Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Köszönjük a tegnapi meccsnézést eaglesmcnabb! Nagyon szimpatikus szurkolót ismerhettünk meg személyedben!G-men
+1
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
ha a Philly nem nyer SB-t, akkor repül a dagadék vajon?Stez
Sztem marad.Hosszabbítottak vele és nem hinném,hogy ennyire nagy lyukakkal a védelemben nagyobb célok lebegnének a szemei előtt mint a PO.1-2 ide vagy oda én is csoportgyőzelmet várok és ezzel PO részvételt,de pillanatnyilag nem látok többet a csapatban 1 WC meccsnél.(persze ez a legvadabb álmomban van így...pesszimista énem 10-6ot jósol és pont lemaradást a PO-ról)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
ha a Philly nem nyer SB-t, akkor repül a dagadék vajon?

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Youngot pont azért hoztuk,hogy ha vmi baj lenne Vickkel akkor bevethető legyen egy hasonló típusú játékos.Kérdés,hogy mennyire egészséges,de 5 milláért ha kell ne csak a padon ücsörögjön.
Pont Shady miatt is kellene most Young mert sztem az lenne a jó ha kevésbé lehetne olvasni a támadójátékunkat.(sok futás olvasható lesz és sztem nem fog menni).Brownt tényleg használhatnánk többet és nem csak arra,hogy belefusson a falba 1-2 yardos szituknál(benne is sokkal több van) hanem mehetnének felé a screenek...stb.Persze a mi felfogásunkban max. annyi szerep juthat neki mint tavaly Harrisonnak...azaz lehet összejön 1-2 jobb meccs,de félek nem fogjuk jobban használni.
Celek jó opció lehetne,de tavalyhoz hasonlóan sokat droppol...ami eléggé idegesítő.Greengo
Az előszezonban jó volt Brown, szépen megkapta a maga játékait, screeneket futásokat ide-oda, én sem értem hogy miért nem kap több lehetőséget. ráadásul Dion Lewis is elég jónak tűnik mögötte.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Youngot pont azért hoztuk,hogy ha vmi baj lenne Vickkel akkor bevethető legyen egy hasonló típusú játékos.Kérdés,hogy mennyire egészséges,de 5 milláért ha kell ne csak a padon ücsörögjön.
Pont Shady miatt is kellene most Young mert sztem az lenne a jó ha kevésbé lehetne olvasni a támadójátékunkat.(sok futás olvasható lesz és sztem nem fog menni).Brownt tényleg használhatnánk többet és nem csak arra,hogy belefusson a falba 1-2 yardos szituknál(benne is sokkal több van) hanem mehetnének felé a screenek...stb.Persze a mi felfogásunkban max. annyi szerep juthat neki mint tavaly Harrisonnak...azaz lehet összejön 1-2 jobb meccs,de félek nem fogjuk jobban használni.
Celek jó opció lehetne,de tavalyhoz hasonlóan sokat droppol...ami eléggé idegesítő.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Hmm, most akkor még nagyobb gond, hogy Young vagy Kafka...ha egy hét marad ki, akkor azt mondom mindegy. Így most elgondolkodtatóbb.
Most tényleg nem hájpolni akarom Kafkát, de én Youngban valahogy nem érzem azt, hogy győzelemre tud vezetni egy olyan csapatot, ami mentálisan most a padlón van. Nem azt mondom, hogy Kafka igen, de őt még nem láttuk egy egész meccsen, amikor nyugodtabban tud játszani, nem kell menni az eredmény után az utolsó percekben. Viszont ha meg nem válik be, akkor az összeszokás lehetőségét vesszük el Youngtól. Ráadásul Vince nem igényel nagy módosítást a playeken, míg Kafka igen (annak ellenére, hogy azért nem egy totál ügyetlen lábbal).

Ez egyébként mindenképpen Shady-nek kedvez. Gondolom jóval többet fog futni mint általában, ez meg csak jó nekünk.

Egyébként mi a francnak hoztuk el Brownt, ha nem használjuk ki amit tud ??? Pl Red Zone-ban?

