, mint amit kér
Haba
Tőlünk is azért lépett
több mint 2 éve
Haba New York Giants 590
pénze van már
ozibozi
Ennek ellenére, ha jól olvasgattam, pont azért nincs csapata, mert nem ad senki annyit neki, mint amit kér
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
pénze van már
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Azért az elég érdekes, hogy Landon Collins-nak még mindig nincs csapata, gondolom nem fogjuk felszedni ezek után, bár a secondaryt elég vékonynak érzem :/
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Tóni ismet sérult !😜
yooker
Csak nem akar lesérülni,
‘Ravasz vagy ravasz’
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Tóni ismet sérult !😜
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Tudom, hogy 1 db meccsből, főleg egy edzőmeccsből nem lehet komoly következtetéseket levonni, na de azért mégis... Eddig mást sem lehetett hallani az edzőtáborban, minthogy az O szenved és a D dominál. BB báéknál meg csak azt szajkózták, hogy az O teljesen vakon van. Na ehhez képest csak nyomoztuk a labdát, nyomás semmi nem volt, hátul meg Robinson vezetésével a DB-k totál vakon voltak. Már mondtam Vink kinevesénél, hogy vannak kétségeim. Az tényleg nagyon produktív volt, amit korában csinált a Ligában, de akkor egy amúgy is klasszis emberanyag állt rendelkezésére. Amikor meg sérülések miatt már nem annyira, akkor bűnrossz eredményeket produkált. És a mi mostani állományunk semmivel nem jobb a tavalyi holló D-nél. Ezért mondtam, hogy jobban örültem volna Fangio-nak, aki többször is tudott szintet lépni kifejezetten gyenge anyaggal. Szóval vannak kétségeim. A másik dolog ami még mindig idegesít, az Bradberry. Tudom, hogy nincs zsé a nyugdíjba vonult balfasz miatt, de nem rajta kellett volna spórolni. Van még elég drága ember rosteren, akik kevésbé hiányoznának. Nem számoltam utána, kinek a kivágásával mennyi dead money maradna, meg hasonlók, de ott van a Saints, akik nagyságrendekkel nagyobb hiányt tudnak rendszeresen eltüntetni, szóval meglehet oldani. Tavaly ugyanez volt Zeitler esetében. A leggyengébb egységbe nem draftoltunk senkit, viszont elengedtük a legjobb embert mert drága, de megtartottuk a hasonlóan drága, csak sokkal rosszabb Soldert. Azt is meg kellett volna oldani, meg most ezt is!

PS: Mondjuk az előző DC kinevezésekor még szkeptikusabb voltam, aztán Graham-ben pozitívan csalódtam.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Utolso masodperces W ! Ez igen 😀
Osszefoglaloban voltak szep hosszu futasok , goal line szituban is gyonyoruen blokkolt a fal elvileg edzesen nagy hangsulyt fektettek ra szoval ez mondjuk pozitiv.
Passz vedekezesbem azert eleg ordas homaly playek is jottek de majd biztos lesz jobb...
A cserektol kisebb baj de A.Robinson se tudta igazan mi ujsag...
Sajnos lett par serules
Tiz perc alapjan kb ennyi + a lenyeg hogy elkezdodott😀
yooker
Én megnéztem az egész meccset, nagyjából a várható dolgok történtek. Ami pozitív meglepetés volt, hogy a futás folyamatosan működött, szinte minden felállásban még azokban az esetekben is amikor egyértelmű volt, h futójáték lesz. Passzjáték túl sok nem volt (nyilván az előzőnek is köze van ehhez), de mondjuk Webb passzai kb kivétel nélkül INT gyanúsak voltak (fele közülük konkrétan pick6 gyanús..), de talán ennek túl sok jelentősége reméljük nincs. A másik ami pocsék volt az a cornerek teljesítménye a második félidőben, nyugodtan nevezhetjük katasztrófának amit előadtak. Mivel az alap pass rushunk várhatóan gyenge lesz/lenne idén is, így rengeteg lesz a blitzelés, egyelőre ennek inkább a hátulütői jöttek ki, remélem élesben azért jobban fog működni ez.
Mivel egy ilyen pre meccsnél az első fele a meccsnek sokkal lényegesebb, mint a második így azért nem volt rossz az összkép, mert bár csak 10-7 volt ide a félidő, de az első félidőben eléggé domináltunk mindkét oldalon. (persze azt tegyük hozzá, h míg nálunk az elején a kezdők voltak fent, addig a NE-nél eleve zömmel a második csapat kezdett, szóval azért a pezsgőbontás még korai)

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Utolso masodperces W ! Ez igen 😀
Osszefoglaloban voltak szep hosszu futasok , goal line szituban is gyonyoruen blokkolt a fal elvileg edzesen nagy hangsulyt fektettek ra szoval ez mondjuk pozitiv.
Passz vedekezesbem azert eleg ordas homaly playek is jottek de majd biztos lesz jobb...
A cserektol kisebb baj de A.Robinson se tudta igazan mi ujsag...
Sajnos lett par serules
Tiz perc alapjan kb ennyi + a lenyeg hogy elkezdodott😀

