Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 1 041
A tulajtól indul itt minden, sajnos ilyen körülmények közé igazán nagy hal nem fog eljönni, mert sértené a renoméját, hogy egy bohóc diktál neki.
Eleve nagy bohócság, ha a tulaj egója nem bírja el, hogy a csapata a haverok előtt "saját terepen" veszít. Gondolom ha egy meccsből indul ki a csapat jövőjét illetően a góré, akkor konkrét, hosszútávú elképzelései, vagy lefektetett célkitűzései egyáltalán nincsenek, csak sodródik az árral. Koncepció nélkül meg ebben a ligában nem jutsz semmire.

A GM keze is megvan kötve valamennyire, én el tudom hinni, hogy Douglas Rodgersbe belekényszerült, pedig Aaron nem egy könnyű ember és megtanulhatták volna a Packers példájából, hogy milyen szintre képes jutni egy kenyértörés során. Ameddig rászorult a csapat (ráfüggött, ha úgy nézzük), addig kb. mindent megtehetett, semmilyen felső kontrollja nem volt, mert ideig-óráig keveset tudtak neki nyújtani az edzői - és igen, nem tettek alá mindent, amit egy ilyen tehetség megérdemelt volna (Roethlisberger is küzdött ezzel nálunk és ugyanúgy a csapat hátára nőtt, mint AR).
MLF meg hozott egy működőképes koncepciót, Gutekunst mögé állt, mert látta, hogy QB-tól független lehet a séma, és máris sérült Rodgers egója is, hogy nem ő az alfa meg az ómega, meg is lett a sértődés.
Én úgy érzem, hogy Rodgers beleült a tutiba és itt is ő diktál, mert megint nincs felette érdemi kontroll; pedig Douglas szerintem az eddigi legjobb keretet tette alá, amit kaphatott, megkapta a haverjait is sorra, akik sorra csődülnek a csapathoz és sorra be is csődölnek.

Saleh-t év végén így is elmozdították volna (ha nincs nagyobb eredmény), de alapvetően ő volt az egyetlen, aki hozta azt a teljesítményt, amihez ért. A védelme sosem hagyta cserben a csapatot, mondhatjuk, hogy évek óta brutális formát mutatnak és képesek gamechangerek is lenni. Rodgers sztem nem ismeri fel, hogy ez mekkora előny lehetne neki is...ha kicsit visszavenne ebből a kontrollmániájából.

Ha lenne egy értelmes tulajotok, ami csak elmélet ... akkor most odaállna AR elé és azt mondaná, hogy az OFF-fal most megkapod ezt az évet, és ha nincsen minimum AFC döntő, akkor minden bratyeszodat lapátra teszem, innentől ez a te felelősséged. De ilyen nem lesz és egy nehezített pályán indulnak neki, mert a védelmen már most látszik a bizonytalanság. Valószínűleg AR már előbb megosztotta az öltözőt, minthogy Saleh azt képes lett volna uralni. Pedig Rodgers is egy kalap szar és a prime-jától fényévekre van teljesítményben. Pl Londonban neki kellett volna a vállára venni az egész kócerájt.
Szerintem.
Willie Parker
"Saleh-t év végén így is elmozdították volna (ha nincs nagyobb eredmény), de alapvetően ő volt az egyetlen, aki hozta azt a teljesítményt, amihez ért. A védelme sosem hagyta cserben a csapatot," bocs ez nem igaz, Saleh nem védelmi kordinátor, hanem HC, a feladat a győzelmek szállítása nem Top5 védelem összerakása. Az tavaly is megvolt mire mentünk vele? Én leszarom ha csak 20. a védelem de nyerünk meccseket... és ugyebár az ő erőssége az lett volna h pozitív és győztes kulturát épít ki - na ez nem sikerült. Én birtam a srácot és nem tettem volna még ki - de pont hogy nem hozta eddig amit vártak tőle
Rogets több mint 1 éve itt van. Én nem tudom milyen ember ám ha összeférhetetlen akkor miért azt tolta ő is, hogy csak épüljön fel és minden rendben lesz? Ha nem tud vele együtt dolgozni Saleh akkor lett volna ideje ezt jeleznie..

