New York Jets
30 feliratkozó
5 hónapja
QB: FieldsBriggs biztosan nem lejáró? Over the cap alapján 4. éve volt. Btw nekem nagyon tetszett a játéka, szerintem belőle lehet egy átlag feletti kezdő. Plusz kicsi a minta de slotban Brownlee egész jól nézet ki pár meccsen. Ők ketten és Adonai egész jól néznek ki a kukázásból.
RB: Allen, Davis
TE: Ruckert, Taylor
WR: GW, Mitchell, Metchie, Williams
OT: Membou, Fashanu
OG: Tippmann
C: Myers
DT: Phillips, Briggs
ED: Will McDonald, JJ
LB: Sherwood
CB: Stephens, AZT, Stiggers
S: Moore
Fontosabb FA-k: Hall, AVT, Simpson
Fontosabbakat soroltam fel csak fent, akiknek jövőre van szerződésük. Fields nyilván cut, Hall-t meg vissza kell hozni, de ordít a rosterről h megye3 szint.
Nyilván mindent nem lehet megoldani egy offseasonben, de amin fókusznak kell lennie: QB, WR2, OG, CB és egy S meg depth mindenhova.
Beki
5 hónapja
QB: FieldsRB: Allen, Davis
TE: Ruckert, Taylor
WR: GW, Mitchell, Metchie, Williams
OT: Membou, Fashanu
OG: Tippmann
C: Myers
DT: Phillips, Briggs
ED: Will McDonald, JJ
LB: Sherwood
CB: Stephens, AZT, Stiggers
S: Moore
Fontosabb FA-k: Hall, AVT, Simpson
Fontosabbakat soroltam fel csak fent, akiknek jövőre van szerződésük. Fields nyilván cut, Hall-t meg vissza kell hozni, de ordít a rosterről h megye3 szint.
Nyilván mindent nem lehet megoldani egy offseasonben, de amin fókusznak kell lennie: QB, WR2, OG, CB és egy S meg depth mindenhova.
5 hónapja
Aaron Glenn certainly sounds like he's going to look for a defensive coordinator who likes to play man coverage a lot and will blitz at will. Lehet hülye vagyok, de Winkdale pl pont illik ebbe a profilba.
5 hónapja
Nem értek hozzá, de számomra elgondolkodtató hogy 3 volt Jets irányító (Rodgers, Darnold, G.Smith)is máshol legalább jó teljesítményt nyújt.... Vajon miért van ez így???Rodgers nem volt jó idén 😀
Inter102
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Nem értek hozzá, de számomra elgondolkodtató hogy 3 volt Jets irányító (Rodgers, Darnold, G.Smith)is máshol legalább jó teljesítményt nyújt.... Vajon miért van ez így???
5 hónapja
Múzsi meg Adam Gase2 megtartotta év végi press conferencet, de csak bullshitet toltak kb.
5 hónapja
NFL tulajok szégyene, Woody am nem meri előtolni a pofáját így szezon végén h bármi ökörséget mondjon legalább?
5 hónapja
Amúgy ha a Ravens berúgja a FG-t tegnap akkor literálisan minden nekünk kedvezően alakult volna, mondjuk így sem panaszkodom 😀azaz 1/15 vagy 1/16-os dolgot meg tudjuk talán emészteni 😀 de majd ha a QB nem jön össze 1/2-őn és ennyit a tankolásról 😀
Wester
5 hónapja
Amúgy ha a Ravens berúgja a FG-t tegnap akkor literálisan minden nekünk kedvezően alakult volna, mondjuk így sem panaszkodom 😀
Lesz ez még így se!
5 hónapja
#Jets point differential in 12 games where Tyrod Taylor/Justin Fields took majority of snaps: -69#Jets point differential in 5 games where majority of Brady Cook took majority of snsps: -134
— Play Like A Jet (@Playlikeajet1) January 5, 2026
Not a mystery. #Jets were just a garden variety bad team until the tank came to town. https://t.co/S59D2pb3ND
Brutális tank volt ez, és valahogy a kinti szurkolók egy része ezt nem bírja feldolgozni 😀 Pedig életemben nem voltam ilyen nyugodt draft pozició szempontjából, lement a Bills elleni első drive és tudtam hogy zsebben a második pick.
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Olyan szempontból jó lenne hosszabbítás, hogy ott csökkenteni tudjuk adott évi cap hitet, míg tagnél nem nagyon lehet.Tag és ha a 2 év 10 milliót alaírja akkor igen, ha nem tradeBírom hogy sírnak a kintiek hogy mennyire szarok vagyunk. Tesó, ránéztél kik játszanakjobb kérdés inkább, te adnál szerződést Hall-nak?
Wester
Toto21
Wester
5 hónapja
Ráadásul a Raiders győzelmével miénk a 2. kör 1 pickje, amiért ugye előszeretettel szeretnek felcserélniVagy vmi jó kis csúszót berántani ott.
Wester
5 hónapja
Igen.1/2Ennyiből a maddenben bajnokcsapatot csinálok következő szezonra...
1/16
2/1
2/12
4/3
várhatóan 2 db 5. körös komp pick
3 db 6.
2 db 7. kör
90M+ cap space
Beki
Kár, hogy ez a valóság. Jól emlékszem hogy amikor legutóbb 1/2re húztunk akkor jött Zach barátunk?
Pityu Gyor
5 hónapja
1/2Ennyiből a maddenben bajnokcsapatot csinálok következő szezonra...
1/16
2/1
2/12
4/3
várhatóan 2 db 5. körös komp pick
3 db 6.
2 db 7. kör
90M+ cap space
Beki
Kár, hogy ez a valóság. Jól emlékszem hogy amikor legutóbb 1/2re húztunk akkor jött Zach barátunk?
Green is green
5 hónapja
Mivel beágyazás linkre hibát dob rakás szar X...Also, entering* week 18, the #Jets were discussing potentially adding another veteran offensive coach to the staff to support offensive coordinator Tanner Engstrand, per league source. - Josina Anderson
5 hónapja
1/21/16
2/1
2/12
4/3
várhatóan 2 db 5. körös komp pick
3 db 6.
2 db 7. kör
90M+ cap space
5 hónapja
Ráadásul a Raiders győzelmével miénk a 2. kör 1 pickje, amiért ugye előszeretettel szeretnek felcserélni
Lesz ez még így se!
5 hónapja
We did it, mesteri tank munka volt az elmúlt pár hét, köszönjük Tank Commander Cook. Jöhetnek a poziciós edző kirúgások
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Tag és ha a 2 év 10 milliót alaírja akkor igen, ha nem tradeBírom hogy sírnak a kintiek hogy mennyire szarok vagyunk. Tesó, ránéztél kik játszanakjobb kérdés inkább, te adnál szerződést Hall-nak?
Wester
Toto21
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Bírom hogy sírnak a kintiek hogy mennyire szarok vagyunk. Tesó, ránéztél kik játszanakjobb kérdés inkább, te adnál szerződést Hall-nak?
Wester
5 hónapja
Bírom hogy sírnak a kintiek hogy mennyire szarok vagyunk. Tesó, ránéztél kik játszanak
Lesz ez még így se!
5 hónapja
ah OK. ezt néztem de nem láttam hogy nektek egyel kevesebb meccs van.Mienk az 1/2, ha kikapunk.Mondjuk a Titans szerintem boldogan adná az 1/2-t, valaki bejöhet elétek egy QB-ért. De nektek a legkönnyebb feltradelni, az is igaz.Ertsd: ha egyikuk nem jon ki, kibaszhatjuk az ablakon a tankolast.Innentol sajat kezunkben a sorsunk + Moore-Mendoza kettoseben.Hogy, amikor nálunk az 1/1?
Beki
Rolni
Beki
Joey Tribbiani
Beki
www.tankathon.com/nfl
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
5 hónapja
Mind1 kit visztek, csak ne Mendoza-t. Szerintem vele nem lesztek boldogok. 😕Az ok (ha kijön), de nem a Ti kezetekben van kit húztok, azt húzhatjátok, akit mi benn hagyunk 😊Egyik biztosan ott lesz ( feltéve hogy Moore kijön a draftra)Innentol sajat kezunkben a sorsunk + Moore-Mendoza kettoseben.Hogy, amikor nálunk az 1/1?
Beki
Rolni
Wester
Rolni
5 hónapja
Mienk az 1/2, ha kikapunk.Mondjuk a Titans szerintem boldogan adná az 1/2-t, valaki bejöhet elétek egy QB-ért. De nektek a legkönnyebb feltradelni, az is igaz.Ertsd: ha egyikuk nem jon ki, kibaszhatjuk az ablakon a tankolast.Innentol sajat kezunkben a sorsunk + Moore-Mendoza kettoseben.Hogy, amikor nálunk az 1/1?
Beki
Rolni
Beki
Joey Tribbiani
5 hónapja
Mondjuk a Titans szerintem boldogan adná az 1/2-t, valaki bejöhet elétek egy QB-ért. De nektek a legkönnyebb feltradelni, az is igaz.Ertsd: ha egyikuk nem jon ki, kibaszhatjuk az ablakon a tankolast.Innentol sajat kezunkben a sorsunk + Moore-Mendoza kettoseben.Hogy, amikor nálunk az 1/1?
Beki
Rolni
Beki
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964