Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?Gege55
Jah fél2...gondolkodtam rajta, hogy felkeljek-e és arra jutottam h leszek.
Mert a meccset mindenképpen megnézném, de az arányomat nem akarom rontani egy preseason meccsel 😀 szal marad az élő.Bébé
ez a beszéd, akkor legalább lesz kivel írogatni pár sort! 😊 vagy fórumon nem leszel?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?Gege55
Jah fél2...gondolkodtam rajta, hogy felkeljek-e és arra jutottam h leszek.
Mert a meccset mindenképpen megnézném, de az arányomat nem akarom rontani egy preseason meccsel 😀 szal marad az élő.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Szerintem Vick lesérül súlyosan 2 éven belül és akkor Young vagy Kafka lehet az utód. (Young csak akkor ha idén jönne a sérülés) Franchise irányítót meg nagyjából 2013-re várok.Shawn84
Az a baj, hogy 1/32-es pick-kel elég nehéz franchise QB-t húzni. 😀Bébé
Ha majd azt akarunk húzni, lesz feltrade gyanítom 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Szerintem Vick lesérül súlyosan 2 éven belül és akkor Young vagy Kafka lehet az utód. (Young csak akkor ha idén jönne a sérülés) Franchise irányítót meg nagyjából 2013-re várok.Shawn84
Az a baj, hogy 1/32-es pick-kel elég nehéz franchise QB-t húzni. 😀Bébé
Még 6. körben is lehet (Tom Brady) 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Szerintem Vick lesérül súlyosan 2 éven belül és akkor Young vagy Kafka lehet az utód. (Young csak akkor ha idén jönne a sérülés) Franchise irányítót meg nagyjából 2013-re várok.Shawn84
Az a baj, hogy 1/32-es pick-kel elég nehéz franchise QB-t húzni. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Szerintem Vick lesérül súlyosan 2 éven belül és akkor Young vagy Kafka lehet az utód. (Young csak akkor ha idén jönne a sérülés) Franchise irányítót meg nagyjából 2013-re várok.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
hát ha hasonló mód jáccik mint a idáig, szerintem nem. Vick ittlesz még sztem ezzel az évvel együtt kb 3 évet, vagy 4 et, tud tőle tanulni meg Young is ott edz velük. vsz ki fogjuk probálni
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Egy oldallal előrébb kaptunk hasonló évekre lebontott fizut, de köszi.

Most gondolkodom kicsit a jövőn, mert a jelen már idegesít, hogy még mindig nem játszunk élesben 😀
Szerintetek mi a valószínű? Kafkát próbáljuk amolyan Kolb módjára kinevelni, vagy fogunk pl jövőre a sok pick között valahol elől húzni valakit?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Vick szerződéssel kapcsolatban, szvsz, Vick nem fogja kitölteni a 2016-ig tartó szerződését.

2011-re kap: garantáltan 20 milliót (ebből 10 millió szépen eloszlik 2016-ig a salary cap-ben);
2012-re kap: garantáltan 12,5 milliót;
2013-ra kap (és most optimista esetet számolok, hogyha a szezon második napján még a rosteren van): garantáltan kap 15,5 milliót;

vagyis ez összesen: 48 millió, amely összeg 51 millió, ha az Eagles 2012-ben vagy 2013-ban SB-t játszik, ha nem játszik SB-t, akkor 47 millió (2012-ben és 2013-ban 500.000 dollárral csökken ekkor a fizetése).

2014-ben Vick 34 éves lesz, és az Eagles-nek ekkor már gondolkodnia kell az új franchise QB-n. 2014-re a fizetése legalább 18,5 millió lenne (ez csak emelkedhet), amely aligha kerül kifizetésre, ha az Eagles az előző három évben nem csinál semmit. Ha mondjuk addig komoly jelölt lesz a QB posztjára, akkor aligha érdemes backupnak megtartani 18,5 millióért, racionálisabb elküldeni a csapattól, különösebb cap hit nélkül (csak a 2011-es bónuszok számítanak majd bele a salary capba 2014-től 2016-ig). Ha nem lesz ilyen potenciális jelölt, akkor 2014-ben még maradnia kell, azonban abszolút szükséges az, hogy potenciális franchise QB legyen arra az évre már mögötte.

Vagyis szerintem Vick csak 2014-ig lesz az Eagles-nál, és ezalatt szerintem 51 milliót fog megkeresni - ez csapat abszolút esélyes, hogy egy SB-t játszon az elkövetkezendő három év valamelyikében. Jövőre vagy 2013-ban húztok egy új franchise QB-t, aki majd 2014-ben átveszi a helyét.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Csak Watkins fog játszani a kezdőből, saját kérésére (csodálom hogy megengedték neki).

Reid 2001 óta nem játsszatta a kezdőket a 4. ps meccsen. Akkor az 1. drive-ban a kezdő centerünk Bubba Miller szenvedett súlyos sérülést, nem is játszott többet ezután.
Reális képet meg nem kapnánk semmiről a Jets 2./3. defense ellen (Ryan sem játszat kezdőket).

