Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
kezdők:
Peters-Watkins-McGlynn-Herremans-Justice
cserék:
Dunlap-Vandenberg-Kelce-Jean-Gilles-Howard
jelenleg kb így nézhet ki az OL, és hozzájuk még UDFA meg FA is jöhet. Wells meg szerintem cut lesz, ha nem szedi össze magát,
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
És ki padozna? Az istened, vagy Watkins? Luxus lenne. Hozzunk inkább elit LB-t, ha már CB-t nem akar.Deny
Gondolom akkor Watkins lenne a RT, de ott kockázatosabb lenne a játéka.BleedingGreen
Watkins szerintem RT lesz - ha csak nagyon nem megy neki - így is. Todd Herremans meg vagy marad LT, vagy ugye ő költözik. Tehát Mankins érkezésével a háromból egy pad (mert egyik se T, ez tény (Danny lehetne, de nem annak lett hozva, nem is az lesz, aztán ki tudja Mudd mit akar, meg Reid), illetve C sem).Deny
mi van? 😀 Nem nagyon értem h mit akarsz mondani.

99%, hogy Watkins nem lesz OT. Mudd le is nyilatkozta, hogy rövidek a karjai ahhoz, hogy az Ő rendszerében tackle-t játsszon.
"He doesn’t really have the arm length and stride length to reduce distance (on the outside),’’ Mudd said.

Draftunkról:
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Domo-grades-the-Eagles-draft.html
Kimásolva 1 részlet belőle
So if the kid is only projected as an interior lineman, you ask, why didn’t the Eagles instead draft Wisconsin tackle Gabe Carimi, who went five spots after Watkins to the Bears? Well, it means one of 3 things things: a) they are thinking of moving left guard Todd Herremans out to right tackle and will plug Watkins in at one of the guard spots and Mike McGlynn at the other; b) they think Winston Justice will rebound with a solid season; or c) they think one of their 6-8 backups – King Dunlap or 2010 undrafted free agent Austin Howard – is going to step up and grab the starting right tackle job. My money’s on A.
- vagy bízunk Justice-ban
- vagy Herremans lesz az RT-nk
- Dunlap, Howard
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Guard lesz.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor viszont Mankins-t akarom!eaglesmcnabb
És ki padozna? Az istened, vagy Watkins? Luxus lenne. Hozzunk inkább elit LB-t, ha már CB-t nem akar.Deny
Gondolom akkor Watkins lenne a RT, de ott kockázatosabb lenne a játéka.BleedingGreen
Watkins szerintem RT lesz - ha csak nagyon nem megy neki - így is. Todd Herremans meg vagy marad LT, vagy ugye ő költözik. Tehát Mankins érkezésével a háromból egy pad (mert egyik se T, ez tény (Danny lehetne, de nem annak lett hozva, nem is az lesz, aztán ki tudja Mudd mit akar, meg Reid), illetve C sem).
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Az UDFA-k között idén sok jó játékos található. Jó néhány van akinek örülnék ha hozzánk kerülne. Pl:Mark Herzlich LB, DeAndre McDaniel S, Ian Williams DT, Pierre Allen DT, Kristofer O'Dowd C, Ryan Bartholomew C, Scott Lutrus LB, Jake Kirkpatrick C. Közülök bármelyiknek nagyon tudnék örülni. Elég pazar névsor szerintem.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Meg olyan sérüléssel sztem Weavernek annyi.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Közben feltettem a blogra egy részletesebb Draft értékelőt.
http://philly.blog.hu/2011/05/02/2011_draft_ertekelo
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Szerintem Havili azért kellett, mert ha Harrison lelép, (ami Lewis érkezésével esélyes) akkor ő lesz a harmadik számú RB. Rövid yardos szituációkban és red zoneban úgyis gondok voltak, főleg hogy folyton középső futást hívtak Reidék. Havili ez meg tudná oldani.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát az FB pickkel kapcsolatban lehet hogy arról van szó amit mi még nem tudunk hogy Weaver nincs épp a legjobb állapotban és ezért kell valaki aki addig is beletanul a szerepébe és lehet hosszabb távú befektetés mert Scmitt se annyira kezdő már. Meglátjuk azért én sajnálnám ha Asot kihagynánk azért két három évre még jó lenne itt de jövőre mindenképp.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
CB: igaz, hogy túlértékelik a CB-k szerepét (D-line-ban több minden dől el), de azért érdekes lesz Pattersonnal a kezdőben vagy Lindley-vel. Pont a múlt hetekben néztem vissza pár meccsünket tavalyról (vs Dallas, vs NY): Patterson fizikailag OK, a sebessége sem rossz, de iszonyat módon nem érzi a labdát, playaction-t rendszeresen beszívja, RZ-ban meg egyszerűen borzalmas.BleedingGreen
Ki mondta, hogy ő lesz a kezdő? 😊
Nem mondom, hogy olyan szintet képvisel, de akár Marsh is beugorhat a kezdőbe, ki tudja, lehet meglep minket.

