New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Azert azt mondjuk birom, hogy vegre van egy ertelmesnek tuno offseason es jo par ny media le is hozta, hogy akkor most Darnoldnak kurvara teljesitenie kell vagy jovore repul kb. The fuck? Oke olyan szinten egyetertek ezzel, hogy azert jo lenne latni iden tobbet Sam potencialjabol, hogy tudjunk benne hinni tovabbra(bar szerintem ezt eddig is megadta es fejlodott is 2. evre), de kb. most mindenhol az van hogy ha nem tol minimum egy 2nd team all-pro evet akkor jovore a qb is need. Ja arrol meg ne is beszeljunk, hogy Mehta szerint Johnsonnak playoff mandate-et kellene adnia Gase-nek. Aha tehat egy jo offseason, de mar PO-t kene elerni a projected 2nd hardest schedule-el, ertem. Birom az irrealis ny media-t. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase hinted general manager Joe Douglas might not be done helping Darnold.

“Joe’s been fairly aggressive as far as whenever it comes to trading for guys or having to make some kind of move,” Gase said. “We’ve got a long way to go before we start the season. You never know what kind of opportunities are going to come about.”
Beki
Talán Curtis Samuel? Bár most így, hogy a Panthers nem vitt WR-t nem hiszem, hogy még mindig trade tárgyát képezné. Meg ha jól tudom ő jobbára slot wr.
Apex
Lehet azert varialni Crowderrel is, igy beleferhet o is. 😊
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Gase hinted general manager Joe Douglas might not be done helping Darnold.

“Joe’s been fairly aggressive as far as whenever it comes to trading for guys or having to make some kind of move,” Gase said. “We’ve got a long way to go before we start the season. You never know what kind of opportunities are going to come about.”
Beki
Talán Curtis Samuel? Bár most így, hogy a Panthers nem vitt WR-t nem hiszem, hogy még mindig trade tárgyát képezné. Meg ha jól tudom ő jobbára slot wr.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase hinted general manager Joe Douglas might not be done helping Darnold.

“Joe’s been fairly aggressive as far as whenever it comes to trading for guys or having to make some kind of move,” Gase said. “We’ve got a long way to go before we start the season. You never know what kind of opportunities are going to come about.”
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Akkor megegyszer...imadom a Jets twitteret 😂😂
 twitter.com/nyjets/status/1255153548943339520?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Csak dobd majd a környékére Sam!

alatriste
Erről a dobd a környékére vs Jets QB dologról mindig csak rossz dolgok jutnak az ember eszébe...főleg a buttfumble után és a tavalyi Pats elleni horrort követően, mikor Darnold mondta: "seeing ghosts"... 😀
Beki
Ez a stat csak azért jó amúgy, mert ezek mellett Mims volt a combine 3. leggyorsabb WR-je szóval a sebessége emellett megvan az elszakadáshoz is. 😊
alatriste
Úgy kell azt...amolyan Winston-osan: dobd el a labdát Evans majd elkapja...vagy a védők. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Csak dobd majd a környékére Sam!

alatriste
Erről a dobd a környékére vs Jets QB dologról mindig csak rossz dolgok jutnak az ember eszébe...főleg a buttfumble után és a tavalyi Pats elleni horrort követően, mikor Darnold mondta: "seeing ghosts"... 😀
Beki
Ez a stat csak azért jó amúgy, mert ezek mellett Mims volt a combine 3. leggyorsabb WR-je szóval a sebessége emellett megvan az elszakadáshoz is. 😊
alatriste
Igazából amúgy anno én őt azért nem mockoltam hozzánk, mert mindenhol már rég kiment, szinte mindenhol első kör végét olvastam hozzá az első hármas után. Tényleg nem értem, hogy csúszott le hozzánk főleg a letrade után.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak dobd majd a környékére Sam!

