NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 741
ma kell látnunk vlmt ami előre mutat-remélhetőleg-
ha már csak az átjön, hogy van gazdája a csapatnak, akkor előre léptünk...
az eredmény lényegtelen szvsz

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Nem tudom, hogy vagytok vele, de mindentől függetlenül (főleg az elmúlt évek trágya szezonjai) de kivételesen lelkesen és epekedve várom a szezon első meccsét. Egész nap videókat, elemzéseket néztek, spanoltam magam és várom már a Kickoffot. Nyílván nem vagyunk esélyesek, ezért nem valami giga győzelmet várok, de ha már visszalátom azt a hypeolt mentalitást, odaadást és kompetitív hozzáállást amit a TC-k után nyilatkoztak akkor szerintem jók lehetünk egy szoros meccsre. Onnantól kezdve meg tényleg a szerencse is közbe szól.
Valószínűleg nem lesz valami látványos meccs, és a Steelers se fog tudni úgy villogni, szétdobálni minket ahogy várják sokan. Mégiscsak majdnem egy éve játszott utoljára BigBen plusz a Preseason hiánya miatt az első pár drive vagy félidő szerintem az egymás feltérképezésével fog eltelni.
Nekünk azt kell kihasználni, hogy fiatal, ismeretlen a csapat, ismeretlen a HC így lehetne villogni néhány playben, a többit meglátjuk.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 741
Bocsi, de nekem nincs időm, energiám ezekre a mezei faszságokra.
Engem a csapat, és az eredményeink fognak meggyőzni arról, hogy nincs igazam, jó úton járunk. Nem olyan nehéz az, csak teljesítmény, eredmény kell mögé.
az ilyen kis gyerekes, szolidaritási bulikat meg úgy is kinövitek, ha tényleg a csapat a fontos.
több mint 4 éve
Tompo 49
Nem tehetek róla ha egyszerű vagy és még a némítás gombhoz is ostoba 😉 sok ilyen marha van a stadionok büféiben, akik minde
ozibozi
Először is nem tudom, hogy voltál-e NFL stadionban meccsnapon (Bár azon kívül is ugyan az fogadna) ott a sport ünnep, nem mint a gurulósban ahol a sok tagbaszakadt kopasz értelmiségi kimegy anyázni meg szotyit köpködni. Lehet, hogy te ezekbe a stadionokba jársz de én nem szóval nem talált.
Másodszor én nem zárom el magamtól a különvéleményt mert én elfogadom a szólásszabadságot amit ma már kb minden chaten tiltanak és bannal jutalmaznak ha nem az adott téma alanyát/tárgyát méltatod, sőt egyenesen kritizálod.
Véleményem rólad úgy alakult ki ennyire negatívan, hogy magamból kiindulva nem tudom hogy lehet így szurkolónak nevezni magad.
Én minden évben stábtól és játékoskerettől függetlenül úgy várom a szezont, hogy minden hírt figyelek. Van amit rosszul fogadok, van aminek egyenesen örülök de várom mikor látom már a meccset! Erre olvaslak téged és nem látok más mint a savanyúskodást! Hogy a fa...ba lehet így bárkinek/bárminek szurkolni?

És hogy én miért vagyok ennyire lelkes? Mert a szurkolás nekem egyfajta hit. Nem a vezetőkben vagy a tradíciókban, hanem a játékosokban legyenek bármilyenek. Ők azok akik minket szurkolókat meghallanak. Vagyis azokat akik a stadionban, az utcán vagy bárhol bíztatják, leszólítják őket. Ez nekik lelkesítő. Mert ők játszák a játékot, tőlük kell a jó teljesítmény, ezért kell szurkolni. Mondom ezt volt sportolóként mert igen is jó volt hallani a lelátót!
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Nem tehetek róla ha egyszerű vagy és még a némítás gombhoz is ostoba 😉 sok ilyen marha van a stadionok büféiben, akik minde
ozibozi
"egyszerű vagy" "ostoba" és "marha"... ő téged nem minősített, szóval ez egy elég tapló komment volt a részedről, ami szerintem nem méltó a fórumhoz, pláne nem ide a Giants topikhoz. De persze ismerünk, sötét Asbee 😀
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 741
Nem tehetek róla ha egyszerű vagy és még a némítás gombhoz is ostoba 😉 sok ilyen marha van a stadionok büféiben, akik minde

