Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
Beki
Abszolút egyetértek, a pick six nagyon csúnya volt de egyébként elbaszott egy meccs volt ez az Oregon szempontjából, de szerintem Moore jó lesz hosszútávon a profik között és remélem, hogy ettől függetlenül kijön idén a draftra.
PuppPubi
Elég sok ellenpélda van arra, hogy leírt/leértékelt rookie-kból ki tudtak hozni sokkal többet. Telibe tojom, hogy most Moore 1/2-n jönne vagy sem, a végeredmény a lényeg pár év múlva. Viszont akkora egybites idiótákat, mint a kinti Jets drukkerek...
Beki
Meg ne feledjük hogy anno Fields-ék elpicsáztak Trevorkát elődöntőben, aztán mi lett belőle. Egy meccs nem dönt semmiről
Wester
El fogom fogadni, ha úgy érzik, hogy Moore nem ér 1/2-őt és mittomén egy rushert húznak, de utána akkor mindent tegyenek meg h rookie QB meglegyen.
Beki
Akkor letrade legyen, mert valaki biztos be akarja majd húzni. Szóval ha még nem is tetszik valakinek Moore, a csapatnak mindenképp az a legjobb ha kijön a draftra
Wester
Na lényeg a lényeg h előbb Mendoza és ő is jöjjön hivatalosan a draftra, legyen meg a DC, menjen le az FA és na majd utána tudjuk folytatni ezt a gondolatmenetet. 😀
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
Beki
Abszolút egyetértek, a pick six nagyon csúnya volt de egyébként elbaszott egy meccs volt ez az Oregon szempontjából, de szerintem Moore jó lesz hosszútávon a profik között és remélem, hogy ettől függetlenül kijön idén a draftra.
PuppPubi
Elég sok ellenpélda van arra, hogy leírt/leértékelt rookie-kból ki tudtak hozni sokkal többet. Telibe tojom, hogy most Moore 1/2-n jönne vagy sem, a végeredmény a lényeg pár év múlva. Viszont akkora egybites idiótákat, mint a kinti Jets drukkerek...
Beki
Meg ne feledjük hogy anno Fields-ék elpicsáztak Trevorkát elődöntőben, aztán mi lett belőle. Egy meccs nem dönt semmiről
Wester
El fogom fogadni, ha úgy érzik, hogy Moore nem ér 1/2-őt és mittomén egy rushert húznak, de utána akkor mindent tegyenek meg h rookie QB meglegyen.
Beki
Akkor letrade legyen, mert valaki biztos be akarja majd húzni. Szóval ha még nem is tetszik valakinek Moore, a csapatnak mindenképp az a legjobb ha kijön a draftra

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
Beki
Abszolút egyetértek, a pick six nagyon csúnya volt de egyébként elbaszott egy meccs volt ez az Oregon szempontjából, de szerintem Moore jó lesz hosszútávon a profik között és remélem, hogy ettől függetlenül kijön idén a draftra.
PuppPubi
Elég sok ellenpélda van arra, hogy leírt/leértékelt rookie-kból ki tudtak hozni sokkal többet. Telibe tojom, hogy most Moore 1/2-n jönne vagy sem, a végeredmény a lényeg pár év múlva. Viszont akkora egybites idiótákat, mint a kinti Jets drukkerek...
Beki
Meg ne feledjük hogy anno Fields-ék elpicsáztak Trevorkát elődöntőben, aztán mi lett belőle. Egy meccs nem dönt semmiről
Wester
El fogom fogadni, ha úgy érzik, hogy Moore nem ér 1/2-őt és mittomén egy rushert húznak, de utána akkor mindent tegyenek meg h rookie QB meglegyen.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
Beki
Abszolút egyetértek, a pick six nagyon csúnya volt de egyébként elbaszott egy meccs volt ez az Oregon szempontjából, de szerintem Moore jó lesz hosszútávon a profik között és remélem, hogy ettől függetlenül kijön idén a draftra.
PuppPubi
Elég sok ellenpélda van arra, hogy leírt/leértékelt rookie-kból ki tudtak hozni sokkal többet. Telibe tojom, hogy most Moore 1/2-n jönne vagy sem, a végeredmény a lényeg pár év múlva. Viszont akkora egybites idiótákat, mint a kinti Jets drukkerek...
Beki
Meg ne feledjük hogy anno Fields-ék elpicsáztak Trevorkát elődöntőben, aztán mi lett belőle. Egy meccs nem dönt semmiről

