NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Azért jobban játszottunk, mint múlt héten. Cromartie csak összehozott egy TD-t, sajnos engedtünk 4 first down-t sárga zászlókkal... Plax elejtett 2 simát (az utolsó már mindegy volt).
A védelem azért csinált dolgokat, 3&26 - ezt elcseszte egy DPI, 1st down; 4&16 - punt; sack -6 yard - elcseszte egy DPI, 1st down; egy drive-ban 3 sack (2 egymást követően)

Go Jets!
több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
se futni nem tudunk se védekezni ellene, ha jól hallottam a közvetítésen meccs előtt 28. helyen voltunk futás ellen? RR vezetésével ez több mint szánalmas
nem látom az esélyt hogy odaférjünk playoffra
ez a Plaxico gyerek is mindent elejt
a támadó playek hívása meg továbbra is érdekes, Schottenheimer elgondolkodhatna már róla, mert az ő sara
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Evvan, ez a Pats ma ennyivel jobb csapat volt nálunk. Az elejét megint átaludtuk, a 2. félidőben viszont az O már mutatott biztató dolgokat. A D viszont megint elég harmatos volt, főleg futás ellen, amire nem számítottam. Szóval Rexyék remélem kitalálnak valamit a D-line-nak, mert ez így sokáig nem maradhat.

GO GREEN!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Brady-t a padon kell tartani, sok kicsi interszepsönnel megzavarni a támadásuk ritmusát 😊 Jó lenne, ha Szancsó első 3 passza sikerülne, hogy magabiztosan támadhassunk. Futás a szélen segíthetne, nem hiszem, hogy középen sok keresnivalója lesz Greene-nek.

Go Jets!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jarron Gilbertet kipróbálják TE-ként 😀

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem a futók, a fal a baj. A harmadik Ravens TD-nél 8 játékosnak (5 fal, 1 TE, 2 RB) kellett volna blokkolnia, Sluggs mégis átjött. A "nagy nevű" Matthew Mulligan-nak kellett volna blokkolnia a liga egyik legjobb DE-jét! Fergusonra senki nem jutott, álldogált, a center és a LG ketten fogtak egy védőt...
Óriásgáz van, remélem Schotty helyre billenti a bandát.

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet igazad van, de önmagában Mangold kiesése ekkora problémát nem jelenthet. Ezek szerint az O-line játéka is visszaesett a csapat többi részéével.
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
szerintem itt a fallal van a gond nem a futókkal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eltekintve az egyes csapatrészek gyenge játékától engem egy kérdés foglalkoztat. A futójátékunk nagyon gyenge.
Greene semmit nem mutat, míg Tomlinsont csak passzokkal érdemes foglalkoztatni, mert a futott yardok átlaga nagyon gyenge. Szóval, szerintetek Ryan-ék miért nem vetik be McKnightot vagy Bilal Powellt, hogy bizonyíthassanak?
Főleg Powell játékára lenné kíváncsi, mit gondoltok erről?
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
3. félidő feléig bírtam megnézniunearth
és ki volt a műsorvezető, molnár matyi vagy petúr? 😛Höri
jajj bocsánat késő volt már, szóval negyed 😀
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bryan Thomas out for season, még jó, hogy van egy Maybin helyette 😊Höri
Nagyon megsajnáltam szegényt hajnalban. Még bőszen ünnepelte a FF-ját, amikor Sanchez már meg is dobta a picksix-et. Ilyen rekontrát ritkán látni fociban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3. félidő feléig bírtam megnézniunearth
és ki volt a műsorvezető, molnár matyi vagy petúr? 😛

több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
3. félidő feléig bírtam megnézni, csak azt sajnálom hogy elbasztam az arányom torrenten erre a mocsok szar produktumra
támadás 0, támadófal 00, száncsíta meg 000, de lehet hogy inkább -2
szomorú hogy az egyik legjobb futó csapatból ide süllyedtünk, nem lenne ekkora probléma ha ez a szerencsétlen mexikói ennyi év után végre megtanulna dobni, de hát sajnos csak ICkre futja neki :mad:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bryan Thomas out for season, még jó, hogy van egy Maybin helyette 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Baltimore ellen jobban jártunk volna ha csak védekezünk! Nem az én hétvégém volt. A Jets volt az utolso reményem hogy egy kicsit szebbé varázsolják a hetemet, erre tessék. Nagyon nehéz a sorsolásunk, meglepi kéne a Patriots ellen. Hajrá JETS!!!
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ka-tasz-tró-fa.civilmanu
Sajnos/szerencsére nem sikerült végiglesnem a meccset, de az összefoglaló alapján pontos a megfogalmazás :S. Remélem most jönnek a kemény öltözői lebaszások, mert ezt a meccset gyorsan el kell felejteni...
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ka-tasz-tró-fa.

Go Jets!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aaron Maybin, LB érkezett az 53-as rosterbe.
Eddie Jones, LB pedig a PS-be.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Robert Turner, OL --> IRDeny
Király...:/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Robert Turner, OL --> IR
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Ez a meccs Cromartie-n ment el. Ennyi büntetést egy játékosról nem engedhetünk meg magunknak, ill. a fumbleje...hellan
Same old Cro' 😛
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
ez a második félidei játék értékelhetetlen volt, Cromartie szintén
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jeff Cumberland, TE is out for the season. Achilles-torn...
Várhatólag Josh Baker fog PS-ből feljönni