New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 769
az O fal az előszezon után egy pozitív meglepetés volt, ez vitán felüli,
több mint 5 éve
Tompo 49
A profil KB 1 éves de olvasó vagyok KB a kezdetektől

Eleve egy kalap sz..r volt a csapat kerete még az őreg utolsó évében

Onnan meg csak rontott hogy GM nem lett cserélve..

Most se jobb sokkal a poszt de eddig többet tett és jobban néznek ki a pikkek de majd csak akkor tuti ha Jons erős közepes mert az mevtámogattva egy csapattal nem csak Nagy Nevekkel az jó lehet

Surmur szerintem jobban muzsikálna egy saját QB val
Mening ma is több homájt bemutatót és tuti a karja se bomba mint régen elég a hosszabb átadását nézni kacsáznak rendesen.

Amúgy én is ujjhullámos GM et vártam de nem mi vagyunk a tulajok.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
OBJ-t sajnálom, de nem hiányzott, Nekem tuti nem! Vernon pl. pont olyan szar volt mint Nálunk. Inkább Eli, mint Baker 100szor!! Az O nem volt rossz, de Elisha már rozsdás. Az O fal, pl. Nekem tetszett, ma.
D: DL-ek, LB-k nekem elment. Pass rush NULLA. CB-k hát kell ide még tálentum, Safetyk, Bethea cut, de azonnal.
Év végén el kell zavarni Dave Gettlemant, de Shurmurt én per/pill. megtartanám.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 769
ezért kár volt létrehozni egy új profilt.

itt nagyon nem megy jó irányba a csapat, és szeretném ha ez megváltozna. véleményem szerint ezzel a vezetéssel ez nem fog menni, és a szenvedéseink is vlsz előbb véget érnek, ha ennek a rémálomnak vége lenne. itt már csak az idő a kérdés, nem az hogy ez be fog e következni szerintem.

látják ezt egyre többen, már akiknek a csapat a fontos
itt nem egy játékos a lényeg vagy kettő három, hanem az irány, a jelen se igazán fontos, csak a jövő lenne az (na ez a baj szerintem)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nyilván ezt a meccset egyértelműen behúztuk volna OBJ-vel ez vitán felül áll...😉
A védelem már más kérdés természetesen!
Amúgy én 30-17et jósoltam a Boysnak meccsnezesen!nagyon nem ment azért mellé sajnos
több mint 5 éve
Tompo 49
Ozi ha ennyire fan vagy meny szurkolni a Brownsnak OBJ vel is ki lehetett nálunk a se...et törölni.

Most legalább csapatként megy a játék O részről ami tetszik Maningnek kabát de remény van.

A D meg csak remény volt és van mert az idei pickeket nem vetik be teljesen plusz nincs rutin passzruss meg majd jövöre vagy idén meningért cserébe

A lényeg annyi h Giants szívvel most szenved az ember mert ez nem szép és megszokott nálunk de téged már szerintem nagyon sokan szebb helyre kívánunk!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 769
a helyzet ezzel szemben az, hogy 18!!!!!!! büntit szedet be a Browns, ami így klubrekord lett,
egál állásnál dobott vagy 3 Intet a nagy reménység irányító--akinek azért már pre szezon meccsen kívül is akadt biztató megmozdulása--amiből azért vissza is hordozgattak,
Obj kb annyi yardot termelt 7 elkapásból(legtöbb azon a meccsen) amennyit a Giants egy félidő alatt összesen. 😕 és csak azért ilyen keveset, mert az a marha össze-visszsa dobálta a labdát ma.
ezen a mai meccsen azért csak el kellene az a szokásos száz yard, ha már olyan jó lett cserébe a védelmünk. 😕

mondjuk egy olyan Playbookkal ahol nincs 10 yardnál hosszabb passz az első félidőben, ott vlsz neki sem jönne össze könnyedén 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Na na csak nem hiányzik a Browns védelemből Peppers?

Na na csak a nem pont egy OBJ hiányzott a győztes / PO csapathoz?

Most nem hosszú távról beszélek de pl mai meccsen Lawrance + Peppers többet ér nekünk mint OBJ.

HAJRÁ SRÁCOK!
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Pont mindenki tudja, hogy Vegastól NY-ig pont egy sérült futóra vagyunk az 1/1-től/csak nehogy/. Van egy pár marha aki ezt negatív dolognak gondolja, csak az a szetencsétlen vlsz nem tud angolul, max interurbán.
A guglin nèzegettem, és tíz keresésből találtam egy szakértőt, ahol nem bottom 5 volt a csapat. Hatodik? Minek ez a sok negatív hullám. Gratula.
ozibozi
Tudod mikor volt ennyire konszenzusosan max. 4-12-re tartott (top5 draftcetli) csapat a Giants?
A 2007-es szezon előtt.
Csak mondom.

Most meg a Dallas ellen sima győzelem a tippem. Olyan 21-10 féle.
Sobri Jóska
Nem jön ki, 2007ben a Cowboys oda-vissza verte a Giantset az alapszakaszban.
gyeek
Azért a PO a SB és a SB win meg lett a Giantsnek.
Sobri Jóska
Tudom, néztem. 12 éve.
gyeek
Az kb pont fele annyi eve volt mint az utolso Dallasi nem? 😊

(es azota azert volt meg egy)
NightBoY
Ennek sincs semmi köze ahhoz amit Sobri először írt és amire reagáltam, de legalább válaszra kényszerítettél. Fogadd elismerésem!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
Pont mindenki tudja, hogy Vegastól NY-ig pont egy sérült futóra vagyunk az 1/1-től/csak nehogy/. Van egy pár marha aki ezt negatív dolognak gondolja, csak az a szetencsétlen vlsz nem tud angolul, max interurbán.
A guglin nèzegettem, és tíz keresésből találtam egy szakértőt, ahol nem bottom 5 volt a csapat. Hatodik? Minek ez a sok negatív hullám. Gratula.
ozibozi
Tudod mikor volt ennyire konszenzusosan max. 4-12-re tartott (top5 draftcetli) csapat a Giants?
A 2007-es szezon előtt.
Csak mondom.

Most meg a Dallas ellen sima győzelem a tippem. Olyan 21-10 féle.
Sobri Jóska
Nem jön ki, 2007ben a Cowboys oda-vissza verte a Giantset az alapszakaszban.
gyeek
Azért a PO a SB és a SB win meg lett a Giantsnek.
Sobri Jóska
Tudom, néztem. 12 éve.
gyeek
Az kb pont fele annyi eve volt mint az utolso Dallasi nem? 😊

(es azota azert volt meg egy)

Szerkesztette: NightBoY

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Pont mindenki tudja, hogy Vegastól NY-ig pont egy sérült futóra vagyunk az 1/1-től/csak nehogy/. Van egy pár marha aki ezt negatív dolognak gondolja, csak az a szetencsétlen vlsz nem tud angolul, max interurbán.
A guglin nèzegettem, és tíz keresésből találtam egy szakértőt, ahol nem bottom 5 volt a csapat. Hatodik? Minek ez a sok negatív hullám. Gratula.
ozibozi
Tudod mikor volt ennyire konszenzusosan max. 4-12-re tartott (top5 draftcetli) csapat a Giants?
A 2007-es szezon előtt.
Csak mondom.

Most meg a Dallas ellen sima győzelem a tippem. Olyan 21-10 féle.
Sobri Jóska
Nem jön ki, 2007ben a Cowboys oda-vissza verte a Giantset az alapszakaszban.
gyeek
Azért a PO a SB és a SB win meg lett a Giantsnek.
Sobri Jóska
Tudom, néztem. 12 éve.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Pont mindenki tudja, hogy Vegastól NY-ig pont egy sérült futóra vagyunk az 1/1-től/csak nehogy/. Van egy pár marha aki ezt negatív dolognak gondolja, csak az a szetencsétlen vlsz nem tud angolul, max interurbán.
A guglin nèzegettem, és tíz keresésből találtam egy szakértőt, ahol nem bottom 5 volt a csapat. Hatodik? Minek ez a sok negatív hullám. Gratula.
ozibozi
Tudod mikor volt ennyire konszenzusosan max. 4-12-re tartott (top5 draftcetli) csapat a Giants?
A 2007-es szezon előtt.
Csak mondom.

Most meg a Dallas ellen sima győzelem a tippem. Olyan 21-10 féle.
Sobri Jóska
Nem jön ki, 2007ben a Cowboys oda-vissza verte a Giantset az alapszakaszban.
gyeek
Azért a PO a SB és a SB win meg lett a Giantsnek.

több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan

nagir
Készítjük a pénzt AB érkezésére 😆
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Pont mindenki tudja, hogy Vegastól NY-ig pont egy sérült futóra vagyunk az 1/1-től/csak nehogy/. Van egy pár marha aki ezt negatív dolognak gondolja, csak az a szetencsétlen vlsz nem tud angolul, max interurbán.
A guglin nèzegettem, és tíz keresésből találtam egy szakértőt, ahol nem bottom 5 volt a csapat. Hatodik? Minek ez a sok negatív hullám. Gratula.
ozibozi
Tudod mikor volt ennyire konszenzusosan max. 4-12-re tartott (top5 draftcetli) csapat a Giants?
A 2007-es szezon előtt.
Csak mondom.

Most meg a Dallas ellen sima győzelem a tippem. Olyan 21-10 féle.
Sobri Jóska
Nem jön ki, 2007ben a Cowboys oda-vissza verte a Giantset az alapszakaszban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 634
Remélem a győzelmet,és látok rá esélyt.Van egy olyan érzésem,hogy az átlagnál is fontosabb lesz a meccs,az egész szezonunkat fogja eldönteni.A ‘szakértőktől’ kezdve a fogadóirodákon át minden nfl-fanig mindenki magasan győzelmet vár a dallastól.Ha sikerül nyerni vagy nagyon szorosan kikapni,a fejekben megadhatja a hitet,hogy ”bekaphattják,jók leszünk”.Viszont ha lesimáznak minket,sok játékos lesz aki már most elengedi a szezont!!
Egyébként én ránk fogadtam!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 769
Ilyen dalaszokat bármikor elkapunk, a többit már nehezebben. 😉 /😊/
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 476
Sztem 1 ponttal nyerünk vasárnap.
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 836
Nem várok túl sokat a szezontól (főleg a gagyi D miatt), de a mostani meccs előtt nem vagyok pesszimista. A Dallas jó eséllyel a futást fogja erőltetni, az ellen meg elvileg jók vagyunk. Vagy legalábbis kevésbé szarok, mint amúgy általában. Szerintem szoros lesz, és összeszedett játékkal még győzelmi esélyeink is lehetnek.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 769
Ámen
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Pont mindenki tudja, hogy Vegastól NY-ig pont egy sérült futóra vagyunk az 1/1-től/csak nehogy/. Van egy pár marha aki ezt negatív dolognak gondolja, csak az a szetencsétlen vlsz nem tud angolul, max interurbán.
A guglin nèzegettem, és tíz keresésből találtam egy szakértőt, ahol nem bottom 5 volt a csapat. Hatodik? Minek ez a sok negatív hullám. Gratula.
ozibozi
Tudod mikor volt ennyire konszenzusosan max. 4-12-re tartott (top5 draftcetli) csapat a Giants?
A 2007-es szezon előtt.
Csak mondom.

Most meg a Dallas ellen sima győzelem a tippem. Olyan 21-10 féle.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra legyen tippelés, mikor lesz kezdő Jones

Szerintem 3–1-gyel kezdtek, de utána a Vikings és a Pats ellen zacsi, majd a Cardinals lesimázása után Detroitban is meleg lehet és a Cowboys ellen is, ez olyan 4–5 mondjuk. Itt kellene azért legalább egy 6–3-mal állni, mert utána lesz Chicagóban, a Packers ellen, Philadelphiában és az Eagles ellen négy olyan meccs, ami jelenleg eléggé bukónak fest, és ha nincs meg az első 10 meccsen legalább 6-7 győzelem, akkor szerintem oda a playoff. Persze, ha így van, akkor kérdéses, mennyire kell erőltetni Jonest a menetrend nehezebbik felén, lehet, hogy ez esetben megvárnám a dec 15-öt, és a Dolphins és a Redskins elleni sima meccseken hadd szerezzen önbizalmat, az Eaglesnek meg lehet, hogy már mindegy lesz a vége.

Szóval én mondok egy 15. fordulót

több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szerintem utolsó 8 perces vereség lesz. Addig party-ban leszünk.

Barkley 110 total yard várok.
Lawrance-től 5 tackle-t.
Engram és Shep 7-7 plus rec, 80-80+ yardokkal

24-21 Cowboys-nak
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Vasárnapra tippek?
Részemről viszonylag sima zakóra számítok a végére de azért azt remélem hogy a szünetig nem fog eldőlni és adunk majd pofonokat mi is nem csak kapjuk! 😊
amit azért várnék hogy bár jó ez a Boys D de az O szerezzen pontokat illetve hogy a D mutasson biztató jeleket i! alapvetően pedig egy folyamatos év közbeni javulás lehet egy reális elvárás...
yooker
Tulképp nagyjából azt várom én is amit te is írtál, annyival pesszimistábban, hogy sztem szünetben is látszani fog már a különbség, illetve a D-től nem nagyon tudom elképzelni még a közepes teljesítményt se ezen a meccsen.
Persze azért láttam már ennél sokkal esélytelenebb helyzetben lévő csapatot is nyerni, főleg ebben a sportban, úgyhogy belül nyilván reménykedek, hátha most is ez lesz.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Vasárnapra tippek?
Részemről viszonylag sima zakóra számítok a végére de azért azt remélem hogy a szünetig nem fog eldőlni és adunk majd pofonokat mi is nem csak kapjuk! 😊
amit azért várnék hogy bár jó ez a Boys D de az O szerezzen pontokat illetve hogy a D mutasson biztató jeleket i! alapvetően pedig egy folyamatos év közbeni javulás lehet egy reális elvárás...
yooker
Az O teljesítményét erősen befolyásolja majd a fal játéka (Remmers sérült vagy csak pihentetjük, pl). Barkley ott folytassa, ahol abbahagyta.
Defense u.a. mint amit te vársz.
Sok pont, de vereség lesz...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!