New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Palesz76 New York Giants 489
Amikor elveszni làtszik a hàború , egy nagy csata győzelme erőt adhat. Főleg ,hogy ezt a "piszkos 12" arathatnà.
Erre van esély is....

Tipp:
kibaszott nagy zakó
2.kiserletre közepén futàsok szàma: 10folott
Védelem: 1TO
Offense:2TO
Barkley: 60yard alatt.
15 pontot nem szerzünk.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ian Rapoport
@RapSheet
· 1 h
The #Giants have signed former #Cowboys LB Jaylon Smith to their practice squad in advance of their game against his former team.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Toney Covid listára került, másodszor az éven. Leszámítva a dallasi meccset nagyon gyenge teljesítmény. Mindig van valami probléma vele.

Toney idei évi statjai:
Covid elkapások: 2 db
TD elkapások: 0 db
GiantsMLBhunter
Ő csak nagyon rutinos. Akkor kapja be a vírust, amikor amúgy is sérült.
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Toney Covid listára került, másodszor az éven. Leszámítva a dallasi meccset nagyon gyenge teljesítmény. Mindig van valami probléma vele.

Toney idei évi statjai:
Covid elkapások: 2 db
TD elkapások: 0 db
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
“Kevin Zeitler has been a brick wall this season.

558 pass blocking snaps
ZERO sacks allowed
ZERO hits allowed

No other player with 250+ pass blocking snaps has allowed 0 in each of those categories.”

hát ezen most rendesen felkúrtam magam. ha Solder visszamenne mondjuk a Patsbe, ő is újra megtanulna játszani vagy mi a fasz?
kristof
Lehet az sem hátrány, hogy nem Fleming mellett kell már játszania, de még így is ő volt magasan a legjobb OL emberünk, teljesen logikus volt, hogy tőle kellett megszabadulnunk. Én ezt már akkor sem értettem, pláne, hogy Solder meg itt maradt. Persze a szakmai munkával is komoly gondok vannak ez egyértelmű.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Ez is csak azt mutatja hogy elég gyenge edzői csapatot rakott össze itt . Nem hiszem hogy van értelme tovább erőlködni.
Qrvára el kellene már felejteni ezt a patriots vonalat, de a házon belüli megoldás is csak konzerválná ezt a fost amiben kényelmesen elvannak itt sokan.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
“Kevin Zeitler has been a brick wall this season.

558 pass blocking snaps
ZERO sacks allowed
ZERO hits allowed

No other player with 250+ pass blocking snaps has allowed 0 in each of those categories.”

hát ezen most rendesen felkúrtam magam. ha Solder visszamenne mondjuk a Patsbe, ő is újra megtanulna játszani vagy mi a fasz?
kristof
Jó, hogy megosztottad 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
“Kevin Zeitler has been a brick wall this season.

558 pass blocking snaps
ZERO sacks allowed
ZERO hits allowed

No other player with 250+ pass blocking snaps has allowed 0 in each of those categories.”

hát ezen most rendesen felkúrtam magam. ha Solder visszamenne mondjuk a Patsbe, ő is újra megtanulna játszani vagy mi a fasz?
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én attól vagyok szomorú, hogy 5. és 6. helyen választunk és így sincs esélyünk Kayvon Thibodeaux-re és Aidan Hutchinson-re. Kár, hogy nem várható QB rush előttünk...

Pedig nekünk ilyen top bluechip prospectek kellenek, mert abba nem bízhatunk, hogy a "coachinggal" bárkit is felfejlesztünk.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
What I'm about is an old school physical mentality. We're going to put a product on the field that the people of this city and region are going to be proud of because this team will represent this area. We will play fast, we will play downhill, we will play aggressive. We will punch you in the nose for 60 minutes, we will play every play like it has a history and a life of its own, with a relentless, competitive attitude. We will play fundamentally sound, we will not beat ourselves. That is our mission right here."

Ja! Pfffff....
yooker
most mi a bajod? vegre nekimentunk 4th downoknak is, volt fake puntunk is. vegre meghallgatta a kritikakat 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Azt tudom mondani amit 3 éve folyamatosan. Még a büfést is kirúgnám mert konkrétan tuti még a hőt dög is szar már, a scoutok, orvosok, jegyszedők stb is min. kuka.
Hányás az egész.

“Hánnnyá’, szójjjál anyádnak és hányjatok együtt”

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
Zet
Jaja. Ha Bosa és Herbert visszavonulnak 15 év múlva és a csillagok jól állnak.