Illetve ismét előkerül, hogy talán Celeket is jobban használhatnánk...

Vélemények?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Annyira már nem is visel meg a vereség, most belefért, legalább a streak megdőlt (előbb-utóbb ezek megdőlnek, így nem kell aggódni emiatt következő meccsen 😛). Védelem magja jó, secondary kevés passzt enged, de rengeteg TD-t (számszerűsítve hamarosan Records cikkben majd), védőfal állat lett, csak ehhez a falhoz kéne legalább 2 jó LB, akik a futóra odaérnek és nem miss tackle lesz a vége. Ilyenünk nincs. Offense se lesz rossz, Vick pár hét out még jól is jöhet egyes területeken, elkezdjük talán Shadyt használni aktívabban, meg a csere futóinkat, WR-eknek is leesik, hogy nem oldja meg most a QB, üresbe kell játszanom magam. Ami kissé aggasztó, Maclin is összeszedett ugyanannál a játéknál, ahol Vick lesérült egy sérülést.

Rolle pedig tényleg nem rossz, Matthews-t draftolása pillanata óta nem kedvelem, szóval akár kárára is kaphat több playt.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Köszönjük a tegnapi meccsnézést eaglesmcnabb! Nagyon szimpatikus szurkolót ismerhettünk meg személyedben!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Report: Vick out 3-4 weeks

Eagles QB Michael Vick won't return until after Week 6 bye, according to Howard Eskin of NBC 10 in Philadelphia.miilann
Várható volt, kéztöréssel nem szabad pályára küldeni, hiába nem dobó kéz. Amellett, hogy alapból zavarná a sérülés, még az ellenfelek is rámennének a sérült kézre, megpróbálnák újra megütni, rátaposni stb., szóval jobb így.
Következő 3-ból min. 1-et hozni kell, és akkor jöhet egy nagy hajrá a bye után.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Én csak annyit fűznék a tegnapi meccshez, hogy ismét bebizonyítottuk, hogy mi tudjuk leginkább legyőzni saját magunkat. Jó volt a Giants de igazából mi játszottuk kezükre a győzelmet. Sajnos ez nem az első alkalom és nem is az utolsó volt. Ami jó lehet az az, hogy a szezon legelején jött a pofon és innen még össze tudjuk szedni magunkat. A Red Zone offensehez meg külön edzőt kell lassan szerződtetni, aki tud játékokat hívni mert ugyan azt a 3-4 variációt toljuk kb 3 éve. Ami még fontos lenne, az az, hogy a védelemben találjuk már ki, hogy kinek melyik a posztja mert így mindenki össze vissza futkározik. Aso is jobb lenne ha tudná a pontos feladatát. Nem felejtett el játszani, csak évekig teljesen más dolga volt, ráadásul ez a csapatnak is egy új rendszer. A kulcs az állandóság lenne.Shawn84
Hát Castillo eddig cseppet sem jobb, mint tavaly volt McDermott. Ami jó a védelemben (D-line) az nem neki köszönhető, hanem Washburn-nek. Nem tudja kihasználni a jobb játékosanyagot CB poszton, és igaz, túl sokat kombinálunk, nem kéne ennyire bonyolítani a cover-t. Az Aso-n kapott TD előtt is látható volt, hogy mindenki össze vissza mutogatott és elég nagy volt a zavar.

Coleman nem kezdő szintű FS, mi kell még, hogy elhiggyék? Vagy csak ő se érti a koncepciót a sec-ben.
Szerintem a sec javulhat, ha tisztázzuk végre mit akarunk játszani. A LB sortól viszont sok javultást nem várok. Egyszerűen nem alkalmasak ebbe a védelmi sémába. Csak az a durva, hogy az elmúlt 2 évben vagy 6 LB-t draftoltunk hátsó körökben. Jövőre már jó lenne prioritássá tenni az offseasonban az LB posztot (RT mellett), és nem kerülhető el, hogy korán húzzunk ide a drafton, mert ebbe a rendszerbe kellenek a jó LB-k.


több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Report: Vick out 3-4 weeks

Eagles QB Michael Vick won't return until after Week 6 bye, according to Howard Eskin of NBC 10 in Philadelphia.

