New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó

Mondjuk ezzel nagyon nem értek egyet
Apex
Kicsit olyan feelingje van ennek a nyilatkozatnak, mint aki be van szarva h veszélyben van az állása és nem akar kikapni egy UDFA QBtól.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956

Mondjuk ezzel nagyon nem értek egyet

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
With the Dolphins preparing to be without Tua Tagovailoa and Teddy Bridgewater dealing with a dislocated pinkie, Miami is signing veteran QB Mike Glennon to its practice squad, per source.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Illetve tuti lett, hogy 19 órás sávban játszunk a Phins ellen vasárnap.
Beki
Na akkor jöhet vissza ZW uccsó meccsre 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nézegetve amúgy jövő évi cap számokat és h mennyit lehet spórolni...
Lawson 15.3M / 15M
CDavis 11.1M / 10.5M
JFM 12.4M / 5.2M
Mosley 21.4M / 6.5M
Whitehead 10.2M / 7.2M
Berrios 8.2M / 5M
DBrown 11.5M / 5.2M

Jelenleg 16 misi cap spacen csücsülünk.
Jelentősebb UFA-k: McGovern, Fant, Rankins
Legnagyobb gond h DT poszton lejárós Rankins, Shepherd, Solomon Thomas -> ergo egyedül QW marad az egyetlen a poszton... LB poszton Kwon és Quincy is lejárós szintén

OL-ben akinek szerződése lesz jövőre:
LT: Brown
LG: Tomlinson
C: ?
RG: AVT
RT: Becton, Mitchell

Needek (nem fontossági sorrendben): QB, C, OL depth, kezdő DT és depth, kezdő L és depth, FS

Fentiekkel csak azt szeretném szemléltetni, hogy elég nagy kakiban vagyunk azért JD ökör szerződés kialakításainak az idei FA után. FA-n minimális mozgásterünk lesz, nagyobb contractos vet QB után kb semmi. Mindenesetre Davist és Berriost úgy basznám ki, mint macskát sz*rni. Őket a legkönnyebb pótolni talán.
Beki
Azért lehet ebben az évben is játszani a szerződésekkel, szóval meglehet ezt okosba csinálni. Én pl. Davis-t nem vágnám ki, de módosítanék a szerződésen az fix(hasonlóan állok Lawsonhoz is), Berriost én is repíteném ez nem kérdés Whitehead-el együtt. Akiket én fontosnak tartok visszahozni: CMG, Quincy, Huff, Rankins. Plusz mégegy kezdő Safety-t lekéne akasztani FA-n, szerintem kilehet ezt gazdálkodni okosan, dehát meglátjuk majd. Illetve azért JD draftjai az első évet leszámítva(Covid-os év) egész jól sikerültek, szóval arra is lehet azért alapozni.
Apex
Nyilván meg lehet kérdezni Davis és Lawson ügynökeit h mit szólnának egy olyan paycuthoz h mondjuk Davisnél felezzük a fizut, de azt full gariba meg is kapja. Lawsont azért nem feltétlenül csesztetném, mert szükség van rá a rotációban, meg azért 7 sacket csak összevakart eddig. JFM-nek meg nem árt, ha berotál majd középre ismét (függetlenül h nem jártam utána hány DT snapje van idén). Többivel majd ráérünk, ha sikerül leakasztani a QB-t, de ha Carr-ról lemaradunk, ilyen Geno féle opciók maradnak csak ismét... függően h Gerappával mit tervez a Frisco.
Felsoroltjaidnál meg nyilván minden az áron múlik. Quincy és Rankins is elkérhet 3-4-5 misit sztem rotációs emberkeként, McGovern már nehezebb eset.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Illetve tuti lett, hogy 19 órás sávban játszunk a Phins ellen vasárnap.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Nézegetve amúgy jövő évi cap számokat és h mennyit lehet spórolni...
Lawson 15.3M / 15M
CDavis 11.1M / 10.5M
JFM 12.4M / 5.2M
Mosley 21.4M / 6.5M
Whitehead 10.2M / 7.2M
Berrios 8.2M / 5M
DBrown 11.5M / 5.2M

Jelenleg 16 misi cap spacen csücsülünk.
Jelentősebb UFA-k: McGovern, Fant, Rankins
Legnagyobb gond h DT poszton lejárós Rankins, Shepherd, Solomon Thomas -> ergo egyedül QW marad az egyetlen a poszton... LB poszton Kwon és Quincy is lejárós szintén

OL-ben akinek szerződése lesz jövőre:
LT: Brown
LG: Tomlinson
C: ?
RG: AVT
RT: Becton, Mitchell

Needek (nem fontossági sorrendben): QB, C, OL depth, kezdő DT és depth, kezdő L és depth, FS

Fentiekkel csak azt szeretném szemléltetni, hogy elég nagy kakiban vagyunk azért JD ökör szerződés kialakításainak az idei FA után. FA-n minimális mozgásterünk lesz, nagyobb contractos vet QB után kb semmi. Mindenesetre Davist és Berriost úgy basznám ki, mint macskát sz*rni. Őket a legkönnyebb pótolni talán.
Beki
Azért lehet ebben az évben is játszani a szerződésekkel, szóval meglehet ezt okosba csinálni. Én pl. Davis-t nem vágnám ki, de módosítanék a szerződésen az fix(hasonlóan állok Lawsonhoz is), Berriost én is repíteném ez nem kérdés Whitehead-el együtt. Akiket én fontosnak tartok visszahozni: CMG, Quincy, Huff, Rankins. Plusz mégegy kezdő Safety-t lekéne akasztani FA-n, szerintem kilehet ezt gazdálkodni okosan, dehát meglátjuk majd. Illetve azért JD draftjai az első évet leszámítva(Covid-os év) egész jól sikerültek, szóval arra is lehet azért alapozni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Walker hosszú futásnál aztán vannak csodálatos teljesítmények... QW abszolút nem a játékkal foglalkozik, Lawson világát nem tudta mi a feladata, na de Whitehead...
Beki
Ezt mondom, az ember a világát nem tudja, rendre miatta szoptunk nagyon sok hosszú play-t a szezon során, én basznám ki mint a kurva élet.
Apex
Tény ami tény h 7.25M-et spórolnánk, de kreálnánk egy újabb needet. 😀
Beki
Szarom le, oldja meg az FO. Márcsak azért is, mert ha a két kezdő safety jobb lenne, akkor szerintem az LB sem akkora need, Quincy-t vissza kell hozni, Mosley egész jó volt idén, max draftról jön valaki középső körökben. De szerintem nem fog most nagyon szarozni JD, bármennyire is kedvelem és szerintem nagyon jó munkát végez összeségében mint GM(logikusak a döntései szinte mindig, jók a szerződések stb.), de azért 4 szezon után illene jönnie az eredményeknek és ezt nagyon jól tudja ő is, úgyhogy abszolút arra számítok, hogy agresszív lesz, sokkal inkább mint eddig.
Apex
Ajánlom is legyen agresszív, főleg most h Carr elérhető. Elég volt a baszakodással újonc QB-kal, de a többi fronton nem vagyok annyira optimista, lásd előző postomat.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nézegetve amúgy jövő évi cap számokat és h mennyit lehet spórolni...
Lawson 15.3M / 15M
CDavis 11.1M / 10.5M
JFM 12.4M / 5.2M
Mosley 21.4M / 6.5M
Whitehead 10.2M / 7.2M
Berrios 8.2M / 5M
DBrown 11.5M / 5.2M

Jelenleg 16 misi cap spacen csücsülünk.
Jelentősebb UFA-k: McGovern, Fant, Rankins
Legnagyobb gond h DT poszton lejárós Rankins, Shepherd, Solomon Thomas -> ergo egyedül QW marad az egyetlen a poszton... LB poszton Kwon és Quincy is lejárós szintén

OL-ben akinek szerződése lesz jövőre:
LT: Brown
LG: Tomlinson
C: ?
RG: AVT
RT: Becton, Mitchell

Needek (nem fontossági sorrendben): QB, C, OL depth, kezdő DT és depth, kezdő L és depth, FS

Fentiekkel csak azt szeretném szemléltetni, hogy elég nagy kakiban vagyunk azért JD ökör szerződés kialakításainak az idei FA után. FA-n minimális mozgásterünk lesz, nagyobb contractos vet QB után kb semmi. Mindenesetre Davist és Berriost úgy basznám ki, mint macskát sz*rni. Őket a legkönnyebb pótolni talán.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Walker hosszú futásnál aztán vannak csodálatos teljesítmények... QW abszolút nem a játékkal foglalkozik, Lawson világát nem tudta mi a feladata, na de Whitehead...
Beki
Ezt mondom, az ember a világát nem tudja, rendre miatta szoptunk nagyon sok hosszú play-t a szezon során, én basznám ki mint a kurva élet.
Apex
Tény ami tény h 7.25M-et spórolnánk, de kreálnánk egy újabb needet. 😀
Beki
Szarom le, oldja meg az FO. Márcsak azért is, mert ha a két kezdő safety jobb lenne, akkor szerintem az LB sem akkora need, Quincy-t vissza kell hozni, Mosley egész jó volt idén, max draftról jön valaki középső körökben. De szerintem nem fog most nagyon szarozni JD, bármennyire is kedvelem és szerintem nagyon jó munkát végez összeségében mint GM(logikusak a döntései szinte mindig, jók a szerződések stb.), de azért 4 szezon után illene jönnie az eredményeknek és ezt nagyon jól tudja ő is, úgyhogy abszolút arra számítok, hogy agresszív lesz, sokkal inkább mint eddig.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Walker hosszú futásnál aztán vannak csodálatos teljesítmények... QW abszolút nem a játékkal foglalkozik, Lawson világát nem tudta mi a feladata, na de Whitehead...
Beki
Ezt mondom, az ember a világát nem tudja, rendre miatta szoptunk nagyon sok hosszú play-t a szezon során, én basznám ki mint a kurva élet.
Apex
Tény ami tény h 7.25M-et spórolnánk, de kreálnánk egy újabb needet. 😀
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Walker hosszú futásnál aztán vannak csodálatos teljesítmények... QW abszolút nem a játékkal foglalkozik, Lawson világát nem tudta mi a feladata, na de Whitehead...
Beki
Ezt mondom, az ember a világát nem tudja, rendre miatta szoptunk nagyon sok hosszú play-t a szezon során, én basznám ki mint a kurva élet.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Walker hosszú futásnál aztán vannak csodálatos teljesítmények... QW abszolút nem a játékkal foglalkozik, Lawson világát nem tudta mi a feladata, na de Whitehead...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 jetsxfactor.com/2023/01/02/ny-jets-2023-starting-qb/
By taking care of the quarterback position early in the offseason, the Jets can structure the rest of their offseason around that quarterback move. They will know what financial position they are in and they will know how to build the roster around the strengths of their quarterback.
ezt a részt mondjuk adom
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Illetve azt se felejtsük el közben, hogy újra van 1000 yard feletti elkapott yardot termelő WR-je a a csapatnak.
Beki
Akárcsak a túloldalon 2 top 10-es Corner, D-be viszont jövőre mindenképpen kell jó safety, mert ez a duó rendre elbaszta a jó D teljesítményt, szóval én nem bánnám ha Joyner mellett Whitehead kilenne baszva, a csávó coverage-ben nem jó és ezek mellett olyan missed tackle-jei vannak, hogy öröm nézni, ami egy SS-nél akinek ez lenne az elsődleges feladata kurva gáz szerintem, szóval az RT,C,QB need-ek mellett szerintem a safety duó legalább annyira égető probléma.
Apex
Whitehead 1 évre maradhat még, FS és kezdő LB + depth fontosabb, emellett interior DL depthnek is kb annyi.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Illetve azt se felejtsük el közben, hogy újra van 1000 yard feletti elkapott yardot termelő WR-je a a csapatnak.
Beki
Akárcsak a túloldalon 2 top 10-es Corner, D-be viszont jövőre mindenképpen kell jó safety, mert ez a duó rendre elbaszta a jó D teljesítményt, szóval én nem bánnám ha Joyner mellett Whitehead kilenne baszva, a csávó coverage-ben nem jó és ezek mellett olyan missed tackle-jei vannak, hogy öröm nézni, ami egy SS-nél akinek ez lenne az elsődleges feladata kurva gáz szerintem, szóval az RT,C,QB need-ek mellett szerintem a safety duó legalább annyira égető probléma.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Illetve azt se felejtsük el közben, hogy újra van 1000 yard feletti elkapott yardot termelő WR-je a a csapatnak.
Beki
És ez külön felértékelődik, ha megnézed milyen irányító játékkal

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Illetve azt se felejtsük el közben, hogy újra van 1000 yard feletti elkapott yardot termelő WR-je a a csapatnak.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Mindenesetre remelem h Woody kiall es elmondja h 7-4-rol 7-9-re lezuhanni nem elfogadhato. Foleg 3 offseason alatt vilag penzet is kolthette JD.
Beki
Sok helyen olvasom most, hogy MLF-et kikene vagni, hat nem tudom. Vannak kerdojeles hivasai ez igaz, de nem tudom mennyire igazsagos ot kritizalni ilyen QB play-el. Tegnap is szemre rohadt sokszor uresen rohangaltak az elkapok, csak White nem tudta megdobni oket, vagy nem is vette eszre. Aztan persze lehet, hogy o lesz megnevezve bunbaknak.
Apex
Ugye tavaly pl Ulbrich kivágását követeltük elég sokáig és láss csodát, ha megfelelő alapanyag van a keze alatt egyből top5-10 környéki egységet faragott belőle. MLF is fejlődött idén, de olyan mehh véleményem van róla. Ha Saleh kipaterolja azt is el tudom fogadni, de ha marad akkor sem lesz ellenemre. Ha minden szar lesz jövőre úgyis megy a nagytakarítással. 😀
Beki
Azért pár opció lenne egyébként a helyettesítésére, Reich vagy Monken pl. szóval ja valahogy én is így vagyok vele, de ez valszeg nagyban fog függni attól is, hogy ki lesz a QB, Carr-nak szerintem mondjuk jó lenne MLF rendszere.
Apex
Én ha valakit kivágnák jelenleg, az a QB coach. MLF-nél még mindig az a probléma, hogy nehéz őt hibáztatni mikor végignézem azt hogy a QB-k nem tudják odadobni az üres embereknek.

