Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Jöhet akkor Ty Simpson 1/2-re
FloresR
Felejtős, világ ökörsége lenne
5 hónapja
FloresR 374
Jöhet akkor Ty Simpson 1/2-re
5 hónapja
Kamaj New York Jets 168
Én őszintén ebbe nem vagyok biztos, sőt lehet ez jól is jön Neki, mert kit hozol ide, nem lehet senkire se mutatni, viszont jövőre ahány pick van, azzal már bőven lehet mozogni. Idén meg erősíteni a keretet, és ha győzelemben nem is, mutatott játékban javulnia kell (főleg a védelem).

De lehet álmodom xd

J-E-T-S Jets Jets Jets
5 hónapja
PuppPubi New York Jets 62
Az helyzet, hogy ez kb Glennek egy halálos ítélet mert franchise szempontból annak lenne a legtöbb értelme, hogy akkor puntolni kéne a jövő évet is, legalább top 3 pick és akkor gyakorlatilag csinálunk egy teljes rebulidet. Ezzel a kurva sok pickkel meg pénzzel meg gyakolatilag egy tök jó rostert össze lehetne rakni ami egy fiatal QB-val bármelyik top edzőnek szimpatikus lenne. Csak hát ez a Jets szoval tuti lecsúsznank a top pickrol vagy bust lenne es stb.😂
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Kurva anyjat... marad
Beki
Get ready to learn Ty Simpson buddy
Wester
Orlovsky szerint előbb fog valaki 40-50 milliót kifizetni Malik Willisnek a piacon, mint ezekért a draft fiúkért lehajolni, magasabb értékkel bíró megoldás.
Cruyffista
Malik Willis miért itt lőné el az egyetlen kezdési esélyét?

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Kurva anyjat... marad
Beki
Get ready to learn Ty Simpson buddy
Wester
Orlovsky szerint előbb fog valaki 40-50 milliót kifizetni Malik Willisnek a piacon, mint ezekért a draft fiúkért lehajolni, magasabb értékkel bíró megoldás.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Kurva anyjat... marad
Beki
Get ready to learn Ty Simpson buddy
Wester
Aki még inkább maradni fog, mert eszetlen licit megy érte.
zacknorb
Már bejelentette hogy kijön a licitek után

Lesz ez még így se!
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kurva anyjat... marad
Beki
Get ready to learn Ty Simpson buddy
Wester
Aki még inkább maradni fog, mert eszetlen licit megy érte.
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
1/2-re igy akkor edge marad, tobbivel meg lehet varazsolni.
Beki
Letrade még játszik, de ki jönne fel 😀
Wester
Senki, hulyek lennenek 😀 bpa-t be kell huzni
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
1/2-re igy akkor edge marad, tobbivel meg lehet varazsolni.
Beki
Letrade még játszik, de ki jönne fel 😀

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
1/2-re igy akkor edge marad, tobbivel meg lehet varazsolni.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Kurva anyjat... marad
Beki
Get ready to learn Ty Simpson buddy

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Kurva anyjat... marad
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Dante Moore 20:30-kor jelenti be ESPN-en a döntést 😀 Good for him, jó sok pénzt zsebelhetett be érte.
Wester
Jo nagy cirkusz a dolognak...
Beki
Hát figyelj ha azt mondjuk hogy hülye lenne ennyi pénzt ott hagyni hogy visszamenjen, akkor nem mondhatjuk azt hogy viszont ha az ESPN odajön egy valag pénzzel hogy náluk jelentse be a dolgot, akkor azt meg utasítsa vissza.

Ettől függetlenül az ESPN oldaláról nyilván vicces, hogy úgy kezelik mintha Andrew Luck lenne a srác

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Dante Moore 20:30-kor jelenti be ESPN-en a döntést 😀 Good for him, jó sok pénzt zsebelhetett be érte.
Wester
Jo nagy cirkusz a dolognak...
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Dante Moore 20:30-kor jelenti be ESPN-en a döntést 😀 Good for him, jó sok pénzt zsebelhetett be érte.

