Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
A D# a legutóbbi meccs óta összekapta magát kicsit, igaz szerintem az ellen sem volt olyan nehézségű.
Az a számokból is látszik, hogy a labda ezen oldalán nem voltak gondok. Matthews sokkal jobb volt, mint múlt héten, volt egy jó elütése és három tiszta szerelés (ebből emlékeim szerint 1 vagy 2 a line körül), azonabn ahogyan múlt héten nem vettem a fejét egyből, úgy szerintem kár lenne most egekig magasztalni. Mindenesetre a javulást jó volt látni. Chaney állat volt coverben. A line jó nyomást gyakorolt 4 emberrel, így a DB-ek jól muzsikáltak. Most kevesebb volt a blitz hívás. Coleman külön pirospont, közelebb játszott a front line-hoz és látszott hogy ez az ő igazi pozíciója, ahol lubickolni tud. Nagyon jól szerelt végig.

Az O# kicsit döcögős volt, köztük Vick is, de ebben közrejátszott, hogy nagyon sokszor siettették (Kelce,Watkins, Dunlap még annyira nem értették meg egymást), valamint látszott, hogy Maclin nélkül azért nem igazi a gépezet, Deseant nagyon sokszor kettőzték, Sunshine meg nem 1-2. számú elkapó alapanyag. Shadynek a számai önmagukért beszélnek. Pozitív volt a fal futásblokkban viszont, többekközött amennyire nem ment Kelce-nek a pass protection, annyira jól látszott mozgékonyságával mennyit tud segíteni futásblokkban.
AZ O-ért amúgy nem izgulok, szezonra jók lesznek rajtuk nem fog semmi múlni szerintem, ha a D is összeáll.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Vick nem volt vmi nagy szám, de azért a WR-ek és az OL is segített neki ebben. Avant 1 elkapás, Celek 2 a többi Shady volt. DeSean felé 2x, 3x dobott de egyik se ért célba. Maclin és S. Smith azért kéne még ide.
Csere WR-ek közül most senki se volt kiemelkedő, ha Smith egészséges lesz 2. 3. hétre akkor elképzelhető, hogy csak 5 WR-rel vágunk neki a szezonnak. Harbor eddig elkapás nélkül a preseason-ban.

RB-ink nagyon rendben vannak. Kelce fent és lent, Watkins inkább lent. Sztem Jamaal Jackson fog kezdeni a Rams ellen, de könnyen lehet, hogy szezon közben Kelce már átveszi a helyét. Látszik, hogy tehetséges a srác.
Dunlap-nak nem volt olyan jó meccse, mint a Steelers ellen, de azért nem tűnt rossznak.
Peters-Herremans duó elit.

Chaney és Coleman nagyon jól játszott. Casey jobb volt, mint a Steelers ellen, de azért közel sem játszott tökéletes meccset. 2. negyedben sztem 1 snap-et se volt fent a pályán. Nickel-nél mindig Rolle-Chaney páros volt fent és elég jól teljesítettek.

Teo-t én 1xse vettem észre. Hunt azonban megint zsákolt, sztem hiba lenne ha nem kerülne be az 53-ba.
Landri megint sack-elt. Nem lenne rossz, ha a Dixon, Laws, J. Parker trió egészséges lenne a Jets ellen, mert lenne mit bizonyítaniuk.

DNA jó volt. Hughes vmivel Lindley előtt lehet. Page-nek is jó meccse volt. Felőlem lehetne Ő a kezdő SS-ünk.

Henry és Henery ma is hiba nélkül játszottak. A touchback-ek elmaradtak, de az ST gondoskodott arról, hogy ne legyen nagy visszahordás. Dorenbos pedig a legjobb.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
gracias!

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Tényleg a meccsről mondhatna már valaki valamit!Janek
Most nézem de sajnos csak az első negyedre van időm. Ha minden jól megy holnap egy blogos írást is össze tudok hozni róla.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Tényleg a meccsről mondhatna már valaki valamit!

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem jó az ESPN Magazinos link 😕rfonai
Javítva és még 1 betéve mellé. A 2 link ugyanaz a magazin csak másik szerver.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Kérdéseim azokhoz, akik látták a meccset hajnalban:

- DeSean-nal mi történt, hogy zéró elkapás?
- Maclin játszott valamit?
- O-Line mennyire volt zizi? - ahogy olvasom Kelce és Watkins sem volt a topon...
- Hunt vagy Te'o?

iGracias por el todo!

Ja és hála az égnek nincs komoly sérült!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=5PbdluLxuUY
ez a videó extra
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem jó az ESPN Magazinos link 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A ma említett Vick-es ESPN magazin fenn is van blogon: http://philly.blog.hu/2011/08/26/vick_az_espn_boritojan

Ajánlónak pedig itt a 148. oldal tartalma:
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Le lett zárva az élő meccskövetés? Miért? Közben Asante Big money money makes...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Legalább majd szerez idén némi tapasztalatot és jövőre már sokkal jobban fog menni neki a játék.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Arra is kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán 20 snap-nél többet lesz-e a pályán.
Dime szitukban Chaney szokott fent lenni, Nickel-nél meg a héten Rolle-t is próbálgattuk Chaney párjaként, szal simán elképzelhető, hogy fele annyi snap-et fog a pályán tölteni mint Chaney.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem tudom melyik coach szeretett ennyire bele,de a kezdetése egyértelműen az amatőrizmust mutatja nekem.... Newman
Castillo 😀Bébé
Sajnos én is rá gyanakodtam... :rolleyes: , innen már csak feljebb vezet az út 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nem tudom melyik coach szeretett ennyire bele,de a kezdetése egyértelműen az amatőrizmust mutatja nekem.... Newman
Castillo 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
cover 2 ide vagy oda,Lofa Tatupu a legjobb alternatíva
bár ez alapján inkább trade partnert keresünk,ha jól értem (jól értem? 😀)Newman
Jól érted, 😀 csak kérdés,hogy egy összetradelt csapatrész mikor lesz egység/hatékony.(?)Én inkább arra próbáltam utalni,hogy hamarabb kellett vna ébredezni és nem Matthewsban látni/keresni a megváltót.Greengo
akkor örülök,ebből a szempontból 😀
Veled pedig maximálisan egyetértek.
Nem tudom melyik coach szeretett ennyire bele,de a kezdetése egyértelműen az amatőrizmust mutatja nekem.... (bevallom visszanéztem és a nagydöntő és azelőtti meccse alapján,én is elhamarakodott döntést hoztam vele kapcsolatbam,de a TC és a premeccsek alapján nekem is felnyílt a szemem...
Úgy néz ki,most az edzőknek is,remélem ez nem lesz későn. 😊

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
cover 2 ide vagy oda,Lofa Tatupu a legjobb alternatíva
bár ez alapján inkább trade partnert keresünk,ha jól értem (jól értem? 😀)Newman
Jól érted, 😀 csak kérdés,hogy egy összetradelt csapatrész mikor lesz egység/hatékony.(?)Én inkább arra próbáltam utalni,hogy hamarabb kellett vna ébredezni és nem Matthewsban látni/keresni a megváltót.Na meg hely is kell egy minőségi LB-nek (cap ..stb).Nem hiába tartottam fontosnak ezt a kérdést még a draft előtt. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
cover 2 ide vagy oda,Lofa Tatupu a legjobb alternatíva
bár ez alapján inkább trade partnert keresünk,ha jól értem (jól értem? 😀)

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Game Preview:
http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/game-preview-cle-at-phi-ps-3/

Keressük Casey helyettesét
:
Despite their public stance to the contrary, the Eagles are reportedly "sniffing around other teams" for an alternative to Casey Matthews at middle linebacker.
"Don't be surprised if a move is made in the next few days to bring in someone who can push Matthews for the job," says beat writer Geoff Mosher. If that option fails, the Eagles can move Jamar Chaney back to the middle. Matthews is clearly on the hot seat.
Kirk Morrison már Bill.
Ezen a meccsen azért vmi rálátást kapunk arra, hogy kb mire számíthatunk az idén Casey-től.Bébé
Pff....jókor jut eszükbe.Meglepne ha sikerülne találni vkit még.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Game Preview:
http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/game-preview-cle-at-phi-ps-3/

Keressük Casey helyettesét:
Despite their public stance to the contrary, the Eagles are reportedly "sniffing around other teams" for an alternative to Casey Matthews at middle linebacker.
"Don't be surprised if a move is made in the next few days to bring in someone who can push Matthews for the job," says beat writer Geoff Mosher. If that option fails, the Eagles can move Jamar Chaney back to the middle. Matthews is clearly on the hot seat.
Kirk Morrison már Bill.
Ezen a meccsen azért vmi rálátást kapunk arra, hogy kb mire számíthatunk az idén Casey-től.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Vick-kel elkezdődtek a tárgyalások:
I'm told by NFL sources Eagles made first contract proposal to M. Vick last wk before pitt gm. Vick agent Joel Segal countered this wk.
Fehéren így néz ki Mike:
http://cdn2.sbnation.com/fan_shot_images/212090/576x324_vickwhite.jpg
😀
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Az NFC East-ből ki került be a Top200-ba:
http://bloggingthebeast.com/2011/08/23/espns-scouts-incs-top-200-nfl-players-who-made-it-from-the-nfc-east/
Van pár érdekesebb:
Newman és DRC is jobb mint Asante..wtf, Eli>Vick pls 😀

Még mindig az NFC East a király:
http://www.bloggingtheboys.com/2011/8/23/2379008/the-beasts-of-the-nfc-east-why-my-division-is-still-better-than-yourBébé
Szerintem eros tulzas h DRCromartie milyen neveket elozott meg


Twitter: azajoey
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick lesz az ESPN Magazin címlapján. valahonnan le lehet tölteni?rfonai
Szoktam hozzá találni linkeket, majd ha megjelenik és lesz, felrakom blogra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vick lesz az ESPN Magazin címlapján. valahonnan le lehet tölteni?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
GAMEDAY!!!

Egy 53-as roster:
http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/first-stab-at-the-final-53/

Elég sok Eagle változott Brown-ná (kutya vagy nemtom mi az Ő állatuk 😀 ) és fordítva is van pár:

GM Tom Heckert 2001 2009 in Eagles FO, last 4 as GM
HC Pat Shurmur 1999-2008 Philly's QB coach
DC - Jauron 2010 DB coach
senior assistant - defense Ray Rhodes 1995 1998 HC
QB Coach Mark Whipple offensive assistant 2008

LB coach Mike Caldwell LB 1993-1995
OL coach Howard Mudd OL coach 1983- 1988
QB Coach Doug Pederson QB 2000

Cleveland-ben ha jól tudom akkor 7 egykori Eagle van:
Sheldon Brown CB, Chris Gocong LB, Jordan Norwood WR, Dimitri Patterson CB, Ramzee Robinson CB, Alex Smith TE,
Reggie Hodges P