Egyébként a draftról annyit, hogy alapvetően két elvárásom volt, az hogy ne húzgáljunk feleslegeset, és hogy vadállatok jöjjenek, akiktől félni fognak az ellenfelek, hogy olyan jó kis döngölős védelmünk legyen. Ebből a szempontból Csákón Jarrett, és pár kiló plusszal Casey is alkalmas, Curtis Marsh is termetes, erős.
A harmadik elvárásom, hogy minőségi Vick védőt hozzunk a falba, Watkinsra semmi panasz nem lehet, szerintem különösen jó, hogy ennyi idősen jött, ugyanis a teste jóval fiatalabb úgymond, mint akár egy másik zöldfülüé.
Talán az FB-re hozott pick amit egyáltalán nem értek, kivéve ahogyan ti is mondtátok, ha Harrison hellyett jött, de azt meg rettentő módon sajnálnám.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Friss pletyka: Állítólag Reid nem hazudott, nem kíván FA piacon hozni CB-t. DE a supplemental draftra jelentkező Janoris Jenkins esélyes lehet, bár mivel problémás játékos, sokak szerint Buccs pick 😊Deny
Akkor viszont Mankins-t akarom!eaglesmcnabb
És ki padozna? Az istened, vagy Watkins? Luxus lenne. Hozzunk inkább elit LB-t, ha már CB-t nem akar.Deny
Gondolom akkor Watkins lenne a RT, de ott kockázatosabb lenne a játéka.
CB: igaz, hogy túlértékelik a CB-k szerepét (D-line-ban több minden dől el), de azért érdekes lesz Pattersonnal a kezdőben vagy Lindley-vel. Pont a múlt hetekben néztem vissza pár meccsünket tavalyról (vs Dallas, vs NY): Patterson fizikailag OK, a sebessége sem rossz, de iszonyat módon nem érzi a labdát, playaction-t rendszeresen beszívja, RZ-ban meg egyszerűen borzalmas.


több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem(ami nem mérvadó persze)

1/23-Danny Watkins OL Kellett és jó is lesz kora nem tényező.
2/22-Jaiquawn Jarrett S Picit hamar jött de van benne erő és a videói meggyőzőek
3/26-Curtis Marsh CB Szintén need és remélem beváltja a reményeket lesz kitől tanulnia
4/19-Casey Matthews LB ha fele olyan jó mint a tetvére akkor is jó csere lesz
4/23-Alex Henery K/P egyértelműen jó pick
5/18-Dion Lewis RB detto
5/30-Julian Vandervelde OL passzolom
6/26-Jason Kelce OL van benne potencial 1-2 év és kezdő lehet
6/28-Brian Rolle LB backup szerepre jó lehet
7/34-Greg Lloyd LB detto
7/37-Stanley Havili FB Hát ő is ígéretes de van nekünk 2 FB-ünk is ezért nem értem...



Ez egy B draft JJ korai húzása miatt csakis. Sokkal jobban nem lehetett volna nekünk draftolni a csapat összetételét figyelve

tavaly szinte csak a D re húztunk most meg O és S

1-2 év és jók leszünk 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszi a cikkekért srácok, jó volt olvasni Marshról meg Caseyről, ha már egyszer érdekelt vagyok a sikerükben 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Friss pletyka: Állítólag Reid nem hazudott, nem kíván FA piacon hozni CB-t. DE a supplemental draftra jelentkező Janoris Jenkins esélyes lehet, bár mivel problémás játékos, sokak szerint Buccs pick 😊Deny
Akkor viszont Mankins-t akarom!eaglesmcnabb
És ki padozna? Az istened, vagy Watkins? Luxus lenne. Hozzunk inkább elit LB-t, ha már CB-t nem akar.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Friss pletyka: Állítólag Reid nem hazudott, nem kíván FA piacon hozni CB-t. DE a supplemental draftra jelentkező Janoris Jenkins esélyes lehet, bár mivel problémás játékos, sokak szerint Buccs pick 😊Deny
Akkor viszont Mankins-t akarom!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Friss pletyka: Állítólag Reid nem hazudott, nem kíván FA piacon hozni CB-t. DE a supplemental draftra jelentkező Janoris Jenkins esélyes lehet, bár mivel problémás játékos, sokak szerint Buccs pick 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Közben már megálmodtam egy olyan érzelmi döntést, amivel senki sem fog egyetérteni: Kolb megy Washingtonba, cserébe jön McNabb és Big Al😊
somebody08
Én arra gondoltam hogy Kerrigant nekünk húzták Kolbiért cserébe 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Henery nyilatkozat: http://philly.blog.hu/2011/05/01/alex_henery_interju
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Reid elég pozitívan nyilatkozott Reid szerződéshosszabbításáról.Bébé
akkor egy ideig nem lesz új vezetőedző,ha mindig visszaigazolja magát 😀Newman
szted miért van a csapat élén lassan már 13 éve? 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Shady és Lewis jóban vannak:
“We talked a lot. I actually worked out with him down in Miami when I was down there working out getting ready for the combine and stuff. And he was just giving me hints; you have to work hard. The Eagles are a great organization. He told me how he loves everything about the Eagles and he told me some good stuff.” - Dion Lewis on LeSean McCoy

Ezt pedig Shady írta ki a twitterére a Lewis pick után:
So ANDY really listen to my advice

Draft osztályzatok:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/What-theyre-saying-about-the-Eagles-draft.html

Kedvenc pickjeim:
Casey, Henery, Lewis és Rolle

Nem hiszem, hogy vissza fog térni Akers. Elméletileg már Decemberben is tárgyaltak szerződéshosszabbításról, de nem tudtak megegyezni (gondolom csak 1 évet akartunk neki adni), majd a tag-et se írta alá, szal nagy eséllyel távozik a nyáron. Így már nem lesz egy olyan játékos se a keretbe, aki kezdőként lépett pályára a Super Bowl-on.
Már csak Mikell és JJ (igaz Ő nem játszott abban az évben egy meccset se) maradt hírmondónak.
Annak örülök, hogy Reid elég pozitívan nyilatkozott Reid szerződéshosszabbításáról. Legalábbis azt mondta, hogy szeretnék visszaigazolni (Akers-nél nem mondott ilyet.)Bébé
akkor egy ideig nem lesz új vezetőedző,ha mindig visszaigazolja magát 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Shady és Lewis jóban vannak:
“We talked a lot. I actually worked out with him down in Miami when I was down there working out getting ready for the combine and stuff. And he was just giving me hints; you have to work hard. The Eagles are a great organization. He told me how he loves everything about the Eagles and he told me some good stuff.” - Dion Lewis on LeSean McCoy

Ezt pedig Shady írta ki a twitterére a Lewis pick után:
So ANDY really listen to my advice

Draft osztályzatok:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/What-theyre-saying-about-the-Eagles-draft.html

Kedvenc pickjeim:
Casey, Henery, Lewis és Rolle

Nem hiszem, hogy vissza fog térni Akers. Elméletileg már Decemberben is tárgyaltak szerződéshosszabbításról, de nem tudtak megegyezni (gondolom csak 1 évet akartunk neki adni), majd a tag-et se írta alá, szal nagy eséllyel távozik a nyáron. Így már nem lesz egy olyan játékos se a keretbe, aki kezdőként lépett pályára a Super Bowl-on.
Már csak Mikell és JJ (igaz Ő nem játszott abban az évben egy meccset se) maradt hírmondónak.
Annak örülök, hogy Reid elég pozitívan nyilatkozott Reid szerződéshosszabbításáról. Legalábbis azt mondta, hogy szeretnék visszaigazolni (Akers-nél nem mondott ilyet.)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én draftot most nem értékelek még, majd blogon úgy is portrék-interjúk után megteszem, elől járóban C, C+, max B-, de akkor nagyon jó személyiség kell mindenkitől.
De Shawn-nal beszéltük, lehetnénk kicsit mi is Tampa, szarunk a személyiségre, jó játékos, akkor berántjuk.

És akkor Casey Matthews interjú a blogon: http://philly.blog.hu/2011/05/01/casey_matthews_interju
Nap folyamán jön még több is, nem biztos, hogy beírok ide mindent, RSS-ezetek 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én összességében elégedett vagyok a draftal, mondjuk lehet a 2. körben húztam volna CB-t de nem rossz ez se, Matthewsnak és Lewisnek nagyon örülök, szerintem jó választások, és azokra a posztokra szedtünk embereket ahova kell, igazából szerintem ez a draft értelmesebb posztokra ment el mint tavaly, aztán hogy bejön-e?! 😀

Nagyon várom a szezont, és remélem lesz is!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Regisztráció mindenhová kell!!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Én azért sejtek egy olyat,hogy Kolb valahogy el lesz üzletelve ...mondjuk a cardinas-al





fili blog-on meg szerintem a regisztráció miatt nem kapsz sok visszajelzést