Ettől függetlenül érdemes nézni, mert fontos meccs lesz, csak nem a kezdőcsapat szempontjából, hanem azoknak a srácoknak akik azért küzdenek, hogy rosterre vagy practice squad-ra kerüljenek nálunk vagy máshol. Tavaly pl a Jets elleni 4. meccsen elég nagyot játszott egy 7. körös srác, aki most a kezdő FS-nk lesz. 😊


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
mintha olvastam volna valahol, hogy a kezdők keveset lesznek csütörtök éjjel a pályán. egy félidőtlenyomhatnának azért, reális képet kapnánk az offenseről a Jets D ellen. Mi "defenseünkről" ugyse fogunk reál képet kapni a Jets O ellen 😀EaRl
Sztem már az is hatalmas eredmény,hogy sikerült week 1-ig komolyabb sérülések nélkül megúszni(az elmúlt pár évben mindig leamortizálta vki magát).Nem kéne kockáztatni.Nem bánnám ha a kezdők be sem öltöznének. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
mintha olvastam volna valahol, hogy a kezdők keveset lesznek csütörtök éjjel a pályán. egy félidőtlenyomhatnának azért, reális képet kapnánk az offenseről a Jets D ellen. Mi "defenseünkről" ugyse fogunk reál képet kapni a Jets O ellen 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Az újságíróknál nincs kizárva egy esetleges JJ trade/cut:
The Philadelphia Inquirer suggests that C Jamaal Jackson could be a "trade chip" for the Eagles.
Jackson has lost his starting job to rookie Jason Kelce and the Eagles may not want to keep him around as a $1.575 million backup. Jackson getting released on Saturday also can't be ruled out.

Nem támogatom. Ha elküldenénk JJ-t, akkor lényegében nem lenne se normális cserecenter-ünk, se normális csereguard-unk.Bébé
Simán maradjon minimum erre a szezonra. kell Kelce mögé a tapasztalat, na meg nem is drága szerintem. A. Q. Shipley meg McGlynn se elég jó ide.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Az újságíróknál nincs kizárva egy esetleges JJ trade/cut:
The Philadelphia Inquirer suggests that C Jamaal Jackson could be a "trade chip" for the Eagles.
Jackson has lost his starting job to rookie Jason Kelce and the Eagles may not want to keep him around as a $1.575 million backup. Jackson getting released on Saturday also can't be ruled out.

Nem támogatom. Ha elküldenénk JJ-t, akkor lényegében nem lenne se normális cserecenter-ünk, se normális csereguard-unk.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
PFF előrejelzés:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/08/31/pff-preview-2011-philadelphia-eagles/

Reid azt mondta, hogy Maclin játszani fog a Rams ellen, de S. Smith valószínűleg ki fogja hagyni a nyitófordulót.
R. Harris optimista a visszatérésével kapcsolatban: (7főn műtötték meg a hátát)
I will be playing this year. Reports of IR were greatly exaggerated
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én már rég elvesztettem a fonalat a szerződésekkel kapcsolatban. Amit nekünk elmondanak az meg csak egy kis részlet az egészből. Szóval én inkább nem is foglalkozok vele igazán. Csak játszunk már és nyerjünk. A többi nem lényeges.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
lehet hogy úgy értette hogy idén keres ennyitadam8
De az is fura mert éppen, hogy idén csökkent a fizetése (http://eaglescap.com/Players/JasonPeters.html) , hogy meg tudjuk szerezni a sok FA-t.

Vick, Nnamdi and Peters rank #3, #13 and =#22 on list of NFL's highest-paid players.
No other NFL team has 3 guys at $12m / year or higher
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
lehet hogy úgy értette hogy idén keres ennyit

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Peters többet kapott, mint, amennyit most Joe Thomas?Newman
Elméletileg igen. Twitteren azt olvastam. $12.862m/yr a fizetése. Amit nem értek mert 6 év 60 millára írt anno alá, de lehet az nem volt pontos. Vagy ez nem az.

Kerestem de nem találtam olyan oldalt ahol a legjobban fizetett játékosok vannak feltüntetve.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Vick sok pénzt kapott, de ez teljesen várható volt. Valószínűleg nem is ér ennyit, ezt is tudtuk. Ennek ellenére motiváló eszköznek tökéletes lehet, mert őszintén, ennyi pénz kit nem hajt?

Ami kicsit gáz, hogy nincs csapat, ahol ennyi nagy fizu lenne, mint nálunk.Deny
kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Csak 3 milla bónusz az SB-ért? Többet vártam. 😀

Nálunk játszik az NFL legjobban fizetett OLman-je, Jason Peters, a liga legjobban fizetett CB-je, Nnamdi és a 3. legjobban fizetett QB, Vick. Valamint Asante is elől lehet a maga 9,5 millájával.

Watkins játszani fog a Jets ellen. Ő kérte.Bébé
Peters többet kapott, mint, amennyit most Joe Thomas?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hali! A békéscsaba eagles az enyém. Mi a dolgom vele? Majd csak ma este 6után érek haza. Addig egy részletes teendőlistát írjatok plz.Gege55
Elsőként keresd meg itt a fórumon a fantasy témakört, azon belül az Eagles fantasy topicot.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
hali! A békéscsaba eagles az enyém. Mi a dolgom vele? Majd csak ma este 6után érek haza. Addig egy részletes teendőlistát írjatok plz.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Csak 3 milla bónusz az SB-ért? Többet vártam. 😀

Nálunk játszik az NFL legjobban fizetett OLman-je, Jason Peters, a liga legjobban fizetett CB-je, Nnamdi és a 3. legjobban fizetett QB, Vick. Valamint Asante is elől lehet a maga 9,5 millájával.

Watkins játszani fog a Jets ellen. Ő kérte.