New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
When your left tackle has more TD catches than both your stud rookie wide receiver (Kadarius Toney) and HUGE free-agent acquisition (Kenny Golladay), you know there's something fundamentally wrong with the offense.
ozibozi
Toneykának megint van amúgy egy sérülése, most épp a vállában. Szerintem ez kb a 4. testrésze ami sérült +2 Covid elkapás. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből a gyerekből...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
When your left tackle has more TD catches than both your stud rookie wide receiver (Kadarius Toney) and HUGE free-agent acquisition (Kenny Golladay), you know there's something fundamentally wrong with the offense.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Ezek most jöttek rá arra amiről itt páran sok éve pofázunk.
Bravó!


 www.nj.com/giants/2021/12/after-driving-giants-into-a-ditch-will-john-mara-finally-take-his-hands-off-the-wheel-critics-around-the-nfl-wonder.html?fbclid=IwAR14YBtXMoDKp3eh_UwJxW_Q3QJ76yrMonwMVjaJOx2WCrp4eR9iacYyaiY
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Peart kiesésével kíváncsi vagyok, hogy hozzányúlunk-e Isaiah Wilsonhoz, nem tudom milyen mentális/fizikai állapotban van, de veszítenivalónk nem lenne vele.
kristof
A Giants FO és a logikus lépések meghozatala, pláne időben, ne erre én is kíváncsi leszek...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Peart kiesésével kíváncsi vagyok, hogy hozzányúlunk-e Isaiah Wilsonhoz, nem tudom milyen mentális/fizikai állapotban van, de veszítenivalónk nem lenne vele.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
egyébként Jones potenciálját jól mutatja, hogy ő legalább életet tudott vinni ebbe a támadósorba. remélem hamar sikerül potens edzői gárda keze alá kerülnie, megérdemelné. (kisebb esélyt látok arra, hogy ez itt fog megtörténni)
kristof
Persze legkésőbb két év múlva, de nem a Giantsben!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
egyébként Jones potenciálját jól mutatja, hogy ő legalább életet tudott vinni ebbe a támadósorba. remélem hamar sikerül potens edzői gárda keze alá kerülnie, megérdemelné. (kisebb esélyt látok arra, hogy ez itt fog megtörténni)
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Peart szezonjának is vége,de ez a látottak alapján nem meglepő!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Ki fogják rúgni az edzőt is, nem maradhat, de itt nagyobb takarítás nélkül nehéz lesz bizakodni 😕
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kösz a semmit 😄

Nah persze minket azért majd megvertek gondolom, már csak tradícióból is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jelenleg szerintem nincs nálunk gyengébb csapat a ligában és most elsősorban az offense-re gondolok.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jó ez, minél szarabb a teljesítmény, annál nagyobb az esély, hogy mindenkit kirúgnak a picsába.
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Lejjebb kerültünk a nézhetetlennél.
Sajnos, nincsenek szavak.
Zet
Minden héten megtalálják a módját, hogyan múlják alul a korábbi parádét.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Lejjebb kerültünk a nézhetetlennél.
Sajnos, nincsenek szavak.
Zet
Judge-nak ezutan a meccs után nem lenne szabad maradnia!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Lejjebb kerültünk a nézhetetlennél.
Sajnos, nincsenek szavak.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Srácok, lehet ma is kikapunk, de rèszvètem... elsősorban Jones miatt, bárhogy nèzem nem látok benne többet...
dande
Én sem, de ebben a csoportban még mindig nem látok túl sok jobb QB-t nála 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, lehet ma is kikapunk, de rèszvètem... elsősorban Jones miatt, bárhogy nèzem nem látok benne többet...
dande
ha ma is kikaptok akkor inkább magatokat sajnáld..
Szesze
Á dehogy azon már kínomban csak mosolyogni fogok 😏😉 no majd jó vadászatot 🙂
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Srácok, lehet ma is kikapunk, de rèszvètem... elsősorban Jones miatt, bárhogy nèzem nem látok benne többet...
dande
ha ma is kikaptok akkor inkább magatokat sajnáld..
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Srácok, lehet ma is kikapunk, de rèszvètem... elsősorban Jones miatt, bárhogy nèzem nem látok benne többet...
dande
Én meg inkább Judge-al vagyok így, nálam max. Graham érdemel még esély az edzői stábból...
DJ korlátai ismertek, de momentán nincs jobb alternatíva majd talán 2023-ban!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, lehet ma is kikapunk, de rèszvètem... elsősorban Jones miatt, bárhogy nèzem nem látok benne többet...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Remek hír! 😄😉
warr_b
Nektek, tuti!!!😭🤣

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

nagir
Remek hír! 😄😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 151
Fromm kezd

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Akkor folytköv jövőre

criminal lawyer or criminal lawyer?