New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Judge komolyan le "clown show"-zott minket? 😂

Pont ő dumál? 🤣
Leszarom azt az egy-két drafthelyet, remelem csúfosan meg lesztek abuzálva 😜🤗


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
csak en kezdem ujraertekelni Jones teljesitmenyet az utobbi par meccs fenyeben?
csebi
Járna neki az MVP, hogy ebből az offenseből valamit kihúzott.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
csak en kezdem ujraertekelni Jones teljesitmenyet az utobbi par meccs fenyeben?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Isaiah Wilsonnak ennyi volt, legalábbis Nálunk... Buta emberen nem lehet segíteni!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Glennon keze állítólag megsérült a sok remek dobás közben, azaz az utolsó fordulóban Fromm vagy Lewerke játszik.
Esetleg egy random néző vagy egy általános iskolás.
Igazából mindegy.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Nekünk Mohács kellett, de lehet még az sem lesz elég ezeknek.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Ebben a csapatban jelnleg alig-alig van mire építeni. Néhány fiatal játékost leszámítva (AT, MCKinney, Azeez) a megoldás teljesen egyértelmű, egy nagytakarítás. Első lépés természetesen az edzői gárda.
Haba
Nálam nem. Én legelőbb az FO-t rúgnám ki kompletten ahogy van. Különös tekintettel a Mara és Tisch rokonokra, haverokra. Hiába küldik el az összes edzőt és játékost, ha ezek a vakok hozzák majd az új embereket is. Akkor ugyanott leszünk ahol most. Legjobb persze a tulajváltás lenne, de ez biztos nem fog bekövetkezni, ahhoz minimum az kéne, hogy a BLM felgyújtsa Manhattant. De attól tartok, még a komák is maradni fognak. Max abban reménykedem, hogy az új HC/GM szabad kezet kap a roster és a stáb kialakításában. De jelenleg arra látom a legnagyobb sanszot, hogy Judge marad és Abrams lesz a GM. De akkor engem is elvesztettek jövőre.
több mint 2 éve
Taz New York Giants 349
Az komoly, hogy Glennonnak tegnap több pickje volt a LOS mögé, mint jó passza. Kimaxolta a revenge game-jét. 😊

iktriad
Az a komoly, hogy kb minden meccsen ezt csinálta és ennek ellenére még mindig kezdetjük.. Tegnap 0-14-nél 3&10-nél a félpályánál futottunk és aztán punt. Ennek így mi értelme? Nem Glennon itt a hibás. Ha nem lesz a következő szezonra teljes nagytakarítás nálunk akkor én nem fogok Giants meccset nézni jövőre.
Szesze
Én már idén se néztem 😕
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Sajnálatos, hogy tegnap a
Jets elrontotta a
végét, mert ezek a szemetek megérdemelték volna, hogy papírjuk is legyen róla ami igazolja, hogy az elmúlt 5 év legrosszabb csapatát hozták össze egy PO-ban járt keretet átvéve, majd szétkergetve azt közben temérdek pénzt elherdálva.
ozibozi
A papír meg van így is, csak most holtversenyben állunk a szomszédokkal.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Bár még egy meccs hátara van, gondoltam kiírom magamból, azt amit mindenki tud, lát.
Ebben a csapatban jelnleg alig-alig van mire építeni. Néhány fiatal játékost leszámítva (AT, MCKinney, Azeez) a megoldás teljesen egyértelmű, egy nagytakarítás. Első lépés természetesen az edzői gárda. Grahamet sajnálom, de a Judge által sokat emlegetett, de soha meg nem valósított új kultúrára van szükség. Maráéknak k-ra be kellene látniuk végre, hogy nem egy bólogató jánost kellene hozniuk, hanem egy normális szakembert, és hagyni kellene dolgozni (mint ahogy azt az apja is tette).
A következő drafton, illetve holtszezonban muszáj növelni a 23-as draft capitalt. A drága és felesleges játékosokat vagy el kell tradelni (akármiért is), ha az nem megy elküldeni. 22-re rengeteg lehet a dead money, de 23-ra ezzel javul a helyzet, akár használható cap space is alakulhat. Drafton simán vissza kell tradelni (ha van értelmes partner), kicsit hátrébbról pedig erősíteni a falat. Mindezt azért, mert 23-ban kell egy új QB valahonnan, valahogyan. DJ-nek részemről nagyon drukkolatm, és egy jó game managert lánék is benne, amiről azt gondolom jó koncepcióval még használható, közel elég is lenne, de a folyamatos sérülések miatt képtelen végigjátszani egy szezont. Tényleg sajnálom, mert ha valakiről el lehet mondani, hogy mindent megpróbált, az Ő.
A lényeg, hogy ha haladni akarunk, akkor minimum a jövő évet be kell áldozni, a fentiek szerint. Eredmény tekintetében nem mutathat rosszabbul, mint az elmúlt évek produkciói. Ehhez persze egy tökös GM is kell, aki ezt be is meri vállalni NY-ban.
Ismét csak a Cardinalst tudom felhozni példaként, hogy értelmes tervezéssel hova lehet eljutni.
Sajnos végül csak Hofit tudom idézni "Mama! Ha ébren van ne álmodjon!"
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az komoly, hogy Glennonnak tegnap több pickje volt a LOS mögé, mint jó passza. Kimaxolta a revenge game-jét. 😊

