NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Simán vesztettetek!
S! U! C! K!
Suck! Suck! Suck!



(Megjegyzés: ne haragudjatok, nem rossz szándékból írom, csak látom, hogy mindig civilmanu irja meccsek előtt ezeket 😀 egyébként civilmanu! ilyenkor már nem írsz? 😀 😀)Ventura
Minden meccs után szoktam írni, ahogy most is. Csak kell egy kis szünetet szakítani a málenykíj robot közben.
Szar O fal, szerencsétlen/töketlen pass rush - hányszor kergette a DE vagy LB a Bradyt, hozzáérve, de kicsúszott a kezei közül... Sajna nem néztük eleget a Giants vagy a Steelers meccs videóját, főleg a "hogyan fogjunk Tight Endet" c. rész maradt ki.
Csütörtök éjjel a szerencsétlen Denverhez megyünk, parás, hogy rövid a szünet/magasak a hegyek/messze van hatás lesz.

Go Jets!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Simán vesztettetek!
S! U! C! K!
Suck! Suck! Suck!



(Megjegyzés: ne haragudjatok, nem rossz szándékból írom, csak látom, hogy mindig civilmanu irja meccsek előtt ezeket 😀 egyébként civilmanu! ilyenkor már nem írsz? 😀 😀)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
- Sikerül-e a futásukat megfogni? 1 hónapja a védőfalunk csődöt mondott Green Ellisék ellen, azóta őszintén nem tudom, mitől javultak ennyit, de nem látom, hogyan futnának szét még egyszer ennyire minket.
- Ha ezt sikerül megoldani, talán nem kell annyit blitzelni => Bradyre a legjobb nyomást a jó pass coverage tudja gyakorolni, lásd tavalyi div. round meccs.
- O: Pass protection lesz a legnagyobb kérdés szerintem. Ha beengedjük őket akár szélről, akár középről (inkább ez utóbbitól félek, a védőfaluk még Fat Albert nélkül is elég erős), az nemcsak Sanchez idegeit teheti tönkre, hanem a futást is. Bár nemtom, a secondaryjük most Bodden és Chung nélkül pont elég nagy szarban van, szóval meglepődnék, ha a futást nagyon erőltetnénk => Sanchez time baby!
De inkább nem kiabálok el semmit, majd jön civilmanu a szokásos beharangozóval 😊toam
Szvsz nem látom magam előtt azt, hogy mi a futást helyeznénk előtérbe. Egyszerűen mintha ez kiveszett volna a playbookból. Ridleyt tök jól elővettük ellenetek azóta meg semmi. Szvsz ma is passzal próbálunk meg nyerni, bár ne legyen igazam.
Brady ellen nagyon kell a sima 4 emberes rush mert általában azzal szívatnak minket mindig. Ha jön ezerrel a blitz akkor Brady megfogja találni a rövid passzokat Welkernek vagy gronknak. Kicsit félek is, hogy az Ofal amiylen jó volt év elején annyira visszaesett mostanára, de talán ellenetek megint felszívják magukat.
A futást szvsz fogni fogjuk azzal nem is lesz akkora baj, amivel most ez a D verhető az Chung távolléte miatt a TE passzok. Ott rendesen fogunk szívni ebben biztos vagyok. Amiért én győzelmet várok ellenetek az Sanchez. Nem érzem, hogy képes lenne egyedül megnyerni a meccset.
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ekkora csönd egy ekkora rangadó előtt? 😮

Na jó, én is ludas vagyok ebben 😊. A Bills-meccs volt idén az első, amikor a védők, és kisebb mértékben a támadók is nagyon kellemes meglepetést okoztak, egy nem outsider csapat ellen. A neheze sajna most jön, főleg, hogy idén egyszer már iskolázott minket a Pats.
Kérdések:
- Sikerül-e a futásukat megfogni? 1 hónapja a védőfalunk csődöt mondott Green Ellisék ellen, azóta őszintén nem tudom, mitől javultak ennyit, de nem látom, hogyan futnának szét még egyszer ennyire minket.
- Ha ezt sikerül megoldani, talán nem kell annyit blitzelni => Bradyre a legjobb nyomást a jó pass coverage tudja gyakorolni, lásd tavalyi div. round meccs.
- O: Pass protection lesz a legnagyobb kérdés szerintem. Ha beengedjük őket akár szélről, akár középről (inkább ez utóbbitól félek, a védőfaluk még Fat Albert nélkül is elég erős), az nemcsak Sanchez idegeit teheti tönkre, hanem a futást is. Bár nemtom, a secondaryjük most Bodden és Chung nélkül pont elég nagy szarban van, szóval meglepődnék, ha a futást nagyon erőltetnénk => Sanchez time baby!
De inkább nem kiabálok el semmit, majd jön civilmanu a szokásos beharangozóval 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hiányoltam is. Mindig jó ilyen részletekbe menő szakmai okfejtéseket olvasni egy-egy mérkőzés előtt, különösen kihegyezve a matchupok összevetésére 😀

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ugyan a Fradi meccs miatt nem tudtam megmondani előre, de simán nyertünk 😊
A második félidőt láttam, a védelem hozta az alapot, a támadásnak csak be kellett fejezni. Jó volt a sok hosszú drive, még ha pontok nem is születtek.