Fú nagyon rossz meccs volt, ami most a legjobban irritált:
-Glennon
-támadófal
-passrush

"Jövőre" majd orvosolják ezeket a needeket biztos.
GiantsMLBhunter
Az első negyed után lefeküdtem, azt hiszem én jártam a legjobban...🥴
nagir
El sem kezdtem nézni...túl rég óta ülök a Herbert BW-n hogy megkockáztassam elbőgőm magam miért nem nálunk van..😣
Vobox
Ezt a kókler bandát elnézve, mindenkinek jobb ez így.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
What I'm about is an old school physical mentality. We're going to put a product on the field that the people of this city and region are going to be proud of because this team will represent this area. We will play fast, we will play downhill, we will play aggressive. We will punch you in the nose for 60 minutes, we will play every play like it has a history and a life of its own, with a relentless, competitive attitude. We will play fundamentally sound, we will not beat ourselves. That is our mission right here."

Ja! Pfffff....
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
de azt nagyon szívesen megnézném, hogy Glennon leigazolását milyen szakmai érvekkel támasztották alá, és egyáltalán ki a felelős érte?!
vanek úr
Ha valahol egyértelműen kiütközik a rendszerben leledző szisztematikus diszkrimináció, az az nfl csere qb-k piaca, ha magas fehér irányítóként te bekerültél ebbe a körbe, onnantól minimum 10 évre meg is csináltad a szerencsédet, ha pályára se kerülsz az a legjobb eset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lehet hulyeseg meg korai de en igazabol nem is nagyon szamolok vele ....
yooker
bold prediction: Darius Slayton lesz legproduktívabb WR elkapásokban és yardokban
kristof
vissza kellett keresnem, hogy ilyet tényleg leírtam augusztus 18-án... 😕
nyilván minden szar, de Slayton ezen belül is óriási csalódás, a felé dobott (elkapható) labdák 22.2%-a drop lett idén, ez kb. Engram szint - egyben a legrosszabb WR, az egész ligában.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
Zet
Jaja. Ha Bosa és Herbert visszavonulnak 15 év múlva és a csillagok jól állnak.

Fú nagyon rossz meccs volt, ami most a legjobban irritált:
-Glennon
-támadófal
-passrush

"Jövőre" majd orvosolják ezeket a needeket biztos.
GiantsMLBhunter
Az OL és a pass rush nem most, hanem évek óta, de azt nagyon szívesen megnézném, hogy Glennon leigazolását milyen szakmai érvekkel támasztották alá, és egyáltalán ki a felelős érte?!
vanek úr
Valami olyasmi volt az indok - már nem tudom, hol olvastam vagy esetleg mondták a közvetítésben -, hogy neki erősebb karja van, mint Colt McCoy-nak volt…

Ahogy lenni szokott, McCoy végül Arizonában kötött ki, a sztori többi részét ismerjük.
Zet
Alig várom, hogy mindenkit kirúgjanak a picsába végre.. amíg ez nem történik meg átpártolok Chargers szurkolóvá, tegnap is már azt vettem észre, hogy nekik szurkolok..
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
Zet
Jaja. Ha Bosa és Herbert visszavonulnak 15 év múlva és a csillagok jól állnak.

Fú nagyon rossz meccs volt, ami most a legjobban irritált:
-Glennon
-támadófal
-passrush

"Jövőre" majd orvosolják ezeket a needeket biztos.
GiantsMLBhunter
Az OL és a pass rush nem most, hanem évek óta, de azt nagyon szívesen megnézném, hogy Glennon leigazolását milyen szakmai érvekkel támasztották alá, és egyáltalán ki a felelős érte?!
vanek úr
Valami olyasmi volt az indok - már nem tudom, hol olvastam vagy esetleg mondták a közvetítésben -, hogy neki erősebb karja van, mint Colt McCoy-nak volt…

Ahogy lenni szokott, McCoy végül Arizonában kötött ki, a sztori többi részét ismerjük.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Pontrekordot állított fel a csapat.
ozibozi
Így kell nézni optimistán!Köszi Ozi,ezt felfogom szülinapi ajándéknak 😉
U.i.:ha az elkövetkező 48 órában leírom,hogy majd mindjárt fasza és SB akkor bocs,azt az alkohol teszi 🤣🤣🤣
Vobox
Kevesebb pia vagy kicsit több Pia-zadora/, a többi valóság, simán jó lesz😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
Zet
Jaja. Ha Bosa és Herbert visszavonulnak 15 év múlva és a csillagok jól állnak.

