New York Jets
30 feliratkozó
5 hónapja
Most vagyunk ott, most kell hinni benne. Mendozaert sem vagyok oda, de 16 evnyi szivas utan mar ti sem merlegelnetek.Megvarjuk h kinek kell drukkolni uccso heten. 😀 de ha vhogy 1/2 meglesz es Moore nem jon ki...Amúgy mi ez a nagy Moore imádat? Eléggé hullámzó teljesítményt nyújtott idén, amiben szinte semmi kemelkedő volt, előző éveiben meg nem is játszott, vagy olyan gyengén, hogy padra rakták. Nyilván idén nem nagyon van értelmes qb, valakit fel kell hypeolni, de azért csak egy átlagos qb felhozatal esetén még első körtől is messze lenne ő
Beki
kapitnono
5 hónapja
Megvarjuk h kinek kell drukkolni uccso heten. 😀 de ha vhogy 1/2 meglesz es Moore nem jon ki...Amúgy mi ez a nagy Moore imádat? Eléggé hullámzó teljesítményt nyújtott idén, amiben szinte semmi kemelkedő volt, előző éveiben meg nem is játszott, vagy olyan gyengén, hogy padra rakták. Nyilván idén nem nagyon van értelmes qb, valakit fel kell hypeolni, de azért csak egy átlagos qb felhozatal esetén még első körtől is messze lenne ő
Beki

5 hónapja
Lattam a rooting guide-ot reggel es ja, gyorsan elszallt mar az elso meccsen. 🤣Giants nyert, igy 1/3-nal fentebb tuti nem megyunk.Elvileg a Niners winnel a Raiderst már sehogy sem érjük be, így egyszerű lesz a jövő heti rooting guide: Go Giants!
Beki
Wester
5 hónapja
Giants nyert, igy 1/3-nal fentebb tuti nem megyunk.Elvileg a Niners winnel a Raiderst már sehogy sem érjük be, így egyszerű lesz a jövő heti rooting guide: Go Giants!
Beki
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Ooo ocsem es beraktak 22:25-re Bills ellenit...
5 hónapja
Giants nyert, igy 1/3-nal fentebb tuti nem megyunk.
5 hónapja
Ennek a Browns winnek mondjuk úgy örülök mintha mi nyertünk volna 😀 Nagy segítség ez a Jets-es családoknakNem tett jot az egeszsegemnek a meccs vege.
Wester
5 hónapja
Ennek a Browns winnek mondjuk úgy örülök mintha mi nyertünk volna 😀 Nagy segítség ez a Jets-es családoknak
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Colts kikapott, de maradt 1/18 a pick.Igen ott minél több 9 győzelmes csapat kell majd, SOS-ük túl magas
Beki
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Colts kikapott, de maradt 1/18 a pick.
5 hónapja
Megvarjuk h kinek kell drukkolni uccso heten. 😀 de ha vhogy 1/2 meglesz es Moore nem jon ki...Raiders-Giants a mi Super Bowlunk 😀Ha nem, akkor meg vedo pick. Na de ne rohanjunk.1/3 perpillEz volt a legfontosabb, így még ha feljebb nem is megyünk ha Giants, Raiders top 2 van akkor feltrade-re megvan az esély már mindenképp ( ha kijön Moore )
Beki
Wester
Beki
Wester
5 hónapja
Raiders-Giants a mi Super Bowlunk 😀Ha nem, akkor meg vedo pick. Na de ne rohanjunk.1/3 perpillEz volt a legfontosabb, így még ha feljebb nem is megyünk ha Giants, Raiders top 2 van akkor feltrade-re megvan az esély már mindenképp ( ha kijön Moore )
Beki
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Ha nem, akkor meg vedo pick. Na de ne rohanjunk.1/3 perpillEz volt a legfontosabb, így még ha feljebb nem is megyünk ha Giants, Raiders top 2 van akkor feltrade-re megvan az esély már mindenképp ( ha kijön Moore )
Beki
Wester
5 hónapja
1/3 perpillEz volt a legfontosabb, így még ha feljebb nem is megyünk ha Giants, Raiders top 2 van akkor feltrade-re megvan az esély már mindenképp ( ha kijön Moore )
Beki
Lesz ez még így se!
5 hónapja
Nyert a Browns legalabb!
5 hónapja
1/3 perpill
5 hónapja
Ahogy Sanders eddig játszik még ne kiabáljuk el, de bízunk benne!!!Browns ugy fest h nyer.
Beki
5 hónapja
Browns ugy fest h nyer.
5 hónapja
2026os elkotelezodes ide vagy oda Glenn mellett... jovore par ilyen meccs es ugy kell kibaszni ezt a koklert h csak na...Amikor Brady Cook irányit és Clarkok rohangáltnak a védelemben, akkor a meccsből én nem vagyok hajlandó következtetést levonni
Sok tankolos csapat van, de amit mi muvelunk arra a roster allapota nem kifogas. Glenn eddig minden szinten megbukott, Gase szinten vagyunk.
Beki
Lesz ez még így se!
