Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Én nem vagyok hozzáértő, de az én logikám szerint mivel a fal arra koncentrál, hogy nyomás alatt tartsa a QB-t, így az LB soron a feladat, valamint a safety-k. Érdekes módon pont ezen a két poszton vagyunk hulladékok.
Szerintem de az LB soron múlik nagyrészt, kisebb részt az S-en.
De biztosan jön aki érti is amiről beszél 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ahogy várni lehetett nyert a Giants, úgy tűnik a Rams nem fog tudni a jövőben segítségünkre lenni, pedig Mikell még INT-t is szedett. Úgyhogy nagyon győzni kell, ha nyertünk volna az ATL ellen még beleférhetne az L de így végképp nem. Úgyhogy gyerünk fiúk szedjétek össze magatokat. Egyébként furcsa de D sokkal jobbban tetszett mint a Rams ellen, csak a végére elfáradtak, nem is a több pályán lévő idő miatt mert kevesebbet voltak pályán, mint az ATL védői valamivel, hanem nagyon rossz ritmusban kellett feljönniük így már nem tudtak koncentrálni. Csak azt magyarázza már el nekem valaki, hogy, hogy a fenébe nem lehet egy TE-t még ha TG-nek is hívják ennyire nem levédekezni, egyszer megcsináljuk a kb 3-4 kulcs esetből és megvan a meccs? S ez nem biztos hogy csak az LB soron múlik vagy igen (várom a hozzáértők magyarázatát)???
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?
Greengo
Nem néztem utána, de úgy emlékszem, ha több (talán 3) független orvos is engedélyezi neki a játékot akkor játszhat.
Mivel az eszméletét ha jól tudom nem veszítette el, talán nem olyan súlyos a dolog. 1 hét kihagyásra számítok, mialatt Kafka feltornázza a jövőbeli trade value-ját. 😀BleedingGreen
Ne cseréljük el!somebody08
Ígérem, én nem cserélem el, de majd szólok Howie-nak is. 😉


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Dunta Robinson 40.000 dolláros büntit kapott.Deny
Maclin meg kaphatna ugyanennyi jutalmat azok után amit letett tegnap az asztalra.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dunta Robinson 40.000 dolláros büntit kapott.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
NBC után Jeremy Maclin is elnézést kért twitteren még tegnap a dropért. "I can’t believe it… I apologize."
Én speciel nem tudok rá haragudni, 71 éves rekordot döntött meg tegnap, de hamarosan úgyis lesz Records rovat blogon (legkésőbb holnap), ott olvashatjátok majd.
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Csak kicsit fáj a vereség izgalmas kis meccs volt, ráadásul elfelejtettem tippelni, ami így utólag nem is olyan nagy baj...
Nekem Peters tetszett, a TD-nál a takarítás nagy volt, ill. DeSean mentése is nagyon szép volt, mégha kiverte volna a tojást a kezéből, hmm…, LeSean meg úgy jó ahogy van, remélem a keze nem sérült meg nagyon.
A védelemben Babin és T.Cole olyan volt a két szélen, mint valami véres koncra éhes buldog…
Az a nagy Turner futás tett be nekünk, ott éreztem, hogy ez nem lesz 1szerű, és nem is lett.
Az óriások ellen lehet javítani 😉
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
NBC jó arc, de ettől függetlenül még egy szitu, amiben tegnap szerencsétlenek voltunk... http://www.bleedinggreennation.com/2011/9/19/2435502/nbc-apologizes-for-lack-of-replay-on-atlanta
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?
Greengo
Nem néztem utána, de úgy emlékszem, ha több (talán 3) független orvos is engedélyezi neki a játékot akkor játszhat.
Mivel az eszméletét ha jól tudom nem veszítette el, talán nem olyan súlyos a dolog. 1 hét kihagyásra számítok, mialatt Kafka feltornázza a jövőbeli trade value-ját. 😀BleedingGreen
Ne cseréljük el!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?
Greengo
Nem néztem utána, de úgy emlékszem, ha több (talán 3) független orvos is engedélyezi neki a játékot akkor játszhat.
Mivel az eszméletét ha jól tudom nem veszítette el, talán nem olyan súlyos a dolog. 1 hét kihagyásra számítok, mialatt Kafka feltornázza a jövőbeli trade value-ját. 😀


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?Greengo
Csak nem, mert elvileg pár másodpercig Maclin sem tudta hol van Dunta gyilkolása után.

Egyébként: Mike Kafka is getting paid $405,000 this season. Mike Vick's weekly paycheck is $982,352.Deny
Azta van 1 kis különbség 😀
De azért játékban is! 😛

(Kafkát még maddenben is meghagyom mindig 😀 )
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?Greengo
Csak nem, mert elvileg pár másodpercig Maclin sem tudta hol van Dunta gyilkolása után.

Egyébként: Mike Kafka is getting paid $405,000 this season. Mike Vick's weekly paycheck is $982,352.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?Greengo
elvileg igen, de szerintem azt állapítják majd meg, hogy mégsem agyrázkódás volt, hanem csak kimerült a nagy hajtásban. 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?

Maclin csodálatos teljesítménye mellett nálam Shady az O# embere a héten.Sokkal több lehetőséget kéne neki biztosítani egy meccsen pláne úgy,hogy a fal is szépen takarít futásnál.
Védelemben Cole hatalmasat játszott.Page nem rossz,de pehely súlyával sok vizet nem zavar.Rettenetes látvány volt ahogy felugrott T.G. nyakába az meg csak futott tovább mintha mi sem történt vna. :/ Casey határozottan jobb volt...persze még van hova fejlődni.
Az a bosszantó,hogy sokat fejlődött a csapat 1 hét alatt is ennek ellenére elcsesztük a végét.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
jó volt McCoy is, most 2 Td, nagyon szépen játszik ő is. Kiemelkedőnek mondanám a teljesítményét, főleg, hogy egy meccsen 20-nál több snappet nem kap futásra (és ez is legjobb esetben 20)

Remélem rendben lesz Vick vasárnapra, 1-3 negyed alatt Vick bedobál egy 20 pontos előnyt aztán Kafka még rápirít 1 td-t VY meg pihenjen csak 1 hetet 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ha Vick nem tudna játszani Kafkát raknám be bár nyilván Young nem padozni jött csak de most Kafka benne van inkább játékban. De messze a vasárnap 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick agyrázkódás, jelenleg nem tudni mennyi időre esett ki, de Vince Young már közel a felépüléshez, tehát még nem kell Kafkanak örülni.
Vereség nem zavar, csak olyan szinten, hogy mi basztuk el, de mindig van ilyen meccsünk, remélem idénre le is tudtuk, legalább erős csapat ellen.
Védőfal állat, secondary egyre jobb. Trent Cole pedig ha ilyen formát hozna minden komoly ellenfél ellen, akkor év védőjátékosa esélyes lenne. De Peters és Maclin is jó volt.
Play hívás még mindig szar, futni kéne, ha van futónk, pár büntetésért kár. LB-sor szar, egész évben az is lesz, gondolom. TE ellen nem megy a védelem, ez meg évek óta így van... Futás elleni védelmen persze javítani kell, de ahhoz LB sor kéne.

Ami felbaszott, az Dunta Robinson.... Tavaly D-JAx, idén Maclin. Utána pedig csak ennyit mond: http://www.youtube.com/watch?v=P87odOeo_Lk&feature=player_embedded
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Vicknek milyen súllyos a sérülése? Van infótok?

Gege55
Agyrázkódás,de nem súlyos.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Igazából szerintem kellett ez, hogy megpofozzák a csapatot. Remélem majd az edzői stáb is elgondolkodik a play híváson. És 4&1-re nem szarjuk össze magunkat, hogy neki kell menni.

Kafka nagyon nagy pozitívum volt nekem. Igazából nem hibáztatható semmiért, 99% hozott, a Maclin passz nem rajta múlott, szegény Jeremy-t is megtréfálta a protektor és azért pattant lefele a laszti (meg azért volt kraft a dobásban).
A végén a hail mary is jó helyre ment, de nyilvánvaló volt a védelem részéről is hogy ez a play fog jönni, szóval rátudtak készülni.

Nekem nagyon tetszik Kafkában, hogy magabiztos, mikor jön rá a blitz (akár több irányból is) nem kezd el pánikolni, nem dobja el azonnal a labdát, hanem felméri a helyzetet és megpróbálja a legjobbat kihozni az adott szituációból. Ezt a dolgot pl. Kolb játékán én sosem véltem felfedezni...

A védőfal nagyon király munkát végez, Cole,Babin, Jenkins egyszerűen ütős trió... (Szerintem idén meglesz a 15 sack Cole-nak, nagyon örülnék neki)
Alig várom, h Graham is megérkezzen a srácokhoz, mi pusztítás lesz 😀


Aso is megmutatta, hogy nem csak hírnév van a neve mögött hanem még mindig veszélyes, nagyon veszélyes, Asante is szépen játszott...

LB sor, háááát... van még mit fejlődni. Mostani meccsen egy kicsi javulást éreztem Casey játékán, kicsit határozottabbak voltak a szerelések. Szerintem ha így halad akkor bye után vele is számolni kell kicsit komolyabban.
Ez a meccs viszont nagyon nem Chaney-é volt. A 4. negyedben szegény becumizott pár kemény play-t aminek TD lett a vége. Én azt vettem észre, hogy ő mintha figyelne középre is Casey tapasztalatlansága miatt, és szerintem ez az ami miatt a meccs végére többet hibázott mint amit szokott.
Nem hibáztatni akarom, szerintem Casey megerősödésével az ő játékában sem lesznek ilyen jellegű hibák.


Vicknek milyen súllyos a sérülése? Van infótok?