alatriste
Erről a dobd a környékére vs Jets QB dologról mindig csak rossz dolgok jutnak az ember eszébe...főleg a buttfumble után és a tavalyi Pats elleni horrort követően, mikor Darnold mondta: "seeing ghosts"... 😀
Beki
Ez a stat csak azért jó amúgy, mert ezek mellett Mims volt a combine 3. leggyorsabb WR-je szóval a sebessége emellett megvan az elszakadáshoz is. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Csak dobd majd a környékére Sam!

alatriste
Erről a dobd a környékére vs Jets QB dologról mindig csak rossz dolgok jutnak az ember eszébe...főleg a buttfumble után és a tavalyi Pats elleni horrort követően, mikor Darnold mondta: "seeing ghosts"... 😀
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak dobd majd a környékére Sam!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hát ennél többet tényleg nem nagyon lehett volna csinálni, igazából ez így is kb. best case scenario. Esetleg én még azért egy edge rusher-nek örülnék, mert ott még mindig papírvékonyak vagyunk és Zunigá-val is kicsit úgy vagyok, hogy nem várhatjuk el tőle, hogy haver akkor mostantól te vagy AZ edge rusher úgy hogy produkáljál valamit. Illetve én mostanra úgy vagyok, hogy azért szeretném ha Adams-el hosszabítanánk, kevés ilyen játékos fordul meg nálunk. Mondjuk ha vele hosszabítunk akkor 100% hogy Bell megy jövőre, ha csak nem tol valami nagyon brutál szezont. A draftra visszatérve, azért tetszett, hogy egyrészt JD tudott egyensúlyozni a BPA-Need között, nem szigorúan csak az egyik vagy másik irányba(khm Macc), illetve szinte mindenki system fit plusz vezéregyéniség volt egyetemen. Másrészt jó eséllyel nagyon tisztában volt a board-al, gondolok itt pl. a Mims pick-re ami a letrade után is összejött Davis-re akit szinte mindenhol első-korai második körre írtak vagy akár Hall-ra akit szintén 2-4. körig írtak mindenhova. Így látatlanban azt mondom, hogy szerintem az utóbbi 10 év legjobb offseason-je volt ez. Nyilván ezt a szezon vagy megerősíti vagy ez a hozzászólás rosszul fog öregedni meglátjuk. 😀
Apex
Nyilván Zunigától nem várhatjuk. Kezdésnek annyi bőven megteszi, ha több esze van, mint Polite barátunknak és kiküzd magának minél több snapet. Aztán minden snapnek örülünk majd. 😀 Emellett Jenkins, QW és Andersonra fog még hasonló szerep hárulni. (mondjuk QW-t nem akarom leírni, de sztem ő még Leo-nál is gyengébb játékos lesz)
Adams hosszabbítás meglesz sztem, JD eddig tartotta a szavát. 😀 Gondolom idei számokat nem piszkáljuk, aztán jövőre indul az új szerződés.
Bell majd meglátjuk mit alkot a fal mögött, hasonló számok mellett, jövőre repülj lesz a vége.
Azt kiemelném, hogy látszik h Gase és JD között megvan az összhang: system fit játékosok jöttek, ugyanez védelembe is (pl Desir és Jenkins is kiemelte h nagyon komálja GW-t és szívesen játszanak az ő védelmében). Ill jobb szakemberek is dolgozhatnak JD alatt, mint Maccnél, valamint más draft grade rendszert használ JD, lehet az is többet segít.
Hozzáteszem, hogy 1. körben szerencsénk is volt sztem, ahogy alakultak a dolgok az OT-kal, de be voltak rezelve azért, mert volt egy lefixált trade a Jaguars-el arra az esetre, ha utolsó OT lenne bent náluk. 😀 ( www.nfl.com/news/story/0ap3000001110981/article/inside-jacksonvilles-draft-how-jags-got-their-guys-in-round-1)
Beki
De amúgy nekem ez is tetszik, hogy kiderült, felkészültség baszki. Macc-nél az lett volna, hogy A. 1000% százalék hogy WR-t(vagy DT-t xd) húzunk B. rájön, hogy húú felkéne tradelni, de eddig semmi nem lett intézve, áhh már úgy sincs idő inkább válasszon a Jags. Emlékszünk tavaly amikor "próbáltunk" kitradelni a 3. helyről és több helyről is az jött vissza, hogy jó pár gm-nek elege lett Macc töketlenkedéséből.
Apex
Jobban össze vannak rakva a dolgok idén és a stáb és ezáltal az összhang is Gase és a GM között. Komolyan mondom Christopher Johnson eddigi egyetlen jó döntése volt a tavalyi draft után kivágni azt a kávés szerencsétlent.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN
Source: Jets are exercising Jamal Adams’ fifth-year option.

Sok kérdés nem volt eme ügyben. Most jön a kérdés h addigra lesz-e új szerződés. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Hát ennél többet tényleg nem nagyon lehett volna csinálni, igazából ez így is kb. best case scenario. Esetleg én még azért egy edge rusher-nek örülnék, mert ott még mindig papírvékonyak vagyunk és Zunigá-val is kicsit úgy vagyok, hogy nem várhatjuk el tőle, hogy haver akkor mostantól te vagy AZ edge rusher úgy hogy produkáljál valamit. Illetve én mostanra úgy vagyok, hogy azért szeretném ha Adams-el hosszabítanánk, kevés ilyen játékos fordul meg nálunk. Mondjuk ha vele hosszabítunk akkor 100% hogy Bell megy jövőre, ha csak nem tol valami nagyon brutál szezont. A draftra visszatérve, azért tetszett, hogy egyrészt JD tudott egyensúlyozni a BPA-Need között, nem szigorúan csak az egyik vagy másik irányba(khm Macc), illetve szinte mindenki system fit plusz vezéregyéniség volt egyetemen. Másrészt jó eséllyel nagyon tisztában volt a board-al, gondolok itt pl. a Mims pick-re ami a letrade után is összejött Davis-re akit szinte mindenhol első-korai második körre írtak vagy akár Hall-ra akit szintén 2-4. körig írtak mindenhova. Így látatlanban azt mondom, hogy szerintem az utóbbi 10 év legjobb offseason-je volt ez. Nyilván ezt a szezon vagy megerősíti vagy ez a hozzászólás rosszul fog öregedni meglátjuk. 😀
Apex
Nyilván Zunigától nem várhatjuk. Kezdésnek annyi bőven megteszi, ha több esze van, mint Polite barátunknak és kiküzd magának minél több snapet. Aztán minden snapnek örülünk majd. 😀 Emellett Jenkins, QW és Andersonra fog még hasonló szerep hárulni. (mondjuk QW-t nem akarom leírni, de sztem ő még Leo-nál is gyengébb játékos lesz)
Adams hosszabbítás meglesz sztem, JD eddig tartotta a szavát. 😀 Gondolom idei számokat nem piszkáljuk, aztán jövőre indul az új szerződés.
Bell majd meglátjuk mit alkot a fal mögött, hasonló számok mellett, jövőre repülj lesz a vége.
Azt kiemelném, hogy látszik h Gase és JD között megvan az összhang: system fit játékosok jöttek, ugyanez védelembe is (pl Desir és Jenkins is kiemelte h nagyon komálja GW-t és szívesen játszanak az ő védelmében). Ill jobb szakemberek is dolgozhatnak JD alatt, mint Maccnél, valamint más draft grade rendszert használ JD, lehet az is többet segít.
Hozzáteszem, hogy 1. körben szerencsénk is volt sztem, ahogy alakultak a dolgok az OT-kal, de be voltak rezelve azért, mert volt egy lefixált trade a Jaguars-el arra az esetre, ha utolsó OT lenne bent náluk. 😀 ( www.nfl.com/news/story/0ap3000001110981/article/inside-jacksonvilles-draft-how-jags-got-their-guys-in-round-1)
Beki
De amúgy nekem ez is tetszik, hogy kiderült, felkészültség baszki. Macc-nél az lett volna, hogy A. 1000% százalék hogy WR-t(vagy DT-t xd) húzunk B. rájön, hogy húú felkéne tradelni, de eddig semmi nem lett intézve, áhh már úgy sincs idő inkább válasszon a Jags. Emlékszünk tavaly amikor "próbáltunk" kitradelni a 3. helyről és több helyről is az jött vissza, hogy jó pár gm-nek elege lett Macc töketlenkedéséből.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase is tartott ma egy conf callt:
JD-ék jó munkát végeztek roster megerősítése terén
elégedett a WR poszttal
OL-nél fontos h minél előbb élőben is összeszokhassanak emberkéink