5 hónapja
2026os elkotelezodes ide vagy oda Glenn mellett... jovore par ilyen meccs es ugy kell kibaszni ezt a koklert h csak na...Sok tankolos csapat van, de amit mi muvelunk arra a roster allapota nem kifogas. Glenn eddig minden szinten megbukott, Gase szinten vagyunk.
5 hónapja
Allen ugyis gyorsan inasba rak minket, igy mindegy 😀TT nem is melegit, igy Herndon lesz QB2.Jövő héten ő kezd, nem lehet Jets szezon 4 QB nélkül 😀
Beki
Wester
5 hónapja
TT nem is melegit, igy Herndon lesz QB2.Jövő héten ő kezd, nem lehet Jets szezon 4 QB nélkül 😀
Beki
Lesz ez még így se!
5 hónapja
TT nem is melegit, igy Herndon lesz QB2.
5 hónapja
Hat ugye 1-1 evre meg mindkettejuknek van szerzodese, igy nincs akkora gond.Ugye a probléma az hogy jelenleg kb 3 értelmes EDGE-dnek kell lenni egy jó rotációhoz. Ideális ugye az lenne ha lenne egy no1 és JJ és WMD rotál, mert ők most mindketten EDGE2 szint csak JJ futás ellen, WMD meg passz ellen jobb. Szóval ha WMD nem lesz, akkor 2 EDGE is kell és FA-n nem igazán találsz csak a JJ szintetMost nyilvan koran okoskodtam olyan szempontbol, hogy elotte ott van FA es draft is. Csak kb 15-16M (tipp) garantalt dolcsit nem adnek szivesen az ilyen inkonzisztens teljesitmenyhez.Én lehívnam azért mert EDGE-t kb csak drafton tudsz hozni, szóval WMD-nél egyszerűen megéri a kockázat. És reménykedsz, hogy amikor jobb lesz a csapat és passzra lesz kényszerítve az ellenfél akkor hasznosabb lesz, mert valljuk be idén nem volt sok ilyen. Meg ugye úgy is nehéz odaérni, hogy felnéz az ellenfél irányítója és fixen van üres ember. Szóval én vele kivárnék, mert premium poszton megéri a high risk/high reward move szerintem. ( Pénzünk meg lesz rá ).Ja, remelem 5. eves opciot nem hivjuk le, mint JJnel, abszolut nem erdemli meg.Mason Taylor es WMD is a tank áldozata lett 😀WMD szezonja is eleg megteveszto lett, mert 8 sackbol 6 ket csapat ellen jott ossze. Taylorban is van fantazia szerencsere, de ahhoz ertelmes QB kell.
Wester
BekiJets sack leaders
— BJF (@Bjfmangoldhof) December 26, 2025
1) Will McDonald v Cleveland (4)
2) Will McDonald v non Cleveland (4)
3) Jowon Briggs (4)
4) Quincy (3.5)
5) Sherwood (2.5) https://t.co/j4F5LZK5cK
Wester
Beki
Wester
Beki
Wester
5 hónapja
Ugye a probléma az hogy jelenleg kb 3 értelmes EDGE-dnek kell lenni egy jó rotációhoz. Ideális ugye az lenne ha lenne egy no1 és JJ és WMD rotál, mert ők most mindketten EDGE2 szint csak JJ futás ellen, WMD meg passz ellen jobb. Szóval ha WMD nem lesz, akkor 2 EDGE is kell és FA-n nem igazán találsz csak a JJ szintetMost nyilvan koran okoskodtam olyan szempontbol, hogy elotte ott van FA es draft is. Csak kb 15-16M (tipp) garantalt dolcsit nem adnek szivesen az ilyen inkonzisztens teljesitmenyhez.Én lehívnam azért mert EDGE-t kb csak drafton tudsz hozni, szóval WMD-nél egyszerűen megéri a kockázat. És reménykedsz, hogy amikor jobb lesz a csapat és passzra lesz kényszerítve az ellenfél akkor hasznosabb lesz, mert valljuk be idén nem volt sok ilyen. Meg ugye úgy is nehéz odaérni, hogy felnéz az ellenfél irányítója és fixen van üres ember. Szóval én vele kivárnék, mert premium poszton megéri a high risk/high reward move szerintem. ( Pénzünk meg lesz rá ).Ja, remelem 5. eves opciot nem hivjuk le, mint JJnel, abszolut nem erdemli meg.Mason Taylor es WMD is a tank áldozata lett 😀WMD szezonja is eleg megteveszto lett, mert 8 sackbol 6 ket csapat ellen jott ossze. Taylorban is van fantazia szerencsere, de ahhoz ertelmes QB kell.
Wester
BekiJets sack leaders
— BJF (@Bjfmangoldhof) December 26, 2025
1) Will McDonald v Cleveland (4)
2) Will McDonald v non Cleveland (4)
3) Jowon Briggs (4)
4) Quincy (3.5)
5) Sherwood (2.5) https://t.co/j4F5LZK5cK
Wester
Beki
Wester
Beki
Lesz ez még így se!