Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Srácok!
Jó lenne valami módon több visszajelzést kapnunk tőletek, hogy azért lássuk, olvassátok a cikkeinket. Sok Eagles fan van itt fórumon, de igazából ez a blogon a hozzászólásokban nem mutatkozik meg. Szerintetek miért van ez?Shawn84
mert a blogon más néven futok 😀 csak kavarodás lenne. meg itt egyszerűbb megvitatni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Közben már megálmodtam egy olyan érzelmi döntést, amivel senki sem fog egyetérteni: Kolb megy Washingtonba, cserébe jön McNabb és Big Al😊somebody08
Ezt már tegnap én is megálmodtam, mondtam is Denynek. Igaz én Big Al-t kihagytam a buliból 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Srácok!
Jó lenne valami módon több visszajelzést kapnunk tőletek, hogy azért lássuk, olvassátok a cikkeinket. Sok Eagles fan van itt fórumon, de igazából ez a blogon a hozzászólásokban nem mutatkozik meg. Szerintetek miért van ez?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
JaiQuawn Jarrett portréja is olvasható már a blogon
http://philly.blog.hu/2011/05/01/portre_jaiquawn_jarrett_s_temple
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Jelenlegi keretünkkel valami 3 safety-s speciális nickel packet kell kitalálnunk, hogy mind a három (sőt igazából négy) tehetséges safety-nk a pályán lehessen és újra kőkemény védelmünk lehessen.

Egyébként nem tudom, hogy mit rinyálnak a DLine miatt a philly.com-on, DE-ünk annyi van mint a szemét, Ott van Trent Cole (az Isten defensive endként való megtestesülése), Dzsokva Parker (aki valószínűleg megy), Brandon Graham (aki reméljük felépül), Daryll Tapp (aki meghozta nekem a tavalyi tippjátékot és mellesleg egyre jobb), a kanadai arc, Teo, és állítólag Greg Lloyd is képses DE-t játszani. DT-ket vártak? De oda is van 3-4 emberünk nem? Bunkley, Patterson, Antonio Dixon és Trevor Laws (akikről mint kiderült, nagy királyok). Mi itt a gond? Washburn nem kapott új játékszert? Vagy mi?

Közben már megálmodtam egy olyan érzelmi döntést, amivel senki sem fog egyetérteni: Kolb megy Washingtonba, cserébe jön McNabb és Big Al😊

Még annyi kérdés: Baby McCoy tud visszahordani? Mert Andy kijelentette, hogy se Jarrett, se Marsh nem fog visszahordani.somebody08
Ne feledd az isteni Ricky Sappet se aki felgyúrta magát most már egyértelműen DE-re és ott viszont kúrva jó ám.
Baby McCoy meg nem nagyon hordott vissza Pittsburgh-ben sem mert féltek hogy a sztár futó lesérül.Shawn84
Valóban, Sapp. Akkor meg főleg nem értem a károgást. Baby McCoy: viszont akkor továbbra sincs visszahordónk...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
+egy kérdés:
Matthews-t nálunk milyen posztra szánják?zsozso85
Elvben mindhárom pozíciót tudná, de 231 fonttal nemigen fog középre kerülni. Most azt mondanám WLB (gyenge oldalra), oda se ártana felszednie pár fontot, erős oldalra meg 5-6-ot legalább. Jó lehet 4-3-ban, 3-4 ILB-ben szerintem felőrlődne a darálóban a 3 falember mögött.BleedingGreen
köszi a gyors és kimerítő választ 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Jelenlegi keretünkkel valami 3 safety-s speciális nickel packet kell kitalálnunk, hogy mind a három (sőt igazából négy) tehetséges safety-nk a pályán lehessen és újra kőkemény védelmünk lehessen.

Egyébként nem tudom, hogy mit rinyálnak a DLine miatt a philly.com-on, DE-ünk annyi van mint a szemét, Ott van Trent Cole (az Isten defensive endként való megtestesülése), Dzsokva Parker (aki valószínűleg megy), Brandon Graham (aki reméljük felépül), Daryll Tapp (aki meghozta nekem a tavalyi tippjátékot és mellesleg egyre jobb), a kanadai arc, Teo, és állítólag Greg Lloyd is képses DE-t játszani. DT-ket vártak? De oda is van 3-4 emberünk nem? Bunkley, Patterson, Antonio Dixon és Trevor Laws (akikről mint kiderült, nagy királyok). Mi itt a gond? Washburn nem kapott új játékszert? Vagy mi?