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
Beki
Abszolút egyetértek, a pick six nagyon csúnya volt de egyébként elbaszott egy meccs volt ez az Oregon szempontjából, de szerintem Moore jó lesz hosszútávon a profik között és remélem, hogy ettől függetlenül kijön idén a draftra.
PuppPubi
Elég sok ellenpélda van arra, hogy leírt/leértékelt rookie-kból ki tudtak hozni sokkal többet. Telibe tojom, hogy most Moore 1/2-n jönne vagy sem, a végeredmény a lényeg pár év múlva. Viszont akkora egybites idiótákat, mint a kinti Jets drukkerek...
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
Beki
Meg Chambliss-t akarják akinek kb 5 passzát ejtették el a védők tegnapelőtt 😀 Ettől függetlenül Moore még mindig valid opció a 2. picknél, ahogy Chambliss is a 2. körben. Moore pick six utáni drive-ja az ami miatt érdemes bele fektetni.
Wester
Nyilván Simpson is opció így, de ha másik topicban említett veteránok egyikével óhajtanak nekivágni a szezonnak, akkor kiülöm valszeg. Chambliss-t meg hagyjuk 2. körös lutrinak max.
5 hónapja
PuppPubi New York Jets 62
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
Beki
Abszolút egyetértek, a pick six nagyon csúnya volt de egyébként elbaszott egy meccs volt ez az Oregon szempontjából, de szerintem Moore jó lesz hosszútávon a profik között és remélem, hogy ettől függetlenül kijön idén a draftra.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
Beki
Meg Chambliss-t akarják akinek kb 5 passzát ejtették el a védők tegnapelőtt 😀 Ettől függetlenül Moore még mindig valid opció a 2. picknél, ahogy Chambliss is a 2. körben. Moore pick six utáni drive-ja az ami miatt érdemes bele fektetni.

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Dante Moore nem volt valami meggyőző
FloresR
Tudtuk h elég tehetséges és nyers még. Ez az 1 meccsből meg ne ítéljünk. Idióta kinti drukkerek már elárasztották a twittert is, hogy milyen béna stb, ugyanazok, akik 2 Mallik Willis jó passz után már hegyezték a cerkát h le kell igazolni és fr QB lesz.
5 hónapja
FloresR 374
Dante Moore nem volt valami meggyőző
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
4. legjobb ST szezon a liga történetében. 0 Pro Bowl, 0 All Pro

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Jets have requested to interview Vikings passing game coordinator/DB coach Daronte Jones for their defensive coordinator position.

Jones is also slated to interview with the Cowboys for their DC position as well.
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Hát vazze... ha Haribó is idejön még a nyakunkra Vrabel után, a büdös életben nem nyerünk csoportot 😀
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Ty Simpson jön a draftra. Moore is reméljük hamarosan így tesz.
Beki
Az iszonyat pech ha nem jön ki. De reálisan mi lehetne az oka, hogy ne jöjjön ki? Most megnéztem Maye szerződését mint 1/2-es és az 4 évre kb. 15M, megmondom őszintén, hogy nem vagyok annyira képben az egyetemi pénzekkel de nem gondolom, hogy megéri a tuti 1/2es picket megkockáztatni egy talán jobb jövő évre ahol papíron a konkurencia is nagyobb lesz. Az mondjuk lehet ok, amit a mi formákban félek is, hogy nem akar a Jetsben játszani. Persze abszolút benne van, hogy nem jön ki de én ezzel nyugtatom magam.😅
Plusz Ti azt nem látjátok jönni, hogy ha szombaton mondjuk nagyon jól játszik és nyer Mendoza ellen nem hogy az lesz a kérdés, hogy ki jön-e hanem hogy 1/1?
PuppPubi
Nem hiszem h valtoztatna barmin is, ha nyernek, de a Raiders diktalja a dolgokat. 😊
Sztem is, ha nem jon ki, annak az lesz az oka, amit Wester ir. Viszont igy h Simpson kijott, Mooret is biztosra veszem h ugyanigy tesz.
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Ty Simpson jön a draftra. Moore is reméljük hamarosan így tesz.
Beki
Az iszonyat pech ha nem jön ki. De reálisan mi lehetne az oka, hogy ne jöjjön ki? Most megnéztem Maye szerződését mint 1/2-es és az 4 évre kb. 15M, megmondom őszintén, hogy nem vagyok annyira képben az egyetemi pénzekkel de nem gondolom, hogy megéri a tuti 1/2es picket megkockáztatni egy talán jobb jövő évre ahol papíron a konkurencia is nagyobb lesz. Az mondjuk lehet ok, amit a mi formákban félek is, hogy nem akar a Jetsben játszani. Persze abszolút benne van, hogy nem jön ki de én ezzel nyugtatom magam.😅
Plusz Ti azt nem látjátok jönni, hogy ha szombaton mondjuk nagyon jól játszik és nyer Mendoza ellen nem hogy az lesz a kérdés, hogy ki jön-e hanem hogy 1/1?
PuppPubi
Egyetlen oka lesz, ha nem jön ki: Fejlődni akar még egyetemen. Minden más indok szenzációhajházás.

