NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen a mázli most megfordult, amugy meg ha rájátszásba akar kerülni a Jets(szerintem ez már bukta) akkor ennél sokkal de sokkal koncentráltabb és jobb játék kell!!!!Inter101
10-6-tal (talán még 9-7-tel is) meglehet a wild card hely, a hátralévő schedule alapján pedig erre reális esély van.vassadi
Az a baj ezzel hogy elvileg a Denvert is meg kellett volna verni, na meg az Oaklandet is, ha nem javul a támadóegység akkor szerintem nem lesz meg a rájátszás. De legyen igazad!!!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igen a mázli most megfordult, amugy meg ha rájátszásba akar kerülni a Jets(szerintem ez már bukta) akkor ennél sokkal de sokkal koncentráltabb és jobb játék kell!!!!Inter101
10-6-tal (talán még 9-7-tel is) meglehet a wild card hely, a hátralévő schedule alapján pedig erre reális esély van.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a mázlifaktor hiányzik!
Tavaly nem egy meccset az uccsó pillanatban hozta a Jets, ami idén elmarad!
A durva azt volt látni hogy Rexminátor tanácstalannak tűnt ami nem igen volt rá jellemző!ParadSEC
Igen a mázli most megfordult, amugy meg ha rájátszásba akar kerülni a Jets(szerintem ez már bukta) akkor ennél sokkal de sokkal koncentráltabb és jobb játék kell!!!!
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Szerintem a mázlifaktor hiányzik!
Tavaly nem egy meccset az uccsó pillanatban hozta a Jets, ami idén elmarad!
A durva azt volt látni hogy Rexminátor tanácstalannak tűnt ami nem igen volt rá jellemző!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Kis statisztika innen http://www.teamrankings.com/nfl/stats/

A futójátékok aránya 2009 óta: 59, 49, 42 százalék.
Futások átlaga 2009 óta: 4.4, 4.4, 3.6 yard/futás.

Azt mindenki eldöntheti, hogy azért szar a futójáték, mert nem fut eleget a csapat, vagy azért nem futnak eleget, mert szar a futójáték.

Ezzel párhuzamosan a passzjáték 2009 óta: 6.4, 6.2, 6.4 yard/kísérlet.
Passzjáték pontossága 2009 óta: 54, 55, 57 százalék.