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Azért az remélem megvan, hogy a fogadóirodáknál favoritok vagyunk 1.64 -2,7
Remélem azért hasznos lesz ez az edzés, még ha ilyen gyenge csapat ellen is játszunk.
/😊/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Úgy tűnik hajnalban játszanak a kezdők. Ezen kívül még érdekes lesz nézni mennyit fejlődött Mbaeteka, Umenyiora felfedezettje.
több mint 2 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
 www.nj.com/giants/2022/08/giants-training-camp-observations-day-10-amid-fight-filled-practice-daniel-jones-kadarius-toney-struggle-joshua-ezeudu-sidelined.html
dande2
tenyleg komolyan kerdezem mkitol:
bki olvasott bmit, ami alapjan Jonesban bizakodhatunk? nagyon nem neki valo Daboll rendszere, bar nem tudom, hogy melyik rendszer lenne neki valo, ha mar a sokadik sem jo neki. meg eskuszom, hogy Shurmur rendszereben volt a legjobb.
csebi
Én azt olvastam, hogy az első pár edzésen tényleg rossz volt Jones, de az elkapók se segítették a sok elejtett labdával. Aztán utána eléggé feljavult a támadósorral együtt, nyilván volt honnan. De szerintem biztató ez a fejlődési ugrás. Például 6. nap "looked better" 7. nap 9/10 8. nap run heavy offense (alig passzoltatták) 9. nap "was brutal". Jó ez a 10. nap nem kellett volna, de hátha ez volt a kisiklás, majd kiderül. Úgyis az első 5-6 meccs lesz a mérvadó, hogy sikerül elsajátítani az új rendszert vagy egyáltalán sikerül-e.
fodetra
Ha meg nem, akkor fődetrá? 😊
Wyatt
Akkor nincs más választás
Közben leesett 😊

Szerkesztette: fodetra
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.nj.com/giants/2022/08/giants-training-camp-observations-day-10-amid-fight-filled-practice-daniel-jones-kadarius-toney-struggle-joshua-ezeudu-sidelined.html
dande2
tenyleg komolyan kerdezem mkitol:
bki olvasott bmit, ami alapjan Jonesban bizakodhatunk? nagyon nem neki valo Daboll rendszere, bar nem tudom, hogy melyik rendszer lenne neki valo, ha mar a sokadik sem jo neki. meg eskuszom, hogy Shurmur rendszereben volt a legjobb.
csebi
Én azt olvastam, hogy az első pár edzésen tényleg rossz volt Jones, de az elkapók se segítették a sok elejtett labdával. Aztán utána eléggé feljavult a támadósorral együtt, nyilván volt honnan. De szerintem biztató ez a fejlődési ugrás. Például 6. nap "looked better" 7. nap 9/10 8. nap run heavy offense (alig passzoltatták) 9. nap "was brutal". Jó ez a 10. nap nem kellett volna, de hátha ez volt a kisiklás, majd kiderül. Úgyis az első 5-6 meccs lesz a mérvadó, hogy sikerül elsajátítani az új rendszert vagy egyáltalán sikerül-e.
fodetra
Ha meg nem, akkor fődetrá? 😊

több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
tenyleg komolyan kerdezem mkitol:
bki olvasott bmit, ami alapjan Jonesban bizakodhatunk?
csebi
Persze, csak jó helyen kell olvasgatni. Például azokat a tweeteket, amiket a játékosaink írnak. Azokban minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindenki kurva nagy istencsászár. A feltöltött videóik is szenzációsak. A támadóknál csak olyanokat láttam, ahol minden play-ből td lesz, a védőknél meg kizárólag olyat, ahol minden embert és minden labdát levadásznak.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
A 365G azon sopánkodik hogy pl az 4-5 napon egy screen sem megy emberhez jó ritmusban, ami egy rookietól is elvárható lenne.
Írjuk a lámpaláz rovására. 😉
Lepényhal’

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem jó lesz DJ, legalább is semmiképp sem lesz katasztrófa.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Kintin azt olvastam kb Halloweenig Okt. végéig kap bizalmat, addig nem cserélik max ha katasztrófa lesz.
Kérdés kinek mi a katasztrófa.
több mint 2 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
 www.nj.com/giants/2022/08/giants-training-camp-observations-day-10-amid-fight-filled-practice-daniel-jones-kadarius-toney-struggle-joshua-ezeudu-sidelined.html
dande2
tenyleg komolyan kerdezem mkitol:
bki olvasott bmit, ami alapjan Jonesban bizakodhatunk? nagyon nem neki valo Daboll rendszere, bar nem tudom, hogy melyik rendszer lenne neki valo, ha mar a sokadik sem jo neki. meg eskuszom, hogy Shurmur rendszereben volt a legjobb.
csebi
Én azt olvastam, hogy az első pár edzésen tényleg rossz volt Jones, de az elkapók se segítették a sok elejtett labdával. Aztán utána eléggé feljavult a támadósorral együtt, nyilván volt honnan. De szerintem biztató ez a fejlődési ugrás. Például 6. nap "looked better" 7. nap 9/10 8. nap run heavy offense (alig passzoltatták) 9. nap "was brutal". Jó ez a 10. nap nem kellett volna, de hátha ez volt a kisiklás, majd kiderül. Úgyis az első 5-6 meccs lesz a mérvadó, hogy sikerül elsajátítani az új rendszert vagy egyáltalán sikerül-e.