Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Megvarjuk h kinek kell drukkolni uccso heten. 😀 de ha vhogy 1/2 meglesz es Moore nem jon ki...
Beki
Amúgy mi ez a nagy Moore imádat? Eléggé hullámzó teljesítményt nyújtott idén, amiben szinte semmi kemelkedő volt, előző éveiben meg nem is játszott, vagy olyan gyengén, hogy padra rakták. Nyilván idén nem nagyon van értelmes qb, valakit fel kell hypeolni, de azért csak egy átlagos qb felhozatal esetén még első körtől is messze lenne ő
kapitnono
Most vagyunk ott, most kell hinni benne. Mendozaert sem vagyok oda, de 16 evnyi szivas utan mar ti sem merlegelnetek.
5 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Megvarjuk h kinek kell drukkolni uccso heten. 😀 de ha vhogy 1/2 meglesz es Moore nem jon ki...
Beki
Amúgy mi ez a nagy Moore imádat? Eléggé hullámzó teljesítményt nyújtott idén, amiben szinte semmi kemelkedő volt, előző éveiben meg nem is játszott, vagy olyan gyengén, hogy padra rakták. Nyilván idén nem nagyon van értelmes qb, valakit fel kell hypeolni, de azért csak egy átlagos qb felhozatal esetén még első körtől is messze lenne ő


5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Giants nyert, igy 1/3-nal fentebb tuti nem megyunk.
Beki
Elvileg a Niners winnel a Raiderst már sehogy sem érjük be, így egyszerű lesz a jövő heti rooting guide: Go Giants!
Wester
Lattam a rooting guide-ot reggel es ja, gyorsan elszallt mar az elso meccsen. 🤣
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Giants nyert, igy 1/3-nal fentebb tuti nem megyunk.
Beki
Elvileg a Niners winnel a Raiderst már sehogy sem érjük be, így egyszerű lesz a jövő heti rooting guide: Go Giants!

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Ooo ocsem es beraktak 22:25-re Bills ellenit...
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Giants nyert, igy 1/3-nal fentebb tuti nem megyunk.
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Ennek a Browns winnek mondjuk úgy örülök mintha mi nyertünk volna 😀 Nagy segítség ez a Jets-es családoknak
Wester
Nem tett jot az egeszsegemnek a meccs vege.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Ennek a Browns winnek mondjuk úgy örülök mintha mi nyertünk volna 😀 Nagy segítség ez a Jets-es családoknak

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Colts kikapott, de maradt 1/18 a pick.
Beki
Igen ott minél több 9 győzelmes csapat kell majd, SOS-ük túl magas

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Colts kikapott, de maradt 1/18 a pick.
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
1/3 perpill
Beki
Ez volt a legfontosabb, így még ha feljebb nem is megyünk ha Giants, Raiders top 2 van akkor feltrade-re megvan az esély már mindenképp ( ha kijön Moore )
Wester
Ha nem, akkor meg vedo pick. Na de ne rohanjunk.
Beki
Raiders-Giants a mi Super Bowlunk 😀
Wester
Megvarjuk h kinek kell drukkolni uccso heten. 😀 de ha vhogy 1/2 meglesz es Moore nem jon ki...
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
1/3 perpill
Beki
Ez volt a legfontosabb, így még ha feljebb nem is megyünk ha Giants, Raiders top 2 van akkor feltrade-re megvan az esély már mindenképp ( ha kijön Moore )
Wester
Ha nem, akkor meg vedo pick. Na de ne rohanjunk.
Beki
Raiders-Giants a mi Super Bowlunk 😀

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
1/3 perpill
Beki
Ez volt a legfontosabb, így még ha feljebb nem is megyünk ha Giants, Raiders top 2 van akkor feltrade-re megvan az esély már mindenképp ( ha kijön Moore )
Wester
Ha nem, akkor meg vedo pick. Na de ne rohanjunk.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
1/3 perpill
Beki
Ez volt a legfontosabb, így még ha feljebb nem is megyünk ha Giants, Raiders top 2 van akkor feltrade-re megvan az esély már mindenképp ( ha kijön Moore )

Lesz ez még így se!
5 hónapja
PuppPubi New York Jets 62
Nyert a Browns legalabb!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
1/3 perpill
5 hónapja
PuppPubi New York Jets 62
Ahogy Sanders eddig játszik még ne kiabáljuk el, de bízunk benne!!!
Browns ugy fest h nyer.
Beki
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Browns ugy fest h nyer.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
2026os elkotelezodes ide vagy oda Glenn mellett... jovore par ilyen meccs es ugy kell kibaszni ezt a koklert h csak na...
Sok tankolos csapat van, de amit mi muvelunk arra a roster allapota nem kifogas. Glenn eddig minden szinten megbukott, Gase szinten vagyunk.
Beki
Amikor Brady Cook irányit és Clarkok rohangáltnak a védelemben, akkor a meccsből én nem vagyok hajlandó következtetést levonni

