Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 1 041
Ez fájdalmas volt, ujjabb meccs amikor fosul játszunk de a valahogy mégis nyerhetővé alakuló meccset nem huzzuk be... tartom amit múlt héten irtam egy komoly (PO) csapat az ilyen meccseket nyeri.
Jefferson félelmetesen jó játékos!

Green is green
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Quincy Williams to SNY: “I'm going to be honest, people get tired of hearing the same s--t. People gotta start taking accountability. People get tired of hearing the same thing every week. That's all I got to say."

Örülök, hogy egy leader az öltözőben legalább érti mi a lényeg. Te kókler balfasz Saleh????? Felfogod végre? Mikor unod már meg végre a mentegetőzést és a felesleges pofázást? Mikor fogod végre vállalni a felelősséget? Bohóc JD hol bújkálsz?
Ez jelenleg a Jets... egy mentegetőzésre alapuló, munkájukhoz nem értő, balfaszok gyülekezete. Nem PO, hanem az a kérdés h a rebuilding előtt álló Pats előtt tudunk-e végezni. Ez kérem szépen az igazi Jets, ez a valóság.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Robert Saleh on his message to Jets fans: “It’s early. We’re five games in. We’d like to be better. We have a long way to go.”
Annyira sajnálom, hogy a riporterek féltik az állásukat h nem merik megkérdezni ezt a kókler nímandot h ember 3 év után egy HoF QBval a csapatban nem mondanád inkább a valóságot: egy balfasz vagy, aki nem ért a munkájához. Hétről hétr szürcsölitek a kávétokat, benyomtok vmi youtube highlights vidit és ennyiben kifogy a tudomány.
Beki
Jo aki szerint visszabb venni es nem megtanulni kell a hard countot az mindent elarul.
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Robert Saleh on his message to Jets fans: “It’s early. We’re five games in. We’d like to be better. We have a long way to go.”
Annyira sajnálom, hogy a riporterek féltik az állásukat h nem merik megkérdezni ezt a kókler nímandot h ember 3 év után egy HoF QBval a csapatban nem mondanád inkább a valóságot: egy balfasz vagy, aki nem ért a munkájához. Hétről hétr szürcsölitek a kávétokat, benyomtok vmi youtube highlights vidit és ennyiben kifogy a tudomány.
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Ott volt az esély, Rodgers megint nem tudta lehozni
Wester
Gyenge meccse volt, de rakenni..
JéBé
Futás is szar volt, de Rodgers ezért hoztuk bazdki. És ez a meccs megvan a mai hibái nélkül
Wester
Ne kenjük AR-re voltak szar hibái, de ez a kókler edzői stábon és a bírókon ment el.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ott volt az esély, Rodgers megint nem tudta lehozni
Wester
Gyenge meccse volt, de rakenni..
JéBé
Futás is szar volt, de Rodgers ezért hoztuk bazdki. És ez a meccs megvan a mai hibái nélkül
Wester
Ez valszeg minden elvesztett meccsre es iranyitora igaz valaha. De ha azt nezzuk milyen playek lettek hivva mondjuk negyedikre, vagy hogy futas nulla, vagy hogy a left tacklet 1 masopderc alatt verik meg, vagy hogy Lazard elejt 3-4 labdat koztuk egy tdt.. elkapolnak goze nincs az option routeok felerol. Ezeket nem birja el ha Rodgers is szar valoban.

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Ott volt az esély, Rodgers megint nem tudta lehozni
Wester
Gyenge meccse volt, de rakenni..
JéBé
Futás is szar volt, de Rodgers ezért hoztuk bazdki. És ez a meccs megvan a mai hibái nélkül

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ott volt az esély, Rodgers megint nem tudta lehozni
Wester
Gyenge meccse volt, de rakenni..
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Ott volt az esély, Rodgers megint nem tudta lehozni