Green is green
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
A tulajtól indul itt minden, sajnos ilyen körülmények közé igazán nagy hal nem fog eljönni, mert sértené a renoméját, hogy egy bohóc diktál neki.
Eleve nagy bohócság, ha a tulaj egója nem bírja el, hogy a csapata a haverok előtt "saját terepen" veszít. Gondolom ha egy meccsből indul ki a csapat jövőjét illetően a góré, akkor konkrét, hosszútávú elképzelései, vagy lefektetett célkitűzései egyáltalán nincsenek, csak sodródik az árral. Koncepció nélkül meg ebben a ligában nem jutsz semmire.

A GM keze is megvan kötve valamennyire, én el tudom hinni, hogy Douglas Rodgersbe belekényszerült, pedig Aaron nem egy könnyű ember és megtanulhatták volna a Packers példájából, hogy milyen szintre képes jutni egy kenyértörés során. Ameddig rászorult a csapat (ráfüggött, ha úgy nézzük), addig kb. mindent megtehetett, semmilyen felső kontrollja nem volt, mert ideig-óráig keveset tudtak neki nyújtani az edzői - és igen, nem tettek alá mindent, amit egy ilyen tehetség megérdemelt volna (Roethlisberger is küzdött ezzel nálunk és ugyanúgy a csapat hátára nőtt, mint AR).
MLF meg hozott egy működőképes koncepciót, Gutekunst mögé állt, mert látta, hogy QB-tól független lehet a séma, és máris sérült Rodgers egója is, hogy nem ő az alfa meg az ómega, meg is lett a sértődés.
Én úgy érzem, hogy Rodgers beleült a tutiba és itt is ő diktál, mert megint nincs felette érdemi kontroll; pedig Douglas szerintem az eddigi legjobb keretet tette alá, amit kaphatott, megkapta a haverjait is sorra, akik sorra csődülnek a csapathoz és sorra be is csődölnek.

Saleh-t év végén így is elmozdították volna (ha nincs nagyobb eredmény), de alapvetően ő volt az egyetlen, aki hozta azt a teljesítményt, amihez ért. A védelme sosem hagyta cserben a csapatot, mondhatjuk, hogy évek óta brutális formát mutatnak és képesek gamechangerek is lenni. Rodgers sztem nem ismeri fel, hogy ez mekkora előny lehetne neki is...ha kicsit visszavenne ebből a kontrollmániájából.

Ha lenne egy értelmes tulajotok, ami csak elmélet ... akkor most odaállna AR elé és azt mondaná, hogy az OFF-fal most megkapod ezt az évet, és ha nincsen minimum AFC döntő, akkor minden bratyeszodat lapátra teszem, innentől ez a te felelősséged. De ilyen nem lesz és egy nehezített pályán indulnak neki, mert a védelmen már most látszik a bizonytalanság. Valószínűleg AR már előbb megosztotta az öltözőt, minthogy Saleh azt képes lett volna uralni. Pedig Rodgers is egy kalap szar és a prime-jától fényévekre van teljesítményben. Pl Londonban neki kellett volna a vállára venni az egész kócerájt.
Szerintem.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Valahol azt hallottam, hogy az 5 legrosszabb mérlegű főedző lett Saleh azok közül akik 3 év felett kaptak időt? Akárhogy is van részemről van egy kis Darnold feeling: szimpatikus ember, ez nem jött be de sok sikert neki
Pityu Gyor
David Shula (Bengals), Bert Bell (Eagles), Mike Nolan (49ers), Gus Bradley (Jaguars), Dave McGinnis (Cardinals), Joe Bugel (Cardinals), Darryl Rogers (Lions), Harland Svare (Rams), Bill McPeak (Redskins), John McKay (Buccaneers), Dan Henning (Falcons) mind rosszabb.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
FloresR 374
 fuzovelkifele.com/2024/10/saleh-ki-akarta-rugni-le-akarta-fokozni-nathaniel-hackettet/
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
Pep71
ezért nem nyert AR soha semmit.
Amadeus the Young
Egy SB plusz 4 MVP nem olyan vészes. Mondjuk ha egy BB v Reid alá kerül akkor az SB-k száma jóval több lett volna valószínűleg, de ez elmondható szvsz P.Manningre ,Favrera, Marinora és még jó pár elit QB-ra.
Ettől függetlenül ez amit itt a Jets-nél főztek ki , ez kabaré 😀
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Hughes szerint Saleh nem akarta kirugni Hackettet, de Downing kapta volna jatekhivasokat. Ulbrich nyilatkozata alapjan, ez tovabbra is megtortenhet.
Beki
Todd Downing és ARod egy öltözőben? 😂