iktriad
Az a komoly, hogy kb minden meccsen ezt csinálta és ennek ellenére még mindig kezdetjük.. Tegnap 0-14-nél 3&10-nél a félpályánál futottunk és aztán punt. Ennek így mi értelme? Nem Glennon itt a hibás. Ha nem lesz a következő szezonra teljes nagytakarítás nálunk akkor én nem fogok Giants meccset nézni jövőre.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Sajnálatos, hogy tegnap a
Jets elrontotta a
végét, mert ezek a szemetek megérdemelték volna, hogy papírjuk is legyen róla ami igazolja, hogy az elmúlt 5 év legrosszabb csapatát hozták össze egy PO-ban járt keretet átvéve, majd szétkergetve azt közben temérdek pénzt elherdálva.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az komoly, hogy Glennonnak tegnap több pickje volt a LOS mögé, mint jó passza. Kimaxolta a revenge game-jét. 😊
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Utolsó forduló a Washington ellen. Tét nélkül egy trágya szezon legvégén. Egyértelmű, hogy győzni fogunk.
GiantsMLBhunter
Kizárt. Jobban szét van esve ez a csapat, mint bármikor az utóbbi években, pedig ez igen nagy szó.
Szesze
Sztem is. TD-t sem szerzünk megint.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Utolsó forduló a Washington ellen. Tét nélkül egy trágya szezon legvégén. Egyértelmű, hogy győzni fogunk.
GiantsMLBhunter
Kizárt. Jobban szét van esve ez a csapat, mint bármikor az utóbbi években, pedig ez igen nagy szó.
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Utolsó forduló a Washington ellen. Tét nélkül egy trágya szezon legvégén. Egyértelmű, hogy győzni fogunk.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
viszont az edző legalább már tuti nem marad.
vlsz már ő is tudja, mert össze vissza zagyvál magához képest is.
ozibozi
úgy legyen.. teljesen alkalmatlan a csávó minden szinten, csak a vak nem látja
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
viszont az edző legalább már tuti nem marad.
vlsz már ő is tudja, mert össze vissza zagyvál magához képest is.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Szóval olyan ez a NYG FO, mint a magyar futball kiváló szakemberei. Mindenhez marhára értenek, nem ismerik el, hogy elment mellettük az idő, minden választásuk belterjes, a hatalom kézben tartása a legfontosabb, a hibákat az általuk választott, alattuk dolgozók csináljak (nem számít, h ők választották őket) és lassan elérték, h Giants meccset is max a teljes elborzadás kedvéért nézzek, vagy egyáltalán ne is. Nem gondoltam volna, hogy így járok. Ja és minden évben meg tudják mutatni, h van lejjebb.

Szerkesztette: Haba
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Ramsnál OBJ is csak elkezdte újra és ha már passzolnak neki 'néhanapján', akkor hozza is a győzelmeket, amivel csak bebizonyosodott amit kb mindenki tudott, hogy a
Brownsnál is bénák voltak, minket meg inkább hagyjunk is.
Winning culture' cserébe egy diszfunkcionális klubbal.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976


A fejed, ha Giants meccs jön. 0 körüli fok, fúj a szél, esik a hó. Gano 52 yardról próbálkozott a bemelegítésnél, de mindkettő failed. Asszem 3:0-as hazai győzelem lesz.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 474
BÚÉK! 😁
több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
Boldog Új Évet!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
When your left tackle has more TD catches than both your stud rookie wide receiver (Kadarius Toney) and HUGE free-agent acquisition (Kenny Golladay), you know there's something fundamentally wrong with the offense.
ozibozi
Toneykának megint van amúgy egy sérülése, most épp a vállában. Szerintem ez kb a 4. testrésze ami sérült +2 Covid elkapás. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből a gyerekből...
GiantsMLBhunter
És még ő az egyik legkisebb bajunk 😊
ozibozi
Viszont ha mar LT, Thomas volt idén számomra a támadók közül a legjobb. Nagyon korrekt évet hozott ..



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
When your left tackle has more TD catches than both your stud rookie wide receiver (Kadarius Toney) and HUGE free-agent acquisition (Kenny Golladay), you know there's something fundamentally wrong with the offense.
ozibozi
Toneykának megint van amúgy egy sérülése, most épp a vállában. Szerintem ez kb a 4. testrésze ami sérült +2 Covid elkapás. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből a gyerekből...
GiantsMLBhunter
És még ő az egyik legkisebb bajunk 😊