New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Akkor folytköv jövőre

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
Boldog Karácsonyt!
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
A karácsonyfa alatt mindendenki keressen egy ÓRIÁS kék csomagot,béna piros masnival átkötve...azt én raktam oda nektek és tele van a jókivánságaimmal!Boldog,békés,szeretteljes karácsonyt kívánok mindenkinek!
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szeptemberben Hutchinson volt a konszenzus draft pick a Giants-hez. Sajnos már akkor tudtam, hogy ő túl jó és nem lesz rá lövésünk.

A december végéhez közeledve Evan Neal az konszenzus mock pick. Azért a gondolattal jó eljátszani, hogy Thomas & Neal kezdő tackle páros, hogyan tudna muzsikálni.

Jones kapcsán pedig egyre többször olvasom, hogy a folyamatos sérülései és a mutatott játéka alapján a szurkolók már követelik, hogy váltsák le. Fromm-tól nem várok semmit, de remélem izgibb lesz mint Glennon, illetve nagyon várom, hogy mit hoz a tavasz.

A védelemben van egy két játékos, akire lehet építeni, de minden más bizonytalan és gyenge.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Aki leigazolta mekkora klasszik marha már?
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
imádtam, ahogy Jaylon Smith a Cowboys győzelemnek örült a végén 😀
kristof
Nem voltam itthon hogy lássam a meccset... de volt ilyen? 😀 Simán belefér a fel nem ismert kognitív disszonancia, nem egy agysebész a srác.
gyeek
az utolsó Cowboys playnél, victory formationnél elég látványosan örült, meg ment pacsizni a haverjaihoz 😀
kristof
Ha jól emlékszem Dakkel meg Elliottal pacsizott le.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
imádtam, ahogy Jaylon Smith a Cowboys győzelemnek örült a végén 😀
kristof
Nem voltam itthon hogy lássam a meccset... de volt ilyen? 😀 Simán belefér a fel nem ismert kognitív disszonancia, nem egy agysebész a srác.
gyeek
az utolsó Cowboys playnél, victory formationnél elég látványosan örült, meg ment pacsizni a haverjaihoz 😀
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
imádtam, ahogy Jaylon Smith a Cowboys győzelemnek örült a végén 😀
kristof
Nem voltam itthon hogy lássam a meccset... de volt ilyen? 😀 Simán belefér a fel nem ismert kognitív disszonancia, nem egy agysebész a srác.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2021/12/21/new-york-giants-restructure-contracts-kyle-rudolph-riley-dixon/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Dr. Jones is IR-re került, ennyi volt neki. Jake Fromm Time
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Ha nem derül ki gyorsan Maráról,
hogy kisgyerekeket molesztált, de legalább titkárnőket és ezért nem adatják el vele a csapatot, addig itt vlsz semmi nem lesz, csak maszatolás, mert itt jóval komolyabb bajok vannak mint hogy szar az edzői stáb, és a GM egy idióta.

😕
ozibozi
Rátapintottál a lényegre, amíg a tulaj a fő kretén, addig itt nem lesz változás! Márpedig nem úgy tűnik mintha Mara tudatában lenne saját korlátainak. Ráadásul Tisch sem hozza az észt a csapatban, hanem viszi a csendes kisebbségi tulaj szerepét...
Csendes sorvadásra ítéltetett szeretett csapatunk!
😤



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Ha nem derül ki gyorsan Maráról,
hogy kisgyerekeket molesztált, de legalább titkárnőket és ezért nem adatják el vele a csapatot, addig itt vlsz semmi nem lesz, csak maszatolás, mert itt jóval komolyabb bajok vannak mint hogy szar az edzői stáb, és a GM egy idióta.

😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
+10pontos underdog-ként nyitunk a piacon. Szerintem Eagles ellen amúgy lehet "szorosabb" meccs..
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
imádtam, ahogy Jaylon Smith a Cowboys győzelemnek örült a végén 😀
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Shepard szezonja véget ért, de lassan a szezon is véget érhetne már...
ironroy
Szerencsétlennek Achilles in szakadás, ami valszeg Giantses karrierje vége is 😕
Rodaron
ennyi sérülés után már necces, hogy mennyire lesz robbanékony...

Toney-ból nem sokat láttunk. 1 meccset....
Golladay nem mutatott sokat, nagy kár volt rákölteni...

