New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Mondjuk én személy szerint inkább invesztálnám ezt a pénzt Warfordba, de igazából ha Logant valóban elhozzuk azzal se lenne túl nagy problémám.
Apex
Gondolom Ryan cap hitje 7-8 misi körül lesz, azt egy Winters cuttal meg is oldottuk. 😀 Aztán van még 15 misi cap space, amihez jön 11M júniusban, beleférhet mindkettő.
Beki
Ámen! 😀 Mondjuk ha megszereznénk Warfordot, akkor őszintén szólva én lehet inkább felhívnám a Vasast, és megkérdezném hogy nem-e eladó Juju. És igen tudom, hogy sok mindenkit kell majd lassan kifizetni ezzel pedig még egy játékost adnánk ehhez a listához, de hála a jó dealeknek azért eléggé flexibilis a cap. Illetve így is dögivel lesz pénz jövőre. Továbbá WR amúgy is szerintem kelleni fog jövőre megint, Juju meg már azért bizonyított az NFL-ben és még fiatal is mellette, ja meg Sam csapattársa volt. Lehet kicsit bold strategy, de én abból a szempontból nézem, hogy végre itt lenne a lehetőség, hogy Sam olyan vagy legalább hasonló helyzetben játszhasson, mint amelyben a 18-as qb class már egy éve játszik(-Rosen). Szóval függően az ellenértéktől én elgondolkodnék rajta mindenképp.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk én személy szerint inkább invesztálnám ezt a pénzt Warfordba, de igazából ha Logant valóban elhozzuk azzal se lenne túl nagy problémám.
Apex
Gondolom Ryan cap hitje 7-8 misi körül lesz, azt egy Winters cuttal meg is oldottuk. 😀 Aztán van még 15 misi cap space, amihez jön 11M júniusban, beleférhet mindkettő.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Mondjuk én személy szerint inkább invesztálnám ezt a pénzt Warfordba, de igazából ha Logant valóban elhozzuk azzal se lenne túl nagy problémám.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Komolyabb témákra evezve: Logan Ryan érkezőben.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1260252976947646468iktriad
Valóban kicsit érdemesebb óvatosan fogalmazni, mert bohóc Mehta hírértéke erősen zéró és képes volt breaking alatt kipakolni hírt h a Jets "believe" Ryan érkezni fog...
Viszont, ahogy Garafolo is írta, nuku hivatalos ajánlat még Cimini, Costello, Vacchiano és Connor Hughes szerint is.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
 twitter.com/BigCatCountry/status/1260292871346966529

Komolyabb témákra evezve: Logan Ryan érkezőben.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1260252976947646468
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets RB Frank Gore: One year, $1.05M ($200K gtd)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Csak dobd majd a környékére Sam!

alatriste
Erről a dobd a környékére vs Jets QB dologról mindig csak rossz dolgok jutnak az ember eszébe...főleg a buttfumble után és a tavalyi Pats elleni horrort követően, mikor Darnold mondta: "seeing ghosts"... 😀
Beki
Ez a stat csak azért jó amúgy, mert ezek mellett Mims volt a combine 3. leggyorsabb WR-je szóval a sebessége emellett megvan az elszakadáshoz is. 😊
alatriste
Viszont a Becton-megjegyzésed eléggé indulatos volt a draft alatt 😀Wyatt
Én hasonlóra készültem mikor a pick is in résznél hirtelen megjelent Ruggs és családja a képen, de aztán betolták Jeudy-ékat is, utána megnyugodtam... 😀
Mondjuk abban szinte biztos voltam h Becton lesz a pick Wirfs-el szemben.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pauline válaszolt emailben érkezett kérdésekre.

If Adam Gase doesn’t have a winning record do you think he gets fired?
If the Jets go 8-8 and most importantly, the offense shows progress, I believe Gase will return. If they have a mid-season flop as they did last year, he could be gone before the season is completed. The key is progress from the offense. The prime reason they won so many games down the stretch last season was defense and field goals, not touchdowns by the offense.
Ennyi és nem több: ha a védelem a visszatérő Mosley-ékkal egy átlagos teljesítményt lehoz és az offense fejlődik, még a 8-8 is elfogadható. Nyilván sok függ hogyan zajlik le majd a TC (ha...), de ha Darnoldot agyon sackelik meccsenként és Sam hozza a szokásos idióta döntéseket és a playcallnál csak megy a tátogás h mi a bánat volt ez: Gase-t a bye weeken ki kell vágni.
Beki
Akkor neki is annyi lesz év végén?!
steelwolf
Darnoldnak nem, max a Sam a tuti kezdő helyett jön a megversenyeztetjük téma ismét. 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak dobd majd a környékére Sam!

alatriste
Erről a dobd a környékére vs Jets QB dologról mindig csak rossz dolgok jutnak az ember eszébe...főleg a buttfumble után és a tavalyi Pats elleni horrort követően, mikor Darnold mondta: "seeing ghosts"... 😀
Beki
Ez a stat csak azért jó amúgy, mert ezek mellett Mims volt a combine 3. leggyorsabb WR-je szóval a sebessége emellett megvan az elszakadáshoz is. 😊
alatriste
Ezt nagyon nem baj, hogy hozzátetted, de önmagában még ez sem feltétlenül elég. De csak a contested catch az NCAA-ben eléggé fals képet festhet sokkal kisebb, gyengébb, lassabb játékosok között, tavaly pl mindenki N'Keal Harryt és J. J. Arcega-Whiteside-ot kamálta, mert az egész idény két legjobbja volt a két csóka. Erre hoztak 274 yardot és 3 TD-t – ketten együtt összesen. De szerintem sem lesz Mimsszel gond.

Viszont a Becton-megjegyzésed eléggé indulatos volt a draft alatt 😀

Pityu Gyor: legyen igazad, és ne legyen nagy visszaesés, de azért nem sokkolódnék, ha a kezdés lassú lenne 😊

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pauline válaszolt emailben érkezett kérdésekre.

If Adam Gase doesn’t have a winning record do you think he gets fired?
If the Jets go 8-8 and most importantly, the offense shows progress, I believe Gase will return. If they have a mid-season flop as they did last year, he could be gone before the season is completed. The key is progress from the offense. The prime reason they won so many games down the stretch last season was defense and field goals, not touchdowns by the offense.
Ennyi és nem több: ha a védelem a visszatérő Mosley-ékkal egy átlagos teljesítményt lehoz és az offense fejlődik, még a 8-8 is elfogadható. Nyilván sok függ hogyan zajlik le majd a TC (ha...), de ha Darnoldot agyon sackelik meccsenként és Sam hozza a szokásos idióta döntéseket és a playcallnál csak megy a tátogás h mi a bánat volt ez: Gase-t a bye weeken ki kell vágni.
Beki
Akkor neki is annyi lesz év végén?!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pauline válaszolt emailben érkezett kérdésekre.

If Adam Gase doesn’t have a winning record do you think he gets fired?
If the Jets go 8-8 and most importantly, the offense shows progress, I believe Gase will return. If they have a mid-season flop as they did last year, he could be gone before the season is completed. The key is progress from the offense. The prime reason they won so many games down the stretch last season was defense and field goals, not touchdowns by the offense.
Ennyi és nem több: ha a védelem a visszatérő Mosley-ékkal egy átlagos teljesítményt lehoz és az offense fejlődik, még a 8-8 is elfogadható. Nyilván sok függ hogyan zajlik le majd a TC (ha...), de ha Darnoldot agyon sackelik meccsenként és Sam hozza a szokásos idióta döntéseket és a playcallnál csak megy a tátogás h mi a bánat volt ez: Gase-t a bye weeken ki kell vágni.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Első 3 meccsen finoman szólva sem mi vagyunk az esélyesek, Denvert még nem tudom hova rakni (de van jó sok célpont offense-ükben), 5. héten futkorászós QB Hopkins-al és Fitzgeralddal... ha innen valahogy 2-3 vagy 3-2-vel kijövünk van remény. 😀
Beki
Most is a szezon második fele néz ki egyszerűbbnek, de félidőben simán lehet 2-6 😕
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Első 3 meccsen finoman szólva sem mi vagyunk az esélyesek, Denvert még nem tudom hova rakni (de van jó sok célpont offense-ükben), 5. héten futkorászós QB Hopkins-al és Fitzgeralddal... ha innen valahogy 2-3 vagy 3-2-vel kijövünk van remény. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó


1 TNF es 1 MNF
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/B_0srPclt3Q/?hl=hu
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Befigyelhet egy MNF is a Pats ellen.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Mehta azt írja, hogy Buffaloban kezdjük a szezont 19 órakor kezdődő meccsen.
Beki
nem az volt a terv h idény elején mindenhol próbálnak nem csoportmeccseket lekötni?

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mehta azt írja, hogy Buffaloban kezdjük a szezont 19 órakor kezdődő meccsen.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Maulet jött vissza, ill 9 UDFA igazolás is hivatalos.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
😀
 twitter.com/nyjets/status/1258038073654423553?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Amúgy azért kár Enunwa-ért, tehetséges elkapó, kár hogy nem tudott egészséges maradni :/

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets have waived DE Charles Tapper, CB Kyron Brown, RB Jalin Moore and WR Keon Hatcher, per @RichCimini.
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Source confirms WR Quincy Enunwa (neck) and WR Josh Bellamy (shoulder) are being placed on season-ending PUP, as @RapSheet said. This was always the most likely outcome for Enunwa, whose $6M salary is fully guaranteed. Also has a $4.1M injury guarantee in ‘21. #Jets

Ilyen tehetsegtelen balfaszt, mint Maccagnan...
Beki
De tényleg, mintha direkt csinált volna ennyi baromságot. Irgalmatlan gyökérség nem szándékosan (lehet titkon mindig is Pats drukker volt) ilyen, csapatot évekig hátráltató dolgokat összehozni.

GO JETS!!!