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Moore utolsó napokig kihúzza a döntést én ami információkat láttam azt mondanám nem jön ki a draftra.
Wester
O tudja... maradassal sztem o racseszik.
Beki
így sem jártok olyan rosszul azért, ha tényleg ez lesz 27-ben egy (elvileg) sokkal jobb classból 3 első körössel azt csináltok amit akartok. Idén meg lehet egy fasza alapot adni a csapatnak.
Csak Glenn élje túl ha esetleg még egy 3W szezon lesz...
Joey Tribbiani
Hiába a 3 1. kör, ha mégis szar lesz a class, nem tudunk feltradelni stb., ha üzemmódban már nem hiszek ennyi év NFL után, meg a Jetsnél úgy semmiben. 😀
Beki
ennél szarabb mint az idei? Mendoza oké, de azért még ő sem az a can't miss prospect. Moore-t a Brownshoz nagyon félnék draftolni, utána pedig kb. nulla. Sztem ennél csak jobb lehet jövőre, ez a legutóbbi két év tényleg a legalja mióta követem. Remélem nem ez az új trend...
Joey Tribbiani
A probléma az ha úgy járunk mint a Giants, a Caleb, Daniels, Maye drafton hogy hiába volt 3 kiemelkedő QB amiért feltradelhettek volna senki sem akart lemozogni. Szóval kitörölhetjük a 3 első körrel a seggünk ha előttünk pont annyi QB needes csapat lesz mint ahány értelmes QB
Wester
Lásd lehet idei év xD
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Moore utolsó napokig kihúzza a döntést én ami információkat láttam azt mondanám nem jön ki a draftra.
Wester
O tudja... maradassal sztem o racseszik.
Beki
így sem jártok olyan rosszul azért, ha tényleg ez lesz 27-ben egy (elvileg) sokkal jobb classból 3 első körössel azt csináltok amit akartok. Idén meg lehet egy fasza alapot adni a csapatnak.
Csak Glenn élje túl ha esetleg még egy 3W szezon lesz...
Joey Tribbiani
Hiába a 3 1. kör, ha mégis szar lesz a class, nem tudunk feltradelni stb., ha üzemmódban már nem hiszek ennyi év NFL után, meg a Jetsnél úgy semmiben. 😀
Beki
ennél szarabb mint az idei? Mendoza oké, de azért még ő sem az a can't miss prospect. Moore-t a Brownshoz nagyon félnék draftolni, utána pedig kb. nulla. Sztem ennél csak jobb lehet jövőre, ez a legutóbbi két év tényleg a legalja mióta követem. Remélem nem ez az új trend...
Joey Tribbiani
Lehet jobb lesz, lehet rosszabb, nem tudjuk és egy ilyen szar év után GM és HC sem fogja tudni Woody torkán lenyomni h majd jövőre, sok tényezés az egyenlet; ellenben még egy ilyen szar év és min AG úgy repül h csak na.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Moore utolsó napokig kihúzza a döntést én ami információkat láttam azt mondanám nem jön ki a draftra.
Wester
O tudja... maradassal sztem o racseszik.
Beki
így sem jártok olyan rosszul azért, ha tényleg ez lesz 27-ben egy (elvileg) sokkal jobb classból 3 első körössel azt csináltok amit akartok. Idén meg lehet egy fasza alapot adni a csapatnak.
Csak Glenn élje túl ha esetleg még egy 3W szezon lesz...
Joey Tribbiani
Hiába a 3 1. kör, ha mégis szar lesz a class, nem tudunk feltradelni stb., ha üzemmódban már nem hiszek ennyi év NFL után, meg a Jetsnél úgy semmiben. 😀
Beki
ennél szarabb mint az idei? Mendoza oké, de azért még ő sem az a can't miss prospect. Moore-t a Brownshoz nagyon félnék draftolni, utána pedig kb. nulla. Sztem ennél csak jobb lehet jövőre, ez a legutóbbi két év tényleg a legalja mióta követem. Remélem nem ez az új trend...
Joey Tribbiani
A probléma az ha úgy járunk mint a Giants, a Caleb, Daniels, Maye drafton hogy hiába volt 3 kiemelkedő QB amiért feltradelhettek volna senki sem akart lemozogni. Szóval kitörölhetjük a 3 első körrel a seggünk ha előttünk pont annyi QB needes csapat lesz mint ahány értelmes QB

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Moore utolsó napokig kihúzza a döntést én ami információkat láttam azt mondanám nem jön ki a draftra.
Wester
O tudja... maradassal sztem o racseszik.
Beki
így sem jártok olyan rosszul azért, ha tényleg ez lesz 27-ben egy (elvileg) sokkal jobb classból 3 első körössel azt csináltok amit akartok. Idén meg lehet egy fasza alapot adni a csapatnak.
Csak Glenn élje túl ha esetleg még egy 3W szezon lesz...
Joey Tribbiani
Hiába a 3 1. kör, ha mégis szar lesz a class, nem tudunk feltradelni stb., ha üzemmódban már nem hiszek ennyi év NFL után, meg a Jetsnél úgy semmiben. 😀
Beki
ennél szarabb mint az idei? Mendoza oké, de azért még ő sem az a can't miss prospect. Moore-t a Brownshoz nagyon félnék draftolni, utána pedig kb. nulla. Sztem ennél csak jobb lehet jövőre, ez a legutóbbi két év tényleg a legalja mióta követem. Remélem nem ez az új trend...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Moore utolsó napokig kihúzza a döntést én ami információkat láttam azt mondanám nem jön ki a draftra.
Wester
O tudja... maradassal sztem o racseszik.
Beki
így sem jártok olyan rosszul azért, ha tényleg ez lesz 27-ben egy (elvileg) sokkal jobb classból 3 első körössel azt csináltok amit akartok. Idén meg lehet egy fasza alapot adni a csapatnak.
Csak Glenn élje túl ha esetleg még egy 3W szezon lesz...
Joey Tribbiani
Hiába a 3 1. kör, ha mégis szar lesz a class, nem tudunk feltradelni stb., ha üzemmódban már nem hiszek ennyi év NFL után, meg a Jetsnél úgy semmiben. 😀
5 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Moore utolsó napokig kihúzza a döntést én ami információkat láttam azt mondanám nem jön ki a draftra.
Wester
O tudja... maradassal sztem o racseszik.
Beki
így sem jártok olyan rosszul azért, ha tényleg ez lesz 27-ben egy (elvileg) sokkal jobb classból 3 első körössel azt csináltok amit akartok. Idén meg lehet egy fasza alapot adni a csapatnak.
Csak Glenn élje túl ha esetleg még egy 3W szezon lesz...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Moore utolsó napokig kihúzza a döntést én ami információkat láttam azt mondanám nem jön ki a draftra.
Wester
O tudja... maradassal sztem o racseszik.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Moore utolsó napokig kihúzza a döntést én ami információkat láttam azt mondanám nem jön ki a draftra.

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Valahol olvastam fél szemmel héten h idei szezonban nálunk volt egyedül fent ugyanaz a kezdő ötös OL-ben mind a 17 héten.