New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Source confirms WR Quincy Enunwa (neck) and WR Josh Bellamy (shoulder) are being placed on season-ending PUP, as @RapSheet said. This was always the most likely outcome for Enunwa, whose $6M salary is fully guaranteed. Also has a $4.1M injury guarantee in ‘21. #Jets

Ilyen tehetsegtelen balfaszt, mint Maccagnan...
Beki
😂 en mar esku csak nevetni tudok ezen, meg 21ben is szopni fog a cap kaves Macc miatt

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Source confirms WR Quincy Enunwa (neck) and WR Josh Bellamy (shoulder) are being placed on season-ending PUP, as @RapSheet said. This was always the most likely outcome for Enunwa, whose $6M salary is fully guaranteed. Also has a $4.1M injury guarantee in ‘21. #Jets

Ilyen tehetsegtelen balfaszt, mint Maccagnan...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gore érkezik 1 évre.
Beki
Elnyűhetetlen!
Jó lenne Bellnek is ilyen szép, hosszú, sikeres pályafutás! | nem lesz! |
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Gore érkezik 1 évre.
Beki
Hmm DT resignt erzek a levegoben 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gore érkezik 1 évre.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amugy ti tradelnetek Yannickert? Ha igen mi lenne a kompenzacio? Csak azert kerdezem mert az egyetlen tenyleg ordas nagy need az edge maradt, bar nyilvan nem tudjuk hogy a rengeteg uj srac hogy fog szerepelni, de ha lenne egy fasza edge rusher(es yannick marpedig az) akkor azert szerintem eleg jo helyen lenne a csapat. Nyilvan JD valszeg nem fog ilyet csinalni, illetve azert ez a balhe a tulajjal nem keves karakterproblemat vet fel, amit JD es Gase sem nagyon szeret.
Apex
Nincs iránta túl nagy érdeklődés, aminek nyilván oka van.
Hozzátéve, hogy Jamal nemsokára kap új szerződést, ami sztem alsó hangon 3 évre ideláncolja garantálttal is, ehhez jönne Yannick 20M+ / év igénye és számolva esetleges Darnold hosszabbítással is + h prémium picket kellene feladni érte, határozott nem a részemről.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Amugy ti tradelnetek Yannickert? Ha igen mi lenne a kompenzacio? Csak azert kerdezem mert az egyetlen tenyleg ordas nagy need az edge maradt, bar nyilvan nem tudjuk hogy a rengeteg uj srac hogy fog szerepelni, de ha lenne egy fasza edge rusher(es yannick marpedig az) akkor azert szerintem eleg jo helyen lenne a csapat. Nyilvan JD valszeg nem fog ilyet csinalni, illetve azert ez a balhe a tulajjal nem keves karakterproblemat vet fel, amit JD es Gase sem nagyon szeret.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Meghallgatva pár Gase interjút így draft után: nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenképpen OT pick lett volna 1/11-en, ha top4 OT egyike bent lett volna, WR-ek nem voltak annyira értékelve ott.
Beki
Akkor az a nagy Ruggs imadat jo kis smokescreen volt par nappal a draft elott, varatlan volt 😀
Apex
Mikor 1/11-en pick is in volt már részünkről és hirtelen betolták Ruggs-ot + családját, azt hittem h enyhe célzás lesz kit viszünk, meg is ugrott a pulzusom...de nem az örömtől lett volna... 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Meghallgatva pár Gase interjút így draft után: nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenképpen OT pick lett volna 1/11-en, ha top4 OT egyike bent lett volna, WR-ek nem voltak annyira értékelve ott.
Beki
Akkor az a nagy Ruggs imadat jo kis smokescreen volt par nappal a draft elott, varatlan volt 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Meghallgatva pár Gase interjút így draft után: nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenképpen OT pick lett volna 1/11-en, ha top4 OT egyike bent lett volna, WR-ek nem voltak annyira értékelve ott.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mehta: Maye trade blockon van és aktív egyeztetések folynak tradelése ügyében.

Mehta...így kezeljük nulla hírértékkel.
Beki
Mondjuk Davis elképzelhető FSben.
Na nem biztos hogy day 1 starterként odatenném, de amúgy van benne potenciál.
alatriste
Maye szerződése lejár és hát 2 safety-t megfizetni... ha vmi picket hoz a házhoz vagy ne adja ég vmi értelmes WR-re beválthatnánk, akkor simán meglépném.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mehta: Maye trade blockon van és aktív egyeztetések folynak tradelése ügyében.