A futás elleni védelem 2009 óta: 3.9, 3.6, 4.0 yard/futás.
A passz elleni védelem 2009 óta: 5.2, 6.1, 6.5 yard/kísérlet.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Irtam egy regényt erre nem jelent meg hurrá. Mostanra tartok ott hogy összetörök valamit. Nagyon felhuzott ez a meccs. A támadás egy nagy kalap ....... volt. Idén még nem volt olyan hogy a támadok és a védelem is jol játszott volna. A speciálisok amit müvelnek na az is megér egy misét.
Sanchez meg nagyon rosszul játszik mostanság, én nem veszem észre azt rajta hogy fejlödne(nem vagyok szakértö).
Katasztrofa nézni ezt a vergödést. Ott tartunk hogy jobb ha nincs a pályán Sanchez mert nagyobb esélyünk van TD-t kapni mint ha a védök lennének a pályán.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
De gyűlölöm ezt a rohadt mexikóit, takarodjon már, nem lehet építeni rá a támadójátékot, a futásunk se a régi, így már nem lehet elviselni ezt a totális nulla passz játékot amit neki köszönhetünk.
Az elmúlt években is csak a védelem meg a futó játék miatt jutottunk el oda ahova, de most hogy nem megy a futás, totális 0 a támadás.
Ezt a bűn gyenge Denvert kész vicc, hogy nem tudtuk megverni...
Tudom itt vannak Szancsíta rajongók, de én sose csíptem.unearth
Én vagyok az egyik. Ez megint egy olyan meccs ahol nem játszott jól de megint nem rajta ment el, ezt a legelvakultabb hater is beláthatja. Fos mindenki, és nem csak a játékosok. Sanchez meg kevés ahhoz hogy ezen Peyton Manning szinten egyedül felülkerekedjen.JayB
Szvsz ha jó QB lenne Sanchez akkor ilyenkor egyedül a vállára venné a csapatot, ahogy teszi azt Brady vagy Rodgers. De amíg nem lesz két értelmes passza egymás után, addig az nem fog menni.FViktor93
Az NFL-t megjárt irányítók 99%-a nem Rodgers és Brady mégsem mondható el róluk hogy szarok. Sanchez nem kurva szar csak messze nem ez a szint. Amúgy meg sokkal keményebb elbánásban részesül mint mások (USC QB, mehíkói, new yorki média, Rey Ryan nagy pofája stb), minden hibája fel van nagyítva és mindig rajta csattan az ostor. Rengeteg jó meccse volt, game winning drive-okról ne is beszéljünk. Továbba is kitartok amellett hogy nem legfőképp miatta áll a csapat 5-5-el...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
De gyűlölöm ezt a rohadt mexikóit, takarodjon már, nem lehet építeni rá a támadójátékot, a futásunk se a régi, így már nem lehet elviselni ezt a totális nulla passz játékot amit neki köszönhetünk.
Az elmúlt években is csak a védelem meg a futó játék miatt jutottunk el oda ahova, de most hogy nem megy a futás, totális 0 a támadás.
Ezt a bűn gyenge Denvert kész vicc, hogy nem tudtuk megverni...
Tudom itt vannak Szancsíta rajongók, de én sose csíptem.unearth
Én vagyok az egyik. Ez megint egy olyan meccs ahol nem játszott jól de megint nem rajta ment el, ezt a legelvakultabb hater is beláthatja. Fos mindenki, és nem csak a játékosok. Sanchez meg kevés ahhoz hogy ezen Peyton Manning szinten egyedül felülkerekedjen.JayB
Szvsz ha jó QB lenne Sanchez akkor ilyenkor egyedül a vállára venné a csapatot, ahogy teszi azt Brady vagy Rodgers. De amíg nem lesz két értelmes passza egymás után, addig az nem fog menni.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
De gyűlölöm ezt a rohadt mexikóit, takarodjon már, nem lehet építeni rá a támadójátékot, a futásunk se a régi, így már nem lehet elviselni ezt a totális nulla passz játékot amit neki köszönhetünk.
Az elmúlt években is csak a védelem meg a futó játék miatt jutottunk el oda ahova, de most hogy nem megy a futás, totális 0 a támadás.
Ezt a bűn gyenge Denvert kész vicc, hogy nem tudtuk megverni...
Tudom itt vannak Szancsíta rajongók, de én sose csíptem.unearth
Én vagyok az egyik. Ez megint egy olyan meccs ahol nem játszott jól de megint nem rajta ment el, ezt a legelvakultabb hater is beláthatja. Fos mindenki, és nem csak a játékosok. Sanchez meg kevés ahhoz hogy ezen Peyton Manning szinten egyedül felülkerekedjen.
több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
De gyűlölöm ezt a rohadt mexikóit, takarodjon már, nem lehet építeni rá a támadójátékot, a futásunk se a régi, így már nem lehet elviselni ezt a totális nulla passz játékot amit neki köszönhetünk.
Az elmúlt években is csak a védelem meg a futó játék miatt jutottunk el oda ahova, de most hogy nem megy a futás, totális 0 a támadás.
Ezt a bűn gyenge Denvert kész vicc, hogy nem tudtuk megverni...
Tudom itt vannak Szancsíta rajongók, de én sose csíptem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha a Billst sem verjük meg, Shottynak mennie kéne.civilmanu
Helyesbítek:Schottynak már tavaly mennie kellett volna.

A meccsről még annyit hogy ugyan nem láttam,de összefoglaló és statisztika alapján jobbak voltunk,még akkor is ha az offense nagyon gyengén teljesített.Az utolsó playnél személy szerint nem igazán értem hogy ha már all out blitzet hívtunk akkor miért hagytuk ennyire üresen a széleket a liga egyik(ha nem a)legjobb scramblere ellen.Ezzel a meccsel valószínüleg úszik a playoff,őszinten szólva nem nagy meglepetésemre(habár a Bills elleni győzelem után ismét reménykedni kezdtem,de ahogy elnézem,ennyit erről...).
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
lassan uszik a play off isDarrelleRevis24
lassan?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
amúgy Tebow TD-jénél Cromartie ismét megvillantotta, mennyire imád futás ellen védekezni: ott táncolt Deckerrel az end zoneban.