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Mindenesetre remelem h Woody kiall es elmondja h 7-4-rol 7-9-re lezuhanni nem elfogadhato. Foleg 3 offseason alatt vilag penzet is kolthette JD.
Beki
Sok helyen olvasom most, hogy MLF-et kikene vagni, hat nem tudom. Vannak kerdojeles hivasai ez igaz, de nem tudom mennyire igazsagos ot kritizalni ilyen QB play-el. Tegnap is szemre rohadt sokszor uresen rohangaltak az elkapok, csak White nem tudta megdobni oket, vagy nem is vette eszre. Aztan persze lehet, hogy o lesz megnevezve bunbaknak.
Apex
Ugye tavaly pl Ulbrich kivágását követeltük elég sokáig és láss csodát, ha megfelelő alapanyag van a keze alatt egyből top5-10 környéki egységet faragott belőle. MLF is fejlődött idén, de olyan mehh véleményem van róla. Ha Saleh kipaterolja azt is el tudom fogadni, de ha marad akkor sem lesz ellenemre. Ha minden szar lesz jövőre úgyis megy a nagytakarítással. 😀
Beki
Azért pár opció lenne egyébként a helyettesítésére, Reich vagy Monken pl. szóval ja valahogy én is így vagyok vele, de ez valszeg nagyban fog függni attól is, hogy ki lesz a QB, Carr-nak szerintem mondjuk jó lenne MLF rendszere.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Draft pick valahol 1/13 és 1/18 között lesz, ha jól látom.
Beki
Még lehetünk top 10-ben is ha úgy alakulnak a dolgok
Wester
Ahhoz egy UDFA QB-s Phins ellen kellene benézni egy L-t.
Beki
Hát figyelj az elmúlt hetek alapján 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Draft pick valahol 1/13 és 1/18 között lesz, ha jól látom.
Beki
Még lehetünk top 10-ben is ha úgy alakulnak a dolgok
Wester
Ahhoz egy UDFA QB-s Phins ellen kellene benézni egy L-t.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Draft pick valahol 1/13 és 1/18 között lesz, ha jól látom.
Beki
Még lehetünk top 10-ben is ha úgy alakulnak a dolgok

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Draft pick valahol 1/13 és 1/18 között lesz, ha jól látom.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Mindenesetre remelem h Woody kiall es elmondja h 7-4-rol 7-9-re lezuhanni nem elfogadhato. Foleg 3 offseason alatt vilag penzet is kolthette JD.
Beki
Sok helyen olvasom most, hogy MLF-et kikene vagni, hat nem tudom. Vannak kerdojeles hivasai ez igaz, de nem tudom mennyire igazsagos ot kritizalni ilyen QB play-el. Tegnap is szemre rohadt sokszor uresen rohangaltak az elkapok, csak White nem tudta megdobni oket, vagy nem is vette eszre. Aztan persze lehet, hogy o lesz megnevezve bunbaknak.
Apex
A QB play es az OL teljesítménye sem volt elfogadható a losing streak alatt. Én se vágnák ki senkit az edzői karbol, azért tényleg szezon előtt ezt a mérleget vártam és be is szoptuk emellé a tamadooldali serulesekkel.
Wester
Hát az OL teljesítményt nem védeném, mert amikor max 1 emberke esett ki, akkor is voltak ultrafos meccseik. McGovern és Tomlinson asszem egész szezonban volt. Becton és Fant kiesése után egyből hozta JD Brown-t. AVT kiesése után Herbig azért vállalható opciónak számít és Mitchell kiesése után Fant is felépült. Szóval ennyi resource és áldozat után én nem tudom védeni pl az OL coach munkáját.
QBt leszámítva minden játékszert az OC és OL coach rendelkezésére bocsájtott JD, ebből ennyit tudtak kihozni, ilyen szempontból elég kritikusan kellene nézni a kialakult helyzetet.
Beki
Az a baj, hogy egy OL-nel ugye kritikus pont az összeszokottsag es kommunikáció, na most azért volt vagy 10 féle kezdőnk. A jobboldala a falnak volt nagyon vállalhatatlan az elmúlt hetekben, Fant felőlem mehet amerre lát.

Lesz ez még így se!