Fú nagyon rossz meccs volt, ami most a legjobban irritált:
-Glennon
-támadófal
-passrush

"Jövőre" majd orvosolják ezeket a needeket biztos.
GiantsMLBhunter
Az OL és a pass rush nem most, hanem évek óta, de azt nagyon szívesen megnézném, hogy Glennon leigazolását milyen szakmai érvekkel támasztották alá, és egyáltalán ki a felelős érte?!
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
A legunalmasabb opció valósul meg, Mr. Hosszúnyakú fog kezdeni. Megnéztem volna a 0 snappes Fromm-ot, legrosszabb esetben egy 4 negyedes vicc parádé lett volna belőle.

BTW: mostanában egy két mock draft már Pickett (QB) pickeli hozzánk.
GiantsMLBhunter
Frommal a kezdőben nagyon vártam a meccset, Glennonnal rohadtul nem...🥴

23-as qb class milyen lehet majd számunkra???
nagir
Bryce Young 1/1
Sanyichef
Arra azért csak nem lesz esélyünk, de ha már draft sorrend, az utolsóelőtti forduló elég érdekes lesz. A magunk vagy az ellefél pozícióját fogjuk rontani? Még legkevésbé rossz lenne talán egy döntetlen.
vanek úr
Mivel csak 2023-ban lehet majd draftolni így bőven lesz még rá esélyetek
r.baggio
Ha DG nem tudta összehozni nekünk az 1/1-t, akkor az utódjának sem fog sikerülni, mert még egy hasonló kóklert nem fogunk találni egyből.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Pontrekordot állított fel a csapat.
ozibozi
Így kell nézni optimistán!Köszi Ozi,ezt felfogom szülinapi ajándéknak 😉
U.i.:ha az elkövetkező 48 órában leírom,hogy majd mindjárt fasza és SB akkor bocs,azt az alkohol teszi 🤣🤣🤣

Szerkesztette: Vobox
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
Zet
Jaja. Ha Bosa és Herbert visszavonulnak 15 év múlva és a csillagok jól állnak.

Fú nagyon rossz meccs volt, ami most a legjobban irritált:
-Glennon
-támadófal
-passrush

"Jövőre" majd orvosolják ezeket a needeket biztos.
GiantsMLBhunter
Az első negyed után lefeküdtem, azt hiszem én jártam a legjobban...🥴
nagir
El sem kezdtem nézni...túl rég óta ülök a Herbert BW-n hogy megkockáztassam elbőgőm magam miért nem nálunk van..😣
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
A legunalmasabb opció valósul meg, Mr. Hosszúnyakú fog kezdeni. Megnéztem volna a 0 snappes Fromm-ot, legrosszabb esetben egy 4 negyedes vicc parádé lett volna belőle.

BTW: mostanában egy két mock draft már Pickett (QB) pickeli hozzánk.
GiantsMLBhunter
Frommal a kezdőben nagyon vártam a meccset, Glennonnal rohadtul nem...🥴

23-as qb class milyen lehet majd számunkra???
nagir
Bryce Young 1/1
Sanyichef
Arra azért csak nem lesz esélyünk, de ha már draft sorrend, az utolsóelőtti forduló elég érdekes lesz. A magunk vagy az ellefél pozícióját fogjuk rontani? Még legkevésbé rossz lenne talán egy döntetlen.
vanek úr
Mivel csak 2023-ban lehet majd draftolni így bőven lesz még rá esélyetek
r.baggio
Nem fog kelleni... RW3 jön majd megmenteni minket!!!🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
Zet
Jaja. Ha Bosa és Herbert visszavonulnak 15 év múlva és a csillagok jól állnak.

Fú nagyon rossz meccs volt, ami most a legjobban irritált:
-Glennon
-támadófal
-passrush

"Jövőre" majd orvosolják ezeket a needeket biztos.
GiantsMLBhunter
Az első negyed után lefeküdtem, azt hiszem én jártam a legjobban...🥴

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
A legunalmasabb opció valósul meg, Mr. Hosszúnyakú fog kezdeni. Megnéztem volna a 0 snappes Fromm-ot, legrosszabb esetben egy 4 negyedes vicc parádé lett volna belőle.

BTW: mostanában egy két mock draft már Pickett (QB) pickeli hozzánk.
GiantsMLBhunter
Frommal a kezdőben nagyon vártam a meccset, Glennonnal rohadtul nem...🥴

23-as qb class milyen lehet majd számunkra???
nagir
Bryce Young 1/1
Sanyichef
Arra azért csak nem lesz esélyünk, de ha már draft sorrend, az utolsóelőtti forduló elég érdekes lesz. A magunk vagy az ellefél pozícióját fogjuk rontani? Még legkevésbé rossz lenne talán egy döntetlen.
vanek úr
Mivel csak 2023-ban lehet majd draftolni így bőven lesz még rá esélyetek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal