NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Connelly???
vanek úr
Talán vissza hozzuk a gyakorlóba...
nagir
De hát a komplett LB sor úgy néz ki mint egy gyakorlócsapat. Nem vagyok képes felfogni, ide hogy nem fért be?!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 741
Az 53 fős keret 40+%-a 21-22 fő LB és secondary játékos. Csak akad majd ott használható is. 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
Connelly???
vanek úr
Talán vissza hozzuk a gyakorlóba...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Connelly???
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a keret.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
Az eddigi "legnagyobb név" aki a keretszűkítés áldozata lett: Grant Haley
ironroy
Alex Tanney is cut



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az eddigi "legnagyobb név" aki a keretszűkítés áldozata lett: Grant Haley
több mint 4 éve
efeus New York Giants 10
Solomon Ajayi ? Szerintetek ?
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
 giantswire.usatoday.com/2020/09/03/kyle-brandt-new-york-giants-are-going-playoffs-2020/
Vajon mit szívott a Csávó?🥴
nagir
“I think the Giants’ offense is going to take off under Jason Garrett. It’s not just Saquon, it’s all of those guys. I’ll say it again. I’ll put the hat on next week. I think the Giants are going to the playoffs next year.”

Erre a jelenetre én is kíváncsi lennék. Cowboysban már ciki volt mennyire átlátható a rendszere az ellenfél számára is, érdekes lesz látni hogy tud-e újulni. És pont most nem lesz Giants meccs szezon nyitón... 😀



Amúgy meg én se tartom a dolgot kizártnak. Meg már elég monoton a bináris váltogatás, meg is nyerhetitek a csoportot! Cowboysnak wildcard és onnan a trófeáig. Deal? 😊

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
 giantswire.usatoday.com/2020/09/03/kyle-brandt-new-york-giants-are-going-playoffs-2020/
Vajon mit szívott a Csávó?🥴
nagir
Nem tudom, de adhatna belőle...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2020/09/03/kyle-brandt-new-york-giants-are-going-playoffs-2020/
Vajon mit szívott a Csávó?🥴



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Állítólag engedélyezik majd nézőtéri zaj bejátszását a meccseken. Ha legalább NFL átlag lesz a hangerő, akkor nagyobb lesz a hangulat a zártkapus MetLife-ban, mint amúgy szokott lenni 😊

Szerkesztette: vanek úr
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Halapio.
Zet
Akkor biztos jól muzsikált az OL az edzőtáborban...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
Szegény ember DeAndre Bakere! 🤪



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb CB a fedélzeten, most egy 2021-es 7. körért került a csapathoz a 2018-as 3. körös corner Isaac Yiadom a Denvertől.


És jött a mi egykori LS-ünk is Carson Tinker is


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
Halapio.
Zet
+ jött WR Johnny Holton.
Biztos nem komoly Tate sérülése



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 472
Halapio.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Hasonló képen én is top10 draft helyet várok.Amiben bízom,hogy a sok keserves pillanat mellett örülhetünk is.Aminek örülnék,ha DJ játékán látszana a fejlődés,illetve mivel miénk az egyik legfiatalabb keret,jó lenne ha látnánk rajta kívül, ha nem is berobbanó, de jól teljesítő fiatalokat akikre a későbbiekben lehet építeni.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
lassan elvileg itt a szezon de azért én eléggé félgőzzel készültem,nézegettem kicsit kedvem szegte ez a covid meg a bizonytalanság....
valahogy nem igazán bízom benne hogy ez menni fog
elég fura hogy semmit nem tudunk ugye mit is várhatunk előszezon meccsek hiányában!pláne hogy kb mindenki kicserélődött!
mert azért elég sok mindent lehetne látni mire is számíthatunk..

McKinneyt nagyon sajnálom az ő játékát nagyon vártam de Ryan érkezése azért kissé kárpótolt most !
ki , mire számít vagy mit gondol?fog ez menni? ha igen milyenek leszünk?
részemről valami csonka szezont gondolok amit vereségekkel kezdünk, sok bosszantó hibával de azért szép dolgokkal is és rengeteget szidjuk majd a vöröst....
az Ofaltól várnék javulást kurvára remélem hogy Thomas beválik kb ez most a legfontosabb
de kurva nehéz így vakon bármit is mondani 😕
yooker
Szerintem a szezon le fog menni.
Magunkkal kapcsolatban nagyon meg lennék lepve, ha akár csak a közepes szintet meg tudnánk ütni, egyértelműen top10-es drafthelyet várok jövőre.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hát a fal lényegesen nem lesz jobb, célpontok nem lettek jobbak, a védelem talán javulgat kicsit, ha előbbi kettő ellenére javul Jones, akkor fasza, ha nem, akkor is jó lesz a Giantsnek :d
Wyatt
ja ..igen azért az sem mindegy hogy alakul Jones idén...:😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát a fal lényegesen nem lesz jobb, célpontok nem lettek jobbak, a védelem talán javulgat kicsit, ha előbbi kettő ellenére javul Jones, akkor fasza, ha nem, akkor is jó lesz a Giantsnek :d

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
- Ezző Bá! Azt még mindíg nem ééttem, hogy lehet esőbe tutira a millyyjjénk a fumbli, ha DJ "ESETLEG" elejtené...
- Fogd meg a söröm!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
lassan elvileg itt a szezon de azért én eléggé félgőzzel készültem,nézegettem kicsit kedvem szegte ez a covid meg a bizonytalanság....
valahogy nem igazán bízom benne hogy ez menni fog
elég fura hogy semmit nem tudunk ugye mit is várhatunk előszezon meccsek hiányában!pláne hogy kb mindenki kicserélődött!
mert azért elég sok mindent lehetne látni mire is számíthatunk..

McKinneyt nagyon sajnálom az ő játékát nagyon vártam de Ryan érkezése azért kissé kárpótolt most !
ki , mire számít vagy mit gondol?fog ez menni? ha igen milyenek leszünk?
részemről valami csonka szezont gondolok amit vereségekkel kezdünk, sok bosszantó hibával de azért szép dolgokkal is és rengeteget szidjuk majd a vöröst....
az Ofaltól várnék javulást kurvára remélem hogy Thomas beválik kb ez most a legfontosabb
de kurva nehéz így vakon bármit is mondani 😕

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Na ide nekünk Fornetet
Tompo
Waiver listára került, ahol ti claimelhettek negyediknek, de én a Bengals/Dolphins/Chargers trióból látom azt, aki majd őt elviszi. Esetleg még a Redskins Washington csaphat le rá, mert hát AP se lesz fiatalabb. Annyi biztos, hogy aki claimeli, annak 4,5 milliót kell kipengetnie neki.
iktriad
Ti most már hivatalosan is az 1/1-re mentek? 😊
mármint iktriad számára szólt
vanek úr
Az Csodabajusztól függ. Neki és Grudennek a Fournette waive lehet, hogy jót fog tenni...
iktriad
Mióta jön jól egy kvazi rookie irányítónak ha kiveszik mellőle a futójátékot ? Főleg egy ilyen fal mögött...
gordon
Rengeteg shotgunt akar használni a Jags a hírek szerint, mondván h Minshewnak abban van a legtöbb rutinja, Fournette meg spread offense-ben focizni alkalmatlan, neki igazán a világa az I formation és a north&south futások.
empty taxi
Ding-ding-ding-ding. van egy nyertesünk. Fournette egy oylan RB, akit etetni kell carrykel, hogy hasznos legyen. Jay Gruden meg pont nem ilyen offenseről híres, sőt. Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer kiderült, hogy mikor Fournette nem játszott és a QB play nem egy rakás fos volt, akkor hirtelen SOKKAL kreatívabb lett a playcalling, akár Hackett, akár DeFilippo esetében(tehát nem az OC-ban volt a hiba).


Na ide nekünk Fornetet
Tompo
Waiver listára került, ahol ti claimelhettek negyediknek, de én a Bengals/Dolphins/Chargers trióból látom azt, aki majd őt elviszi. Esetleg még a Redskins Washington csaphat le rá, mert hát AP se lesz fiatalabb. Annyi biztos, hogy aki claimeli, annak 4,5 milliót kell kipengetnie neki.
iktriad
Ti most már hivatalosan is az 1/1-re mentek? 😊
mármint iktriad számára szólt
vanek úr
Az Csodabajusztól függ. Neki és Grudennek a Fournette waive lehet, hogy jót fog tenni...
iktriad
Mióta jön jól egy kvazi rookie irányítónak ha kiveszik mellőle a futójátékot ? Főleg egy ilyen fal mögött...
gordon
Mr. 3 yard bármilyen helyzetben (Kivéve 3&3-rá, akkor 2 yard) azért nem akkora veszteség...
somoskovig
Lásd még:

iktriad
Értem. De nem kell úgy beállítani mitha azért lett volna kibaszva a szezon kezdete előtt egy héttel mert változott a séma.
Pöcs volt és rombolta a morált. Minden más csak belemagyarázás.
Majd a szezon megmutatja,hogy mennyire jó lesz a jags offense.