Lesz ez még így se!
5 hónapja
PuppPubi New York Jets 62
Ty Simpson jön a draftra. Moore is reméljük hamarosan így tesz.
Beki
Az iszonyat pech ha nem jön ki. De reálisan mi lehetne az oka, hogy ne jöjjön ki? Most megnéztem Maye szerződését mint 1/2-es és az 4 évre kb. 15M, megmondom őszintén, hogy nem vagyok annyira képben az egyetemi pénzekkel de nem gondolom, hogy megéri a tuti 1/2es picket megkockáztatni egy talán jobb jövő évre ahol papíron a konkurencia is nagyobb lesz. Az mondjuk lehet ok, amit a mi formákban félek is, hogy nem akar a Jetsben játszani. Persze abszolút benne van, hogy nem jön ki de én ezzel nyugtatom magam.😅
Plusz Ti azt nem látjátok jönni, hogy ha szombaton mondjuk nagyon jól játszik és nyer Mendoza ellen nem hogy az lesz a kérdés, hogy ki jön-e hanem hogy 1/1?
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Hughes és Rosenblatt tartalan live-ot Twitteren és egyetértettek mindketten abban, hogy rohadtul agresszívek leszünk offseason alatt, Woody minden resource-ot megad nekik.
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Ty Simpson jön a draftra. Moore is reméljük hamarosan így tesz.
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Sz@rok a draftra, John Harborot hozzuk ide!!
Pityu Gyor
Nem fog idejonni. Draftot meg ezert nem szarjuk le.
Meg miert is lennenk vonzoak Haribo szamara egy idiota tulajjal.
Beki
Jólvan egy pár napot hadd álmodozzon az ember 😀
Pityu Gyor
Nem szabad... Jets drukkernek csak a kínszenvedés jár 😀


Sz@rok a draftra, John Harborot hozzuk ide!!
Pityu Gyor
Nem fog idejonni. Draftot meg ezert nem szarjuk le.
Meg miert is lennenk vonzoak Haribo szamara egy idiota tulajjal.
Beki
Nem is hívtuk fel se elvileg, nyilván mi se számolunk azzal hogy van esély.
Wester
Meg hát lássuk be... felhívjuk ,így h AG mellett papíron elköteleződtek, és Haribó beint... 😀
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Sz@rok a draftra, John Harborot hozzuk ide!!
Pityu Gyor
Nem fog idejonni. Draftot meg ezert nem szarjuk le.
Meg miert is lennenk vonzoak Haribo szamara egy idiota tulajjal.
Beki
Nem is hívtuk fel se elvileg, nyilván mi se számolunk azzal hogy van esély.

Lesz ez még így se!
5 hónapja
Pityu Gyor New York Jets 1 041
Sz@rok a draftra, John Harborot hozzuk ide!!
Pityu Gyor
Nem fog idejonni. Draftot meg ezert nem szarjuk le.
Meg miert is lennenk vonzoak Haribo szamara egy idiota tulajjal.
Beki
Jólvan egy pár napot hadd álmodozzon az ember 😀

Green is green
5 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Sz@rok a draftra, John Harborot hozzuk ide!!
Pityu Gyor
Nem fog idejonni. Draftot meg ezert nem szarjuk le.
Meg miert is lennenk vonzoak Haribo szamara egy idiota tulajjal.
Beki
Mark Davis, Haslam, a többi se jobb...

De szerintem is megy a Giantsbe. Nem hiszem h 63 évesen QB kérdéssel akar foglalkozni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Sz@rok a draftra, John Harborot hozzuk ide!!
Pityu Gyor
Nem fog idejonni. Draftot meg ezert nem szarjuk le.
Meg miert is lennenk vonzoak Haribo szamara egy idiota tulajjal.

Szerkesztette: Beki
5 hónapja
Pityu Gyor New York Jets 1 041
Sz@rok a draftra, John Harborot hozzuk ide!!

Green is green
5 hónapja
Beki New York Jets 2 892
QB: Fields
RB: Allen, Davis
TE: Ruckert, Taylor
WR: GW, Mitchell, Metchie, Williams
OT: Membou, Fashanu
OG: Tippmann
C: Myers

DT: Phillips, Briggs
ED: Will McDonald, JJ
LB: Sherwood
CB: Stephens, AZT, Stiggers
S: Moore

Fontosabb FA-k: Hall, AVT, Simpson

Fontosabbakat soroltam fel csak fent, akiknek jövőre van szerződésük. Fields nyilván cut, Hall-t meg vissza kell hozni, de ordít a rosterről h megye3 szint.
Nyilván mindent nem lehet megoldani egy offseasonben, de amin fókusznak kell lennie: QB, WR2, OG, CB és egy S meg depth mindenhova.
Beki
Briggs biztosan nem lejáró? Over the cap alapján 4. éve volt. Btw nekem nagyon tetszett a játéka, szerintem belőle lehet egy átlag feletti kezdő. Plusz kicsi a minta de slotban Brownlee egész jól nézet ki pár meccsen. Ők ketten és Adonai egész jól néznek ki a kukázásból.
PuppPubi
ERFA szerencsére, amit kötelező érvényesíteni (1 évre pofátlanul alacsonyért fog játszani), ezért számolok vele.