stb stb stb
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/94549210_161233248693667_7470044032737995425_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=108&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=W9PxpJJ8MAwQ7kNvgE9f3yS&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDSgF-fip7vUYHehCotVNxTHZufH4knxKSWT-_K2bxQGA&oe=670D6A3F
New York Jets on Instagram: "@__zel15 in that Gotham Green 🙌"
31K likes, 333 comments - nyjets on April 26, 2020: "@__zel15 in that Gotham Green 🙌".
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hát ennél többet tényleg nem nagyon lehett volna csinálni, igazából ez így is kb. best case scenario. Esetleg én még azért egy edge rusher-nek örülnék, mert ott még mindig papírvékonyak vagyunk és Zunigá-val is kicsit úgy vagyok, hogy nem várhatjuk el tőle, hogy haver akkor mostantól te vagy AZ edge rusher úgy hogy produkáljál valamit. Illetve én mostanra úgy vagyok, hogy azért szeretném ha Adams-el hosszabítanánk, kevés ilyen játékos fordul meg nálunk. Mondjuk ha vele hosszabítunk akkor 100% hogy Bell megy jövőre, ha csak nem tol valami nagyon brutál szezont. A draftra visszatérve, azért tetszett, hogy egyrészt JD tudott egyensúlyozni a BPA-Need között, nem szigorúan csak az egyik vagy másik irányba(khm Macc), illetve szinte mindenki system fit plusz vezéregyéniség volt egyetemen. Másrészt jó eséllyel nagyon tisztában volt a board-al, gondolok itt pl. a Mims pick-re ami a letrade után is összejött Davis-re akit szinte mindenhol első-korai második körre írtak vagy akár Hall-ra akit szintén 2-4. körig írtak mindenhova. Így látatlanban azt mondom, hogy szerintem az utóbbi 10 év legjobb offseason-je volt ez. Nyilván ezt a szezon vagy megerősíti vagy ez a hozzászólás rosszul fog öregedni meglátjuk. 😀
Apex
Nyilván Zunigától nem várhatjuk. Kezdésnek annyi bőven megteszi, ha több esze van, mint Polite barátunknak és kiküzd magának minél több snapet. Aztán minden snapnek örülünk majd. 😀 Emellett Jenkins, QW és Andersonra fog még hasonló szerep hárulni. (mondjuk QW-t nem akarom leírni, de sztem ő még Leo-nál is gyengébb játékos lesz)
Adams hosszabbítás meglesz sztem, JD eddig tartotta a szavát. 😀 Gondolom idei számokat nem piszkáljuk, aztán jövőre indul az új szerződés.
Bell majd meglátjuk mit alkot a fal mögött, hasonló számok mellett, jövőre repülj lesz a vége.
Azt kiemelném, hogy látszik h Gase és JD között megvan az összhang: system fit játékosok jöttek, ugyanez védelembe is (pl Desir és Jenkins is kiemelte h nagyon komálja GW-t és szívesen játszanak az ő védelmében). Ill jobb szakemberek is dolgozhatnak JD alatt, mint Maccnél, valamint más draft grade rendszert használ JD, lehet az is többet segít.
Hozzáteszem, hogy 1. körben szerencsénk is volt sztem, ahogy alakultak a dolgok az OT-kal, de be voltak rezelve azért, mert volt egy lefixált trade a Jaguars-el arra az esetre, ha utolsó OT lenne bent náluk. 😀 ( www.nfl.com/news/story/0ap3000001110981/article/inside-jacksonvilles-draft-how-jags-got-their-guys-in-round-1)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Also today: After 4 p.m., teams can start signing free agents without them counting against the compensatory formula. Look for a flurry of signings around the league.

