Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Attis és Kzol!
Készítsétek el a csapatotokat szerdáig , különben nem vehettek részt a játékban!!!

Ha egyikőtök sem teszi meg időre akkor 18 csapattal játszunk.Shawn84
Én még mindig nem kaptam semmilyen meghívót. hool86@freemail.huAttis
Elküldtem másodszor is. Remélem végre célba talál.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Na ezzel igencsak egyetértek. Nem a barátunk Vick, hogy aggódjunk érte, ameddig a pályán olyat csinál, mint senki más rajta kívül. Majd ha kihat a játékára, akkor érdekelni fog. Addig felőlem bármivel elcseszheti a saját életét.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Vick megváltozott?
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6315047/31614556
Csak a komment miatt. Teljesen 1etértek vele.
I watch Mike Vick (and hundreds of other football players) for 3 hours at a time. When the game is over, my interest in the players is over (until the following Sunday where we do this again). They go about their lives, I go about mine. We will do this dance for approximately 19 weeks where I care about these guys in 3 hour intervals and then forget them for a week.

Many of these players will spend that week with their families, others at night clubs or strip clubs, some will do some charity work and there's always a few that seem to get arrested for something or other. Does it really matter what they do? 300 million Americans and I'm suppose to care what football players do in their offtime. In the good old days (before the internet), there was a finite amount of press that could be dedicated towards any topic which meant better sports articles and reporting. Now, with unlimited writing space, we have room enough for "I believe Vick is changed." Great, I care what you believe. Talk about e-waste.

Vick is an exciting football player. I believe that is the only requirement that is required for being in the entertainment industry (as pro football is). He doesn't owe anyone proof of any change (I guess other than Rodger Goodell). Losers without a life of their own seem to always be the ones who are concerned with the behaviors or actions of others who they have no relationship with. Vick owes me 3 hours of entertainment each week and nothing more. He doesn't care if I have changed and I don't care if he has.

Ha a Rams ellen is ez lesz a kezdő csapat, akkor a Packers meccshez (PO) képest:
új LG, új C, új RG, új RT, új DT, új DE, új MLB, új OLB, új CB, új SS, új K, új P
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hát ez nem kevés. A garantált lehetne kevesebb. Kíváncsi vagyok évekre lebontva, hogy néz ki a szerződés.
1,6 millát spóroltunk így. Szal kb 3,7 millával lehetünk a cap alatt. Hanson és J. Parker elküldésével (nem hagy nyugodni a dolog 😀) 5-6 millát még spórolhatunk, szal akkor már lesz elég hely DeSean-nak.

Most azt mondják, hogy Vick garantáltja csak 36 milla. Egyből jobb. 😀
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
atya gatya mennyi pénz

már csak egy normális T kell mert ha most összetörik őt akkor az nagy cumi

Bár ez a rakat pénz így is az...

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Szerintem is rengeteg.Remélem vele már összejön az álmunk. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
szerintem simán aláírt volna 60 millioért is... attól többet más se adott volna érte vsz
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
40 körüli garantálttal.
Ez így 1 év után szerintem kurva sok. Remélem megszolgálja az árát és nem törik össze.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Michael Vick and the Philadelphia Eagles have agreed to a six-year, $100 million contract.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Előre is bocs az OFF-ért!
Aki nem kapott meghívót / nem jó a meghívója:
ha még nincs nfl com accountod itt tudsz regisztrálni -> https://id2.s.nfl.com/fans/register?returnTo=%2Ffantasy
ha megvan és be vagy lépve akkor meghívó nélkül is tudsz joinolni a ligába itt -> http://fantasy.nfl.com/registration/privateleaguejoin
League ID: 526574
Password: Eagles

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Attis és Kzol!
Készítsétek el a csapatotokat szerdáig , különben nem vehettek részt a játékban!!!

Ha egyikőtök sem teszi meg időre akkor 18 csapattal játszunk.Shawn84
Én még mindig nem kaptam semmilyen meghívót. hool86@freemail.hu
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Attis és Kzol!
Készítsétek el a csapatotokat szerdáig , különben nem vehettek részt a játékban!!!

Ha egyikőtök sem teszi meg időre akkor 18 csapattal játszunk.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Off:
Fantasy:
A helyzet az, hogy jelenleg 18 csapat van készen. Valamiért a Budapest 89ers eltűnt a listáról. Örülnék ha a maradék kettőt is megcsinálná a tulajdonosa, ill. ha valamiért nem kapta még meg valaki a meghívót az jelezze felém, mert több esetben is megtörtént hogy hiába küldtem el, az nem érkezett meg.

Aztán továbbra is keressük a Békéscsaba Eagles tulajdonosát is.

A draft időpontja egyenlőre úgy néz ki vasárnap lesz. Aki még nem töltötte ki a listát az tegye meg, https://docs.google.com/spreadsheet/ccc … n_US#gid=0 de a nagy többség vasárnap érne rá ezért 90%, hogy akkor lesz. Az időpont már kérdéses. Én délután 5-7-ig terjedő időpontban kezdeném. Az még szerintem jó időpont.
Kérek minden résztvevőt, hogy jelezzen vissza.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Cut-ok:
Jamar Wall CB, Gerald Jones WR, Martell Webb TE, Spencer Johnson OT
Jelenleg 81 fős a roster. Kedd este 10-ig kell 80-ra redukálni.

