New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Pontrekordot állított fel a csapat.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Azon gondolkozom, hogy a kifejezetten erre az offense szabott, remekül végrehajtott, az ellenfelet nyilvánvalóan zavarba hozó dupla (!) flea flickert vajon ki találta ki?

Szerkesztette: Zet
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
Zet
Jaja. Ha Bosa és Herbert visszavonulnak 15 év múlva és a csillagok jól állnak.

Fú nagyon rossz meccs volt, ami most a legjobban irritált:
-Glennon
-támadófal
-passrush

"Jövőre" majd orvosolják ezeket a needeket biztos.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
Zet
Kicsit szégyellem, de én nekik drukkoltam 😊 Mondjuk nagyon nem kellett izgulni..
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Majd egyszer valamikor a nem túl közeli jövőben partiban leszünk az olyan csapatokkal, mint most a Chargers.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
A legunalmasabb opció valósul meg, Mr. Hosszúnyakú fog kezdeni. Megnéztem volna a 0 snappes Fromm-ot, legrosszabb esetben egy 4 negyedes vicc parádé lett volna belőle.

BTW: mostanában egy két mock draft már Pickett (QB) pickeli hozzánk.
GiantsMLBhunter
Frommal a kezdőben nagyon vártam a meccset, Glennonnal rohadtul nem...🥴

23-as qb class milyen lehet majd számunkra???
nagir
Bryce Young 1/1
Sanyichef
Arra azért csak nem lesz esélyünk, de ha már draft sorrend, az utolsóelőtti forduló elég érdekes lesz. A magunk vagy az ellefél pozícióját fogjuk rontani? Még legkevésbé rossz lenne talán egy döntetlen.
több mint 2 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
A legunalmasabb opció valósul meg, Mr. Hosszúnyakú fog kezdeni. Megnéztem volna a 0 snappes Fromm-ot, legrosszabb esetben egy 4 negyedes vicc parádé lett volna belőle.

BTW: mostanában egy két mock draft már Pickett (QB) pickeli hozzánk.
GiantsMLBhunter
Frommal a kezdőben nagyon vártam a meccset, Glennonnal rohadtul nem...🥴

23-as qb class milyen lehet majd számunkra???
nagir
Bryce Young 1/1

Szerkesztette: Sanyichef
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
A legunalmasabb opció valósul meg, Mr. Hosszúnyakú fog kezdeni. Megnéztem volna a 0 snappes Fromm-ot, legrosszabb esetben egy 4 negyedes vicc parádé lett volna belőle.

BTW: mostanában egy két mock draft már Pickett (QB) pickeli hozzánk.
GiantsMLBhunter
Frommal a kezdőben nagyon vártam a meccset, Glennonnal rohadtul nem...🥴

23-as qb class milyen lehet majd számunkra???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A legunalmasabb opció valósul meg, Mr. Hosszúnyakú fog kezdeni. Megnéztem volna a 0 snappes Fromm-ot, legrosszabb esetben egy 4 negyedes vicc parádé lett volna belőle.

BTW: mostanában egy két mock draft már Pickett (QB) pickeli hozzánk.
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mike Williams és Keenan Allen is Covid listára került, kérdéses a játékuk ellenünk
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan


nekem ez kimaradt, de Zoli említette a 4th and longban, te jó ég 😀😀😀DDDDDDD

normális vezetőség esetén (nem lett volna kinevezve Judge) egy ilyen után azonnal repülnie kellene a vezetőedzőnek.
kristof
Ez teljesen hülye..
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Úgy néz ki egyébként, hogy Fromm fog kezdeni, és Clayton Thorson (van, aki e nevet nem ismeri?) lesz a backup QB.

Szerkesztette: Zet
több mint 2 éve
Törölt felhasználó


nekem ez kimaradt, de Zoli említette a 4th and longban, te jó ég 😀😀😀DDDDDDD

normális vezetőség esetén (nem lett volna kinevezve Judge) egy ilyen után azonnal repülnie kellene a vezetőedzőnek.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem, nagyon jó meccs lesz a Chargers ellen, igazi offense háború, izgalmas a végsőkig.

Ja, bocs, nem ide.
Zet
Igen, minden adott egy hatalmas adok-kapokhoz 😊
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Szerintem, nagyon jó meccs lesz a Chargers ellen, igazi offense háború, izgalmas a végsőkig.

Ja, bocs, nem ide.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Még direkt jó is, hogy Hörbivel szemben nem kell néznünk a saját irányítónkat, mert még szembetűnőbb lenne a kontraszt.
ozibozi
Sajnos az külön-külön nézve is elég szembetűnő.. ráadásul sztem Herbert még le is van limitálva, viszonylag kevés hosszú passzt dobatnak vele, pedig abban is kurva jó lenne.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Még direkt jó is, hogy Hörbivel szemben nem kell néznünk a saját irányítónkat, mert még szembetűnőbb lenne a kontraszt.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
egyébként így QB coach nélkül, egyetlen egészséges irányítóként Fromm egyedül tanulgatja a playbookot? alig várom a vasárnapot. 😀

és nem is kell párhuzamosan nézni két meccset, hisz a Chargers ellen játszunk, 10 pont körüli hendin vagyunk jelenleg, ajándék pénz.
kristof
fantasyban mindenesetre gyorsan felkaptam a Chargers HC-t 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
egyébként így QB coach nélkül, egyetlen egészséges irányítóként Fromm egyedül tanulgatja a playbookot? alig várom a vasárnapot. 😀

és nem is kell párhuzamosan nézni két meccset, hisz a Chargers ellen játszunk, 10 pont körüli hendin vagyunk jelenleg, ajándék pénz.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Mert ha nem napokat dolgoznak együtt hanem hónapokat, éveket, az olyan sokat jelent.
Glenon majdnem hozta DJ átlagszámait, még egy szerencsés Slayton elkapás
És
Simán Meg is lett volna.
Hihetetlen ez a mélység.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Glennon agyrázkódás, kíváncsi vagyok mikor szenvedte el, illetve arra is, hogy mi kellett volna, hogy Fromm beálljon, ezt a szintet _bárki_ lehozta volna.
kristof
Ha Fromm a megvalto, komoly baj van.
ulpianus


empty taxi
Lehet kukázunk még valakit addig. De bárki is lesz a QB, az kevesebb mint 1 hét a kezdőkkel és amúgy összességében is kevesebb mint 2 hét a csapatnál eltöltött idő. 😀 Biztos jó lesz a kémia, de majd talent-tel egyensúlyozzák 😀
GiantsMLBhunter
Ennél a tegnapinál rosszabb nem tud lenni úgyse.
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Glennon agyrázkódás, kíváncsi vagyok mikor szenvedte el, illetve arra is, hogy mi kellett volna, hogy Fromm beálljon, ezt a szintet _bárki_ lehozta volna.
kristof
Ha Fromm a megvalto, komoly baj van.
ulpianus


empty taxi
Lehet kukázunk még valakit addig. De bárki is lesz a QB, az kevesebb mint 1 hét a kezdőkkel és amúgy összességében is kevesebb mint 2 hét a csapatnál eltöltött idő. 😀 Biztos jó lesz a kémia, de majd talent-tel egyensúlyozzák 😀
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Glennon agyrázkódás, kíváncsi vagyok mikor szenvedte el, illetve arra is, hogy mi kellett volna, hogy Fromm beálljon, ezt a szintet _bárki_ lehozta volna.
kristof
Ha Fromm a megvalto, komoly baj van.
ulpianus



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...