New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mikor Jamal-t megkérdezik a 2020-as terveidről... 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pont az általad leírtak miatt igazából tök sok mozgásterünk lesz jövőre is 😊
Egyébként jobban megnézve ezt a Warford-kérdést: hivatalos verzió szerint kb. 7 M-t kérne, miközben Winters 7,3 M-t foglal a cap-ből, és jún. 1-je előtt kivágható 0 dead money mellett! Ha én lennék a GM, ezen nem sokat gondolkodnék 😊Zotya86
Azért az mozgástér gyorsan el tud fogyni, még ha Adams szerződése nem is onnan indulna (de ezt nem hiszem h így lenne). 😊
Warford sztem nem érkezik, Winters és GVR lerendezi majd RG posztot egymás között.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Antonio Allen is szerintem nagyon jó kis safety volt anno, legalábbis én így emlékszem rá. Aztán valamiért kitaláltuk, hogy legyen CB. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Kerleyt mennyire szerettem, jó ég 😀

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Genyo Szmissz dobal, Kerley es Hill a 2 kezdo WR es Cumberland TE-ben... azok a regi szep idok 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Egy új teljes Jets meccs lett feltéve az NFL YT csatornájára, ha valakit érdekel 😊
 www.youtube.com/watch?v=1ZPNMEV0y3w&feature=youtu.be

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Zotya86 New York Jets 193
3 napja jelent meg egy cikk Vacchianotól, ahol pár emailben érkezett kérdésre válaszol:

- Logan Ryan fronton nincs semmi új infó. Túl magasak az igényei, nem kapott hivatalos ajánlatot tőlünk. Lejjebb kell adnia az igényeiből.
- kicker poszton ha TC-k elkezdődnek, valszeg Ficken és Maher fogja lepofozni egymás között h ki a jobb (bár nem értem Fickenben mit komálnak annyira...)
- nem hiszi, hogy nagyon Warford leigazolásán dolgozna JD, mert "Another is Douglas already has the line he wants."
- úgy hiszi, hogy Clowney (ha picit enged ő is az igényeiből) lenne a legkézenfekvőbb igazolás a Jets számára

Illetve Cimini is úgy hiszi, hogy ez lesz Maye utolsó szezonja Jets mezben.
Beki
Mondjuk Clowney nagyobb segítség lenne azért mint Ryan szerintem. Én tényleg úgy gondolom, hogy a secondaryt összefogja rántani megint GW, főleg, hogy most nem kevés fiatal, jó potenciállal rendelkező játékossal van tele tömve a poszt. Ellenben nyomást tavaly kb. csak Adams tudott generálni magasabb szinten, neki pedig azért nem feltétlen ez lenne az elsődleges feladata. Szóval ja Clowney>Ryan nyilván ésszerű összegért, de annyiért meg kétlem, hogy pont hozzánk jönne.
Apex
Nyilván 1 éves szerződéssel szóba jöhetne, de nem csillagászati összegért, amiről álmodik. No meg 1 fecske nem csinál nyarat ugye: jó lenne ha Jenkins és Adams mellé felnőne a feladathoz Anderson és QW is.
Beki
Amúgy nem lenne rossz, ha sikerülne megegyezni Clowney-val, de szerintem lehetne úgy ügyeskedeni a 15 milliós cap space-szel, hogy Warford is beleférjen...
Zotya86
Összességében nem hiszem, hogy egyiküket is leigazolnánk és Logan Ryan-t sem hiszem, ha 6-7 misiig nem adja le az igényeit.
1. nagyon sokan vannak 1 éves szerződésen és Jamal monster szerződése is ott lóg még a levegőben
2. nem hiszem h JD szeretne még nagyobb összeget költeni egy játékosra: korábban a Fant szerződés volt az egyetlen, amit kiemeltem h nem tetszett, de igazából az idei cap hitje 7.25M volt és jövőre is 2M DM lesz utána, ha úgy alakul
3. JD kiemelte h nem szeretné lerombolni a capet a jövőre nézve

Nem véletlenül kapott JD 6 éves szerződést és szép összeget a saját stábjának összerakására. Az idei évet sztem tekinthetjük átmeneti évnek: volt 50 misi cap space, ebből megpróbálta kihozni a legtöbbet: OL rebuild és erősíteni, ahol tudott. Kipucolta és megpróbálta javítani Maccagnan f*s munkáját. (sztem picit segített a piac is neki, sztem Desir és Jenkins is kaphatott volna többet)
Ha megnézzük az FA igazolásokat: hivatalosan hárman kaptak 3 éves szerződést, többiek mind 1 évre szólnak.
3 éveseknél Fant és GVR szerződés lényegében 1 évesek, egyedül McGoverné 2 éves a garantált miatt.

Tudom, hogy ez a ne romboljuk le a cap-ünket hosszú távra dolog unalmas látva Maccagnan tevékenységét, de azért JD teljesen más típusú GM megítélésem szerint. Lényeg, hogy jövőre tud majd hosszabbítani, akivel kell és tud.

OTC szerint (jelenleg 215M-es cappel számolnak jövőre,ez nem hiszem h ennyi lesz):
- van 59M cap space -> ez még csökken az idei draftoltak szerződése okán
- Enunwa kötelező cut hozni fog 6 misit
- tartom h Bell nem lesz Jets játékos jövőre, 9M cap space
- Crowder is 10.5M-el felszabadítással elküldhető
- Anderson 8.2M-et hozhatna
- Fant 9.4M-et foglal 2021-es capből, 7.4M szabadulna fel
- Lewis ~7M-es cap szám mellett 5.4M szabadulna felk
- GVR 3.25M

Fentiekkel csak arra akartam rávilágítani, hogy van még meló Maccagnan után és rugalmasság is adott, ha szükség van rá.
Mosley 17.5M cap száma szépen mutat...Bell 13.5M, Crowder 11.5M, heten vannak 9-10M cap number között (köztük Darnold, Adams és QW rookie szerződéssel), Lewis 7M és utána GVR 3.5M.
Beki
Pont az általad leírtak miatt igazából tök sok mozgásterünk lesz jövőre is 😊
Egyébként jobban megnézve ezt a Warford-kérdést: hivatalos verzió szerint kb. 7 M-t kérne, miközben Winters 7,3 M-t foglal a cap-ből, és jún. 1-je előtt kivágható 0 dead money mellett! Ha én lennék a GM, ezen nem sokat gondolkodnék 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
3 napja jelent meg egy cikk Vacchianotól, ahol pár emailben érkezett kérdésre válaszol:

- Logan Ryan fronton nincs semmi új infó. Túl magasak az igényei, nem kapott hivatalos ajánlatot tőlünk. Lejjebb kell adnia az igényeiből.
- kicker poszton ha TC-k elkezdődnek, valszeg Ficken és Maher fogja lepofozni egymás között h ki a jobb (bár nem értem Fickenben mit komálnak annyira...)
- nem hiszi, hogy nagyon Warford leigazolásán dolgozna JD, mert "Another is Douglas already has the line he wants."
- úgy hiszi, hogy Clowney (ha picit enged ő is az igényeiből) lenne a legkézenfekvőbb igazolás a Jets számára

Illetve Cimini is úgy hiszi, hogy ez lesz Maye utolsó szezonja Jets mezben.
Beki
Mondjuk Clowney nagyobb segítség lenne azért mint Ryan szerintem. Én tényleg úgy gondolom, hogy a secondaryt összefogja rántani megint GW, főleg, hogy most nem kevés fiatal, jó potenciállal rendelkező játékossal van tele tömve a poszt. Ellenben nyomást tavaly kb. csak Adams tudott generálni magasabb szinten, neki pedig azért nem feltétlen ez lenne az elsődleges feladata. Szóval ja Clowney>Ryan nyilván ésszerű összegért, de annyiért meg kétlem, hogy pont hozzánk jönne.
Apex
Nyilván 1 éves szerződéssel szóba jöhetne, de nem csillagászati összegért, amiről álmodik. No meg 1 fecske nem csinál nyarat ugye: jó lenne ha Jenkins és Adams mellé felnőne a feladathoz Anderson és QW is.
Beki
Amúgy nem lenne rossz, ha sikerülne megegyezni Clowney-val, de szerintem lehetne úgy ügyeskedeni a 15 milliós cap space-szel, hogy Warford is beleférjen...
Zotya86
Összességében nem hiszem, hogy egyiküket is leigazolnánk és Logan Ryan-t sem hiszem, ha 6-7 misiig nem adja le az igényeit.
1. nagyon sokan vannak 1 éves szerződésen és Jamal monster szerződése is ott lóg még a levegőben
2. nem hiszem h JD szeretne még nagyobb összeget költeni egy játékosra: korábban a Fant szerződés volt az egyetlen, amit kiemeltem h nem tetszett, de igazából az idei cap hitje 7.25M volt és jövőre is 2M DM lesz utána, ha úgy alakul
3. JD kiemelte h nem szeretné lerombolni a capet a jövőre nézve

Nem véletlenül kapott JD 6 éves szerződést és szép összeget a saját stábjának összerakására. Az idei évet sztem tekinthetjük átmeneti évnek: volt 50 misi cap space, ebből megpróbálta kihozni a legtöbbet: OL rebuild és erősíteni, ahol tudott. Kipucolta és megpróbálta javítani Maccagnan f*s munkáját. (sztem picit segített a piac is neki, sztem Desir és Jenkins is kaphatott volna többet)
Ha megnézzük az FA igazolásokat: hivatalosan hárman kaptak 3 éves szerződést, többiek mind 1 évre szólnak.
3 éveseknél Fant és GVR szerződés lényegében 1 évesek, egyedül McGoverné 2 éves a garantált miatt.

Tudom, hogy ez a ne romboljuk le a cap-ünket hosszú távra dolog unalmas látva Maccagnan tevékenységét, de azért JD teljesen más típusú GM megítélésem szerint. Lényeg, hogy jövőre tud majd hosszabbítani, akivel kell és tud.

OTC szerint (jelenleg 215M-es cappel számolnak jövőre,ez nem hiszem h ennyi lesz):
- van 59M cap space -> ez még csökken az idei draftoltak szerződése okán
- Enunwa kötelező cut hozni fog 6 misit
- tartom h Bell nem lesz Jets játékos jövőre, 9M cap space
- Crowder is 10.5M-el felszabadítással elküldhető
- Anderson 8.2M-et hozhatna
- Fant 9.4M-et foglal 2021-es capből, 7.4M szabadulna fel
- Lewis ~7M-es cap szám mellett 5.4M szabadulna felk
- GVR 3.25M

Fentiekkel csak arra akartam rávilágítani, hogy van még meló Maccagnan után és rugalmasság is adott, ha szükség van rá.
Mosley 17.5M cap száma szépen mutat...Bell 13.5M, Crowder 11.5M, heten vannak 9-10M cap number között (köztük Darnold, Adams és QW rookie szerződéssel), Lewis 7M és utána GVR 3.5M.
több mint 4 éve
Zotya86 New York Jets 193
3 napja jelent meg egy cikk Vacchianotól, ahol pár emailben érkezett kérdésre válaszol:

- Logan Ryan fronton nincs semmi új infó. Túl magasak az igényei, nem kapott hivatalos ajánlatot tőlünk. Lejjebb kell adnia az igényeiből.
- kicker poszton ha TC-k elkezdődnek, valszeg Ficken és Maher fogja lepofozni egymás között h ki a jobb (bár nem értem Fickenben mit komálnak annyira...)
- nem hiszi, hogy nagyon Warford leigazolásán dolgozna JD, mert "Another is Douglas already has the line he wants."
- úgy hiszi, hogy Clowney (ha picit enged ő is az igényeiből) lenne a legkézenfekvőbb igazolás a Jets számára

Illetve Cimini is úgy hiszi, hogy ez lesz Maye utolsó szezonja Jets mezben.
Beki
Mondjuk Clowney nagyobb segítség lenne azért mint Ryan szerintem. Én tényleg úgy gondolom, hogy a secondaryt összefogja rántani megint GW, főleg, hogy most nem kevés fiatal, jó potenciállal rendelkező játékossal van tele tömve a poszt. Ellenben nyomást tavaly kb. csak Adams tudott generálni magasabb szinten, neki pedig azért nem feltétlen ez lenne az elsődleges feladata. Szóval ja Clowney>Ryan nyilván ésszerű összegért, de annyiért meg kétlem, hogy pont hozzánk jönne.
Apex
Nyilván 1 éves szerződéssel szóba jöhetne, de nem csillagászati összegért, amiről álmodik. No meg 1 fecske nem csinál nyarat ugye: jó lenne ha Jenkins és Adams mellé felnőne a feladathoz Anderson és QW is.
Beki
Amúgy nem lenne rossz, ha sikerülne megegyezni Clowney-val, de szerintem lehetne úgy ügyeskedeni a 15 milliós cap space-szel, hogy Warford is beleférjen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
3 napja jelent meg egy cikk Vacchianotól, ahol pár emailben érkezett kérdésre válaszol:

- Logan Ryan fronton nincs semmi új infó. Túl magasak az igényei, nem kapott hivatalos ajánlatot tőlünk. Lejjebb kell adnia az igényeiből.
- kicker poszton ha TC-k elkezdődnek, valszeg Ficken és Maher fogja lepofozni egymás között h ki a jobb (bár nem értem Fickenben mit komálnak annyira...)
- nem hiszi, hogy nagyon Warford leigazolásán dolgozna JD, mert "Another is Douglas already has the line he wants."
- úgy hiszi, hogy Clowney (ha picit enged ő is az igényeiből) lenne a legkézenfekvőbb igazolás a Jets számára

Illetve Cimini is úgy hiszi, hogy ez lesz Maye utolsó szezonja Jets mezben.
Beki
Mondjuk Clowney nagyobb segítség lenne azért mint Ryan szerintem. Én tényleg úgy gondolom, hogy a secondaryt összefogja rántani megint GW, főleg, hogy most nem kevés fiatal, jó potenciállal rendelkező játékossal van tele tömve a poszt. Ellenben nyomást tavaly kb. csak Adams tudott generálni magasabb szinten, neki pedig azért nem feltétlen ez lenne az elsődleges feladata. Szóval ja Clowney>Ryan nyilván ésszerű összegért, de annyiért meg kétlem, hogy pont hozzánk jönne.
Apex
Nyilván 1 éves szerződéssel szóba jöhetne, de nem csillagászati összegért, amiről álmodik. No meg 1 fecske nem csinál nyarat ugye: jó lenne ha Jenkins és Adams mellé felnőne a feladathoz Anderson és QW is.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
3 napja jelent meg egy cikk Vacchianotól, ahol pár emailben érkezett kérdésre válaszol:

- Logan Ryan fronton nincs semmi új infó. Túl magasak az igényei, nem kapott hivatalos ajánlatot tőlünk. Lejjebb kell adnia az igényeiből.
- kicker poszton ha TC-k elkezdődnek, valszeg Ficken és Maher fogja lepofozni egymás között h ki a jobb (bár nem értem Fickenben mit komálnak annyira...)
- nem hiszi, hogy nagyon Warford leigazolásán dolgozna JD, mert "Another is Douglas already has the line he wants."
- úgy hiszi, hogy Clowney (ha picit enged ő is az igényeiből) lenne a legkézenfekvőbb igazolás a Jets számára

Illetve Cimini is úgy hiszi, hogy ez lesz Maye utolsó szezonja Jets mezben.
Beki
Mondjuk Clowney nagyobb segítség lenne azért mint Ryan szerintem. Én tényleg úgy gondolom, hogy a secondaryt összefogja rántani megint GW, főleg, hogy most nem kevés fiatal, jó potenciállal rendelkező játékossal van tele tömve a poszt. Ellenben nyomást tavaly kb. csak Adams tudott generálni magasabb szinten, neki pedig azért nem feltétlen ez lenne az elsődleges feladata. Szóval ja Clowney>Ryan nyilván ésszerű összegért, de annyiért meg kétlem, hogy pont hozzánk jönne.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
El is felejtettem belinkelni, ismét elkezdődött a One Jets Drive! 😊 Apex
Am nekem volt csak ez most olyan semmitmondó rész? 😊 Láttuk eddigi JD és Gase sajtótájékoztatókat, draft alatti hívásokat: sztem nulla hozzáadott értéke volt most ennek.
Beki
Gondolom kevesebb anyaggal is tudtak dolgozni a kialakult helyzet miatt, de amúgy szerintem nem volt igazából rossz, kis filmszerűbb összefoglalója a draftnak 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
El is felejtettem belinkelni, ismét elkezdődött a One Jets Drive! 😊 Apex
Am nekem volt csak ez most olyan semmitmondó rész? 😊 Láttuk eddigi JD és Gase sajtótájékoztatókat, draft alatti hívásokat: sztem nulla hozzáadott értéke volt most ennek.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
3 napja jelent meg egy cikk Vacchianotól, ahol pár emailben érkezett kérdésre válaszol:

- Logan Ryan fronton nincs semmi új infó. Túl magasak az igényei, nem kapott hivatalos ajánlatot tőlünk. Lejjebb kell adnia az igényeiből.
- kicker poszton ha TC-k elkezdődnek, valszeg Ficken és Maher fogja lepofozni egymás között h ki a jobb (bár nem értem Fickenben mit komálnak annyira...)
- nem hiszi, hogy nagyon Warford leigazolásán dolgozna JD, mert "Another is Douglas already has the line he wants."
- úgy hiszi, hogy Clowney (ha picit enged ő is az igényeiből) lenne a legkézenfekvőbb igazolás a Jets számára

Illetve Cimini is úgy hiszi, hogy ez lesz Maye utolsó szezonja Jets mezben.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Még a parton is megy az edzés 😀
 twitter.com/snyjets/status/1261752944900427777?s=20
Apex
Ahh, tul sok idot adott neki az OL, nem kellett futnia az eleteert es volt ideje beleallni a dobasba, manipulalhattak a videot. 😀 😀
Aztan lehet valahol meg par kameras Pats-es emberke is figyelhet. 😀
Beki
Minket nem basznak at 😂😂
Apex
Am h ne offos dolgot is reagáljak: Darnoldék eddig mély passzokat gyakorolták főleg (ill olyat is olvastam h hátsó lábról dobok dolgot hanyagolja és h nyomás alatt jobban teljesítsen).
Utóbbihoz remélem tavalyi OL-t elé pakolták, mint bábuk.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Még a parton is megy az edzés 😀
 twitter.com/snyjets/status/1261752944900427777?s=20
Apex
Ahh, tul sok idot adott neki az OL, nem kellett futnia az eleteert es volt ideje beleallni a dobasba, manipulalhattak a videot. 😀 😀
Aztan lehet valahol meg par kameras Pats-es emberke is figyelhet. 😀
Beki
Minket nem basznak at 😂😂

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Még a parton is megy az edzés 😀
 twitter.com/snyjets/status/1261752944900427777?s=20
Apex
Ahh, tul sok idot adott neki az OL, nem kellett futnia az eleteert es volt ideje beleallni a dobasba, manipulalhattak a videot. 😀 😀
Aztan lehet valahol meg par kameras Pats-es emberke is figyelhet. 😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Még a parton is megy az edzés 😀
 twitter.com/snyjets/status/1261752944900427777?s=20

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
El is felejtettem belinkelni, ismét elkezdődött a One Jets Drive! 😊
 www.youtube.com/watch?v=YdsfBi5ni6U&feature=share&fbclid=IwAR3u15JCp5FKndLPUvJc8u0Yxp7eMu0rO6UyXhEropWoJgkP4YI0z64x6ak

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Mondjuk én személy szerint inkább invesztálnám ezt a pénzt Warfordba, de igazából ha Logant valóban elhozzuk azzal se lenne túl nagy problémám.
Apex
Most olvasom, hogy csak 7 milliós fizetést vár Warford. Annyiért a hülyének is megéri! Sőt, Jets helyében rá is dobnék 1-2 M-t, hogy biztos New Yorkba jöjjön 😊
Jobb vételnek tűnik, mint mondjuk Fant volt kb. ugyanennyiért, de felőlem Winters helyére is jöhetne, hogy pozícióra igazoljunk.
Zotya86
Warfordnak most nem nagy a piaca, de a diszkont ár belengetése pontosan arra jó, hogy több csapat is így gondolkodjon. Néhány millát rádobok az igényeire, hátha aláír hozzám. A másik megint egy millát rádob, hátha minket választ. A harmadik még rátesz egy lapáttal...Okos ügynöke van!
több mint 4 éve
Zotya86 New York Jets 193
Mondjuk én személy szerint inkább invesztálnám ezt a pénzt Warfordba, de igazából ha Logant valóban elhozzuk azzal se lenne túl nagy problémám.
Apex
Most olvasom, hogy csak 7 milliós fizetést vár Warford. Annyiért a hülyének is megéri! Sőt, Jets helyében rá is dobnék 1-2 M-t, hogy biztos New Yorkba jöjjön 😊
Jobb vételnek tűnik, mint mondjuk Fant volt kb. ugyanennyiért, de felőlem Winters helyére is jöhetne, hogy pozícióra igazoljunk.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk én személy szerint inkább invesztálnám ezt a pénzt Warfordba, de igazából ha Logant valóban elhozzuk azzal se lenne túl nagy problémám.
Apex
Gondolom Ryan cap hitje 7-8 misi körül lesz, azt egy Winters cuttal meg is oldottuk. 😀 Aztán van még 15 misi cap space, amihez jön 11M júniusban, beleférhet mindkettő.
Beki
Ámen! 😀 Mondjuk ha megszereznénk Warfordot, akkor őszintén szólva én lehet inkább felhívnám a Vasast, és megkérdezném hogy nem-e eladó Juju. És igen tudom, hogy sok mindenkit kell majd lassan kifizetni ezzel pedig még egy játékost adnánk ehhez a listához, de hála a jó dealeknek azért eléggé flexibilis a cap. Illetve így is dögivel lesz pénz jövőre. Továbbá WR amúgy is szerintem kelleni fog jövőre megint, Juju meg már azért bizonyított az NFL-ben és még fiatal is mellette, ja meg Sam csapattársa volt. Lehet kicsit bold strategy, de én abból a szempontból nézem, hogy végre itt lenne a lehetőség, hogy Sam olyan vagy legalább hasonló helyzetben játszhasson, mint amelyben a 18-as qb class már egy éve játszik(-Rosen). Szóval függően az ellenértéktől én elgondolkodnék rajta mindenképp.
Apex
Felvetés am jogos, mert így h Enunwától elköszöntünk a szezonra (és valszeg végleg is), izgalmas a depth WR-ben... 😀
Perriman, Mims, Crowder, Doctson, Berrios, VSmith és a 2 UDFA (Cager és Campbell)
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Mondjuk én személy szerint inkább invesztálnám ezt a pénzt Warfordba, de igazából ha Logant valóban elhozzuk azzal se lenne túl nagy problémám.
Apex
Gondolom Ryan cap hitje 7-8 misi körül lesz, azt egy Winters cuttal meg is oldottuk. 😀 Aztán van még 15 misi cap space, amihez jön 11M júniusban, beleférhet mindkettő.
Beki
Ámen! 😀 Mondjuk ha megszereznénk Warfordot, akkor őszintén szólva én lehet inkább felhívnám a Vasast, és megkérdezném hogy nem-e eladó Juju. És igen tudom, hogy sok mindenkit kell majd lassan kifizetni ezzel pedig még egy játékost adnánk ehhez a listához, de hála a jó dealeknek azért eléggé flexibilis a cap. Illetve így is dögivel lesz pénz jövőre. Továbbá WR amúgy is szerintem kelleni fog jövőre megint, Juju meg már azért bizonyított az NFL-ben és még fiatal is mellette, ja meg Sam csapattársa volt. Lehet kicsit bold strategy, de én abból a szempontból nézem, hogy végre itt lenne a lehetőség, hogy Sam olyan vagy legalább hasonló helyzetben játszhasson, mint amelyben a 18-as qb class már egy éve játszik(-Rosen). Szóval függően az ellenértéktől én elgondolkodnék rajta mindenképp.
Apex
A Steelersnél már nincs sokáig Big Ben, amíg aktív, alá fognak rakni mindent. Hülyeség lenne részükről JuJu-t eladni. Persze FA lesz a szezon végén sok más fontos játékossal együtt...
empty taxi
Teljes mértékben egyetértek, kétlem, hogy eladó lenne. Én csak arra alapoztam ezt a hozzászólást, amit az utóbbi időkben lehozott a média, ami persze lehet full baromság. 😀 Viszont ha esetlegesen mégis van lehetőség, akkor egy próbát megér én úgy gondolom.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk én személy szerint inkább invesztálnám ezt a pénzt Warfordba, de igazából ha Logant valóban elhozzuk azzal se lenne túl nagy problémám.
Apex
Gondolom Ryan cap hitje 7-8 misi körül lesz, azt egy Winters cuttal meg is oldottuk. 😀 Aztán van még 15 misi cap space, amihez jön 11M júniusban, beleférhet mindkettő.
Beki
Ámen! 😀 Mondjuk ha megszereznénk Warfordot, akkor őszintén szólva én lehet inkább felhívnám a Vasast, és megkérdezném hogy nem-e eladó Juju. És igen tudom, hogy sok mindenkit kell majd lassan kifizetni ezzel pedig még egy játékost adnánk ehhez a listához, de hála a jó dealeknek azért eléggé flexibilis a cap. Illetve így is dögivel lesz pénz jövőre. Továbbá WR amúgy is szerintem kelleni fog jövőre megint, Juju meg már azért bizonyított az NFL-ben és még fiatal is mellette, ja meg Sam csapattársa volt. Lehet kicsit bold strategy, de én abból a szempontból nézem, hogy végre itt lenne a lehetőség, hogy Sam olyan vagy legalább hasonló helyzetben játszhasson, mint amelyben a 18-as qb class már egy éve játszik(-Rosen). Szóval függően az ellenértéktől én elgondolkodnék rajta mindenképp.
Apex
A Steelersnél már nincs sokáig Big Ben, amíg aktív, alá fognak rakni mindent. Hülyeség lenne részükről JuJu-t eladni. Persze FA lesz a szezon végén sok más fontos játékossal együtt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...