child please!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 118 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én csak annyit fűznék a tegnapi meccshez, hogy ismét bebizonyítottuk, hogy mi tudjuk leginkább legyőzni saját magunkat. Jó volt a Giants de igazából mi játszottuk kezükre a győzelmet. Sajnos ez nem az első alkalom és nem is az utolsó volt. Ami jó lehet az az, hogy a szezon legelején jött a pofon és innen még össze tudjuk szedni magunkat. A Red Zone offensehez meg külön edzőt kell lassan szerződtetni, aki tud játékokat hívni mert ugyan azt a 3-4 variációt toljuk kb 3 éve. Ami még fontos lenne, az az, hogy a védelemben találjuk már ki, hogy kinek melyik a posztja mert így mindenki össze vissza futkározik. Aso is jobb lenne ha tudná a pontos feladatát. Nem felejtett el játszani, csak évekig teljesen más dolga volt, ráadásul ez a csapatnak is egy új rendszer. A kulcs az állandóság lenne.Shawn84
Ilyenkor érzi az ember, hogy mit veszítettünk JJ halálával 😕 , és Dawk elengedésével, hogy azóta sincs vezére a D-nek.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én csak annyit fűznék a tegnapi meccshez, hogy ismét bebizonyítottuk, hogy mi tudjuk leginkább legyőzni saját magunkat. Jó volt a Giants de igazából mi játszottuk kezükre a győzelmet. Sajnos ez nem az első alkalom és nem is az utolsó volt. Ami jó lehet az az, hogy a szezon legelején jött a pofon és innen még össze tudjuk szedni magunkat. A Red Zone offensehez meg külön edzőt kell lassan szerződtetni, aki tud játékokat hívni mert ugyan azt a 3-4 variációt toljuk kb 3 éve. Ami még fontos lenne, az az, hogy a védelemben találjuk már ki, hogy kinek melyik a posztja mert így mindenki össze vissza futkározik. Aso is jobb lenne ha tudná a pontos feladatát. Nem felejtett el játszani, csak évekig teljesen más dolga volt, ráadásul ez a csapatnak is egy új rendszer. A kulcs az állandóság lenne.
több mint 13 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Talán Rolle, volt egy szép elütött passza,coverage-e,amikor a Giants ugyanazt a play-t játszotta mint az első TD-nél.Szerintetek Rolle lehet megoldás modjuk Casey helyett?
több mint 13 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Tiszta ideg voltam ettől a meccstől, nagyon szarok voltunk, ez tény de ez még csak a harmadik hét és szerintem ti is észrevettétek már a hosszú éves nfl-nézés után, hogy egy hét alatt nagyot fordulhat a világ."Any given Sunday baby", hogy egy klasszikust idézzek.Nincs kedvem felsorolni a negatívumokat, megtettétek előttem, csak egy bosszant nagyon,amit nem tudok magamban tartani:ASO.A no name wr-ek ellen úgy néz ki nem megy neki, nincs motivációja vagy nem tudom mi.White-ot leradírozta, ez a Cruz meg 110yard, bár talán csak a 2. td-nél hibáztatnám, az elsőnél Coleman akadályozta meg hogy szereljen, de így is meg kellett volna csinálnia a tackle-t.A második Cruz TD viszont,ezért kap ennyi pénzt hogy ilyeneket ne kapjunk, és ráadásul egy nála alacsonyabb csere wr...
Coleman élete legrosszabb megmozdulását csinálta Eagles mezben legalábbis amit én láttam, ilyet nem lehet utánna talán le is cserélték, de Allen is szar volt, egy S-t nem lökhet így el Bradshaw, de én Page-t ne éreztem szarnak, ő tette a dolgát szerintem.
Szerintem lesz ez jobb csak Vick térjen vissza egészségesen szerintem egy hetet fog kihagyni.Frisco tudom hogy nem szar de őket mindig ütjük. Utánna meg Vick-el egyre jobbak leszünk, majd alakul ez fel a fejjel sporttársak 😊 Tegnap még én is le voltam törve de gondoljatok az Atl elleni játékra.Szakértők szerint is hétről hétre javulni fogunk, most elvileg könnyebb meccsek jönnek, csak Vick mostmár ne sérüljön meg többet, szerintem letudtuk a pechszériát-et erre a szezonra.Jó a Lb sor tényleg szar nem tudom hogy ott mi lesz szerintem cserélgethetjük őket oda-vissza képességbeli hiányosságok vannak.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Kicsit átgondolva a tegnapiakat:

Ha megnézzük, akkor az értelmesen felépített drive-ok nálunk voltak. Vick szörnyű volt, de szerintem igencsak benne volt még az ütközés, jobb lett volna ha nem is játszik ezen a meccsen. Kafkát hibáztatni teljesen felesleges, egyrészt elég homály playcall volt nála, másrészt ilyen meccsen hátrányban berakni...nem várhatunk csodát!
Shady nagyszerű volt megint, benne bízhatunk.
A DL megint jó volt.
Elvesztettünk két olyan meccset, amit megnyerhettünk volna, ha nem bénázunk ennyit.
Most az a kérdés, hogy padlóra kerültünk, vagy sikerül mentálisan összekapni magunkat?

A legnagyobb kérdés: Ried ezt nem azért csinálja, hogy leszálljon a média a csapatról, és az esélytelenek erejével törjünk ki? 😀 (ez csak egy végső kétségbeesett gondolat)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Moonshiner 32
Sziasztok!
Na, ez után a meccs után már én sem tudom magamban tartani. A red zone offense megint kitett magáért. Mondjuk főleg a második, a fél yardos a dühítő, hogy kétszer egymás után tök ugyanazzal a Qb sneak-kel próbálkoztak. Reidék szerintem túl sokat kő-papír-ollóztak ("na, az előbb is ollót mutatott, akkor most biztos nem fog, várj, de mégis..."), vagy nem tudom. Na jó, az első red zone bénázás is dühítő volt, amikor Vick végül kényszerből Shadyhez dobta a labdát és így pár yardos mínusz lett belőle, ott Schmitt üresen volt (mondjuk nem néztem vissza - szerintem nem is fogom - , szóval lehet, hogy a meccs hevében nem vettem észre valamit).
A védelem oldaláról a legjobban a második Giants TD vágta ki nálam a biztosítékot, amikor Coleman és Aso együttesen nem bírt megcsinálni egy tackle-t.
Hirtelen ennyi. Kiírtam magamból és nem szegény barátnőmet buzerálom ezzel a hülyeséggel. 😊