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Tompo 49
OBJ szintett lépett tegnap este, csak rossz irányba...
Még a végén ez a trade is DG fogja igazolni, hát nem tudom!
nagir
Azt hittem az már rég le is van papírozva hogy a OBJ Vernon-Zeiter Peppers dealt a Giants nyerte.
Mondjuk es dolog a browns rászedni meg egy másik nyerni.
TSzabi
Mi a jó a Giantsnek? Hog a cserék után még évekig a barnák előtt fognak draftolni, mert ha ez volt a cél, akkor siker van. 😊
ozibozi
Most már leírhatom hogy a Te komentjeidtől agyrákot kapok már évek óta ezt tolod hogy jobb lenne ha csak veszítenénk mert akkor lesz új stáb de már rég beigazolódott a közhely miszerint a fejétől bűzlik a hal ameddig Mara van addig bele fog választani és pont! Nem mondom hogy tegyél úgy mint én de én mint kis szurkoló bizakodom, keresem a szép momentumokat esetleg a Wint és élvezem hogy ismét itt a szezon.
több mint 4 éve
Tompo 49
Eddig mindig volt egy pozitív és egy negatív elképzelésem a meccsekről, aztán általában utóbbi jött be és minden tré volt. Most viszont annyi az ismeretlen, az új arc, a sérülésből visszatérők, új edzők mindenhol, simán benne van egy hatalmas blama, de egy meglepetés győzelem is.

Én magam annyit szeretnék, hogy az egész offense mutasson fejlődést, és hogy jó legyen őket nézni. Ha már kikapunk, azt tegyük 30-40-re. A fal erősödött, Andrew Thomas remélhetőleg beválik, Jones mutasson fejlődést, Barkley és az elkapók Tete-től Engram-ig pedig mind mutathatnának egy konzisztens teljesítményt. Így a gyengébb támadósorok ellen még lehetne is esélyünk. Ugyan itt érdemes megjegyezni, hogy ki tudja Big Ben milyen lesz.. sokat hagyott ki, előtte sem volt már annyira OP, ő se lesz fiatalabb, és az egyéb közhelyek mellett, elkezdett úgy kinézni mint FitzMagic 😀

A védelem szintén totál homály, bár itt ugye nagyobb konszenzus, hogy tök gyengék leszünk. De itt is új edző, új LB, új CB, talán erősödő pass rush (legalábbis Carter nem futott rossz előszezont) fiatal sec. Biztosan gyengék lesznek, de kérdés mennyire. A futást fogni kell, utána meg bízzunk Big Ben gyengélkedő visszatérős formájában... ha létezik ilyen.

Szerintem egy szoros "már majdnem azt hisszük, hogy nyerünk, de végül mégse" meccsen: 34-31 L
PeppyRapier
Majdnem stimmel csak 34-31 W mert szar a védelmünk de az O most végre bivaly lesz!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Tényleg sokat fejlődött McCarthy a vakáció alatt. Amikor néhanapján engedte passzolni Dak-ot, akkor mindig haladtak, de ő végig a futást erőltette. Nem gondoltam volna, hogy valaha leírom, de esküszöm gyengültek Garrett távozásával 😊
vanek úr
Nem olyan nagy baj az... Sőt Pederson is megmutatta, hogy nem kéne meccselni!
Én inkább Rivera miatt aggódom, Ő még csapatot faraghat a WTF-ből, az Nekünk nem jó hír! 😤



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 741
OBJ szintett lépett tegnap este, csak rossz irányba...
Még a végén ez a trade is DG fogja igazolni, hát nem tudom!
nagir
Azt hittem az már rég le is van papírozva hogy a OBJ Vernon-Zeiter Peppers dealt a Giants nyerte.
Mondjuk es dolog a browns rászedni meg egy másik nyerni.
TSzabi
Mi a jó a Giantsnek? Hog a cserék után még évekig a barnák előtt fognak draftolni, mert ha ez volt a cél, akkor siker van. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Tényleg sokat fejlődött McCarthy a vakáció alatt. Amikor néhanapján engedte passzolni Dak-ot, akkor mindig haladtak, de ő végig a futást erőltette. Nem gondoltam volna, hogy valaha leírom, de esküszöm gyengültek Garrett távozásával 😊
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
OBJ szintett lépett tegnap este, csak rossz irányba...
Még a végén ez a trade is DG fogja igazolni, hát nem tudom!
nagir
Azt hittem az már rég le is van papírozva hogy a OBJ Vernon-Zeiter Peppers dealt a Giants nyerte.
Mondjuk es dolog a browns rászedni meg egy másik nyerni.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
OBJ szintett lépett tegnap este, csak rossz irányba...
Még a végén ez a trade is DG fogja igazolni, hát nem tudom!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Eddig mindig volt egy pozitív és egy negatív elképzelésem a meccsekről, aztán általában utóbbi jött be és minden tré volt. Most viszont annyi az ismeretlen, az új arc, a sérülésből visszatérők, új edzők mindenhol, simán benne van egy hatalmas blama, de egy meglepetés győzelem is.

Én magam annyit szeretnék, hogy az egész offense mutasson fejlődést, és hogy jó legyen őket nézni. Ha már kikapunk, azt tegyük 30-40-re. A fal erősödött, Andrew Thomas remélhetőleg beválik, Jones mutasson fejlődést, Barkley és az elkapók Tete-től Engram-ig pedig mind mutathatnának egy konzisztens teljesítményt. Így a gyengébb támadósorok ellen még lehetne is esélyünk. Ugyan itt érdemes megjegyezni, hogy ki tudja Big Ben milyen lesz.. sokat hagyott ki, előtte sem volt már annyira OP, ő se lesz fiatalabb, és az egyéb közhelyek mellett, elkezdett úgy kinézni mint FitzMagic 😀

A védelem szintén totál homály, bár itt ugye nagyobb konszenzus, hogy tök gyengék leszünk. De itt is új edző, új LB, új CB, talán erősödő pass rush (legalábbis Carter nem futott rossz előszezont) fiatal sec. Biztosan gyengék lesznek, de kérdés mennyire. A futást fogni kell, utána meg bízzunk Big Ben gyengélkedő visszatérős formájában... ha létezik ilyen.

Szerintem egy szoros "már majdnem azt hisszük, hogy nyerünk, de végül mégse" meccsen: 34-31 L

Szerkesztette: PeppyRapier
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Valami oka csak van, hogy nem jött senki, most kiderül mi/ki az.
vanek úr
Dilettantizmus???🤫🤔
...csak kérdezem...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
A Vasasnak szokása kikapni szezon elején foscsapatoktól, tehát van esélyünk 😊
Amúgy meg érdeklődve várom, ki és hogyan fog nyomást gyakorolni BB-re? Valami oka csak van, hogy nem jött senki, most kiderül mi/ki az.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Big Ben megsérül a 2. negyedben, közben szerzünk egy visszahordott Td.
Vége szoros 26- 23. W

1000ért meg is tenném😁
Palesz76
Na végre valaki...👍
14-13W
Nekünk egy picksix, megy egy Barkley big run TD. Ott két FG, meg egy Ju-Ju TD. DJ vigyáz a labdára BB annyira nem.😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Palesz76 New York Giants 489
Big Ben megsérül a 2. negyedben, közben szerzünk egy visszahordott Td.
Vége szoros 26- 23. W

1000ért meg is tenném😁
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Mi a Giants érdeke? Mi kell
Az előrelépéshez? Győzelem vagy vereség???
ozibozi
Bizalom és türelem az edző stáb felé, a legfontosabb!
nagir
Edzőkkel nincs is gondom
ozibozi
Tudom! 😉
DG nem attól takarodok el, hogy 4-12 v. 6-10 lesz a vége, legalábbis szerintem! Amúgy, meddig van szerződése???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 741
Mi a Giants érdeke? Mi kell
Az előrelépéshez? Győzelem vagy vereség???
ozibozi
Bizalom és türelem az edző stáb felé, a legfontosabb!
nagir
Edzőkkel nincs is gondom
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Mi a Giants érdeke? Mi kell
Az előrelépéshez? Győzelem vagy vereség???
ozibozi
Bizalom és türelem az edző stáb felé, a legfontosabb!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Mi a Giants érdeke? Mi kell
Az előrelépéshez? Győzelem vagy vereség???
ozibozi
 www.youtube.com/watch?v=Kf04zlExM8c


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 741
Mi a Giants érdeke? Mi kell
Az előrelépéshez? Győzelem vagy vereség???
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 fuzovelkifele.com/2020/09/hosszabbitott-rugojaval-a-broncos/
Ugye, nem kellett volna elcserélni és most lenne 6 éve rúgónk!🤡



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 472
Gates lesz a center. Sztem szoros lesz az első negyed végéig, de a vége 10-27 L.