Megint ott vagyunk, hogy WR hiányos csapat vagyunk. (vagyis ink skill poszt hiányos, mert TE és RB poszt is átlag alatti sajnos.)

De engem nem érdekel inkább turbózzuk az OLine-t, aztán majd meglátjuk.
GiantsMLBhunter
De épp ez lett leginkább elbaszva, hogy nem skill playereket kell igazolgatni egy olyan csapatnak ahol az alapok sincsenek rendben. Ilyet csak a teljesen hozzá nem értők csinálnak, nos nálunk ilyenekből nincsen hiány..
Szesze
Csak fokozva az örömöket, ha tényleg Kevin Abrams lesz az új GM, nagy változásokat ne várjunk...
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Shepard szezonja véget ért, de lassan a szezon is véget érhetne már...
ironroy
Szerencsétlennek Achilles in szakadás, ami valszeg Giantses karrierje vége is 😕
Rodaron
ennyi sérülés után már necces, hogy mennyire lesz robbanékony...

Toney-ból nem sokat láttunk. 1 meccset....
Golladay nem mutatott sokat, nagy kár volt rákölteni...

Megint ott vagyunk, hogy WR hiányos csapat vagyunk. (vagyis ink skill poszt hiányos, mert TE és RB poszt is átlag alatti sajnos.)

De engem nem érdekel inkább turbózzuk az OLine-t, aztán majd meglátjuk.
GiantsMLBhunter
De épp ez lett leginkább elbaszva, hogy nem skill playereket kell igazolgatni egy olyan csapatnak ahol az alapok sincsenek rendben. Ilyet csak a teljesen hozzá nem értők csinálnak, nos nálunk ilyenekből nincsen hiány..
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
lenyeg h a pepsi ingyen volt a stadionban ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Shepard szezonja véget ért, de lassan a szezon is véget érhetne már...
ironroy
Szerencsétlennek Achilles in szakadás, ami valszeg Giantses karrierje vége is 😕
Rodaron
ennyi sérülés után már necces, hogy mennyire lesz robbanékony...

Toney-ból nem sokat láttunk. 1 meccset....
Golladay nem mutatott sokat, nagy kár volt rákölteni...

Megint ott vagyunk, hogy WR hiányos csapat vagyunk. (vagyis ink skill poszt hiányos, mert TE és RB poszt is átlag alatti sajnos.)

De engem nem érdekel inkább turbózzuk az OLine-t, aztán majd meglátjuk.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Shepard szezonja véget ért, de lassan a szezon is véget érhetne már...
ironroy
Szerencsétlennek Achilles in szakadás, ami valszeg Giantses karrierje vége is 😕
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Egy hét szabi két vasárnappal, két nem látott meccsel segített hogy leszarjam a szezont és a csapatot is. Nekem a teljes rebuild is megfelelne, jojjon az offseason aztán mindenki húzzon el a picsaba. Legalább ha a Lions így folytatja akkor még lehet a Top 3ban is húzunk
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Shepard szezonja véget ért, de lassan a szezon is véget érhetne már...
ironroy
Egy ígéretes, de sérülékeny elkapó volt, aki minden szezonban kihagyott 3-4 meccset. Mostanra már az sem jön neki össze, hogy 1-2 meccset végig tudjon játszani egy évben. Bűn lenne megtartani. Csak az a baj, hogy hasonlóból még itt van Barkley, Tóni, Golladay, DJ...
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Shepard szezonja véget ért, de lassan a szezon is véget érhetne már...
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
ismét 10 pont alatt maradtunk
glennon rosszabbul játszott, mint egy általános iskolás qb
fromm is bejött egy drive-ra
shep megint lesérült
offense továbbra sincs
idén már nem nyerünk meccset
TD-t sem biztos, hogy csinálunk
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Amikor elveszni làtszik a hàború , egy nagy csata győzelme erőt adhat. Főleg ,hogy ezt a "piszkos 12" arathatnà.
Erre van esély is....

Tipp:
kibaszott nagy zakó
2.kiserletre közepén futàsok szàma: 10folott
Védelem: 1TO
Offense:2TO
Barkley: 60yard alatt.
15 pontot nem szerzünk.
Palesz76
Ha ezeket megfogadnád és bejönne, akkor sem kaszálnál túl sokat... 😊