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ha a Billst sem verjük meg, Shottynak mennie kéne.civilmanu
Év közben?Sztem kizárt.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bebuktunk egy olyan meccset, amihez az ellenfélnek kb. köze nem volt. A 4. negyedben a védelem már-már a Mangini-korszak legalja periódusait idézte. Sanchezre meg a pass protecctionre most inkább ne fecséreljünk szót sem. Sírnom kell bazdmeg...toam
Ehhez a meccshez nektek sem volt sok közötök...Boston
majdnem 2x annyi yard támadásban, 2x annyi first down... mondjuk úgy, hogy kicsit több közünk volt a meccshez, mint a Broncosnak. Tebow GW drive, dráma, harmadnapi feltámadás meg minden: tökjó, én is bírom a srácot, de ettől még tény, hogy ma hajnalban a New York Jets a New York Jetstől kapott ki.toam
Mondjuk – szerintem – itt egy olyan csapat, amelyik képes támadni is, már a félidőben megnyerte volna a mérkőzést 😊

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ha a Billst sem verjük meg, Shottynak mennie kéne.

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lassan uszik a play off is
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Bebuktunk egy olyan meccset, amihez az ellenfélnek kb. köze nem volt. A 4. negyedben a védelem már-már a Mangini-korszak legalja periódusait idézte. Sanchezre meg a pass protecctionre most inkább ne fecséreljünk szót sem. Sírnom kell bazdmeg...toam
Ehhez a meccshez nektek sem volt sok közötök...Boston
majdnem 2x annyi yard támadásban, 2x annyi first down... mondjuk úgy, hogy kicsit több közünk volt a meccshez, mint a Broncosnak. Tebow GW drive, dráma, harmadnapi feltámadás meg minden: tökjó, én is bírom a srácot, de ettől még tény, hogy ma hajnalban a New York Jets a New York Jetstől kapott ki.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Bebuktunk egy olyan meccset, amihez az ellenfélnek kb. köze nem volt. A 4. negyedben a védelem már-már a Mangini-korszak legalja periódusait idézte. Sanchezre meg a pass protecctionre most inkább ne fecséreljünk szót sem. Sírnom kell bazdmeg...toam
Ehhez a meccshez nektek sem volt sok közötök...

Do your job
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csütörtök éjjel a szerencsétlen Denverhez megyünk, parás, hogy rövid a szünet/magasak a hegyek/messze van hatás lesz.civilmanu
Be is jött, csak hogy magatokat vertétek meg. Vagyis szerencsétlenebbek vagytok, mint mi. További sok sikert.
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Bebuktunk egy olyan meccset, amihez az ellenfélnek kb. köze nem volt. A 4. negyedben a védelem már-már a Mangini-korszak legalja periódusait idézte. Sanchezre meg a pass protecctionre most inkább ne fecséreljünk szót sem. Sírnom kell bazdmeg...
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Nem igazán tudtam mit írni a vasárnap esti bakiparádéra, a körülmények tudatában talán megbocsátjátok nekem 😊. Azóta is azzal nyugtatom magam, hogy 1. ENNYIRE szarok talán idén már nem leszünk 2. a sorsolásunk innentől kicsit könnyebb, a hátralévő ellenfelek közül csak a Giants és a Bills áll pozitív mérleggel (az is csak 5-4, ráadásul ők sincsenek bombaformában).
A Broncos ellen azért még mindig jónak érzem az esélyeinket. Védőoldalon a stratégia szerintem egyszerű: futásra odafigyelni, nagy playeket nem engedni, akkor baj nem lehet. Védőfal adott, utóbbi pár meccsen egyre jobbak, OLB-ben meg szerintem Westermanből többet fogunk látni, kicsit "komplettebb" játékosnak érzem, mint Maybint. Offense: legyen normális futójáték, Sanchezt ne hagyjuk hülyeséget csinálni, mert ilyen pass rush alatt azért képes lehet rá. Ja, és LT sérülése után nagyonnnagyon kíváncsi leszek Bilal Powellre.

GO GREEN!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ma nyugodtan! Hová ez a sietség? 😛tomi-tomi
Nem tudtam, látok-e internetet még ma

Go Jets!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ma nyugodtan! Hová ez a sietség? 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!