New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
CB Quincy Wilsonert csereltuk el a 6/32-es picket. Korabbi 2. koros player.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lövésem sincs kik maradtak már bent, de egy WR még 6. kör végére, oszt örömbóddottá.
Beki
Wanogho hogy lehet még bent??
nemkismiska
Vmi serules miatt csuszhatott talan, amirol nem tudunk? Passz.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Lövésem sincs kik maradtak már bent, de egy WR még 6. kör végére, oszt örömbóddottá.
Beki
Wanogho hogy lehet még bent??
nemkismiska
most ment ki...
GTom
Ja mi meg trade
több mint 4 éve
GTom New York Jets 243
Lövésem sincs kik maradtak már bent, de egy WR még 6. kör végére, oszt örömbóddottá.
Beki
Wanogho hogy lehet még bent??
nemkismiska
most ment ki...
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Lövésem sincs kik maradtak már bent, de egy WR még 6. kör végére, oszt örömbóddottá.
Beki
Wanogho hogy lehet még bent??
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lövésem sincs kik maradtak már bent, de egy WR még 6. kör végére, oszt örömbóddottá.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ott is van a franchise punte, Braden Mann. 😀
Beki
Ez már sokadik előre bemondásod... be vagy kötve JD hez? 😊
Pityu Gyor
Azt bánom, hogy Hennessy-t elvitte a Falcons 1 pickkel előttünk, annal jobban örültem volna, ha bejön. 😀
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
1. körös OT, WR Samnek, tegnapi 3. kör végi extra pickes letrade, RB2, backup QB és punter, kezdem azt hinni h JD nagyon kiszámítható. 😀
Beki
Áááá csak olvassa itt a fórumot... 😉
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mindenki kapaszkodjon meg:
 twitter.com/BrianCoz/status/1254143413374631937
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ott is van a franchise punte, Braden Mann. 😀
Beki
Ez már sokadik előre bemondásod... be vagy kötve JD hez? 😊

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
1. körös OT, WR Samnek, tegnapi 3. kör végi extra pickes letrade, RB2, backup QB és punter, kezdem azt hinni h JD nagyon kiszámítható. 😀
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Ott is van a franchise punte, Braden Mann. 😀
Beki
Jó vagy 😀
több mint 4 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
6. körös pickek egyike nem lepődnék meg, ha punter lenne.
Beki
Nem 💩al gurigázol! Így legyen ötösöd😉👊🏼🔝
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Bejött a P pick is

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ott is van a franchise punte, Braden Mann. 😀
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Azért vegyétek figyelembe, hogy akármekkora need is van, valszeg a 4.körben úgy se jön rá megoldás, igy egy quality backup lehet többet ér
Wester
Morganről még meggyőzhető vagyok, ismervén Darnoldot és h csak 12 meccsre van kalibrálva, de Clarke nagyon offnak érződik nekem és a lassú RB sem tűnik egy annyira nagy qualitynek.
De amúgy csak érzéki csalódás. Ha ma elsőnek kihúzzuk Hallt és 158ra jön Rb, akkor most tapsikolok.
nemkismiska
Darnold csak azért volt annyi meccsre kalibrálva, mert első évében ráestek a bokájára, tavaly meg mono betegséget összeszedte, ezenkívül abszolút nem sérülékeny.
Perine tökéletes RB2 lesz, Bell és ő is bevonható passzjátékba.
Beki
Tudom mi volt a baja Darnoldnak, de eddig 2/2... de amugy ámen.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Valaki segítsen nekem a következő kérdésben. A kicker miért ennyire alulértékelt pozi? Pontok nagy hányada rajtuk múlik és tök kevés jó K van. Miért nem fekszenek rá erre többen vajon?
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
6. körös pickek egyike nem lepődnék meg, ha punter lenne.
Beki
Ja egy jó punter kellene

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azért vegyétek figyelembe, hogy akármekkora need is van, valszeg a 4.körben úgy se jön rá megoldás, igy egy quality backup lehet többet ér
Wester
Morganről még meggyőzhető vagyok, ismervén Darnoldot és h csak 12 meccsre van kalibrálva, de Clarke nagyon offnak érződik nekem és a lassú RB sem tűnik egy annyira nagy qualitynek.
De amúgy csak érzéki csalódás. Ha ma elsőnek kihúzzuk Hallt és 158ra jön Rb, akkor most tapsikolok.
nemkismiska
Darnold csak azért volt annyi meccsre kalibrálva, mert első évében ráestek a bokájára, tavaly meg mono betegséget összeszedte, ezenkívül abszolút nem sérülékeny.
Perine tökéletes RB2 lesz, Bell és ő is bevonható passzjátékba.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Azért vegyétek figyelembe, hogy akármekkora need is van, valszeg a 4.körben úgy se jön rá megoldás, igy egy quality backup lehet többet ér
Wester
Morganről még meggyőzhető vagyok, ismervén Darnoldot és h csak 12 meccsre van kalibrálva, de Clarke nagyon offnak érződik nekem és a lassú RB sem tűnik egy annyira nagy qualitynek.
De amúgy csak érzéki csalódás. Ha ma elsőnek kihúzzuk Hallt és 158ra jön Rb, akkor most tapsikolok.
nemkismiska
RB2 mindenképp kellett, Bell nem fut el egyedül

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Azért vegyétek figyelembe, hogy akármekkora need is van, valszeg a 4.körben úgy se jön rá megoldás, igy egy quality backup lehet többet ér
Wester
Morganről még meggyőzhető vagyok, ismervén Darnoldot és h csak 12 meccsre van kalibrálva, de Clarke nagyon offnak érződik nekem és a lassú RB sem tűnik egy annyira nagy qualitynek.
De amúgy csak érzéki csalódás. Ha ma elsőnek kihúzzuk Hallt és 158ra jön Rb, akkor most tapsikolok.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
6. körös pickek egyike nem lepődnék meg, ha punter lenne.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy páran nem erre a 4. körös pickekere számítottak, de ahogy Wester is írja, itt már nem minden esetben lehet kezdőt találni. Tudtuk, hogy kellett RB2 (Bellnek sztem ez az utolsó éve nálunk) és backup QB is (Fales marha messze van ettől)- OL-be volt millió új igazolás, 3 új WR, 2 új CB és Logan Ryan is ott van még.
Ebben idén ennyi volt és nem újabb 1. körös DT picket kellett nézni végre.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Logikusan draftolunk, posztokat tekintve. Tetszik eddig. Ami ezutan jön az már ugysem a lényeg a 6-7.kör és draftolatlanok közt már nincs nagy különbség
Pityu Gyor
Hát csak nekem ezzel az rb2 qb2 és zséedik OT/G választással olyan üzenet jön tölük mintha kész lenne a keret, pipa minden és ez a három pick ami van csak nyűg...
nemkismiska
Rb2 kellett. Qb2 meg igy olcsobb es ki tudja
Pityu Gyor
Kellett rb2, igen, de sztem volt más égetőbb need is. Az pure luck h Hall most bent maradt (vagy van valami baja amiért mindenki kihagyta, ez majd kiderül később) Vagy nem ártott volna egy igazi iOL sem és sztem örültünk volna mind Biadasznak (persze lehet benne is van valami hiba). Nyilván én nem csináltam senkiről researchöt és csak lelkes szurker vagyok, de sztem nem túlzok ha azt mondom, mindenkiben volt némi csalódottság azután a 3 pick után.
Hangsúlyozom, ők biztos frankón utána néztek mindenkinek és nagyonnagyon szeretném ha bejönnének ezek a srácok, de nekem akkoris fura volt ez a sorrend. UFF
nemkismiska
Amugy ahogy itt is irták többen hogy az O Lineba olyanokat kerestek akik több helyen bevethetők. Clarke ilyen ha jol olvasom. Van következetesség na...
Pityu Gyor
Én is ezt olvastam róla, ez tök igaz. De azt is, hogy jó eséllyel csak akkor fog idén pályára lépni ha az Oline megint egy tábori kórházra fog hasonlítani.
Lucifer még hozzá írta amit én lehagytam pedig még oda kellett volna írjam. Összességében reményt keltő ez így, minőségi ugrás a draftunk első blikkre.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Azért vegyétek figyelembe, hogy akármekkora need is van, valszeg a 4.körben úgy se jön rá megoldás, igy egy quality backup lehet többet ér

Lesz ez még így se!