Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azon tipródom, hogy elvileg NFC-s ellenféltől nem illene többször kikapnunk, mert már most van 2 vereségünk, ráadásul az Atlanta már jobban áll a tiebreakerben.

Aggasztó a Lions jó szereplése is, mert még a Chicago esetleges gyengélkedése esetén is valószínű, hogy az Eastből csak a csoportgyőztes megy tovább, mi pedig most egy lépés hátrányban vagyunk.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amugy meg Giants topicban en is "irtam" Faragonak uzenetet, mert hietetlenul irrital a rosszindulatu, bulvar stilusa.
lotus86
...és Elisha még csak nem is járt Jessica Simpsonnal! 😛gyeek
Na, titeket el is felejtettelek.....de legalabb ujabb bizonyitek arra, hogy amit irtam, az igaz. Mindegy, ma biztos kussol, mert a szerelme, Brady nem nyert.lotus86
Igen eddig elég szolid úgy tűnik, NFC East fanok tartsunk össze :cool:
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Amugy meg Giants topicban en is "irtam" Faragonak uzenetet, mert hietetlenul irrital a rosszindulatu, bulvar stilusa.
lotus86
...és Elisha még csak nem is járt Jessica Simpsonnal! 😛gyeek
Na, titeket el is felejtettelek.....de legalabb ujabb bizonyitek arra, hogy amit irtam, az igaz. Mindegy, ma biztos kussol, mert a szerelme, Brady nem nyert.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Amugy meg Giants topicban en is "irtam" Faragonak uzenetet, mert hietetlenul irrital a rosszindulatu, bulvar stilusa.
lotus86
...és Elisha még csak nem is járt Jessica Simpsonnal! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem épp hogy nem igaz dande. Ha a Real kikap, egész nap hallom hogy bezzeg a barca, most Giants fanokkal néztem a meccset, egy rossz szót sem szóltak. És holnap sem ezzel fog jönni mindenki. Jó van egy Patses spanom aki szokott beszólogatni, de legalább ők is szoptak a billstől 😀eaglesmcnabb
Én most kivételesen 😛 nem a Giants fanokra gondoltam. De elhiszem, hogy Real fanként nem könnyű mostanság, nekem legalább most Barca drukkerként van némi örömöm hétvégenként ha már a Fradi is gagyi 😉
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem épp hogy nem igaz dande. Ha a Real kikap, egész nap hallom hogy bezzeg a barca, most Giants fanokkal néztem a meccset, egy rossz szót sem szóltak. És holnap sem ezzel fog jönni mindenki. Jó van egy Patses spanom aki szokott beszólogatni, de legalább ők is szoptak a billstől 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ne haragudjatok de én eddig sem vártam feltétlenül sokat ettől az évtől -mondván várjuk meg az elejét- ezt a játékot látva pedig pláne nem vagy nagyon összekapja magát az edzői stáb vagy szép évek elé nézünk. Tudom még idény eleje van de pont a lényeget látom hiányozni a játékunkból a leleket D-fal játékosain meg Shaddy-n esetleg Maclinen kívül. Ami jobban fáj, hogy mindenki rajtunk köszörüli a nyelvét már "hallom" Ricsit is majd holott sztem tőlünk! senki nem hallotta, hogy így meg úgy milyen szuperek vagyunk, csak a sajtó csinálta a feszkót. Mindegy majd túl éljük valahogy ezt is, ennél lényegesebb dolgok is vannak az életben (de azért néha jól esne nyerni vagy jól/lélekkel játszani 😛 )dande
Udv a klubban testver!

Tudod ki az az Eli Manning? Miota az NFL-ben van, minden jottment idiota azzal kezdi a szakertest, hogy o szar, mit keres a palyan stb. Olyanokert is sokszor kap, ami nem is az o hibaja. Pedig aztan Giants fanoktol senki nem mondta, hogy o Hall of Famer, nem jarunk mashova, hogy "bezzeg Eli mennyivel jobb, mint a ti QB-tok", o nem trashtalkol, nem baszogat mast, annyi a bune, hogy Manning a neve, es neha maflan nez.
Most legalabb kicsit aterzitek ti is, hogy milyen az, amikor valami tudatlan hulye rohog rajtatok mindenfele indok nelkul. Amugy meg Giants topicban en is "irtam" Faragonak uzenetet, mert hietetlenul irrital a rosszindulatu, bulvar stilusa.

Mindegy, Vick serulese azert kemeny, meg ha nem is a dobo keze, torottel akkor sem szokas jatszani. Johet kaffka. (Azert mas, ha nem a meccset kell megforditanod a padrol.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Utálom, ha ezen kell matekozni, de szerintetek milyen eredmények kellenének nekünk ezután a vereség után? Pl GB@CHI, ATL@TB, WAS@DAL?

Egyszerűbb lenni nem bűnszarul játszani, és akkor nem lenne érdekes a többi meccs, de hát ez van.somebody08
Én 4 vereséget látok már csak a schedule-ben 😊 (NYJ, DAL, NE, CHI)kzol
Irigylem az optimizmusodat 😛dande
Igyekszem!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Utálom, ha ezen kell matekozni, de szerintetek milyen eredmények kellenének nekünk ezután a vereség után? Pl GB@CHI, ATL@TB, WAS@DAL?

Egyszerűbb lenni nem bűnszarul játszani, és akkor nem lenne érdekes a többi meccs, de hát ez van.somebody08
Én 4 vereséget látok már csak a schedule-ben 😊 (NYJ, DAL, NE, CHI)kzol
Irigylem az optimizmusodat 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Srácok akkor most mi lesz Youngot jegeljük a faszba? Ennyire kell hype-olni Kafkát 5 sikeres passz miatt, és erőltetni kell, vagy még mindig sérült VY? mert ez így nagy pofon lesz. Nem tudok kiemelni senkit, McCoyon kívül mindenki kritikán aluli volt. Nehéz lesz így.

Asora haragszom a legjobban, eddig szarabb mint tavaly Dimitri.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Utálom, ha ezen kell matekozni, de szerintetek milyen eredmények kellenének nekünk ezután a vereség után? Pl GB@CHI, ATL@TB, WAS@DAL?

Egyszerűbb lenni nem bűnszarul játszani, és akkor nem lenne érdekes a többi meccs, de hát ez van.somebody08
Én 4 vereséget látok már csak a schedule-ben 😊 (NYJ, DAL, NE, CHI)
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Utálom, ha ezen kell matekozni, de szerintetek milyen eredmények kellenének nekünk ezután a vereség után? Pl GB@CHI, ATL@TB, WAS@DAL?

Egyszerűbb lenni nem bűnszarul játszani, és akkor nem lenne érdekes a többi meccs, de hát ez van.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Én is visszanézem majd mit magyarázkodott.(most szaggat a stream)
Ami viszont aggasztó,hogy nem látni mitől lehetne jobb a védelem közepe és a 2 safety is halvány teljesítményt nyújt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megértem de nem azon múlott.. Amúgy eddig a ha valamit a Frisco elleni meccset fix 1-sre vettem de ezek után.... Tényleg kíváncsi lennék, hogy Reid mit volt képes kinyögni magából ezután a meccs után???
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Vick beszél, elégedetlen/frusztrált a late hitek miatt...
Láthatóan nem fújnak rá semmit
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Sajna bejött az 1-2-es jóslatom a kezdésre. Most jöhet a 2-1-es folytatás (Bills meghány minket).
Szerelni meg kéne tanulni és normális LB sor nélkül nem fog működni ez a védelem. A Giants jól kihasználta a védelem hibáit. Az off. playcall és avégrehajtás is szar volt a kulcsjátékoknál és úgy tűnt az ellenfél védelmét sem érte váratlanul (meg is oldották látszólag könnyen). Sok futás valószínűleg azért volt, mert nem akartuk, hogy Vick-et sokszor üthessék (nem jött be, mert így is megsérült, többek örömére gondolom).BleedingGreen
Látod mit művel most a Bills?Greengo
Látom, de ettől függetlenül is, Fitz szét fog minket szívatni a pálya közepén.BleedingGreen
Én olvastam félre..közben töröltem is.Szval lesz baj rendesen ellenük.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Dorenbos mezem eddig: 0-1
Bébé
Fehér Westbrook mez eddig: 0 - 12 és 2 ACL (Ingram, Bradley)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ahogy sejtettem, mikor nyertünk alig szólalt meg valaki a topicban most meg pörög a duma de már csak ilyenek vagyunk 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Sajna bejött az 1-2-es jóslatom a kezdésre. Most jöhet a 2-1-es folytatás (Bills meghány minket).
Szerelni meg kéne tanulni és normális LB sor nélkül nem fog működni ez a védelem. A Giants jól kihasználta a védelem hibáit. Az off. playcall és avégrehajtás is szar volt a kulcsjátékoknál és úgy tűnt az ellenfél védelmét sem érte váratlanul (meg is oldották látszólag könnyen). Sok futás valószínűleg azért volt, mert nem akartuk, hogy Vick-et sokszor üthessék (nem jött be, mert így is megsérült, többek örömére gondolom).BleedingGreen
Látod mit művel most a Bills?Greengo
Látom, de ettől függetlenül is, Fitz szét fog minket szívatni a pálya közepén.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Ez meccs egyértelműen Cole-on ment el. Amikor sack-elte Eli-t tudni lehetett, hogy kikaptunk.
Dorenbos mezem eddig: 0-1
Eddig vicc kategória.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
RZ-ban továbbra is fosok vagyunk(agyatlan playcall).A védelem meg a D line kivételével úgy szar ahogy van.El kell takarítani Allent,hogy meglegyen a tackle? :mad: Meg ennyi misstacklet nem is tudom mikor láttam utoljára.
Na Andy már hümmög. :mad:

Érdekességként: Tavaly nagyon megnyomta az O# az első negyedet(félidőt)..most pont a fordítottja a helyzet.Greengo
S mit dünnyög????
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Sajna bejött az 1-2-es jóslatom a kezdésre. Most jöhet a 2-1-es folytatás (Bills meghány minket).
Szerelni meg kéne tanulni és normális LB sor nélkül nem fog működni ez a védelem. A Giants jól kihasználta a védelem hibáit. Az off. playcall és avégrehajtás is szar volt a kulcsjátékoknál és úgy tűnt az ellenfél védelmét sem érte váratlanul (meg is oldották látszólag könnyen). Sok futás valószínűleg azért volt, mert nem akartuk, hogy Vick-et sokszor üthessék (nem jött be, mert így is megsérült, többek örömére gondolom).


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
RZ-ban továbbra is fosok vagyunk(agyatlan playcall).A védelem meg a D line kivételével úgy szar ahogy van.El kell takarítani Allent,hogy meglegyen a tackle? :mad: Meg ennyi misstacklet nem is tudom mikor láttam utoljára.
Na Andy már hümmög. :mad:

Érdekességként: Tavaly nagyon megnyomta az O# az első negyedet(félidőt)..most pont a fordítottja a helyzet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok de én eddig sem vártam feltétlenül sokat ettől az évtől -mondván várjuk meg az elejét- ezt a játékot látva pedig pláne nem vagy nagyon összekapja magát az edzői stáb vagy szép évek elé nézünk. Tudom még idény eleje van de pont a lényeget látom hiányozni a játékunkból a leleket D-fal játékosain meg Shaddy-n esetleg Maclinen kívül. Ami jobban fáj, hogy mindenki rajtunk köszörüli a nyelvét már "hallom" Ricsit is majd holott sztem tőlünk! senki nem hallotta, hogy így meg úgy milyen szuperek vagyunk, csak a sajtó csinálta a feszkót. Mindegy majd túl éljük valahogy ezt is, ennél lényegesebb dolgok is vannak az életben (de azért néha jól esne nyerni vagy jól/lélekkel játszani 😛 )
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bradley-t nem kellett volna elengedni :Skzol
Bradley tavaly bitang gyenge volt, vele pont nem lennénk előrébb.