New York Jets
30 feliratkozó
több mint 1 éve
The Jets are picking up Adams' contract, per @AdamSchefter. Remaining salaries:2024: $11.59M
2025: $36.25M
2026: $36.25M
Obviously, the last two years have to be reworked or else it's a one-year deal. And that would be a lot of trade compensation to give up for one year. #Jets
több mint 1 éve
ja azóta már javíottákBREAKING: The #Raiders are trading WR Davante Adams to the #Jets for a conditional 4th-round pick, per3. kor az alap, ami 2re mehet
@RapSheet
. The pick could become higher.
Davante is reuniting with Aaron Rodgers.
4. kör amiből teljesítmény alapon elv 3. lehet és kis eséllyel 2.
alatriste
Beki

Liverpool Fc
több mint 1 éve
BREAKING: The #Raiders are trading WR Davante Adams to the #Jets for a conditional 4th-round pick, per3. kor az alap, ami 2re mehet
@RapSheet
. The pick could become higher.
Davante is reuniting with Aaron Rodgers.
4. kör amiből teljesítmény alapon elv 3. lehet és kis eséllyel 2.
alatriste
több mint 1 éve
Ennyiert sztem nagyon jo. Kivancsi vagyok mennyi maradt a chemistrybol, az a timing amit ok ketten tudtak felelmetes volt.
több mint 1 éve
A helyszín papírforma, az ellenérték amúgy olyan okés.
több mint 1 éve
Ugye milyen meglepő....🙋
több mint 1 éve
BREAKING: The #Raiders are trading WR Davante Adams to the #Jets for a conditional 4th-round pick, per @RapSheet
. The pick could become higher.
Davante is reuniting with Aaron Rodgers.
4. kör amiből teljesítmény alapon elv 3. lehet és kis eséllyel 2.

Liverpool Fc
több mint 1 éve
A Lions biztos, hogy érdeklődik

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
🚨 🚨 🚨
— Ian Rapoport (@RapSheet) October 15, 2024
The #Raiders are completing a trade of star WR Davante Adams to the #Jets, sources say.
Back with his good friend, Aaron Rodgers. As Las Vegas moves on. pic.twitter.com/jKyKJk0WLL

Liverpool Fc
több mint 1 éve
Spotrac szerint 10 misi felazabadul, ha eltradeljuk azt az agyatlant.
több mint 1 éve
Az a baj a csapat nem elég szar a jó draft pozihoz, megint nyerünk majd 7 meccset, ami pont a semmire lesz jó irányító tekintetébenMeg hat AR full garantalt szerzodese is ugye...
Wester
több mint 1 éve
Reddicknek engedjük hogy cserét keressen, én biztos nem tradelnem el rohadjon meg a padonEn is hagynam ott h rohadjon meg.
Wester
több mint 1 éve
Ja tényleg, huh ezt megúsztuk 😛Elvileg nem lehet visszacserélni.Reddicknek engedjük hogy cserét keressen, én biztos nem tradelnem el rohadjon meg a padonVissza ne jöjjön.....🤪
Wester
dande2
Tarsi
több mint 1 éve
Elvileg nem lehet visszacserélni.Reddicknek engedjük hogy cserét keressen, én biztos nem tradelnem el rohadjon meg a padonVissza ne jöjjön.....🤪
Wester
dande2
több mint 1 éve
Reddicknek engedjük hogy cserét keressen, én biztos nem tradelnem el rohadjon meg a padonVissza ne jöjjön.....🤪
Wester
több mint 1 éve
Reddicknek engedjük hogy cserét keressen, én biztos nem tradelnem el rohadjon meg a padon
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Az a baj a csapat nem elég szar a jó draft pozihoz, megint nyerünk majd 7 meccset, ami pont a semmire lesz jó irányító tekintetében
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
A Vikings ellen is ez volt. Ott is kvázi meg akarták nyeretni velünk a meccset, de illedelmesen nem kértünk belőle.
GO JETS!!!
több mint 1 éve
Zuerlein es Mike Williams mehet Saleh utan. Az az INT full az ove volt, plusz ket drop. Szerintem amugy ebben most volt offense reszrol development, sokkal jobban nezett ki a play calling.
több mint 1 éve
Hát akkor ennyit az idei szezonról!0 de úgy is odatol a média/team needek 2-3 arcot majd. Én nem bizakodnék. Bár arra, hogy bebustolódjanak mindnek jó esélye lehet.
Hány 1. körös QB várható jövőre? És ki a legesélyesebb rá, hogy nálunk kössön ki, majd utána jól becsődöljön?
Zotya86

Liverpool Fc
több mint 1 éve
Legalább baszó a mezünk
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Konzisztencia:A végső tördöfés az lenne ha Geno és Darnold után még Zachról is kiderülne, hogy máshol jó irányító. Komolyan mondom már megnézném
zacknorb
Green is green
több mint 1 éve
Hihetetlen ez a csapat... összemákolunk egy hail maryt, a Bills kb tálcán adja a második félidőben a fordítási lehetőségeket erre jönnek a büntik, a szél meg az interception a végén. Ezzel a meccsel val elment a szezon
Green is green
több mint 1 éve
Hát akkor ennyit az idei szezonról!Hány 1. körös QB várható jövőre? És ki a legesélyesebb rá, hogy nálunk kössön ki, majd utána jól becsődöljön?