Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Részletek:
- garantált: 35.5 m
- +3 m: ha 2011 vagy 2012-es szezonban SB-t nyerünk és Vick legalább a snapek 77.5%-ában a pályán van az alapszakaszban.

- 2011: 20 m (frontloaded deal, gondolom ebben benne van a tavalyi is, így utólag ... 😊 )
- 2012: 12.5 m
- 2013: 15.5 m
- 2014: 15.5 m
- 2015: 16.5 m
- 2016: 20 m, de a szerződés az utolsó év előtt (tehát 5év után) megszűnik, amennyiben Vick az öt év bármelyikében a snapek legalább 35%-át a pályán tölti. Tehát a 6. év szinte biztos nem fog bekövetkezni, mivel nem valószínű hogy az 5 év egyikében sem lesz a snapek legalább 35%-ában pályán, ha meg nem lesz a pályán akkor nyilván már előbb tradeljük/cutoljuk és nem várunk 5 évet.
Úgyhogy inkább egy 5 év 80 millás szerződés ez, 35.5 garantálttal.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick sok pénzt kapott, de ez teljesen várható volt. Valószínűleg nem is ér ennyit, ezt is tudtuk. Ennek ellenére motiváló eszköznek tökéletes lehet, mert őszintén, ennyi pénz kit nem hajt?

Ami kicsit gáz, hogy nincs csapat, ahol ennyi nagy fizu lenne, mint nálunk.
több mint 13 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Elküldtem másodszor is. Remélem végre célba talál.Shawn84
valahol azt olvastam a freemail nem lesz jóJanek
Volt másnak is freemail és ott jó volt. Igaz ha jól emléxem másodjára.Shawn84
megtörtént
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Na most akkor két év alatt Kolbi befüredne Arizonában? 😀

Amúgy én is Kafkát várom, hogy még fejlődjön tovább, mert ha tud még 1-2 szintet lépni, akkor kiváló irányítónk lehet...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Sziasztok! Hosszú ideje nem fárasztottalak már titeket hozzá(nemértő)szólással, ugyanis otthon nincs netem, telón követem az eseményeket de K800ról nem egy élmény írni, de e kölcsön gépről most muszáj megjegyeznem, hogy 31 éves játékosnak pláne irányítónak ennyiért valóban sok. még akor is ha mondjuk a köv két évben két SB-t nyernénk (bilibe ér a kezem 😛 ) de 34 35 évesene már sanszos, hogy nem lesz a csúcson. Mindegy remélem ez motiválni fogja eléggé. A fantasy játékhoz meg sok sikert nekem se időm tudásom netem nincs hozzá, de jó így látni ennyi Eagles fan van 😊 S köszönjük a sok értékes tájékoztatást a csapat körüli dolgokról jó néhányotoknak, ezért is érdemes idetartozni. További jó fórumozást majd legközelebb akkor jelentkezem, ha végre lesz normálisan netem meg gépem, de telefonon keresztül szemmel tartalak titeket 😉

üdv: deee

u.i: (Dalton-t egyenlőre! nagyon irigylem a Bengalstől de reméljük szép lassan Kafka is beérik majd)dande
Kafka szerintem meglepően sokat fejlődött idén. Már-már kezdő játékoshoz hasonló megmozdulásokat is látni lehet nála. Jövőre sima backup lesz szerintem, 2 év múlva meg elviszi az Arizona kezdőnek 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
31 éves játékosnak pláne irányítónak ennyiért valóban sok. még akor is ha mondjuk a köv két évben két SB-t nyernénk (bilibe ér a kezem 😛 ) de 34 35 évesene már sanszos, hogy nem lesz a csúcson. dande
Olyat is olvastam, hogy 36 a garantált és többi 64-et csak akkor kapja meg, ha SB-t nyer nekünk. 😀

Eagles release CB Isaiah Trufant. Megvan a 80 fős keret.
Következő cut-olásnál már 53-ra kell leszűkíteni a keretet.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Hosszú ideje nem fárasztottalak már titeket hozzá(nemértő)szólással, ugyanis otthon nincs netem, telón követem az eseményeket de K800ról nem egy élmény írni, de e kölcsön gépről most muszáj megjegyeznem, hogy 31 éves játékosnak pláne irányítónak ennyiért valóban sok. még akor is ha mondjuk a köv két évben két SB-t nyernénk (bilibe ér a kezem 😛 ) de 34 35 évesene már sanszos, hogy nem lesz a csúcson. Mindegy remélem ez motiválni fogja eléggé. A fantasy játékhoz meg sok sikert nekem se időm tudásom netem nincs hozzá, de jó így látni ennyi Eagles fan van 😊 S köszönjük a sok értékes tájékoztatást a csapat körüli dolgokról jó néhányotoknak, ezért is érdemes idetartozni. További jó fórumozást majd legközelebb akkor jelentkezem, ha végre lesz normálisan netem meg gépem, de telefonon keresztül szemmel tartalak titeket 😉

üdv: deee

u.i: (Dalton-t egyenlőre! nagyon irigylem a Bengalstől de reméljük szép lassan Kafka is beérik majd)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Én sem értem ezt a 6 éves dolgot, elég lett volna 4 is szerintem.manbearpig
Sztem se fogja kitölteni. Ha minden jól megy, akkor lehúz nálunk 2-4 évet PB szinten, majd trade vagy cut.
Úgyis a köv két évben fog minden eldőlni. Ha jól tudom Reid-nek még 2 szezonja van és utána lejár a szerződése.
SB nélkül meg nem biztos h ismét hosszabbítunk vele. Bár ez még messze van.Bébé
Uhh és tényleg.Vhogy nekem az volt fejben,hogy anno még McNabb új szerződésénél Ő is kapott még 3 évet,de ezek szerint vmit rosszul tudtam vagy lemaradtam.Viszont így minden rendben...akkor majd jövőre leszünk dream team. 😂Greengo
jah nem még 3 szezonja van 😀
Azt írják, hogy 2013-ig, de még a 2013-as szezon is beleszámít.
Szal akkor még nem kell kapkodnia. Még lehet belőle Cowher is meg Fisher is. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én sem értem ezt a 6 éves dolgot, elég lett volna 4 is szerintem.manbearpig
Sztem se fogja kitölteni. Ha minden jól megy, akkor lehúz nálunk 2-4 évet PB szinten, majd trade vagy cut.
Úgyis a köv két évben fog minden eldőlni. Ha jól tudom Reid-nek még 2 szezonja van és utána lejár a szerződése.
SB nélkül meg nem biztos h ismét hosszabbítunk vele. Bár ez még messze van.Bébé
Uhh és tényleg.Vhogy nekem az volt fejben,hogy anno még McNabb új szerződésénél Ő is kapott még 3 évet,de ezek szerint vmit rosszul tudtam vagy lemaradtam.Viszont így minden rendben...akkor majd jövőre leszünk dream team. 😂Greengo
Én is így tudtam. Még viccelődtünk is itt azzal, hogy saját magával hosszabbított 3 évre 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Boccs az offért, de nincs ennek a fantasy ligának külön topikja? Minden harmadik hozzászólás az, hogy ki kapott meg ki nem valami emailt...Desert Eagle .5o
De van csak akinek szól igazából, az nem látogatja, mert oda nem írt senki csak ide, hogy nem kapott. Én meg Blogra, oda ide mindenhova írok hogy végre összejöjjön a liga, mert gondolom ti is játszani akartok normálisan.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Én sem értem ezt a 6 éves dolgot, elég lett volna 4 is szerintem.manbearpig
Sztem se fogja kitölteni. Ha minden jól megy, akkor lehúz nálunk 2-4 évet PB szinten, majd trade vagy cut.
Úgyis a köv két évben fog minden eldőlni. Ha jól tudom Reid-nek még 2 szezonja van és utána lejár a szerződése.
SB nélkül meg nem biztos h ismét hosszabbítunk vele. Bár ez még messze van.Bébé
Uhh és tényleg.Vhogy nekem az volt fejben,hogy anno még McNabb új szerződésénél Ő is kapott még 3 évet,de ezek szerint vmit rosszul tudtam vagy lemaradtam.Viszont így minden rendben...akkor majd jövőre leszünk dream team. 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Boccs az offért, de nincs ennek a fantasy ligának külön topikja? Minden harmadik hozzászólás az, hogy ki kapott meg ki nem valami emailt...Desert Eagle .5o
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1656&p=3

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Boccs az offért, de nincs ennek a fantasy ligának külön topikja? Minden harmadik hozzászólás az, hogy ki kapott meg ki nem valami emailt...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én még mindig nem kaptam semmilyen meghívót. hool86@freemail.huAttis
Elküldtem másodszor is. Remélem végre célba talál.Shawn84
Nem kaptam meghívót de akkor jó játékotkzol
Ezért írtam már 5ször hogy szóljon aki nem kapott mert valamiért nem küldi el rendesen.
Most elküldtem megint. Légy szíves ellenőrizd és ha megvan készítsd el a csapatod.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Attis és Kzol!
Készítsétek el a csapatotokat szerdáig , különben nem vehettek részt a játékban!!!

Ha egyikőtök sem teszi meg időre akkor 18 csapattal játszunk.Shawn84
Én még mindig nem kaptam semmilyen meghívót. hool86@freemail.huAttis
Elküldtem másodszor is. Remélem végre célba talál.Shawn84
Nem kaptam meghívót de akkor jó játékot
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Vick 6 év 100 misi 40 garantált az egy pöppet nem sok 1 kicsit...?
Kicsit kevesebb futkározással talán nem hagyna ki meccset....ThundersNFL
Kicsit kevesebb futkározással talán nem nyerne ennyi meccset. 😀Bébé
Kicsit pontosabb passzolással nem kéne idén annyit futnia 😀Shawn84
Simán aláírnám, ha megint 62%-al passzolna.

Bár a stat szerint Eli is pontosabban passzolt nála tavaly.
Lehet azt nézték, hogy Asante-hoz.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Vick 6 év 100 misi 40 garantált az egy pöppet nem sok 1 kicsit...?
Kicsit kevesebb futkározással talán nem hagyna ki meccset....ThundersNFL
Kicsit kevesebb futkározással talán nem nyerne ennyi meccset. 😀Bébé
Kicsit pontosabb passzolással nem kéne idén annyit futnia 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Vick 6 év 100 misi 40 garantált az egy pöppet nem sok 1 kicsit...?
Kicsit kevesebb futkározással talán nem hagyna ki meccset....ThundersNFL
Kicsit kevesebb futkározással talán nem nyerne ennyi meccset. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
valahol azt olvastam a freemail nem lesz jóJanek
Volt másnak is freemail és ott jó volt. Igaz ha jól emléxem másodjára.Shawn84
spamba kell nézni
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Vick 6 év 100 misi 40 garantált az egy pöppet nem sok 1 kicsit...?
Kicsit kevesebb futkározással talán nem hagyna ki meccset....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én még mindig nem kaptam semmilyen meghívót. hool86@freemail.huAttis
Elküldtem másodszor is. Remélem végre célba talál.Shawn84
valahol azt olvastam a freemail nem lesz jóJanek
Volt másnak is freemail és ott jó volt. Igaz ha jól emléxem másodjára.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Attis és Kzol!
Készítsétek el a csapatotokat szerdáig , különben nem vehettek részt a játékban!!!

Ha egyikőtök sem teszi meg időre akkor 18 csapattal játszunk.Shawn84
Én még mindig nem kaptam semmilyen meghívót. hool86@freemail.huAttis
Elküldtem másodszor is. Remélem végre célba talál.Shawn84
valahol azt olvastam a freemail nem lesz jó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Én sem értem ezt a 6 éves dolgot, elég lett volna 4 is szerintem.manbearpig
Sztem se fogja kitölteni. Ha minden jól megy, akkor lehúz nálunk 2-4 évet PB szinten, majd trade vagy cut.
Úgyis a köv két évben fog minden eldőlni. Ha jól tudom Reid-nek még 2 szezonja van és utána lejár a szerződése.
SB nélkül meg nem biztos h ismét hosszabbítunk vele. Bár ez még messze van.
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Én sem értem ezt a 6 éves dolgot, elég lett volna 4 is szerintem.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Hát a 100 misi 40 garantáltal szerintem is marha sok. Én egyébként sem igazán díjazom a fazont, de tavaly tényleg jó volt. Idén viszont közel sem várok tőle olyan jó teljesítményt. Az tuti hogy nem fogja kitölteni, a kérdés csak az hogy mekkora ráfizetés lesz ez nekünk.