Lehet, hogy Logan Ryan fronton ma lesz mozgás részünkről, ha valóban komolyan gondoltuk a leigazolását.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Hát ennél többet tényleg nem nagyon lehett volna csinálni, igazából ez így is kb. best case scenario. Esetleg én még azért egy edge rusher-nek örülnék, mert ott még mindig papírvékonyak vagyunk és Zunigá-val is kicsit úgy vagyok, hogy nem várhatjuk el tőle, hogy haver akkor mostantól te vagy AZ edge rusher úgy hogy produkáljál valamit. Illetve én mostanra úgy vagyok, hogy azért szeretném ha Adams-el hosszabítanánk, kevés ilyen játékos fordul meg nálunk. Mondjuk ha vele hosszabítunk akkor 100% hogy Bell megy jövőre, ha csak nem tol valami nagyon brutál szezont. A draftra visszatérve, azért tetszett, hogy egyrészt JD tudott egyensúlyozni a BPA-Need között, nem szigorúan csak az egyik vagy másik irányba(khm Macc), illetve szinte mindenki system fit plusz vezéregyéniség volt egyetemen. Másrészt jó eséllyel nagyon tisztában volt a board-al, gondolok itt pl. a Mims pick-re ami a letrade után is összejött Davis-re akit szinte mindenhol első-korai második körre írtak vagy akár Hall-ra akit szintén 2-4. körig írtak mindenhova. Így látatlanban azt mondom, hogy szerintem az utóbbi 10 év legjobb offseason-je volt ez. Nyilván ezt a szezon vagy megerősíti vagy ez a hozzászólás rosszul fog öregedni meglátjuk. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Igazabol egy valamit sajnalok, megpedig hogy csak egy wr-t vittunk el draftrol illetve FA-rol se hoztunk meg plusz elkapot. Igy Mims-en azert eleg nagy nyomas lesz, konkretan day 1 neki kell lennie a no. 1 elkaponak. A jo hir hogy skillset es talent alapjan nem kizart, hogy azza tud valni, de na azert megiscsak rookie lesz.
Apex
Nem szabad rá nyomást helyezni. Annyi célpontja van Darnoldnak, hogy nem az ellenfél védőit kellene eltalálnia (természetesen értem h mire gondolsz, de gondolj bele mi lett volna, ha Lamb vagy Jeudy jön 1. körben, ráadásul még new york-i csapatba is... 😀)
Bell, Perine, 2 Brown, Herndon, Perriman, Mims, Crowder, Enunwa