Közben már megálmodtam egy olyan érzelmi döntést, amivel senki sem fog egyetérteni: Kolb megy Washingtonba, cserébe jön McNabb és Big Al😊

Még annyi kérdés: Baby McCoy tud visszahordani? Mert Andy kijelentette, hogy se Jarrett, se Marsh nem fog visszahordani.somebody08
Ne feledd az isteni Ricky Sappet se aki felgyúrta magát most már egyértelműen DE-re és ott viszont kúrva jó ám.
Baby McCoy meg nem nagyon hordott vissza Pittsburgh-ben sem mert féltek hogy a sztár futó lesérül.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
+egy kérdés:
Matthews-t nálunk milyen posztra szánják?zsozso85
Elvben mindhárom pozíciót tudná, de 231 fonttal nemigen fog középre kerülni. Most azt mondanám WLB (gyenge oldalra), oda se ártana felszednie pár fontot, erős oldalra meg 5-6-ot legalább. Jó lehet 4-3-ban, 3-4 ILB-ben szerintem felőrlődne a darálóban a 3 falember mögött.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Jelenlegi keretünkkel valami 3 safety-s speciális nickel packet kell kitalálnunk, hogy mind a három (sőt igazából négy) tehetséges safety-nk a pályán lehessen és újra kőkemény védelmünk lehessen.

Egyébként nem tudom, hogy mit rinyálnak a DLine miatt a philly.com-on, DE-ünk annyi van mint a szemét, Ott van Trent Cole (az Isten defensive endként való megtestesülése), Dzsokva Parker (aki valószínűleg megy), Brandon Graham (aki reméljük felépül), Daryll Tapp (aki meghozta nekem a tavalyi tippjátékot és mellesleg egyre jobb), a kanadai arc, Teo, és állítólag Greg Lloyd is képses DE-t játszani. DT-ket vártak? De oda is van 3-4 emberünk nem? Bunkley, Patterson, Antonio Dixon és Trevor Laws (akikről mint kiderült, nagy királyok). Mi itt a gond? Washburn nem kapott új játékszert? Vagy mi?

Közben már megálmodtam egy olyan érzelmi döntést, amivel senki sem fog egyetérteni: Kolb megy Washingtonba, cserébe jön McNabb és Big Al😊

Még annyi kérdés: Baby McCoy tud visszahordani? Mert Andy kijelentette, hogy se Jarrett, se Marsh nem fog visszahordani.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha FA -ból sikerül beszerezni egy kezdő CB-t, és esetleg egy jobb képességű DE-t, aki végre Cole mellett nyomást is tudna gyakorolni az ellenfélre , akkor nekem különösebb bajom nincs az ide drafttal, max egy WR-t hiányoltam esetleg.

Remélem a LB húzások ellenére Sims még kaphat egy évet nálunk, megnéznem őt egy új edzői stáb alatt is.

+egy kérdés:
Matthews-t nálunk milyen posztra szánják?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hol írtad le, mert engem érdekelne?Bébé
1/23: Danny Watkins OG : reach, öreg és mégis rutintalan, van benne potenciál, de hány éves korára lesz érett? LT volt, LG-nk ugye van, így mehet át RG-nek. Érdekes. Kifejezetten nem tetszik a pick, de nincs más választásom bízok benne 😀
2/22: Jaiquawn Jarrett DB : minimum egy körös reach, tavaly 2 Safetyt draftoltunk, szvsz. luxus ilyen korán JJ.
Lassú, úgy fordul mint egy csuklósbusz. Pozitívum hogy legalább az esze meg van a játékhoz, és akár vezéregyéniséggé is válhat. Majd meglátjuk beválik-e, de volt nagyobb need is, főleg hogy bent volt még Harris. A pick egyébként megelőlegezi Mikell távozását...
3/26: Curtis Marsh DB. Itt már ideje volt CB-t húzni, bár nekem 1-2 ember jobban tetszett nála, Reid őt választotta, remélem hogy okosan döntött.
4/19: Casey Matthews LB. Hype ide vagy oda, örülök neki... Szorgalmas, intelligens, jó csapatok ellen is bizonyított.
4/23: Alex Henery K: kurvajó kicker, ettől még reach, két kicker luxus. Ha Akers véletlenül távozik mérges leszek. K ráért volna 2-3 év múlva is.
5/18: Dion Lewis RB: jó pick, itt főleg, ebbe nagyon nem tudok belekötni.
5/30: Julian Vandervelde OG: na őt nem ismertem, még hallásból sem. De még egy LG minek? 😀
6/26: Jason Kelce C: Itt gyakorlatilag bárkit lehet húzni, és nem Reid lett volna ha nem húz minimum 3. OL-t amikor 10 pickünk is van.
6/28 Brian Rolle LB és
7/34 Greg Lloyd LB: Jó Special Teamer-ek lehetnek. Egyenlőre ennyit tudok róluk mondani.
7/37 Stanley Havili FB: Steal, jó és szimpatikus játékosnak tartom, még is a "teljesen szükségtelen" kategóriába sorolnám.


Az első körök miatt csalódás nekem az idei draft, úgy érzem maradtak még hiányosságok a csapatban, kell az az FA, hogy a csapat beváltsa a hozzá fűzött reményeket.eaglesmcnabb
Szerintem te kicsit rosszabbnak látod az elejét mint az valójában.
Watkins nem öreg, csak a többi újonchoz képest. Nem sérülékeny és ha NFL-ben sem lesz porcelán akkor van 6-7 éve ami egy 1. kört megért. Plusz simán lehet az OL vezére. Jarrett meg Dawkins másolata. Ha Dawk nem volt csuklós busz akkor ős e. Majdnem ugyan olyan időt futott mint ő. Nekem a Kelce pick nem tetszik leginkább. Bartholomew C (Syracuse) szerintem jobb játékos.Shawn84
Watkins starter lesz szinte azonnal, különben nem húzták volna be 26 évesen, őt nem kell 2-3 évig képezni. Szerinem Mudd és Reid eléggé ért az OL-hoz, hogy megbízzunk ebben a pickben.

Dawk egyébként 4.65-öt futott 96-ban a combine-on (JJ 4.62-t), a gamespeed többet számít. Allen miatt Jarrett valószínűleg majd SS lesz nálunk, de biztos harcba száll majd a FS posztért is.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
grat. de húztam volna Henery-Havvili-Lloyd-Matthews-ba bele. Hogy tik mér húztátok nem tudom. Na mindeggy tegnap fennmaradtam a vagonon. 😉sutianap
Na ezt is megéltük Eagles vagon ha ezt Reid tudná 😛 Amúgy azért nem semmi, hogy nem ugrált fel kis Mattyért és ki bírta várni hogy eljut hozzánk. Lehet némi zseton fejében előre lezsírozta a többi csapatnál :cool: Most már legyen lockout out aztán irány a Training Camp 😊
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Kissé OFF, de hátha valaki nem elhízott LB vagy alulméretezett falember alkat, akkor neki jó fogás lehet. Nincs érintettségem, csak megláttam:

http://divat-ruha.vatera.hu/ferfi_ruhazat/pulover_melleny/m_meret/reebok_nfl_philadelphia_eagles_pulcsi_m_l_1454427529.html
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Na én is értékelem akkor az idei draftunkat.

1/23-Danny Watkins OL - Kicsit idősebb mint a többi újonc de nem véletlen, hogy első körben őt választottuk.
2/22-Jaiquawn Jarrett S - Nekem ő a kedvenc pickem az idei draftunkban, meg van benne a lehetőség, hogy átvehesse Dawkins örökségét és újra legyen egy ilyen igazi kőkemény hard-hitterünk.
3/26-Curtis Marsh DB - Nem a legjobb, de legalább CB.
4/19-Casey Matthews LB - Nem vagyok se teljesen elégedett se elégedetlen, lehetett volna jobbat is húzni de szerintem egyáltalán nem lesz rossz.
4/23-Alex Henery K/P - Kiváló kicker, talán kicsit korán.
5/18-Dion Lewis RB - Tehermentesíteni kell McCoy-t és mivel ugyanonnan érkezett ezért remélem, hogy hasonlóan jó lesz amikor pályára kerül.
5/30-Julian Vandervelde OL - Depth az OLinenak.
6/26-Jason Kelce OL - Ld. Vanderveldenél.
6/28-Brian Rolle LB - Újabb LB, nem mondhatnám, hogy a legjobb ezen a helyen, remélem rámcáfol.
7/34-Greg Lloyd LB - Meg kell dolgoznia ha be akar kerülni, most nem kevés LB van nálunk korábbról is, meg a drafton is érkezett pár.
7/37-Stanley Havili FB - Ha erőfutónak hoztuk akkor ok (ebben az esetben előrevetíti Harrison távozását), ha FB-nek akkor viszont felesleges, mert van jó FB a keretben.

Összességében C+ , B- nálam ez a draft, elsőbbre rosszabbnak tűnt de értékelve a dolgokat már nem rossz. Amint lesz FA be kell szerezni egy jó CB-t (Aso vagy Joseph kéne) és az UDFA-k közül (igaz, hogy így is van LB most bőven) rá kell mozdulni Herzlichre, mert steal lenne meg igazán kéne vezér az LB sorba (addig pont nem derül ki, hogy Casey milyen, de én látok benne erre is potenciált.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Eagles drukker vagyok, fő a pesszimizmus 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
C- ra értékelem a draftunkat. hogy miért azt már taglaltam, még egyszer nem teszem.eaglesmcnabb
Hol írtad le, mert engem érdekelne?Bébé
1/23: Danny Watkins OG : reach, öreg és mégis rutintalan, van benne potenciál, de hány éves korára lesz érett? LT volt, LG-nk ugye van, így mehet át RG-nek. Érdekes. Kifejezetten nem tetszik a pick, de nincs más választásom bízok benne 😀
2/22: Jaiquawn Jarrett DB : minimum egy körös reach, tavaly 2 Safetyt draftoltunk, szvsz. luxus ilyen korán JJ.
Lassú, úgy fordul mint egy csuklósbusz. Pozitívum hogy legalább az esze meg van a játékhoz, és akár vezéregyéniséggé is válhat. Majd meglátjuk beválik-e, de volt nagyobb need is, főleg hogy bent volt még Harris. A pick egyébként megelőlegezi Mikell távozását...
3/26: Curtis Marsh DB. Itt már ideje volt CB-t húzni, bár nekem 1-2 ember jobban tetszett nála, Reid őt választotta, remélem hogy okosan döntött.
4/19: Casey Matthews LB. Hype ide vagy oda, örülök neki... Szorgalmas, intelligens, jó csapatok ellen is bizonyított.
4/23: Alex Henery K: kurvajó kicker, ettől még reach, két kicker luxus. Ha Akers véletlenül távozik mérges leszek. K ráért volna 2-3 év múlva is.
5/18: Dion Lewis RB: jó pick, itt főleg, ebbe nagyon nem tudok belekötni.
5/30: Julian Vandervelde OG: na őt nem ismertem, még hallásból sem. De még egy LG minek? 😀
6/26: Jason Kelce C: Itt gyakorlatilag bárkit lehet húzni, és nem Reid lett volna ha nem húz minimum 3. OL-t amikor 10 pickünk is van.
6/28 Brian Rolle LB és
7/34 Greg Lloyd LB: Jó Special Teamer-ek lehetnek. Egyenlőre ennyit tudok róluk mondani.
7/37 Stanley Havili FB: Steal, jó és szimpatikus játékosnak tartom, még is a "teljesen szükségtelen" kategóriába sorolnám.