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Csak ismételni tudom magam: ez a csapat egy kókler banda által felkészített csapat, ennél többre hivatott. Hétről hétre ugyanazok a hibák és ez most nyerhető meccs volt.
Nem kívánok sokat, csak egy becsületes agyalást a Billstől h végleg elengedjük a PO dumát. EZ A CSAPAT NEM PO CSAPAT, HANEM TOP10-15 DRAFT PICKRE ALKALMAS.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Ha Rodgers is szar, akkor viszont tényleg nem lesz itt semmi sajnos
Wester
Hackett-el még egy Mahomes-Brady-Manning-AR-ből összegyúrt QB is szar lenne.
Nézd meg a fordítottját is. Sok besült QB hirtelen életre kel normális edző keze alatt. Pl Darnold is, Goff, Baker, Carr, de a Packers is nyert 2/2őt Malik Willis-el...rendszer>QB
Nyilván ettől még egy jó rendszer plafonja magasabb egy Mahomes-al mint egy közepes QB-val, de egy szar rendszer Mahomes-al(vagy bármelyik elit QBt be lehet tenni ide) sem er semmit sztem..
Pep71
2013-as Broncos az ellenpélda. Gase pedig legalább akkora kutyaütő mint Hackett 😀 Elit QB minden OC-t megment, sajnos Rodgers már nem elit.

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
QW is megérdemelte amúgy a hosszabbítását am, ja nem... 1 évet adok még golyófejnek és úgy lesz kibaszva h lába nem éri a földet...
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Ha Rodgers is szar, akkor viszont tényleg nem lesz itt semmi sajnos
Wester
Hackett-el még egy Mahomes-Brady-Manning-AR-ből összegyúrt QB is szar lenne.
Nézd meg a fordítottját is. Sok besült QB hirtelen életre kel normális edző keze alatt. Pl Darnold is, Goff, Baker, Carr, de a Packers is nyert 2/2őt Malik Willis-el...rendszer>QB
Nyilván ettől még egy jó rendszer plafonja magasabb egy Mahomes-al mint egy közepes QB-val, de egy szar rendszer Mahomes-al(vagy bármelyik elit QBt be lehet tenni ide) sem er semmit sztem..
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Ha Rodgers is szar, akkor viszont tényleg nem lesz itt semmi sajnos
Wester
Iszonyúan szarul felkészített csapat ez.
Salah engedte, hogy egy leszerepelt Hackett szerepben maradjon a csapatban. Ennek köszönhetően fog repülni és remélem minél előbb.
Ha van vér a pucájában, akkor leváltja az anyaszomorítót a támadó sor elején és ha tisztességes eredményt hoznak a szezon végéig, akkor talán nem indul minden jövőre az elejétől... Ja, egy pillanat... Ki is fog irányítani jövőre?!
GTom
ARnek full garantált szerződése van 😀
több mint 1 éve
GTom New York Jets 250
Ha Rodgers is szar, akkor viszont tényleg nem lesz itt semmi sajnos
Wester
Iszonyúan szarul felkészített csapat ez.
Salah engedte, hogy egy leszerepelt Hackett szerepben maradjon a csapatban. Ennek köszönhetően fog repülni és remélem minél előbb.
Ha van vér a pucájában, akkor leváltja az anyaszomorítót a támadó sor elején és ha tisztességes eredményt hoznak a szezon végéig, akkor talán nem indul minden jövőre az elejétől... Ja, egy pillanat... Ki is fog irányítani jövőre?!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Ha Rodgers is szar, akkor viszont tényleg nem lesz itt semmi sajnos

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
GTom New York Jets 250
Asszem egy valamirevaló tulaj ilyenkor küldi el az egész edzői gárdát
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 908
Itt mindenki hülyeeeee?
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Ki kell mondani sajnos, Rodgers szar 😀
Wester
Zach Wilson te vagy az?

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 908
Erre Rodgers:
- "Fogd meg a söröm!" 😊
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Ki kell mondani sajnos, Rodgers szar 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 908
Darnold eddig segíti volt csapatát...

Majdnem sikerült FG távból kisackkeltetnie magát, de abból még 3 pont lett.
Utána inkább fumblet csinált 😊
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 658
Hogyhogy nincs eredménykövető?
FunHun
Ugyanezt akartam kerdezni.
JéBé
Szerintem megfeledkeztek a meccsrol
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Hogyhogy nincs eredménykövető?
FunHun
Ugyanezt akartam kerdezni.
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 908
Hogyhogy nincs eredménykövető?