Nate Allennel mi a helyzet?
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Kafka for president! Meg van a Tom Brady-nk 😀 Na jó enyhe túlzás, de ilyen szituációban milyen lazának tűnt ahogy csinálta. MacLint nem fogom most szidni a dropért, de Kafka ott is nagyszerűt passzolt.
Én nagyon bírom Vicket, ő a kedvenc irányítóm, de Kafka nagyon megfogott, remélem töretlenül fejlődik, és jövőre stabil backup, majd pár év múlva franchise player lesz nálunk.

A vereség azt mondom nem gáz, mert a hibákból rengeteget lehet tanulni ennek a csapatnak. Simán jobbak voltunk úgy, hogy nem összeszokott a csapat még, pontosabban a védelem inkább.

Ha valami csoda történne a támadó fallal, annak nagyon örülnék, mert az kulcs lehet, ugyanis Vick nyomás ellenére is jól passzolt tegnap.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ja és Respect Kafkának, hogy rögtön odament Maclinhez a drop után és vigasztalta! Szép jelenet volt!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ja kihagytam:
Kafka már most jobban játszik mint Kolb valaha nálunk!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Kb ilyen kaotikus dolgokra számítottam az első pár meccsen.
Ami rossz, hogy a tavalyi hibák változatlanul fennállnak: TE elleni védekezés 0, az O-line szétütteti Vicket (persze ő is benne van néha), megint 100%-os redzone teljesítmény a védelemtől (de nem a jó értelemben 😊 ) És még ennyi bénázással is volt esélyünk.
- Coleman elsődleges posztja továbbra is SS, passzokat sokszor benézte, futás ellen viszont jobb volt.
- Todd menjen vissza RG-ba, Mathis még kinyíratja Vicket idén. (Futásblokkolásban egyébként nem rossz Mathis, kár, hogy nem futunk).
- Chaney-nek borzasztó meccse volt coverben Gonzalez ellen, akinek kiváló keze van, de a gyorsasága már nem a régi, akkor Witten majd szerez rajta 200 yardot?


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem vagyok mérges, mert vereséggel számoltam erre a meccsre.
Kicseszett mérges vagyok, mert simán verhető volt ez az Atlanta.

Nem vagyok mérges, mert visszajöttünk 10 pont mínuszból.
Kicseszett mérges vagyok, mert kikaptunk 10 pont előnyről.

Nem vagyok mérges Andyre és Martyra, mert jó playeket hívtak.
Mérges vagyok Andyre és Martyra, mert Kafka első drive-jában jobban fostak, mint az első NFL passzaira készülő QB.

Azt hiszem ezt hívják ambivalens érzésnek.

Amúgy büszke vagyok a csapatra, szerintem jobban játszottunk minden tekintetben, mint a Rams ellen, de ez most kevés volt. Vick első fumble-jéért a fal volt a felelős, csak a szuperlassításon látszott, hogy Vick már agyban a mozdulatban volt, amikor elkapták a kezét, nem tudott mit csinálni a toss-al. A másik két fumble miatt viszont rohadjon meg. Ha az edző stáb tudja, hogy Vicknől finoman szólva sem áll messze a futás, akkor mi a tökömért nem tanítják meg neki, hogy a pálya közepe felé lévő kezében ne lóbálja azt a kicseszett labdát, mint egy vekni kenyeret!!! Amúgy jól játszott, az interception mondjuk nagy homály volt (meg le is pattant), de a passzjátékára nem lehet panasz.

A védelem istencsászár volt, de a végére elfáradtak, azt gondolom érthető. Addigra már 17 ponttal kellett volna vezetnünk, ha nem bénázik az O.

Kafka nagyon nagy király, de a vezetőség nem bízott meg benne és ezen elment a meccs. Hülye bubble-screenekkel próbálkoztunk, amikor a srác tud dobni, nagyon jól dobni! Minden passza sikeres volt, kivéve a Maclin drop és a Hail Mary, ez magáért beszél, azt gondolom.

Megint más: mi a tökömnek igazoltuk Ronnie Brownt, ha nem megyünk neki a 4&1-nek, akkor sem, amikor az ellenfél gólvonalán állunk és akkor sem, amikor a Falcons ritmusban van, a védelem meg hulla fáradt?

Ha 5-1-el fordulunk, beleférhet ez a vereség, amúgy, mivel

SPOILER

nyert a Boys és Grossmanék is (Kevin, nem ezt beszéltük meg...), ma pedig eséllyel a Giants is fog, nem nagyon. Most négy kötelező győzelem jön, akár Kafkával, akár Vickkel, be kell húzni.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Roppant csalódott vagyok az eredmény miatt. Elfogultság nélkül állíthatom hogy jobbak voltunk, végig a kezünkben volt a meccs. Ha a védelem a 2. és a 3. negyedbeli teljesítményt fogja nyújtani nem lesz megállás.

Kafka első drive-ja el lett balfaszkodva, + amikor Vick lesérült a védelem megilletődött, simán hozni kellett volna a meccset!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!