Mehta...így kezeljük nulla hírértékkel.
Beki
Mondjuk Davis elképzelhető FSben.
Na nem biztos hogy day 1 starterként odatenném, de amúgy van benne potenciál.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mehta: Maye trade blockon van és aktív egyeztetések folynak tradelése ügyében.

Mehta...így kezeljük nulla hírértékkel.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ami még ellenünk szol az a koronavirus, ha pl edzeni nem lehet rendesen. Mert egy uj falnak, meg uj keretnek össze kellene szoknia
Pityu Gyor
Kiderül, 2 hónap van még TC nyitásig, addig pl német és olasz foci csapatok is kezdhetnek edzeni (+balfék magyarok is), onnan lesz némi alap h ki mennyire fertőzi a másikat.
Nyilván 20-30 fős keret vs 90 fős TC edzések nem a legjobb viszonyítási alap, de ha ott nem megy az edzés, akk amcsiban sem fog.
Beki
Inkabb az a gond, h minden államban engedélyezni kell hogy a felkészülési egyenlőség ne sérüljön
Pityu Gyor
Na ezekhez már nem értek, de mindegy is az egész, ha itt-ott megnyitják a strandokat, míg New Yorkban szar a helyzet pl. 😊
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ami még ellenünk szol az a koronavirus, ha pl edzeni nem lehet rendesen. Mert egy uj falnak, meg uj keretnek össze kellene szoknia
Pityu Gyor
Kiderül, 2 hónap van még TC nyitásig, addig pl német és olasz foci csapatok is kezdhetnek edzeni (+balfék magyarok is), onnan lesz némi alap h ki mennyire fertőzi a másikat.
Nyilván 20-30 fős keret vs 90 fős TC edzések nem a legjobb viszonyítási alap, de ha ott nem megy az edzés, akk amcsiban sem fog.
Beki
Inkabb az a gond, h minden államban engedélyezni kell hogy a felkészülési egyenlőség ne sérüljön

Green is green
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Azert azt mondjuk birom, hogy vegre van egy ertelmesnek tuno offseason es jo par ny media le is hozta, hogy akkor most Darnoldnak kurvara teljesitenie kell vagy jovore repul kb. The fuck? Oke olyan szinten egyetertek ezzel, hogy azert jo lenne latni iden tobbet Sam potencialjabol, hogy tudjunk benne hinni tovabbra(bar szerintem ezt eddig is megadta es fejlodott is 2. evre), de kb. most mindenhol az van hogy ha nem tol minimum egy 2nd team all-pro evet akkor jovore a qb is need. Ja arrol meg ne is beszeljunk, hogy Mehta szerint Johnsonnak playoff mandate-et kellene adnia Gase-nek. Aha tehat egy jo offseason, de mar PO-t kene elerni a projected 2nd hardest schedule-el, ertem. Birom az irrealis ny media-t. 😀
Apex
Jó, a new york-i médiától nem lehet másra számítani. Az viszont reális elvárás, hogy jobb fallal és jelenlegi célpontokkal (ha normális mederben el tud kezdődni a szezon), akkor fejlődnie kell. Az fix, hogy a hátsó lábas idióta INT-eket el kellene engednie már és a hosszú passzokban fejlődnie. 4. évet oda kell adni neki mindenképpen, max célzott gesztussal 5. éves opciót nem lehívni, de ez már nagyon végső eset lenne.
Ezt a PO kötelező dolgot mindig csak a média tolta, Woody-ék sosem. Az igaz, hogy Gase vállára nyomást kell helyezni valamilyen szinten, de ne a PO legyen kötelező dologgal. Tény, hogy Woody visszatér novemberben és visszaveszi a csapatot, de ha látványos leégés nem lesz Gase még 1 évet kapni fog sztem. Engem sokkal jobban érdekel, hogy fejlődik-e játékhívásban, hogy jobban épít Darnold erősségeire, ha Sam valamiért nem tud játszani, akkor zavarja fel Morgant és lássam a játékunkon h nyerni akarunk, ne Bell fusson 1-2 yardokért. Valamint h a rohadt offenset fel tudja végre rázni félidőben. Ez a pár dolog nálam fontosabb jelenleg, mert az egész sz*rt sem ér, ha hamarosan fr QB kell keresni, minthogy Brady és Gronk eltolta a biciklit a csoportból és akk húúú most legyen vmi végre... 😀
Beki
Abszolut egyetértek!!! És a csoportriválisok persze kiemelten fontosak de sztem Brady meg Gronk távoztával nem lett gyengébb a Pats pl sőt (és legalább szimpatikusabbak)
Jó lenne sokat nyerni, elkapni Patset, Billst is de fejlödjön a csapat és ne legyen olyan meccs amit feladunk vagy amint teljesen lemosnak minket

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ami még ellenünk szol az a koronavirus, ha pl edzeni nem lehet rendesen. Mert egy uj falnak, meg uj keretnek össze kellene szoknia
Pityu Gyor
Kiderül, 2 hónap van még TC nyitásig, addig pl német és olasz foci csapatok is kezdhetnek edzeni (+balfék magyarok is), onnan lesz némi alap h ki mennyire fertőzi a másikat.
Nyilván 20-30 fős keret vs 90 fős TC edzések nem a legjobb viszonyítási alap, de ha ott nem megy az edzés, akk amcsiban sem fog.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valahogy azért még nem érzem a kereten a PO erősséget ilyen edge, cb, (wr?) sorral, de ha nem dől ki a fél keret mint tavaly szerintem nem irreális elvárás, hogy a csapat akár az utolsó hetekben is még reménykedhessen és ne csak abban, hogy milyen jó draftcetlire van esély.alatriste
CB sor miatt aggódnék legkevésbé, főleg h nem kell néznünk TruJo és Roberts bénázását + unott búráját a benyelt 10-20 yardok után.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ami még ellenünk szol az a koronavirus, ha pl edzeni nem lehet rendesen. Mert egy uj falnak, meg uj keretnek össze kellene szoknia

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azert azt mondjuk birom, hogy vegre van egy ertelmesnek tuno offseason es jo par ny media le is hozta, hogy akkor most Darnoldnak kurvara teljesitenie kell vagy jovore repul kb. The fuck? Oke olyan szinten egyetertek ezzel, hogy azert jo lenne latni iden tobbet Sam potencialjabol, hogy tudjunk benne hinni tovabbra(bar szerintem ezt eddig is megadta es fejlodott is 2. evre), de kb. most mindenhol az van hogy ha nem tol minimum egy 2nd team all-pro evet akkor jovore a qb is need. Ja arrol meg ne is beszeljunk, hogy Mehta szerint Johnsonnak playoff mandate-et kellene adnia Gase-nek. Aha tehat egy jo offseason, de mar PO-t kene elerni a projected 2nd hardest schedule-el, ertem. Birom az irrealis ny media-t. 😀
Apex
Jó, a new york-i médiától nem lehet másra számítani. Az viszont reális elvárás, hogy jobb fallal és jelenlegi célpontokkal (ha normális mederben el tud kezdődni a szezon), akkor fejlődnie kell. Az fix, hogy a hátsó lábas idióta INT-eket el kellene engednie már és a hosszú passzokban fejlődnie. 4. évet oda kell adni neki mindenképpen, max célzott gesztussal 5. éves opciót nem lehívni, de ez már nagyon végső eset lenne.
Ezt a PO kötelező dolgot mindig csak a média tolta, Woody-ék sosem. Az igaz, hogy Gase vállára nyomást kell helyezni valamilyen szinten, de ne a PO legyen kötelező dologgal. Tény, hogy Woody visszatér novemberben és visszaveszi a csapatot, de ha látványos leégés nem lesz Gase még 1 évet kapni fog sztem. Engem sokkal jobban érdekel, hogy fejlődik-e játékhívásban, hogy jobban épít Darnold erősségeire, ha Sam valamiért nem tud játszani, akkor zavarja fel Morgant és lássam a játékunkon h nyerni akarunk, ne Bell fusson 1-2 yardokért. Valamint h a rohadt offenset fel tudja végre rázni félidőben. Ez a pár dolog nálam fontosabb jelenleg, mert az egész sz*rt sem ér, ha hamarosan fr QB kell keresni, minthogy Brady és Gronk eltolta a biciklit a csoportból és akk húúú most legyen vmi végre... 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Azzal egyet tudok érteni, hogy legyenek tétmeccseink azért még az utolsó hónapban, de a PO mandate irreális akkor is. Alapvetően fegyverek terén nem lesz szerintem probléma,(sőt ha Enunwa visszajön és egészséges tud maradni akkor a wr corp is egész korrekt) kicsit persze aggódok azért, hogy Mims rendesen be lesz dobva a mélyvízbe, de pl. Herndon is visszajön, ő azért hatalmas segítség lesz. Ezzel a fallal a futójáték is valszeg megfog indulni, ami plusz terhet vesz le Sam-ről és valószínűleg a passzjáték-nak is jobban megtud ágyazni. A védelem tavaly úgy volt top 10 környékén, hogy az egység fele IR-en volt és Maulet meg Austin voltak a szélső cornerek. Őszintén szólva a védelem szerintem jobb lesz mint tavaly, visszajön Mosley, Avery, a safety duo/trio jó eséllyel a liga legjobbjai között lesznek, Poole az egyik legjobb ha nem a legjobb slotcorner a ligában, a d-line teljesen rendben van, és szerintem a CB poszt is rendben lesz, nagyon fellett töltve az a poszt, hatalmas harc lesz ott a kezdő pozikért, viszont tény az Edge rusher ordas nagy need Zuniga ide vagy oda(rajta sok fog múlni, mennyire hamar tudja felvenni a ritmust). Szóval értem én itt a pozitív felfogást, mert én is pozitívan állok a szezonhoz, viszont ha reálisan végignézem a schedule-t hááát...azért húzom a szám, és jó tudom az NFL évről évre változik semmi nem garantálja, hogy valóban brutál schedule lesz ez szezonközben(15-ben is úgy nézett ki mégse volt vészes), de azért valószínű inkább az lesz mint sem az ellenkezője. Én nekem az is elég lenne, ha nem látnék olyan meccseket idén mint tavaly pl. a Bengals vagy a Dolphins elleni. Legyünk kompetitívek, játszunk jól, aztán majd meglátjuk mire lesz elég.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Gase hinted general manager Joe Douglas might not be done helping Darnold.

