New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 472
Na, ezt most másképp látom. Átszakad valami, és 28-17 ide.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
mert ha MVP Trub-nak kell megnyerni a meccset akkor nincs baj 😊
Vobox
Lions is ezt gondolta, pláne az első 3 negyed alapján...
A ti védelmetek sem jobb a Lions D-nél úgyhogy azért én várnék az ilyen jellegű kijelentésekkel 😊
davemayer
De én nem 3 negyed,hanem az elmúlt évek alapján mondom 😀 😀
Vobox
Na akkor meg még rosszabb, ugyanis Trubi képes komoly kilengésekre a teljesítményében és nem az ilyen védelmek ellen szokott végig szenvedni. De majd meglátjuk.
davemayer
Ti vagytok az eselyesek de azert lehez ez meglepetes...a kevesebbet hibazo iranyito csapata fog nyerni valszeg...
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
mert ha MVP Trub-nak kell megnyerni a meccset akkor nincs baj 😊
Vobox
Lions is ezt gondolta, pláne az első 3 negyed alapján...
A ti védelmetek sem jobb a Lions D-nél úgyhogy azért én várnék az ilyen jellegű kijelentésekkel 😊
davemayer
De én nem 3 negyed,hanem az elmúlt évek alapján mondom 😀 😀
Vobox
Na akkor meg még rosszabb, ugyanis Trubi képes komoly kilengésekre a teljesítményében és nem az ilyen védelmek ellen szokott végig szenvedni. De majd meglátjuk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
mert ha MVP Trub-nak kell megnyerni a meccset akkor nincs baj 😊
Vobox
Lions is ezt gondolta, pláne az első 3 negyed alapján...
A ti védelmetek sem jobb a Lions D-nél úgyhogy azért én várnék az ilyen jellegű kijelentésekkel 😊
davemayer
De én nem 3 negyed,hanem az elmúlt évek alapján mondom 😀 😀
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
mert ha MVP Trub-nak kell megnyerni a meccset akkor nincs baj 😊
Vobox
Lions is ezt gondolta, pláne az első 3 negyed alapján...
A ti védelmetek sem jobb a Lions D-nél úgyhogy azért én várnék az ilyen jellegű kijelentésekkel 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Egy érdekesség az első hétről! Top 10 mi, top 1 Steelers:
 empiresportsmedia.com/new-york-giants/new-york-giants-ranked-in-top-10-in-important-pass-rush-statistic/


Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Nagyon remélem hogy a D nem fog még 1x ilyen szarul játszani mint a Lions ellen. Elvileg már lesz Quinn...Mondjuk én Snack ügynöke számát erősen keresném Pace helyében mert Nichols nem full time NT , Jenkins meg inkább jó csere így kicsit félek hogy Barkley megéget minket. Trubisky meg hát fene tudja melyik arcát hozza. A 4. negyedes Lionsosat vagy az előtte lévő 3 negyedet. Azt mondom 23:16 -os Bears győzelem lesz szoros végjátékkal. Aztán kiderül...
Tomcsik
Ha Barkely tud futni, nyerünk, különben nem, ez lesz a kulcs!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Nagyon remélem hogy a D nem fog még 1x ilyen szarul játszani mint a Lions ellen. Elvileg már lesz Quinn...Mondjuk én Snack ügynöke számát erősen keresném Pace helyében mert Nichols nem full time NT , Jenkins meg inkább jó csere így kicsit félek hogy Barkley megéget minket. Trubisky meg hát fene tudja melyik arcát hozza. A 4. negyedes Lionsosat vagy az előtte lévő 3 negyedet. Azt mondom 23:16 -os Bears győzelem lesz szoros végjátékkal. Aztán kiderül...

több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Valóban megint egy jó védelem,de korántsem érzem egyenlőre annyira harapósnak,mint a Steelers esetében. A passprotection korántsem volt annyira horror,ha a futások segítésében akár csak egy kis javulás lesz a faltól,az már jó lehet.A védelem oldalán,ha tudjuk fogni a Bears futásait,amire reális esélyt látok,akkor nagy baj nem lehet,mert ha MVP Trub-nak kell megnyerni a meccset akkor nincs baj 😊
Ami szintén fontos lesz (persze ez mindig elmondható) hogy ne nekünk kelljen futni az eredmény után
Szerintem nyerünk és én is valami 17-13 körül tippelném

Szerkesztette: Vobox
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megint egy jó védelem, nehéz futni, passzoknál pedig egy hiba mindig benne van. Fordítva gyenge támadósor, de gyenge védelem, úgyhogy én egy kevés pontos, egylabdás meccset tippelnék, először a Giantset mondtam, hét közepére inkább már Bears lett belőle, de most megint inkább Jones felé billentem. 17–13 ide

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippek vélemények holnapra?
jó volna valamit alkotni mert talán ez a meccs tűnik még a legkönnyebbnek az elején szóval ha ezt bukjuk simán 0:5 lehet a kezdés...
pedig ez sem lesz egyszerű menet azért csak kiizzadta a győzelmet a Bears mégha ordas mázlijuk is volt a végén de az hogy visszajöttek a meccsbe és fordítottak az szép volt...és hát papíron még ők is jobbak nálunk
szerintem szoros akár a végletekig kiélezett meccs lesz és remélem végre nem hibázunk bele nagyot vagy nem lesz továbbra is ez a balszerencse rajtunk (nem azon múltak a dolgok de évek óta nem emlékszem hogy nagy mázlival nyertünk volna...tavalyi Tampa meccs az nem az volt..😊 )és talán behúzzuk..nagyon .nem mindegy a hangulat csapat etc szempontjából hogyan is jövünk ki ebből!
yooker
Hát ezt most elég nehéz megtippelni.. Papírforma szerint egy kevés pontos, szoros, alacsony színvonalú meccsnek kéne lennie, én alapvetően valami ilyesmire is számítok és egy árnyalattal ők az esélyesek sztem. Szóval mondjuk 13-10 oda.
Viszont ha valóban ez történik akkor csalódott leszek 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Tippek vélemények holnapra?
jó volna valamit alkotni mert talán ez a meccs tűnik még a legkönnyebbnek az elején szóval ha ezt bukjuk simán 0:5 lehet a kezdés...
pedig ez sem lesz egyszerű menet azért csak kiizzadta a győzelmet a Bears mégha ordas mázlijuk is volt a végén de az hogy visszajöttek a meccsbe és fordítottak az szép volt...és hát papíron még ők is jobbak nálunk
szerintem szoros akár a végletekig kiélezett meccs lesz és remélem végre nem hibázunk bele nagyot vagy nem lesz továbbra is ez a balszerencse rajtunk (nem azon múltak a dolgok de évek óta nem emlékszem hogy nagy mázlival nyertünk volna...tavalyi Tampa meccs az nem az volt..😊 )és talán behúzzuk..nagyon .nem mindegy a hangulat csapat etc szempontjából hogyan is jövünk ki ebből!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mack és Quinn is Q vasárnapra, így azért nincs lehetetlen küldetés elé állítva az O-fal
kristof
Mack játszik. Quinn fullon edzett ma, de az ő játéka inkább kérdéses.
tüsi91
Gyanítom hogy mindkettő játszik majd...
Tomcsik
szerintem is fognak játszani, csak nem mindegy hogy 100% vagy 80%-os egészségügyi állapotban, erre gondoltam
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Mack és Quinn is Q vasárnapra, így azért nincs lehetetlen küldetés elé állítva az O-fal
kristof
Mack játszik. Quinn fullon edzett ma, de az ő játéka inkább kérdéses.
tüsi91
Gyanítom hogy mindkettő játszik majd...

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mack és Quinn is Q vasárnapra, így azért nincs lehetetlen küldetés elé állítva az O-fal
kristof
Mack játszik. Quinn fullon edzett ma, de az ő játéka inkább kérdéses.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mack és Quinn is Q vasárnapra, így azért nincs lehetetlen küldetés elé állítva az O-fal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
én is így gondolom, hogy a szezon rendhagyó jellege miatt, különösen az off falnál elég nagy fejlődést fogunk látni. ne felejtsük el, hogy már azzal előrébb vagyunk, hogy Solder nem játszik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Haba New York Giants 592
Hát EE-vel kapcsolatban elég egyértelmű a véleménye az amerikai médiának. Többnyire, hogy meg kellene próbálni wr-ként játszatni, ha már a blokkolás ennyire nem megy. Aztán ha úgy sem....
Szerintem azért nem volt ez annyira kétségbeejtő. Bár az eleje elég olvasható volt az O hívásoknak (1/10 Barkley), amikor konstatálták, h ez nem megy, tudtak érdemben váltani (lásd a végén el...szott drive, illetve 2. TD), amire sztem évek óta nem volt példa.
Az O fal kétségtelenül kritikán aluli volt RunBlockban, de a vége felé a PB kezdett összeállni. Emlékszem a néhány évvel ezelőtti colts falra, ami szar kezdés után, az utolsó 6-7 meccsen nem engedett sacket. Nyilván nem gondolom, h nálunk ez fog történni, de így együtt még egy edzőmeccset sem játszottak és erre egyből jött a steelers.
Ez a vasas D sok csapat életét meg fogja még keseríteni.
Szerintem a reális elvárás, hogy hétről hétre látható javulás legyen, és egyre kevesebb egyéni hiba.
Ha ez teljesül, akárhol is végzünk, az számomra elegendő, ekkora pozíciós lyukakkal.
Persze a legjobb egy fejlődő csapat mellett, egy kirúgott DG, h a következő FA és draft már ne vele menjen le.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
EE mar tenyleg tobb a soknal...rengeteget artott most a csapatnak !nem tudom mit lep Judge de BB tuti jegelne egy darabig vagy cut...
Mindenesetre a snapp szamait erdemes lenne egyelire visszavenni ..bar nyilvan igy sem duskalunk komoly celpontokban...
Aki meg nem annyira tunt fel az Logan Ryan ? Ti mire emlekeztek tole ?😀
yooker
Engram a snapek 94%-n volt a pályán.. ez a legtöbb minden skill player közül a csapatban, nem úgy tűnik, hogy nagyon jegelni akarnák.
Ryan viszont elég keveset volt fent egyelőre, szerintem rá jóval nagyobb szerep hárul majd később.
Szesze
Azt ertem hogy probaljak de lathatoan total onbizalom nelkul jatszik blokkolasban meg mindig is szar volt plussz most buntik is jottek...es hiaba hogy minden 3.4.meccsen hoz valami jobbat ha lenne + - mutato az ott eleg rosszul nezne ki nala...
Most 2-3 drivot nyirt ki egymaga kb..
Ha a Bears ellen is valami hasonlot tol nem.hinnem hogy utana tul sokat lenne palyan egy darabig ha tenykeg a BB fele culturet szeretnenek itt csinalni...
yooker
Hát nemtom, nekem az első meccs alapján pont az jött le, hogy alapvetően az eddigieknél is többet akarnák használni, konkrétan kulcs szerepet szánnának neki.. egyelőre finoman szólva nem hálálta meg a bizalmat.
Szesze
Azért gondolom, ha Tate visszatér, akkor nem kell majd annyira erőltetni. A futójátéknak is jobbat tenne, ha Smith és Toilolo kapna több szerepet.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 741
Az a trükkje a faszinak, hogy IlYen szar meccs után majd lök egy jót, elhiteti, hogy mekkora király lehetne, és utána lesérül. Biztos lesz, aki elhiszi még, és egy marék szotyiért elviszi.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
szerintem az ötödik héten Dallasban már Kaden Smith lesz a kezdő, de azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a trade deadline előtt elviszi valaki egy kondicionális hetedik körért.

szerk. mármint Engramet, Smith szerintem ügyes 😀
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
EE mar tenyleg tobb a soknal...rengeteget artott most a csapatnak !nem tudom mit lep Judge de BB tuti jegelne egy darabig vagy cut...
Mindenesetre a snapp szamait erdemes lenne egyelire visszavenni ..bar nyilvan igy sem duskalunk komoly celpontokban...
Aki meg nem annyira tunt fel az Logan Ryan ? Ti mire emlekeztek tole ?😀
yooker
Engram a snapek 94%-n volt a pályán.. ez a legtöbb minden skill player közül a csapatban, nem úgy tűnik, hogy nagyon jegelni akarnák.
Ryan viszont elég keveset volt fent egyelőre, szerintem rá jóval nagyobb szerep hárul majd később.
Szesze
Azt ertem hogy probaljak de lathatoan total onbizalom nelkul jatszik blokkolasban meg mindig is szar volt plussz most buntik is jottek...es hiaba hogy minden 3.4.meccsen hoz valami jobbat ha lenne + - mutato az ott eleg rosszul nezne ki nala...
Most 2-3 drivot nyirt ki egymaga kb..
Ha a Bears ellen is valami hasonlot tol nem.hinnem hogy utana tul sokat lenne palyan egy darabig ha tenykeg a BB fele culturet szeretnenek itt csinalni...
yooker
Hát nemtom, nekem az első meccs alapján pont az jött le, hogy alapvetően az eddigieknél is többet akarnák használni, konkrétan kulcs szerepet szánnának neki.. egyelőre finoman szólva nem hálálta meg a bizalmat.
Szesze
finoman szólva😊 sem túl jó ötlet...nem tudom mire alapozzák
hogy alkalmas erre a szerepre...a kezdetektől fogva teljesen inkonzisztens a játéka elkapásban blokkolásban mindenben(plussz ugye a sérülések is jönnek mindig)!igazából fogalmam sincs hogy ezzel a helyzettel mit is lehetne kezdeni mert ezek miatt nincs olyan szerep úgy egyáltalán amire azt mondanám hogy na ez neki való....
ez egy nagy kérdés lesz a szezonban de félek nem lesz happy end...
yooker
Szvsz elég egyszerű a képlet, mert lehívtuk az 5. éves opciót Nála, ami 6M$. Meg kapja most azt a játék időt és bizalmat, amivel bizonyíthat, az új stábnak. (A meccs szám az már JJ felelőssége) Ha nem javul , tuti nem fog, akkor új TE1 után kell néznünk...
nagir
hát ezt hirtelen el is felejtettem hogy már 5.éve várjuk hogy na majd most.....😊
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
EE mar tenyleg tobb a soknal...rengeteget artott most a csapatnak !nem tudom mit lep Judge de BB tuti jegelne egy darabig vagy cut...
Mindenesetre a snapp szamait erdemes lenne egyelire visszavenni ..bar nyilvan igy sem duskalunk komoly celpontokban...
Aki meg nem annyira tunt fel az Logan Ryan ? Ti mire emlekeztek tole ?😀
yooker
Engram a snapek 94%-n volt a pályán.. ez a legtöbb minden skill player közül a csapatban, nem úgy tűnik, hogy nagyon jegelni akarnák.
Ryan viszont elég keveset volt fent egyelőre, szerintem rá jóval nagyobb szerep hárul majd később.
Szesze
Azt ertem hogy probaljak de lathatoan total onbizalom nelkul jatszik blokkolasban meg mindig is szar volt plussz most buntik is jottek...es hiaba hogy minden 3.4.meccsen hoz valami jobbat ha lenne + - mutato az ott eleg rosszul nezne ki nala...
Most 2-3 drivot nyirt ki egymaga kb..
Ha a Bears ellen is valami hasonlot tol nem.hinnem hogy utana tul sokat lenne palyan egy darabig ha tenykeg a BB fele culturet szeretnenek itt csinalni...
yooker
Hát nemtom, nekem az első meccs alapján pont az jött le, hogy alapvetően az eddigieknél is többet akarnák használni, konkrétan kulcs szerepet szánnának neki.. egyelőre finoman szólva nem hálálta meg a bizalmat.
Szesze
finoman szólva😊 sem túl jó ötlet...nem tudom mire alapozzák
hogy alkalmas erre a szerepre...a kezdetektől fogva teljesen inkonzisztens a játéka elkapásban blokkolásban mindenben(plussz ugye a sérülések is jönnek mindig)!igazából fogalmam sincs hogy ezzel a helyzettel mit is lehetne kezdeni mert ezek miatt nincs olyan szerep úgy egyáltalán amire azt mondanám hogy na ez neki való....
ez egy nagy kérdés lesz a szezonban de félek nem lesz happy end...
yooker
Szvsz elég egyszerű a képlet, mert lehívtuk az 5. éves opciót Nála, ami 6M$. Meg kapja most azt a játék időt és bizalmat, amivel bizonyíthat, az új stábnak. (A meccs szám az már JJ felelőssége) Ha nem javul , tuti nem fog, akkor új TE1 után kell néznünk...
nagir
jaja, jövőre jöhet az újabb első körös próbálkozás 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
EE mar tenyleg tobb a soknal...rengeteget artott most a csapatnak !nem tudom mit lep Judge de BB tuti jegelne egy darabig vagy cut...
Mindenesetre a snapp szamait erdemes lenne egyelire visszavenni ..bar nyilvan igy sem duskalunk komoly celpontokban...
Aki meg nem annyira tunt fel az Logan Ryan ? Ti mire emlekeztek tole ?😀
yooker
Engram a snapek 94%-n volt a pályán.. ez a legtöbb minden skill player közül a csapatban, nem úgy tűnik, hogy nagyon jegelni akarnák.
Ryan viszont elég keveset volt fent egyelőre, szerintem rá jóval nagyobb szerep hárul majd később.
Szesze
Azt ertem hogy probaljak de lathatoan total onbizalom nelkul jatszik blokkolasban meg mindig is szar volt plussz most buntik is jottek...es hiaba hogy minden 3.4.meccsen hoz valami jobbat ha lenne + - mutato az ott eleg rosszul nezne ki nala...
Most 2-3 drivot nyirt ki egymaga kb..
Ha a Bears ellen is valami hasonlot tol nem.hinnem hogy utana tul sokat lenne palyan egy darabig ha tenykeg a BB fele culturet szeretnenek itt csinalni...
yooker
Hát nemtom, nekem az első meccs alapján pont az jött le, hogy alapvetően az eddigieknél is többet akarnák használni, konkrétan kulcs szerepet szánnának neki.. egyelőre finoman szólva nem hálálta meg a bizalmat.
Szesze
finoman szólva😊 sem túl jó ötlet...nem tudom mire alapozzák
hogy alkalmas erre a szerepre...a kezdetektől fogva teljesen inkonzisztens a játéka elkapásban blokkolásban mindenben(plussz ugye a sérülések is jönnek mindig)!igazából fogalmam sincs hogy ezzel a helyzettel mit is lehetne kezdeni mert ezek miatt nincs olyan szerep úgy egyáltalán amire azt mondanám hogy na ez neki való....
ez egy nagy kérdés lesz a szezonban de félek nem lesz happy end...
yooker
Szvsz elég egyszerű a képlet, mert lehívtuk az 5. éves opciót Nála, ami 6M$. Meg kapja most azt a játék időt és bizalmat, amivel bizonyíthat, az új stábnak. (A meccs szám az már JJ felelőssége) Ha nem javul , tuti nem fog, akkor új TE1 után kell néznünk...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
EE mar tenyleg tobb a soknal...rengeteget artott most a csapatnak !nem tudom mit lep Judge de BB tuti jegelne egy darabig vagy cut...
Mindenesetre a snapp szamait erdemes lenne egyelire visszavenni ..bar nyilvan igy sem duskalunk komoly celpontokban...
Aki meg nem annyira tunt fel az Logan Ryan ? Ti mire emlekeztek tole ?😀
yooker
Engram a snapek 94%-n volt a pályán.. ez a legtöbb minden skill player közül a csapatban, nem úgy tűnik, hogy nagyon jegelni akarnák.
Ryan viszont elég keveset volt fent egyelőre, szerintem rá jóval nagyobb szerep hárul majd később.
Szesze
Azt ertem hogy probaljak de lathatoan total onbizalom nelkul jatszik blokkolasban meg mindig is szar volt plussz most buntik is jottek...es hiaba hogy minden 3.4.meccsen hoz valami jobbat ha lenne + - mutato az ott eleg rosszul nezne ki nala...
Most 2-3 drivot nyirt ki egymaga kb..
Ha a Bears ellen is valami hasonlot tol nem.hinnem hogy utana tul sokat lenne palyan egy darabig ha tenykeg a BB fele culturet szeretnenek itt csinalni...
yooker
Hát nemtom, nekem az első meccs alapján pont az jött le, hogy alapvetően az eddigieknél is többet akarnák használni, konkrétan kulcs szerepet szánnának neki.. egyelőre finoman szólva nem hálálta meg a bizalmat.
Szesze
finoman szólva😊 sem túl jó ötlet...nem tudom mire alapozzák
hogy alkalmas erre a szerepre...a kezdetektől fogva teljesen inkonzisztens a játéka elkapásban blokkolásban mindenben(plussz ugye a sérülések is jönnek mindig)!igazából fogalmam sincs hogy ezzel a helyzettel mit is lehetne kezdeni mert ezek miatt nincs olyan szerep úgy egyáltalán amire azt mondanám hogy na ez neki való....
ez egy nagy kérdés lesz a szezonban de félek nem lesz happy end...

Szerkesztette: yooker