Továbbra is Kelce a kezdő center, Page a kezdő SS.
Maclin és S. Smith folyamatosan edz.
Dixon, Laws, Teo edzett. J. Parker még mindig nem. Érdekes lesz, hogy játék nélkül rosterre tud-e kerülni.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
gracias

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Todd 2009-ben kezdett már LT szerepben San Diego ellen, itt van a teljesítményéről egy play-by-play elemzés: http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/29/2390798/film-breakdown-herremanss-start-at-lt-vs-the-chargers-in-09
Ha valakinek nincs ideje elolvasni, akkor sincs gond, eaglesmcnabb jövőhéttől már tudni fogja fejből 😛
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Mi a hír Jeremy-ről?Janek
Jeremy 100%-ra mondja, hogy játszik a Rams ellen. Ennyi edzés után máris jó kondiban érzi magát.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Semmi komolyabb hírt, sőt semmilyent nem találok róla, csak hogy Steve Smith-el együtt edzésbe álltak, aki mellesleg már az első héten játszana...hogy Jeremy mikor fog, arról eddig semmi. Aztán biztos van valaki aki jártasabb és naprakészebb lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a hír Jeremy-ről?

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hanson-ra már vannak kérők:
101 ESPN St. Louis' Howard Balzer reports the Rams are one of the teams talking with the Eagles about acquiring CB Joselio Hanson.

JJ kicsit csalódottnak tűnik:
Here's Jamaal's full quote on the "competition" at C: "You can call it a competition if you want. I don't. That's pretty much it.
If (Kelce) needs help I'll help him. Competition - nah, there's no competition." Asked to clarify his comment, Jackson said,
"Just what I said - there's no competition. Whoever's in there they're the starter. Point blank."
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
De annyira nem lesz rossz ez a fal, csak lehet már előbb megléphették volna ezt a próbát, ne legyen késő, főleg Jets ellen sok lehetőséget kezdők úgy se kapnak már.Deny
Pont azt nem értem, hogy miért pont most. A TC során egy értelmes RT-nk nem volt (leszámítva Harris pár napját) és akkor semmit se csináltak. Szezon előtt 2 héttel, amikor már Dunlap is kezdet vállalhatónak tűnni meglép egy ilyet Andy.
Amilyen mázlink van, ha a Jets ellen játszana a kezdő Oline tuti, hogy kidőlne vki.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Herremans bizonyított játékos, szerintem falunk legjobbja, túlértékelt Peters-t is lenyomja, rá bízni Vick vakoldalát nem olyan merész dolog, de azért nem is százas, köszönhetően, hogy eddig a fal baloldala nagyon elit volt, Peters és közte az összhang tökéletes volt. De annyira nem lesz rossz ez a fal, csak lehet már előbb megléphették volna ezt a próbát, ne legyen késő, főleg Jets ellen sok lehetőséget kezdők úgy se kapnak már.

Smith nem fog PUP-on kezdeni, beatwriterek szerint már Rams ellen bevethető lesz ő és Maclin is (ennek ellenére várhatólag Steve nem fog nagyon pályára lépni szeptemberben).
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Todd Herremans confirms he has been moved to right tackle.
Kezdő center továbbra is Kelce. Kezdő LG pedig Mathis.Bébé
az előző kommentedre akartam írni, hogy hogyne lenne RT-nk ha Todd nálunk van, de ahogy kronológikusan tovább olvastam a topikot láttam azt, ami már csak idő kérdése volt. Vick biztonságban, nyugodtan húzzátok 1/1-nek fantasyben 😀

konkrétan a fal közepe kurva lyukas, de legalább a 2 széle rendben lesz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Harrisre szükség lenne mindenképpen. Valahogy úgyis megoldják, hogy legyen helye. Max PUP lesz ő is.Shawn84
Úgy tudom, hogy aki már edzett azt nem lehet PUP-ra rakni. Akit már 1x levettél róla Őt se.Bébé
Akkor viszont már Smith sem fog PUP-on kezdeni ha beáll edzeni.Shawn84
hát sztem ez világos,de mind1 😀
Harrist meg sajnálom, viszont, ha átküldjük Herremanst a jobb oldalra, akkor a bal oldal miatt is elkezdhetünk aggódni....bár talán így a legjobb, majd Peters kisegíti a LG-ot, Herremans meg Watkinst 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem edzett: Justice, Celek (day-to-day), J. Parker
Edzett: Dixon, Laws, Teo és Lloyd is
Ryan Harris-t holnap műtik. Nem mondott semmit, hogy mennyi időre esik ki, de gondolom erre az évre ennyi.
Baromság lenne egy rosterspot-ot fent tartani Harris-re, hogy hátha rendbe jön.Bébé
Harrisre szükség lenne mindenképpen. Valahogy úgyis megoldják, hogy legyen helye. Max PUP lesz ő is.Shawn84
Úgy tudom, hogy aki már edzett azt nem lehet PUP-ra rakni. Akit már 1x levettél róla Őt se.Bébé
Akkor viszont már Smith sem fog PUP-on kezdeni ha beáll edzeni.