Go Jets!
több mint 12 éve
gsn 3 548
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/10/29/stories-of-the-season-the-revis-10/

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
olvastam a Injured Reserve keretben Greg McElroy nevét, az mit jelent hogy most ő ott szerepel, miért nicns a Depth Chart 4. számú irányítójaként jelen a keretben?davekid
Az Injured Reserve azt jelenti, hogy ha valaki olyan sérülést szed össze, ami miatt az adott idényben nem léphet pályára, akkor erre a listára teszik, és így nem számít bele az 53-as keretbe. Az adott szezonban már nem játszhat, de nem foglalja a helyet, és nem kell kitenni, vagyis nem áll fent az a veszély, hogy más csapat elviszi. Újonc irányítóknál gyakori, hogy sérülés nélkül is IR-en végzik, mert úgyse kerülnének pályára első szezonjukban, így viszont "biztonságban vannak".

több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
olvastam a Injured Reserve keretben Greg McElroy nevét, az mit jelent hogy most ő ott szerepel, miért nicns a Depth Chart 4. számú irányítójaként jelen a keretben?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Riversnek azért küldenék egy mindent köszi üzenetet, mert nélküle nem hiszem hogy hoztátok volna a meccset! 😛

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
A statisztikáink már kezdenek hasonlítani egy normális NFL csapatéra. Passz még mindíg kevés, de amíg ilyen futó számok vannak mellette, nekem jó... Még most is előfordult, hogy Mulligan jutott Shaun Phillips-re, sack is lett a vége. Van a rosteren négy TE, de passzvédelemre egyik sem képes. Szerezni kéne egy extra RT-t, aztán legfeljebb "reports as eligible", mint a Patriots csinálta régebben.
A Chargers büntetések sokat segítettek.
Bye week után a Billshez megyünk, nemtom mit reméljek, Fred Jacksonból fel kell készülni. Sajna nem hajlamosak sokszor elveszteni a labdát, és sackelni sem hagyják magukat...

Go Jets!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
A heti szájkaratét valaki követte Rex és Norv között? 😀 on- LT kezd. 😊
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Rivers csinált már furcsa dolgokat idén, remélem sikerül megzavarni

Go Jets!
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Sancho nem villog mostanság!
Elég szar szériája van neki!
Úgy tűnik eltűnt a tavalyi tökösség!ParadSEC
Teljesen jó volt most.JayB
Az túlzás, de legalább nagy hülyeséget nem sikerült csinálnia + kevesebbet is kellett kockáztatnia, ami mindenképpen előrelépés a Ravens meg Pats meccsekhez képest.

Lassan indulok, előtte még egy gyors injury report

Cole, Marquice CB Hamstring FP FP FP Probable
Cromartie, Antonio CB Groin DNP LP FP Probable
DeVito, Mike DE Knee - LP DNP Questionable
Dixon, Marcus DT Knee FP FP FP Probable
Mangold, Nick C Ankle DNP DNP LP Questionable
McKnight, Joe RB Knee LP FP FP Probable
Payne, Logan WR Wrist Out Out Out Out
Pitoitua, Ropati DE Knee DNP LP FP Probable
Purdum, Tanner LS Low Back FP FP FP Probable
Strickland, Donald CB Concussion FP FP FP Probable
Tomlinson, LaDainian RB Non-Injury DNP FP FP Probable
Trufant, Isaiah CB Hamstring DNP DNP DNP Out
Wilkerson, Muhammad DL Shoulder FP FP FP Probable

ha a probable továbbra is = nem teljesen 100-as, de úgyis játszani fog, akkor megnyugodtam, mert Ellis legutóbb abszolút helytállt. + pass rusht kéne még így valahonnan a föld alól generálni 😊, mert persze, Maybin for All-pro, meg minden, de a Bolts pass-O ellen ez talán nem lesz elég.

...JETSJETSJETS!!!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Sancho nem villog mostanság!
Elég szar szériája van neki!
Úgy tűnik eltűnt a tavalyi tökösség!ParadSEC
Teljesen jó volt most.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megmondtam, simán nyertünk!
A védelem hozta a meccset. Sok a bünti, kevés a 1st down.civilmanu
Te nem indián voltál előző életedben véletlenül, aki esőtáncot járt? 😂 😂 😂
Amúgy meg Maybin for MVP

több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
lényeg a győzelem, a mutatott játék meg majd "jönni fog magától"
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Sancho nem villog mostanság!
Elég szar szériája van neki!
Úgy tűnik eltűnt a tavalyi tökösség!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk!
A védelem hozta a meccset. Sok a bünti, kevés a 1st down.

Go Jets!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Előbb utóbb csak meg kell szakadjon a sorozat 😂

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert amúgy ő kurva jó volt eddig végig 😂
Amúgy Hernandez hibája, oké, de csak fogott egy intet a red zone-ban Cro 😊 Mondjuk Revis mentése állat volt

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Csóró Sanchi nem sok támogatást kap a társaitól...