Ja, és a fekete McNabb mezem eddig 1-5-tel áll.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én úgy gondolom hogy ha Vick nem lesz, márpedig nagyon úgy néz ki akkor VY lesz a jó megoldás. Stílusban nagyon hasonlít Vickhez, több önbizalma és tapasztalata van mint Kafkának. Ezen a szinten még nagyon sokat kell fejlődnie Kafkának, nem bízhatjuk rá a csapatot 1-2-nél.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 118 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát aludva egyet a meccsre sem érzem jobban magam, sőt a vasárnapi meccsre gondolva.... Ugye van egy VD- a posztja mondanom sem kell TE van egy Gore aki pont ellenünk indul meg, s Jim van annyira jó edző, hogy úgy tűnik szép lassan ki fogja tudni alakítani Smith-nek is azt a játékot ami neki kell, hogy megbízható QB legyen. Úgyhogy ha lelkileg nem szedjük össze magunkat, hiába a papíron nagy tudás a csapat nem lesz sehol. Lám a Raiders is megverte a Jets-t, vagy a Bills a Pats-t 0-24-ről. pedig előzőleg senki nem gondolta volna. Mi meg csak álmodozhatunk majd erről. Ebben a játékban nagyon igaz a magyar közmondásból átvett gondolat, ha lélek van minden van, ha lélek nincs semmi sincs (ha kenyér van minden van ha kenyér nincs semmi sincs) Na mostan igen polemikus hangulatban vagyok bocsánat 😛
Azért fly Eagles
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Azért az nálunk nagyon kijött,hogy nem volt normális offseason(nem tudtak edzeni/ rookiek beilleszkedése).Az O#-en lehet javítani jobb play hívásokkal...stb.A fal azért kezd összeállni ,Shady nagy király...és a WR-ekkel sem lesz gond.Nagy kérdés Vick mert eddig nagyon nem azt a formáját hozza amit tavaly.
A probléma a védelemben van .LB sort nem ragozom mert kb.együk meg amit főztünk,de safetyben sincs nagy kilátás..Allen nagyon nem ready mint ahogy Jarretnek meg van mit még tanulnia.Coleman nagyon nem azt hozza amit tavaly láthattunk tőle, Page meg szerintem egy szükséges rossz megoldás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag örüljünk, ha Vick jövőhétre questionable lesz. De erre is kicsi az esély. Szóval kezdjünk is neki, Young vagy Kafka? (Höri úgyis ezen fogja nyelvét PR-ban élezni 😀)
Kafka mellett szól, hogy fiatalabb, régebb óta a csapat tagja, Falcons ellen biztató volt. Ellene, hogy most ő is beállt a sorba, illetve saját playbookot igényel.
Young mellett szól a játékstílus, a meglepetés ereje, ellene szól, hogy nem tudni, 100%-e, nem biztos, hogy összeszokott csapattal, valamint a ellene szól a meglepetés ereje is.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hogy tetézzük a jó híreket, az az Atlanta, amelynek egy hete sikerült lefeküdni rém gyengének tűnt megint, miközben egyetlen skalpunk, a Rams eddig az 1/1 legnagyobb esélyese...somebody08
Falcons elkezdett megint feltámadni, csak a Buccs tudott csinálni meccs végén kb. 3 first downt, ami az órát megölte. Pedig Shady sokkal multifunkciósabb játékos, mint Blount, mégis megtették. Amúgy nem voltak ők szarabbak, mint múlt héten olyan sokkal, csak egyszerűen azt a meccset is úgy elbasztuk, mint mostanit. Buccs meg nem, mert ők (is) kurva jók! 😛
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hogy tetézzük a jó híreket, az az Atlanta, amelynek egy hete sikerült lefeküdni rém gyengének tűnt megint, miközben egyetlen skalpunk, a Rams eddig az 1/1 legnagyobb esélyese...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát ez a meccs hasonlított a tavalyi Vikes elleni szereplése. Papíron húzni kellett volna, de valahogy balfaszok voltunk. Nem mondanám, hogy a védőfal jó volt, inkább azt, ők voltak a legjobbjaink, de ez is kevés. Secondary szar, Asomugha is. McCoy jól kezdett, de szépen ő is visszasüllyedt. Kafka nem hozott csodát, Vick-et erőltettük, rábasztunk.
Sebaj, nézzünk előre, Frisco ellen kötelező a győzelem, ezt meg felejtsük el!

Ja, LB-sor változás teljesen mindegy, szar az egység játékosállományban, lassan azt mondom, egy kezdő szint sincs, még Chaney sem. Az meg poén, hogy tackle előtt saját embereink kell ellökődni, mert lassúak, bénák.
Legalább Schmitt ugrott egy szépet.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azon tipródom, hogy elvileg NFC-s ellenféltől nem illene többször kikapnunk, mert már most van 2 vereségünk, ráadásul az Atlanta már jobban áll a tiebreakerben.

Aggasztó a Lions jó szereplése is, mert még a Chicago esetleges gyengélkedése esetén is valószínű, hogy az Eastből csak a csoportgyőztes megy tovább, mi pedig most egy lépés hátrányban vagyunk.somebody08
Velunk meg jatszotok majd (ez a parositas mindig izgalmas), Skinssel is ketszer, Cowboyssal is ketszer, szoval van meg ido es lehetoseg javitani. Meg csak a 3. het!!
Lionsnal meg benne van a Staffor serules faktor (amit nagyon nem akarok, mert kedvelem oket, es nagyon elvezetes meccseket produkalnak) , raadasul iden amugy is rengeteg a serult. Akarmi lehet meg...akarmi.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!