“Joe’s been fairly aggressive as far as whenever it comes to trading for guys or having to make some kind of move,” Gase said. “We’ve got a long way to go before we start the season. You never know what kind of opportunities are going to come about.”
Beki
Talán Curtis Samuel? Bár most így, hogy a Panthers nem vitt WR-t nem hiszem, hogy még mindig trade tárgyát képezné. Meg ha jól tudom ő jobbára slot wr.
Apex
Lehet azert varialni Crowderrel is, igy beleferhet o is. 😊
Beki

Nem slot, de amúgy határozottan nem áruljuk........ és Cammel SB akarunk nyerni.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ja még annyi, hogy a Gasel való fenntartásaimon túl szerintem ez a gárda nagyon is reményteli lehet most. A GM székbe végre olyan ember van, aki nem hülye. GWill-t lehet szeretni, nem szeretni de az nfl egyik legnagyobb def koponyája. A látványosan botrány OL-ba azért ha úgy nézem simán lehet, hogy 4 új kezdő is érkezett. Ha nem szeptemberre de ha novemberre összeszoknak már nagyon jó.

Van itt fejlődés, csak kérdés mennyire elég ez most, esetleg mennyi kellen még a valóban nagyobb célokhoz.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Darnold a kora miatt szerintem abszolút nem leírható legyen bármi. Lassan Sam betölti a 23. életévét miközben már két éve kezdő QB. Csak viszonyítás képpen az idei 1/1-es Burrow a szezon közben 24 lesz.

Tavaly egy retek fallal és Bellen kívül igazán nem túl veretes skill személyzettel, amikor Darnold volt a kezdő QB a mérleg 7-6, ami amúgy elég szép teljesítmény.

Ezek után alapvetően szerintem jogos valahol, hogy még jobban szeretne a média, hisz a támadósor erősödött, a védelembe is érkeztek/felépültek kulcsemberek.

Valahogy azért még nem érzem a kereten a PO erősséget ilyen edge, cb, (wr?) sorral, de ha nem dől ki a fél keret mint tavaly szerintem nem irreális elvárás, hogy a csapat akár az utolsó hetekben is még reménykedhessen és ne csak abban, hogy milyen jó draftcetlire van esély.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Azert azt mondjuk birom, hogy vegre van egy ertelmesnek tuno offseason es jo par ny media le is hozta, hogy akkor most Darnoldnak kurvara teljesitenie kell vagy jovore repul kb. The fuck? Oke olyan szinten egyetertek ezzel, hogy azert jo lenne latni iden tobbet Sam potencialjabol, hogy tudjunk benne hinni tovabbra(bar szerintem ezt eddig is megadta es fejlodott is 2. evre), de kb. most mindenhol az van hogy ha nem tol minimum egy 2nd team all-pro evet akkor jovore a qb is need. Ja arrol meg ne is beszeljunk, hogy Mehta szerint Johnsonnak playoff mandate-et kellene adnia Gase-nek. Aha tehat egy jo offseason, de mar PO-t kene elerni a projected 2nd hardest schedule-el, ertem. Birom az irrealis ny media-t. 😀
Apex
Mondjuk Gase-zel egyetértek 😊 tavaly volt 7 győzelem (hagyjuk hogyan), van egy jó offseason, plusz fejlődést várunk, nem lep meg hogy a média beír 9-10 győzelmet ami már playoff. És ez a nyomás meg is lesz a csapaton... más kérdés mi a realitás

Green is green