Jesus.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
Pep71
Azert sztem ez inkabb csak egy szurkoloi narrativa. Soha nem lesz AR OC, ez max arrol szol hogy mekkora szabadsagot kap a jatek hivasban. En azert nagy partoloja vagyok Rodgersnek de ha kiderul hogy tenyleg o ragaszkodik ehhez a felallashoz az megdobbento. Nem egy hulye ember, nem hiszem el hogy ennyi ev NFL tapasztalattal komolyan gondolja hogy ez mukodhet Hackettel vagy attol mert athivogathat playeket. Ha megis, akkor egye meg.
JéBé
Ha nem is OC , de tényleg olyan embert akart AR aki az ő kezében van..de , h AR elhitte, h ez működni fog, hát azért az nálam óriási csalódás, akkor inkább vonult volna vissza, mert ennek így semmi értelme.
Különben miért nem rúgta ki már a Jets Hackett-et a tavalyi égés után?? Én is néztem/nézem AR-t amikor elmegy Pat-hez , nem hülyegyerek, de attól még , ha hülyeséget csinál nem kell védeni. Márpedig már az óriási hülyeség volt , h ő miatta Hackett-el ment neki ennek a szezonnak a Jets.
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
Pep71
ezért nem nyert AR soha semmit.
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 1 041
Valahol azt hallottam, hogy az 5 legrosszabb mérlegű főedző lett Saleh azok közül akik 3 év felett kaptak időt? Akárhogy is van részemről van egy kis Darnold feeling: szimpatikus ember, ez nem jött be de sok sikert neki

Green is green
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 1 041
Ilyen - még nfl mértékkel is - drasztikus váltást akkor lépsz meg, ha hiszel abban, hogy maga a váltás pozitív energiát szabadít fel. Engem lassan ezért jobban érdekel, hogy ekkora médiavisszhang után hogy lehet felrázni a csapatot illetve Ulbrich milyen HC kvalitás.. a Bills ellen jó fokmérő, csak a W jelent előrelépést

Green is green
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
Pep71
Azert sztem ez inkabb csak egy szurkoloi narrativa. Soha nem lesz AR OC, ez max arrol szol hogy mekkora szabadsagot kap a jatek hivasban. En azert nagy partoloja vagyok Rodgersnek de ha kiderul hogy tenyleg o ragaszkodik ehhez a felallashoz az megdobbento. Nem egy hulye ember, nem hiszem el hogy ennyi ev NFL tapasztalattal komolyan gondolja hogy ez mukodhet Hackettel vagy attol mert athivogathat playeket. Ha megis, akkor egye meg.
több mint 1 éve
wrexham 200
Hát, nem tudom, én a szezont lehet megvártam volna vele
Wester
Mire, miért? Ne vicceljünk mááár, mennyi esélyt akartunk adni annak a kóklernek?
Beki
De most mit számít az hogyha szerinted úgyis veszett a szezon hogy végigtoljuk vele? Így kb tényleg eldobtuk minden esélyünk a szezonra, mert ez legalább szétbaszta az öltözői hangulatot is
Wester
Ullbrich összeszedi majd a védelmet, ez a legkisebb gond, az offenseben kellene meglépni még a dolgokat. Ha kell AR hívjon mindent, már az sem érdekel.
Beki
De amúgy igen ha Saleh-val együtt kibaszott volna O oldalon embereket, azt még megérteném, de ez így egy látszatintézkedés. Írták hogy nem nagyon akart a holtszezonban költeni Woody, és Adams cserénél is ez a hátráltató tényező. Lehet hogy ezzel a move-al akarja kiengesztelni a kinti fanbase-t, mert Adams nem jön ? 😀
Wester
nem rúghatja ki Hackettet mert akkor AR megint elmegy bujócskázni valami csepkőbarlangba😁
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Hughes szerint Saleh nem akarta kirugni Hackettet, de Downing kapta volna jatekhivasokat. Ulbrich nyilatkozata alapjan, ez tovabbra is megtortenhet.
Beki
Viszont ha nem történik meg, akkor nettó negatív a kirúgás 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Hughes szerint Saleh nem akarta kirugni Hackettet, de Downing kapta volna jatekhivasokat. Ulbrich nyilatkozata alapjan, ez tovabbra is megtortenhet.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693


Lehet AR fülébe jutott és ezért repült Saleh 😀
Wester
Ez lenne a legalja..😀 a legjobb ami történhetett volna a Jets-el ..
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!


Lehet AR fülébe jutott és ezért repült Saleh 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
Pep71
Ebbe nem hiszem hogy JD-nek sok beleszolasa lett volna, eleve Woody pusholta AR-t is. Megvagyok gyozodve rola, hogyha JD-n mulik akkor tavaly Carr-t szerzodtetjuk.
Apex
Akkor valójában nem is ő a GM...amikor idejött AR, akkor sem értettem, h a sz.rba tudta ezt a csapatot választani és ez miért jó neki...ennél kb. csak jobban menedzselt csapatok vannak. Saját sírját ásta végülis 😀
Pep71
És ehhez képest JD elég jó rostert rakott össze 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
Pep71
Ebbe nem hiszem hogy JD-nek sok beleszolasa lett volna, eleve Woody pusholta AR-t is. Megvagyok gyozodve rola, hogyha JD-n mulik akkor tavaly Carr-t szerzodtetjuk.
Apex
Akkor valójában nem is ő a GM...amikor idejött AR, akkor sem értettem, h a sz.rba tudta ezt a csapatot választani és ez miért jó neki...ennél kb. csak jobban menedzselt csapatok vannak. Saját sírját ásta végülis 😀
több mint 1 éve
Apex New York Jets 3 027
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
Pep71
Ebbe nem hiszem hogy JD-nek sok beleszolasa lett volna, eleve Woody pusholta AR-t is. Megvagyok gyozodve rola, hogyha JD-n mulik akkor tavaly Carr-t szerzodtetjuk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már ex-Jets HC-k, Eric Mangini múlt héten megmondta, hogy a londoni must win Salehnak.


Ez is jogos felvetés.


Saleh a szememben egy újabb remek DC, akire még túl nagy volt a HC kabát. Talán egyszer még megkapja a sanszot, ahol jó a QB szitu és nem egy kóklert visz OC-nek vagy kényszerítik rá.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
Pep71
Ebben megintcsak a tulaj keze volt benne, Woody mindenképpen akarta AR-t

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
nemkismiska
Mondjuk az a GM is komoly, aki egy QB-ra bízza az OC posztot, amikor tisztán látni a mai NFL-ben, h mekkora szerepe van egy jó OC-nak,rendszernek. Sorra olyan QB-kból csinálnak újra normális/jó irányítókat, akik sz.r OC-k keze alatt már kb ki lettek téve a ligából, aztán kiderül, hogy egyszerűen rossz helyre/rendszerbe kerültek.
Mit gondolt itt tervező? 😀 H majd AR maga rajzol play-eket és ő is hívja őket? 😀 kabaré
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!


Mondom én az egész arról szól, hogy Woody büszkesége nem bírta el hogy kikaptunk Angliában 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
nemkismiska New York Jets 228
Hackett azert marad, mert akkor fog innen elmenni amikor AR. AR senki mast nem fog megtűrni OCnak, mert így ő az OC (ahogy a cimbi mondta "annak viszont szar" ) senki nem pofazik bele a dolgaiba, errol meg vagyok győződve mostanra, Hackett csak egy arc, aki asszisztál ARnek. Megcsak szidni se tudom Hackettet, mert annyira sulytalan, hogy szot sem erdemel. Megsem rughatod ki mert az ember akire mindent feltettunk, beragna.

Remelem JD marad, remelem Ulbrich marad vagy DC vagy ha bevalik akkor HC. Bizom benne/gondolom AR szezon vegen el... remelem Adams nem jön.
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Ha ez nem valamilyen bűncselekmény miatt történt az számomra morálisan elfogadhatatlan
KeyG
Libanoni származásának nyílt hirdetése mondjuk biztos nem szerzett most neki jó pontokat New Yorkban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal