Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
OFF: Kicsit kísérleteztem a blog dizájnnal, Kelly greenbe öltöztettem az oldalt kísérleti jelleggel... Szerintetek maradjon így, vagy jobb volt az előző?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most nézegettem kicsit a blogot, és a rosternél pl Vicket nem is látom, nem néztem hogy más hiányzik e, de ő biztos, valamint az úgymond fontosabb játékosoknak szívesen olvasnék portréját szintén, ami nincs, ebben akár segítek is megírni, ha akarjátok. Hogy látjátok, van igény mástól is erre? (persze most még mondjuk nem tisztázott a végleges roster, ami nehézkessé teszi, de pl Asanthe vagy ilyesmi profilok mehetnének mindenképp)Desert Eagle .5o
A rostert pár héttel ezelőtt a hivatalos oldalról vettem át, őszintén nem is bogarásztam nagyon mert úgy gondoltam hogy az csak nem hiányos... Mindjárt átnézem!
szerk.: nos, lecseréltem a dolgot egy automatikusan, magától frissülő rosterre, ami egy direkt erre kitalált weboldalról van "embeddelve" 😊 Előnye hogy nem kell majd szórakozni az átírogatással, hátránya hogy nem tudunk közvetlenül a táblázatba linket tenni a magyar nyelvű leíráshoz, de szvsz. ez a legkisebb gond: simán be lehet tenni a linkeket a táblázat alá/fölé.
Kösz hogy szóltál!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Most nézegettem kicsit a blogot, és a rosternél pl Vicket nem is látom, nem néztem hogy más hiányzik e, de ő biztos, valamint az úgymond fontosabb játékosoknak szívesen olvasnék portréját szintén, ami nincs, ebben akár segítek is megírni, ha akarjátok. Hogy látjátok, van igény mástól is erre? (persze most még mondjuk nem tisztázott a végleges roster, ami nehézkessé teszi, de pl Asanthe vagy ilyesmi profilok mehetnének mindenképp)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Feltettem Casey Matthews portréját. http://philly.blog.hu/2011/05/05/portre_casey_matthews_lb_oregon
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Én pesszimista vagyok, és meg is mondom miért:
- Vick ilyen évet még egyszer nem fog várhatólag hozni
- A védelem secondary része egyelőre ergya, hiába az új játékosok, nem várhatunk azonnali javulást
- A Cowboys nem lesz olyan szar, mint tavaly
- A Giants erős csapat, jó kis BPA drafttal, készülve az elkapóinkra
Ugyanakkor, mivel Eagles-fan vagyok, elvárás a playoff 😀Deny
1. Egyetértek, Vick mégegyszer nem fog ilyen szezont produkálni, hogy visszaesik a szezon végére, jövőre alapszakasz MVP lesz.
2. Ha nem csúszik a TC, szerintem a secondary sokkal jobb lesz, mint azt várnánk, és én még reménykedem Joseph érkezésében.
3. Ezt adom, de egy jó Cowboys is verhető.
4. A Giants ellenünk be van oltva😊somebody08
Ott a pont. 😉 😛

Draftverseny végeredmény: http://philly.blog.hu/2011/05/04/draftverseny_vegeredmeny Grat a győztesnek!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Én pesszimista vagyok, és meg is mondom miért:
- Vick ilyen évet még egyszer nem fog várhatólag hozni
- A védelem secondary része egyelőre ergya, hiába az új játékosok, nem várhatunk azonnali javulást
- A Cowboys nem lesz olyan szar, mint tavaly
- A Giants erős csapat, jó kis BPA drafttal, készülve az elkapóinkra
Ugyanakkor, mivel Eagles-fan vagyok, elvárás a playoff 😀Deny
1. Egyetértek, Vick mégegyszer nem fog ilyen szezont produkálni, hogy visszaesik a szezon végére, jövőre alapszakasz MVP lesz.
2. Ha nem csúszik a TC, szerintem a secondary sokkal jobb lesz, mint azt várnánk, és én még reménykedem Joseph érkezésében.
3. Ezt adom, de egy jó Cowboys is verhető.
4. A Giants ellenünk be van oltva😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Julian Vandervelde 2 kérdéses interjúja 😕 http://philly.blog.hu/2011/05/04/julian_vandervelde_interju

Jason Kelce interjú: http://philly.blog.hu/2011/05/04/jason_kelce_interju

Brian Rolle is kész: http://philly.blog.hu/2011/05/04/brian_rolle_interju

Jr. Greg Lloyd interjú: http://philly.blog.hu/2011/05/04/greg_lloyd_interju
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én pesszimista vagyok, és meg is mondom miért:
- Vick ilyen évet még egyszer nem fog várhatólag hozni
- A védelem secondary része egyelőre ergya, hiába az új játékosok, nem várhatunk azonnali javulást
- A Cowboys nem lesz olyan szar, mint tavaly
- A Giants erős csapat, jó kis BPA drafttal, készülve az elkapóinkra
Ugyanakkor, mivel Eagles-fan vagyok, elvárás a playoff 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Tavalyról Chaney és Te'o nekem akik igazi állatok, jók voltak amikor esélyük volt. Mindkettőtől sokat várok idén, főleg az új edzők kezei között ugye. Ez nagyon sokat fog számítani.

Eléggé pesszimistának érzem a brigádot a hsz-ekből. Szerintem sokkal jobbak leszünk mint tavaly. Főleg a D#. Sapp is kihulkosodott, Csakón Jarrett meg Casey ha nem is mint megváltó, de fejlődhetnek rendesen. Szerintem pl Mikell szerepe fontos lehet, hogy tanácsot adjon nekik, segítse.Desert Eagle .5o
Én pl. nagyon optimista vagyok a védelemmel szemben. Washburn volt talán a legnagyobb igazolás a D-be. A Dl szerintem nagyon jó és agresszív lesz, Sapp felerősödve, továbbra is nagyon gyors, pár sacket tud hozni. Te'o-nak meg pont egy ilyen edző kell szerintem. Nálam az LB sor volt eddig is a kérdéses, de Matthews érkezésével mindenképpen erősödött, 2 év múlva pedig nagyon állat lehet. Chaney nálam tuti kezdő OLB, Bradley ha felépül akkor MLB, ha nem akkor meg Chaney. Jó lesz ez. Jobb mint tavaly az biztos. Az OL is erősödik Watkinsal, de ha JJ tényleg felépülne akkor lenne csak igazán erős. Keret alapján már most PO csapat vagyunk, a baj az hogy a csoport riválisok se gyengültek.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Tavalyról Chaney és Te'o nekem akik igazi állatok, jók voltak amikor esélyük volt. Mindkettőtől sokat várok idén, főleg az új edzők kezei között ugye. Ez nagyon sokat fog számítani.

Eléggé pesszimistának érzem a brigádot a hsz-ekből. Szerintem sokkal jobbak leszünk mint tavaly. Főleg a D#. Sapp is kihulkosodott, Csakón Jarrett meg Casey ha nem is mint megváltó, de fejlődhetnek rendesen. Szerintem pl Mikell szerepe fontos lehet, hogy tanácsot adjon nekik, segítse.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Oda is adhatnák az első körös választottukat érte 😊 mármint a cardinals

Érdemes lenne visszanézni az előző draftnál mennyire és kiben bíztunk és mi lett belőle...

Fejből kapásból:

Brendon Graham kezdő lett de semmi extrát nem mutatott igaz a kezdő szint sem kevés egy rookie-tól.

Nate is jól mozgott de aztán lesérült ő is mint B.G.

A többiek elvétve jutottak pályáraJanek
Chaney? - Bradley sérülése után kezdő lett és nem tolta rosszul. Ha lesz szezon, várhatóan kezdeni fog MLB vagy OLB lesz.
Coleman? - Allen sérülése után kezdő FS, és nem is játszott rosszul 7. körös pick volt ugye ... előtte meg dime formációban rendszeresen pályán volt
Lindley? - Asantét sérülése alatt ő pótolta CB-ként, nem Patterson vagy Hanson. Egyébként 4. cornerként sokszor volt fenn.
Harbor? - 2 TE-es felállásoknál ő volt a 2. TE, elkapása nem volt sok, de ott volt.

Akik keveset jutottak pályára szerintem:
Cooper: volt pár jó pillanata, az egyikre remélem mindenki emlékszik. Az erős Wr csapat miatt azért tőle nem volt elvárható a sok playing time.
Te'o: többet lehetett várni tőle, de ez van.
Clayton: év vége fele többet volt már fenn, főleg passz szituációknál, mivel coverben jobb volt mint Sims.

Sapp IR, Kafka 3rd string Qb, Owens PS, egyedül Scott nem maradt a csapatnál.

Szerintem a tavalyi class túlteljesítette az elvárásokat, 4-7 körös rookiektól nem várható el hogy azonnal kezdők legyenek. Viszont szerintem elég sokat voltak pályán és ha már ott voltak, rookie-hoz képest nem voltak rosszak.


több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Schefter szerint a Cardinals-Seahawks duó a legesélyesebb Kolb-ra. "Kevin Kolb is going to get dealt from Philadelphia, most likely going to be to the NFC West, and right now all signs point to Arizona."Deny
Oda is adhatnák az első körös választottukat érte 😊 mármint a cardinals


Érdemes lenne visszanézni az előző draftnál mennyire és kiben bíztunk és mi lett belőle...


Fejből kapásból:

Brendon Graham kezdő lett de semmi extrát nem mutatott igaz a kezdő szint sem kevés egy rookie-tól.

Nate is jól mozgott de aztán lesérült ő is mint B.G.

A többiek elvétve jutottak pályára

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schefter szerint a Cardinals-Seahawks duó a legesélyesebb Kolb-ra. "Kevin Kolb is going to get dealt from Philadelphia, most likely going to be to the NFC West, and right now all signs point to Arizona."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó kis videó, Casey és a rokonsás pár szavas interjók, illetve draftolásának pillanata (Marsh féle kiabálásra azért ne számítsunk): http://www.youtube.com/watch?v=FmQVpiVUfuM&feature=player_embedded


Illetve aki ráér, az mehet ide partyzni 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem egyező pontszám esetén a több helyes név nyerjen, azért az nagyobb bravúr (bár ha ez Hörinek kedvez, akkor ne 😀)
Amúgy itt van 5 érdekesség az idei draftunkról: http://philly.blog.hu/2011/05/03/5_erdekesseg

Illetve Andy beszélt egy rádiónak, ebből jöjjenek a tweetek ömlesztve (sok ismértlés is lesz): Andy Reid on 97.5 the Fanatic on possibility of Herremans moving to RT: He's flexible, but prob not going to happen.
Reid on with Mikey Miss: Herremans will probably be playing left guard. Reid cont: Herremans and Watkins will likely play tackle, we like both Justice and Dunlap at RT. Peters locked in at 3:09:04 PM. Auto-correct - Peters at LT. Reid: Watkins probably at RG and Justice and Dunlap probably will fight it out at RT. Reid: Henery unlikely to kick and punt. Reid on K/P Henery: He was best kicker out there, big separation b/t him and other Ks. Would probably not do both at this level. On report that #Eagles already have 1st Rd offer for Kolb: That's not where we're at. Couldn't even talk trade specifics. Reid refutes @SI_PeterKing report that the #Eagles already have a 2012 first round offer for Kevin Kolb. Reid on possible Kolb trade: You would have to get the value you think is right. I think highly of him, worth a 1st round pick. Reid contd: On the other hand, we'd love to have him back.Deny
kemény lenne ez a Herremans RT Peters LT duó 😀 Furcsa okból egyből menne a futás jobboldalra is 😛eaglesmcnabb
Szerintem erre az esély, hogy ő tényleg RT lenne kb 5% van 😀 Bár, tudjuk, ő képes lenne bárhol játszani, akár egyszerre 2 poszton is 😀
Szeritem amúgy maradjon csak baloldalt, Peters-szel jó páros.Deny
azt tartom még elképzelhetőnek, hogy Todd átmegy RG-ba, lehet nem kockáztat a vezetőség hogy Watkinst rögtön LT-ből áttegye a túloldalra, így Watkins lehetne a LG.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem egyező pontszám esetén a több helyes név nyerjen, azért az nagyobb bravúr (bár ha ez Hörinek kedvez, akkor ne 😀)
Amúgy itt van 5 érdekesség az idei draftunkról: http://philly.blog.hu/2011/05/03/5_erdekesseg

Illetve Andy beszélt egy rádiónak, ebből jöjjenek a tweetek ömlesztve (sok ismértlés is lesz): Andy Reid on 97.5 the Fanatic on possibility of Herremans moving to RT: He's flexible, but prob not going to happen.
Reid on with Mikey Miss: Herremans will probably be playing left guard. Reid cont: Herremans and Watkins will likely play tackle, we like both Justice and Dunlap at RT. Peters locked in at 3:09:04 PM. Auto-correct - Peters at LT. Reid: Watkins probably at RG and Justice and Dunlap probably will fight it out at RT. Reid: Henery unlikely to kick and punt. Reid on K/P Henery: He was best kicker out there, big separation b/t him and other Ks. Would probably not do both at this level. On report that #Eagles already have 1st Rd offer for Kolb: That's not where we're at. Couldn't even talk trade specifics. Reid refutes @SI_PeterKing report that the #Eagles already have a 2012 first round offer for Kevin Kolb. Reid on possible Kolb trade: You would have to get the value you think is right. I think highly of him, worth a 1st round pick. Reid contd: On the other hand, we'd love to have him back.Deny
kemény lenne ez a Herremans RT Peters LT duó 😀 Furcsa okból egyből menne a futás jobboldalra is 😛eaglesmcnabb
Szerintem erre az esély, hogy ő tényleg RT lenne kb 5% van 😀 Bár, tudjuk, ő képes lenne bárhol játszani, akár egyszerre 2 poszton is 😀
Szeritem amúgy maradjon csak baloldalt, Peters-szel jó páros.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem egyező pontszám esetén a több helyes név nyerjen, azért az nagyobb bravúr (bár ha ez Hörinek kedvez, akkor ne 😀)
Amúgy itt van 5 érdekesség az idei draftunkról: http://philly.blog.hu/2011/05/03/5_erdekesseg

Illetve Andy beszélt egy rádiónak, ebből jöjjenek a tweetek ömlesztve (sok ismértlés is lesz): Andy Reid on 97.5 the Fanatic on possibility of Herremans moving to RT: He's flexible, but prob not going to happen.
Reid on with Mikey Miss: Herremans will probably be playing left guard. Reid cont: Herremans and Watkins will likely play tackle, we like both Justice and Dunlap at RT. Peters locked in at 3:09:04 PM. Auto-correct - Peters at LT. Reid: Watkins probably at RG and Justice and Dunlap probably will fight it out at RT. Reid: Henery unlikely to kick and punt. Reid on K/P Henery: He was best kicker out there, big separation b/t him and other Ks. Would probably not do both at this level. On report that #Eagles already have 1st Rd offer for Kolb: That's not where we're at. Couldn't even talk trade specifics. Reid refutes @SI_PeterKing report that the #Eagles already have a 2012 first round offer for Kevin Kolb. Reid on possible Kolb trade: You would have to get the value you think is right. I think highly of him, worth a 1st round pick. Reid contd: On the other hand, we'd love to have him back.Deny
kemény lenne ez a Herremans RT Peters LT duó 😀 Furcsa okból egyből menne a futás jobboldalra is 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem egyező pontszám esetén a több helyes név nyerjen, azért az nagyobb bravúr (bár ha ez Hörinek kedvez, akkor ne 😀)
Amúgy itt van 5 érdekesség az idei draftunkról: http://philly.blog.hu/2011/05/03/5_erdekesseg

Illetve Andy beszélt egy rádiónak, ebből jöjjenek a tweetek ömlesztve (sok ismértlés is lesz): Andy Reid on 97.5 the Fanatic on possibility of Herremans moving to RT: He's flexible, but prob not going to happen.
Reid on with Mikey Miss: Herremans will probably be playing left guard. Reid cont: Herremans and Watkins will likely play tackle, we like both Justice and Dunlap at RT. Peters locked in at 3:09:04 PM. Auto-correct - Peters at LT. Reid: Watkins probably at RG and Justice and Dunlap probably will fight it out at RT. Reid: Henery unlikely to kick and punt. Reid on K/P Henery: He was best kicker out there, big separation b/t him and other Ks. Would probably not do both at this level. On report that #Eagles already have 1st Rd offer for Kolb: That's not where we're at. Couldn't even talk trade specifics. Reid refutes @SI_PeterKing report that the #Eagles already have a 2012 first round offer for Kevin Kolb. Reid on possible Kolb trade: You would have to get the value you think is right. I think highly of him, worth a 1st round pick. Reid contd: On the other hand, we'd love to have him back.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na hát kiszámoltam. Az első helyen nálam 5ös holtverseny van 10 ponttal. 😀 NA majd kíváncsi leszek Greengonak mi jött ki. A legtöbben a posztokat találtuk el, néhányan neveket is, meg volt pár aki a posztokat az adott körökben. Így van a sok egyforma pontszám.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
nekem elég a hírnév, lemondok a nyereményről a sas drukkerek javáraHöri
Azt sejtettem, hogy Eagles dödcédulával a nyakadban nem nagyon fogsz sétálgatni 😀 De miből gondolod, hogy te nyertél?Shawn84
Havilit és Henery-t is megmondtam előre, komoly előnyHöri
Elkezdtem számolgatni, bár nem biztos, hogy ez így jó de azért kíváncsiságból megcsinálom. Eddig 3 10 pontos van és a tied az egyik. De mondom ez nem hivatalos. Greengo-é lesz az.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Greengo ígérete szerint ma, de lehet hogy holnap. Már csak azt nem tudom mi lesz ha holtverseny van az első helyen.Shawn84
nekem elég a hírnév, lemondok a nyereményről a sas drukkerek javáraHöri
Azt sejtettem, hogy Eagles dödcédulával a nyakadban nem nagyon fogsz sétálgatni 😀 De miből gondolod, hogy te nyertél?Shawn84
Havilit és Henery-t is megmondtam előre, komoly előny

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
mikor lesz tippjáték eredmény a blogon ?Höri
Greengo ígérete szerint ma, de lehet hogy holnap. Már csak azt nem tudom mi lesz ha holtverseny van az első helyen.Shawn84
nekem elég a hírnév, lemondok a nyereményről a sas drukkerek javáraHöri
Azt sejtettem, hogy Eagles dödcédulával a nyakadban nem nagyon fogsz sétálgatni 😀 De miből gondolod, hogy te nyertél?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mikor lesz tippjáték eredmény a blogon ?Höri
Greengo ígérete szerint ma, de lehet hogy holnap. Már csak azt nem tudom mi lesz ha holtverseny van az első helyen.Shawn84
nekem elég a hírnév, lemondok a nyereményről a sas drukkerek javára

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
mikor lesz tippjáték eredmény a blogon ?Höri
Greengo ígérete szerint ma, de lehet hogy holnap. Már csak azt nem tudom mi lesz ha holtverseny van az első helyen.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Na, most a Redskins meccsén extra volt, de mint mondtam, ott mindenki. Aztán 2 hét semmi, majd a Texans ellen jó carry átlag semmi futással szinte. Megint 2 hét off, majd a nem hivatalos bye week-en sokat futhatott, egész jó aránnyal is tette, de én abból a meccsből sok tanulságot nem vonnék le. PO-ban off. Ha nem vesszük extra meccsét és bye weeket, akkor 9 futásból 36 yard, azaz 4-es átlag, ami nem olyan rossz, tény. De ami elszomorító, hogy Eagle-ként 8 elkapása volt, ebből 5 a bye weeken. Pedig nálunk ezt tudni kell.

Na, most ebből mindenki silabizálja ki a dolgokat 😀Deny
Nála éppen, hogy le lehet vonni következtetéseket a 17. heti meccsből.
Nálunk csere O#, a Dallas-nal kezdő D# és így hozott elég jó számokat.
Valamint Ő pont átmenet RB vagyis nem lehet egyből megmondani, hogy mi fog következni. (Charles Scott csak futni tudott, elkapni nuku, szal nála tudni lehetett, hogy mindig futni fog a labdával. Nem mintha sokszor tette volna 😀) Harrison ebben egy kicsit Buckhalter-re emlékeztet.
Én örülnék, ha maradna még1 évet nálunk. Addig Lewis is beletanul a dolgokba.