NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó

Vártam volna, hogy a 4. negyedben pályára lép Bilal Powell és adnak neki legalább néhány futási lehetőségethellan
Akkor figyelj jobban! 😊 Powell pályára lépett. Csak fos volt, mint Tomlinson, lehet ezért nem tűnt fel. De tessék:

Powell futott hatot. 1.7es átlaggal (10 yard, leghosszabb 4)
LT futott 9et, 1.6os átlaggal (14 yard, leghosszabb 7)
És Sancho futott két TD-t két próbálkozásból. Franchise HB! (4 yard, leghosszabb 3 yard)
Egyedül Greene volt jó. 129 yard. 5.4 átlag, leghosszabb 31, 1 TD.ulpianus
Ohh teljesen igazad van. A meccs során nem tűnt fel, mert a 4. negyedben nem csak a meccset néztem már a nagy vezetés miatt, de hiba volt, hogy nfl.com-on nem néztem meg a teljes meccs statot. 😊
Köszi a pontosítást! 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus

Vártam volna, hogy a 4. negyedben pályára lép Bilal Powell és adnak neki legalább néhány futási lehetőségethellan
Akkor figyelj jobban! 😊 Powell pályára lépett. Csak fos volt, mint Tomlinson, lehet ezért nem tűnt fel. De tessék:

Powell futott hatot. 1.7es átlaggal (10 yard, leghosszabb 4)
LT futott 9et, 1.6os átlaggal (14 yard, leghosszabb 7)
És Sancho futott két TD-t két próbálkozásból. Franchise HB! (4 yard, leghosszabb 3 yard)
Egyedül Greene volt jó. 129 yard. 5.4 átlag, leghosszabb 31, 1 TD.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Palko barátunk nagy barátságban lehet a földdel a 6 sack után. 😀
Vártam volna, hogy a 4. negyedben pályára lép Bilal Powell és adnak neki legalább néhány futási lehetőséget, továbbá, ha McElroy nem lenne IR-en, számára is jó lehetett volna ez a meccs. 😊
Mondjunk az OL néha nem volt a helyzet magaslatán, de ma megoldották a dolgukat. 😂
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk. Minden csapatrész kiváló volt. Punt az 1-re, safety utána...
Mondjuk a Kansas saját maga alatt is vágta a fát...

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Like a boss! :cool:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Maybin 6 sack, 4 FF.

Steal 😀

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hiába Sanchez 4 TD passza az INT-je megint nagyon bosszantó volt. Burress ismét jó formát mutatott, Holmes és Keller ismét TD-t szerzett. A védelem sok pontot engedett, pass rush nagyon gyenge volt. 😕
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem volt sima, de nyertünk.
Kicsit parás volt, amikor Cromartie elejtette a labdát, rögtön utána Brad Smith (sóhaj) felpattanós...

Go Jets!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
megint jol állunk :oDarrelleRevis24
itt szurkolhatsz a többi jets szurkolóval együtt a győzelemért: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=394396#p394396
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
megint jol állunk :o
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a próféta szóljon belöled tesó
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az vok de most már bánom 😊
plussz még egy pizzát is buktam ezen szaron :mad:DarrelleRevis24
Csak nem JC6 haverja vagy? 😀FViktor93
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82475b5d/article/schottenheimer-pettine-extended-through-at-least-next-season?module=HP11_headline_stack

Ennyit a múlthetiekről...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
plussz még egy pizzát is buktam ezen szaron :mad:DarrelleRevis24
Csak nem JC6 haverja vagy? 😀
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Ezen azért megakadt a szemem.
Jets nyer a hajrában egy szoros meccset = mázlifaktor, elsült a kapanyél
Pats nyer a hajrában egy szoros meccset = Brady zsenije, Belichick varázs, az akarat diadala stb.
'nuff said 😊toam
Azért azon is megakadna a szeme sokaknak ha valaki azt írná, hogy Sanchez zsenije 😉
Amúgy ez most szerintem pont nem egy offenzív komment volt (az enyémnél mindenképp kevésbé offenzív 😀 )zolika26
Sancheznek van zsenije, jópár game winning drive-ot hozott össze tavaly.JayB
A tavalyi meccseket mi is nem egyszer mázlival nyertünk ezt el kell ismerni!
Bradyt meg Sanchot egy lapon említeni több mint badarság!
Bill és Jabba között nincs különbség mindegyik rohadt jó edző!
Sanchonak tavaly voltak igencsak jó elkapói, a futójáték is csak ment valahogy!
Egyszerűen amikor szorult a zseb előreküldte olyan Eli módra és voltak olyan jók az elkapói akik leszedték ezeket a passzokat és bumm megvolt a meccs!
Idén ez nem jön be se futó játék se annyi nagy játék mint tavaly, ezért döcög a szekér szerintem!
Ebben semmi olyan nincs hogy Brady és Bill mekkora ász mert ebben az évben ők sem brillíroznak, de Jets viszi a pálmát a meccsek elcseszésében az tuti!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
plussz még egy pizzát is buktam ezen szaron :mad:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lassan vagy gyorsan,tök mindegy vazzzz
lassan uszik a play off isDarrelleRevis24
lassan?!Amadeus91
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Szerintem a mázlifaktor hiányzik!
Tavaly nem egy meccset az uccsó pillanatban hozta a Jets, ami idén elmarad!ParadSEC
Ezen azért megakadt a szemem.
Jets nyer a hajrában egy szoros meccset = mázlifaktor, elsült a kapanyél
Pats nyer a hajrában egy szoros meccset = Brady zsenije, Belichick varázs, az akarat diadala stb.
'nuff said 😊toam
Azért azon is megakadna a szeme sokaknak ha valaki azt írná, hogy Sanchez zsenije 😉
Amúgy ez most szerintem pont nem egy offenzív komment volt (az enyémnél mindenképp kevésbé offenzív 😀 )zolika26
Sancheznek van zsenije, jópár game winning drive-ot hozott össze tavaly.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Azért azon is megakadna a szeme sokaknak ha valaki azt írná, hogy Sanchez zsenije 😉
Amúgy ez most szerintem pont nem egy offenzív komment volt (az enyémnél mindenképp kevésbé offenzív 😀 )zolika26
1. jogos, majd a playoffban, az az ő terepe 😊 2. én sem értelmeztem annak, csak a kettős mércére vagyok allergiás
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Szerintem a mázlifaktor hiányzik!
Tavaly nem egy meccset az uccsó pillanatban hozta a Jets, ami idén elmarad!ParadSEC
Ezen azért megakadt a szemem.
Jets nyer a hajrában egy szoros meccset = mázlifaktor, elsült a kapanyél
Pats nyer a hajrában egy szoros meccset = Brady zsenije, Belichick varázs, az akarat diadala stb.
'nuff said 😊toam
Azért azon is megakadna a szeme sokaknak ha valaki azt írná, hogy Sanchez zsenije 😉
Amúgy ez most szerintem pont nem egy offenzív komment volt (az enyémnél mindenképp kevésbé offenzív 😀 )


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Szerintem a mázlifaktor hiányzik!
Tavaly nem egy meccset az uccsó pillanatban hozta a Jets, ami idén elmarad!ParadSEC
Ezen azért megakadt a szemem.
Jets nyer a hajrában egy szoros meccset = mázlifaktor, elsült a kapanyél
Pats nyer a hajrában egy szoros meccset = Brady zsenije, Belichick varázs, az akarat diadala stb.
'nuff said 😊