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
2026os elkotelezodes ide vagy oda Glenn mellett... jovore par ilyen meccs es ugy kell kibaszni ezt a koklert h csak na...
Sok tankolos csapat van, de amit mi muvelunk arra a roster allapota nem kifogas. Glenn eddig minden szinten megbukott, Gase szinten vagyunk.
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
TT nem is melegit, igy Herndon lesz QB2.
Beki
Jövő héten ő kezd, nem lehet Jets szezon 4 QB nélkül 😀
Wester
Allen ugyis gyorsan inasba rak minket, igy mindegy 😀
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
TT nem is melegit, igy Herndon lesz QB2.
Beki
Jövő héten ő kezd, nem lehet Jets szezon 4 QB nélkül 😀

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
TT nem is melegit, igy Herndon lesz QB2.
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Mason Taylor es WMD is a tank áldozata lett 😀
Wester
WMD szezonja is eleg megteveszto lett, mert 8 sackbol 6 ket csapat ellen jott ossze. Taylorban is van fantazia szerencsere, de ahhoz ertelmes QB kell.
Beki

Wester
Ja, remelem 5. eves opciot nem hivjuk le, mint JJnel, abszolut nem erdemli meg.
Beki
Én lehívnam azért mert EDGE-t kb csak drafton tudsz hozni, szóval WMD-nél egyszerűen megéri a kockázat. És reménykedsz, hogy amikor jobb lesz a csapat és passzra lesz kényszerítve az ellenfél akkor hasznosabb lesz, mert valljuk be idén nem volt sok ilyen. Meg ugye úgy is nehéz odaérni, hogy felnéz az ellenfél irányítója és fixen van üres ember. Szóval én vele kivárnék, mert premium poszton megéri a high risk/high reward move szerintem. ( Pénzünk meg lesz rá ).
Wester
Most nyilvan koran okoskodtam olyan szempontbol, hogy elotte ott van FA es draft is. Csak kb 15-16M (tipp) garantalt dolcsit nem adnek szivesen az ilyen inkonzisztens teljesitmenyhez.
Beki
Ugye a probléma az hogy jelenleg kb 3 értelmes EDGE-dnek kell lenni egy jó rotációhoz. Ideális ugye az lenne ha lenne egy no1 és JJ és WMD rotál, mert ők most mindketten EDGE2 szint csak JJ futás ellen, WMD meg passz ellen jobb. Szóval ha WMD nem lesz, akkor 2 EDGE is kell és FA-n nem igazán találsz csak a JJ szintet
Wester
Hat ugye 1-1 evre meg mindkettejuknek van szerzodese, igy nincs akkora gond.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Mason Taylor es WMD is a tank áldozata lett 😀
Wester
WMD szezonja is eleg megteveszto lett, mert 8 sackbol 6 ket csapat ellen jott ossze. Taylorban is van fantazia szerencsere, de ahhoz ertelmes QB kell.
Beki

Wester
Ja, remelem 5. eves opciot nem hivjuk le, mint JJnel, abszolut nem erdemli meg.
Beki
Én lehívnam azért mert EDGE-t kb csak drafton tudsz hozni, szóval WMD-nél egyszerűen megéri a kockázat. És reménykedsz, hogy amikor jobb lesz a csapat és passzra lesz kényszerítve az ellenfél akkor hasznosabb lesz, mert valljuk be idén nem volt sok ilyen. Meg ugye úgy is nehéz odaérni, hogy felnéz az ellenfél irányítója és fixen van üres ember. Szóval én vele kivárnék, mert premium poszton megéri a high risk/high reward move szerintem. ( Pénzünk meg lesz rá ).
Wester
Most nyilvan koran okoskodtam olyan szempontbol, hogy elotte ott van FA es draft is. Csak kb 15-16M (tipp) garantalt dolcsit nem adnek szivesen az ilyen inkonzisztens teljesitmenyhez.
Beki
Ugye a probléma az hogy jelenleg kb 3 értelmes EDGE-dnek kell lenni egy jó rotációhoz. Ideális ugye az lenne ha lenne egy no1 és JJ és WMD rotál, mert ők most mindketten EDGE2 szint csak JJ futás ellen, WMD meg passz ellen jobb. Szóval ha WMD nem lesz, akkor 2 EDGE is kell és FA-n nem igazán találsz csak a JJ szintet

Lesz ez még így se!