No meg szezon kezdetéig vadászhatunk másik WR-t, vmelyik UDFA is beválhat. 😊
Beki
Persze meg nem is igazan tudnam kit tudtunk volna meg elhozni illetve ki helyett, mert igazabol mindenki need-re jott vagy eppen hosszutavu tervnek a reszei. Viszont akkor szerintem ki lehet jelenteni, hogy nem nagyon lehet most mar kifogas O reszrol, azert elegge megreformalta JD az egyseget.
Apex
JD-re nem mondhatjuk, hogy nem szavatartó ember:
bemutatásakor elmondta, hogy nála az alapok a DL és OL-nél kezdődnek, utána h offseason prioritás h megvédjék Sam-et és legyenek célpontjai (a gyorsabb fajtából):

Kb 50 misiből gazdálkodhatott FA kezdetén.

DL: visszahozta McLendon-t, mellette Anderson és QW a kezdők, a rotáció faszán működött, nem kellett ezt piszkálni és nem is volt prio

OL: tavalyi évről Harrison és Winters maradt
érkezett: Fant, McGovern, Lewis, GVR, Andrews és draftról Becton + Clark

WR: RA és DT off, érkezett Perriman, Doctson és a draftról Mims

Fentieken volt a fő hangsúly ugye, emellett még:

RB: Bell mögé kellett RB2, draftról ezt papíron Perine megoldja, Adams az RB3 talán
TE: Herndon visszatér, Brown és Griffin kapott hosszabbítást
QB: backup QB draftról megoldva
LB: papíron Mosley és Avery a kezdő, Cashman IR-ről vissza, Hewitt, Burgess és Onwuasor jött posztot mélyíteni
CB: tökéletes lépésként megszabadultunk a TruJo-Roberts duótól, érkezett Desir, Poole, Maulet és 6. körért Wilson, drafton Hall (és 3 UDFA CB)
OLB: Jenkins vissza és Zunigát ideveszem draftról
S: itt Maye szerződése lejár és Adamsnél meglátjuk mi lesz, draftról Davis jött 3. körben

P: Mann draft 6. körében

Fentieket fejből írtam, lehet h vmi kimaradt. 😀

Összegezve: ennyi cap space és a roster állapota mellett, első évében nem hiszem, hogy többet tehetett volna JD a roster átdolgozására.
Azt bevallom, hogy Fant szerződését kicsit sokallom (és talán RA is maradhatott volna 10 misiért a Darnolddal való összhang miatt), de ez legyen a legnagyobb gondom... 😀 de emellett a Desir, Jenkins, GVR szerződések h lettek ennyire olcsók azt nem értem mai napig.

Jövőre van cap space bőven, így akinek kell, megkaphatja a nagy lóvét (gondolok itt Adamsre).
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hát ebből a corpból azért Mims simán kiemelkedik.
Szerintem ha lesz normális TC és lesz idej Darnolddal összeszokni akkor kérdés nélkül első napos no1 WR lesz.

Enunwa 2016ban mutatott utoljára olyan teljes szezont, ami alapján a kezdő hármas beszélgetésbe bele lehet venni. Azóta gyakorlatilag 17-ben és 19-ben egész szezonban IR, míg 18-ban 10 meccs után került oda. Azért 3ból 3 szezont IR-en befejezni és összesen 48 meccsből 12-n pályára lépni elég aggasztó.

Perriman karrierje alatt kapott el (5év) kb annyi yardot mint amit a draftpozíciója alapján akár 1 szezonban elvárna az ember (kicsit ferdítek de a karrier 1500yard lófasz). Persze tavaly volt végre egy közepes éve.

Crowder az egész egység egyetlen tagja, akire azért azt lehet mondani, hogy nem túlzás no2 WR-nek titulálni. Slotban nem is mondható rossz játékosnak.

Doctson lásd Perriman, azzal a kiegészítéssel, hogy tavaly is 0-t hozott.

Vyncint Smith kb egy negyedik számú srácnak beírható.

A rosteren lévő maradék embernek összesen nem volt tavaly 40(!) elkapott yardja.

Ebbe a sorba Mims kvalitásaival azért elég jó pozícióból indul. Persze én is örültem volna, ha még jön rajta kívül is ember, de ha véletlenül sikerüt beletalálni, és Mims megállja a helyét mint No1 WR akkor Crowder bár slot WR simán jó no2-nek, a 3. helyért pedig ha Enunwa véletlen egészséges marad meg tud kűzdeni Perrimannel és Crowderrel. Ha belőlük 2 mondjuk jól teljesít és tudják hozni a kisegítő szerepet akkor a végén még használható is volna ez a sor valamire.
alatriste
Papíron kiemelkedik, de még egy meccset sem tolt profik között. Nyilván playbookot hamarosan megkapja, de ha nem lesz TC, akkor depth chart aljáról indul majd.
Az is fasza, hogy Darnoldnak TE-ket leszámítva egy teljesen új bandával kell összeszoknia...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Ja amugy Becton is team MVP volt ha mar team culture. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát ebből a corpból azért Mims simán kiemelkedik.
Szerintem ha lesz normális TC és lesz idej Darnolddal összeszokni akkor kérdés nélkül első napos no1 WR lesz.

Enunwa 2016ban mutatott utoljára olyan teljes szezont, ami alapján a kezdő hármas beszélgetésbe bele lehet venni. Azóta gyakorlatilag 17-ben és 19-ben egész szezonban IR, míg 18-ban 10 meccs után került oda. Azért 3ból 3 szezont IR-en befejezni és összesen 48 meccsből 12-n pályára lépni elég aggasztó.

Perriman karrierje alatt kapott el (5év) kb annyi yardot mint amit a draftpozíciója alapján akár 1 szezonban elvárna az ember (kicsit ferdítek de a karrier 1500yard lófasz). Persze tavaly volt végre egy közepes éve.

Crowder az egész egység egyetlen tagja, akire azért azt lehet mondani, hogy nem túlzás no2 WR-nek titulálni. Slotban nem is mondható rossz játékosnak.

Doctson lásd Perriman, azzal a kiegészítéssel, hogy tavaly is 0-t hozott.

Vyncint Smith kb egy negyedik számú srácnak beírható.

A rosteren lévő maradék embernek összesen nem volt tavaly 40(!) elkapott yardja.

Ebbe a sorba Mims kvalitásaival azért elég jó pozícióból indul. Persze én is örültem volna, ha még jön rajta kívül is ember, de ha véletlenül sikerüt beletalálni, és Mims megállja a helyét mint No1 WR akkor Crowder bár slot WR simán jó no2-nek, a 3. helyért pedig ha Enunwa véletlen egészséges marad meg tud kűzdeni Perrimannel és Crowderrel. Ha belőlük 2 mondjuk jól teljesít és tudják hozni a kisegítő szerepet akkor a végén még használható is volna ez a sor valamire.
alatriste
Ez nem igaz Berriosnak volt 116 yardja 😊
Apex
Mea culpa, megvan mentve az egység! Tudnám minek hoztak még ide egy 2(1) körös WR-t? 😀


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Hát ebből a corpból azért Mims simán kiemelkedik.
Szerintem ha lesz normális TC és lesz idej Darnolddal összeszokni akkor kérdés nélkül első napos no1 WR lesz.

Enunwa 2016ban mutatott utoljára olyan teljes szezont, ami alapján a kezdő hármas beszélgetésbe bele lehet venni. Azóta gyakorlatilag 17-ben és 19-ben egész szezonban IR, míg 18-ban 10 meccs után került oda. Azért 3ból 3 szezont IR-en befejezni és összesen 48 meccsből 12-n pályára lépni elég aggasztó.

Perriman karrierje alatt kapott el (5év) kb annyi yardot mint amit a draftpozíciója alapján akár 1 szezonban elvárna az ember (kicsit ferdítek de a karrier 1500yard lófasz). Persze tavaly volt végre egy közepes éve.

Crowder az egész egység egyetlen tagja, akire azért azt lehet mondani, hogy nem túlzás no2 WR-nek titulálni. Slotban nem is mondható rossz játékosnak.

Doctson lásd Perriman, azzal a kiegészítéssel, hogy tavaly is 0-t hozott.

Vyncint Smith kb egy negyedik számú srácnak beírható.

A rosteren lévő maradék embernek összesen nem volt tavaly 40(!) elkapott yardja.

Ebbe a sorba Mims kvalitásaival azért elég jó pozícióból indul. Persze én is örültem volna, ha még jön rajta kívül is ember, de ha véletlenül sikerüt beletalálni, és Mims megállja a helyét mint No1 WR akkor Crowder bár slot WR simán jó no2-nek, a 3. helyért pedig ha Enunwa véletlen egészséges marad meg tud kűzdeni Perrimannel és Crowderrel. Ha belőlük 2 mondjuk jól teljesít és tudják hozni a kisegítő szerepet akkor a végén még használható is volna ez a sor valamire.
alatriste
Ez nem igaz Berriosnak volt 116 yardja 😊

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát ebből a corpból azért Mims simán kiemelkedik.
Szerintem ha lesz normális TC és lesz idej Darnolddal összeszokni akkor kérdés nélkül első napos no1 WR lesz.

Enunwa 2016ban mutatott utoljára olyan teljes szezont, ami alapján a kezdő hármas beszélgetésbe bele lehet venni. Azóta gyakorlatilag 17-ben és 19-ben egész szezonban IR, míg 18-ban 10 meccs után került oda. Azért 3ból 3 szezont IR-en befejezni és összesen 48 meccsből 12-n pályára lépni elég aggasztó.

Perriman karrierje alatt kapott el (5év) kb annyi yardot mint amit a draftpozíciója alapján akár 1 szezonban elvárna az ember (kicsit ferdítek de a karrier 1500yard lófasz). Persze tavaly volt végre egy közepes éve.

Crowder az egész egység egyetlen tagja, akire azért azt lehet mondani, hogy nem túlzás no2 WR-nek titulálni. Slotban nem is mondható rossz játékosnak.

Doctson lásd Perriman, azzal a kiegészítéssel, hogy tavaly is 0-t hozott.

Vyncint Smith kb egy negyedik számú srácnak beírható.

A rosteren lévő maradék embernek összesen nem volt tavaly 40(!) elkapott yardja.

Ebbe a sorba Mims kvalitásaival azért elég jó pozícióból indul. Persze én is örültem volna, ha még jön rajta kívül is ember, de ha véletlenül sikerüt beletalálni, és Mims megállja a helyét mint No1 WR akkor Crowder bár slot WR simán jó no2-nek, a 3. helyért pedig ha Enunwa véletlen egészséges marad meg tud kűzdeni Perrimannel és Crowderrel. Ha belőlük 2 mondjuk jól teljesít és tudják hozni a kisegítő szerepet akkor a végén még használható is volna ez a sor valamire.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Igazabol egy valamit sajnalok, megpedig hogy csak egy wr-t vittunk el draftrol illetve FA-rol se hoztunk meg plusz elkapot. Igy Mims-en azert eleg nagy nyomas lesz, konkretan day 1 neki kell lennie a no. 1 elkaponak. A jo hir hogy skillset es talent alapjan nem kizart, hogy azza tud valni, de na azert megiscsak rookie lesz.
Apex
Nem szabad rá nyomást helyezni. Annyi célpontja van Darnoldnak, hogy nem az ellenfél védőit kellene eltalálnia (természetesen értem h mire gondolsz, de gondolj bele mi lett volna, ha Lamb vagy Jeudy jön 1. körben, ráadásul még new york-i csapatba is... 😀)
Bell, Perine, 2 Brown, Herndon, Perriman, Mims, Crowder, Enunwa

No meg szezon kezdetéig vadászhatunk másik WR-t, vmelyik UDFA is beválhat. 😊
Beki
Persze meg nem is igazan tudnam kit tudtunk volna meg elhozni illetve ki helyett, mert igazabol mindenki need-re jott vagy eppen hosszutavu tervnek a reszei. Viszont akkor szerintem ki lehet jelenteni, hogy nem nagyon lehet most mar kifogas O reszrol, azert elegge megreformalta JD az egyseget.
Apex
Ja itt a nagy örömömben hogy végre mintha értelmesen draftolnánk el is felejtettem, hogy van nekünk egy támadógurunk...

Green is green