Az első körök miatt csalódás nekem az idei draft, úgy érzem maradtak még hiányosságok a csapatban, kell az az FA, hogy a csapat beváltsa a hozzá fűzött reményeket.eaglesmcnabb
Szerintem te kicsit rosszabbnak látod az elejét mint az valójában.
Watkins nem öreg, csak a többi újonchoz képest. Nem sérülékeny és ha NFL-ben sem lesz porcelán akkor van 6-7 éve ami egy 1. kört megért. Plusz simán lehet az OL vezére. Jarrett meg Dawkins másolata. Ha Dawk nem volt csuklós busz akkor ős e. Majdnem ugyan olyan időt futott mint ő. Nekem a Kelce pick nem tetszik leginkább. Bartholomew C (Syracuse) szerintem jobb játékos.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
C- ra értékelem a draftunkat. hogy miért azt már taglaltam, még egyszer nem teszem.eaglesmcnabb
Hol írtad le, mert engem érdekelne?Bébé
1/23: Danny Watkins OG : reach, öreg és mégis rutintalan, van benne potenciál, de hány éves korára lesz érett? LT volt, LG-nk ugye van, így mehet át RG-nek. Érdekes. Kifejezetten nem tetszik a pick, de nincs más választásom bízok benne 😀
2/22: Jaiquawn Jarrett DB : minimum egy körös reach, tavaly 2 Safetyt draftoltunk, szvsz. luxus ilyen korán JJ.
Lassú, úgy fordul mint egy csuklósbusz. Pozitívum hogy legalább az esze meg van a játékhoz, és akár vezéregyéniséggé is válhat. Majd meglátjuk beválik-e, de volt nagyobb need is, főleg hogy bent volt még Harris. A pick egyébként megelőlegezi Mikell távozását...
3/26: Curtis Marsh DB. Itt már ideje volt CB-t húzni, bár nekem 1-2 ember jobban tetszett nála, Reid őt választotta, remélem hogy okosan döntött.
4/19: Casey Matthews LB. Hype ide vagy oda, örülök neki... Szorgalmas, intelligens, jó csapatok ellen is bizonyított.
4/23: Alex Henery K: kurvajó kicker, ettől még reach, két kicker luxus. Ha Akers véletlenül távozik mérges leszek. K ráért volna 2-3 év múlva is.
5/18: Dion Lewis RB: jó pick, itt főleg, ebbe nagyon nem tudok belekötni.
5/30: Julian Vandervelde OG: na őt nem ismertem, még hallásból sem. De még egy LG minek? 😀
6/26: Jason Kelce C: Itt gyakorlatilag bárkit lehet húzni, és nem Reid lett volna ha nem húz minimum 3. OL-t amikor 10 pickünk is van.
6/28 Brian Rolle LB és
7/34 Greg Lloyd LB: Jó Special Teamer-ek lehetnek. Egyenlőre ennyit tudok róluk mondani.
7/37 Stanley Havili FB: Steal, jó és szimpatikus játékosnak tartom, még is a "teljesen szükségtelen" kategóriába sorolnám.


Az első körök miatt csalódás nekem az idei draft, úgy érzem maradtak még hiányosságok a csapatban, kell az az FA, hogy a csapat beváltsa a hozzá fűzött reményeket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
C- ra értékelem a draftunkat. hogy miért azt már taglaltam, még egyszer nem teszem.eaglesmcnabb
Hol írtad le, mert engem érdekelne?

lol
http://www.youtube.com/watch?v=gdoYppvODM4&feature=related
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Látatlanban B - C- skálán tudom értékelni ezt a draftot.
Sztem annyira nem volt rossz.
Bgn Greg Lloyd cikket olvastátok? (Elég durva gyerekkor, nem annyira mint Dorenbos)
http://www.bleedinggreennation.com/2011/4/30/2146152/eagles-draft-pick-greg-lloyd-is-son-of-steeler-great-greg-lloydkzol
Faterja egy jó nagy faszkalap az biztos.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Látatlanban B - C- skálán tudom értékelni ezt a draftot.
Sztem annyira nem volt rossz.
Bgn Greg Lloyd cikket olvastátok? (Elég durva gyerekkor, nem annyira mint Dorenbos)
http://www.bleedinggreennation.com/2011/4/30/2146152/eagles-draft-pick-greg-lloyd-is-son-of-steeler-great-greg-lloyd
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
C- ra értékelem a draftunkat. hogy miért azt már taglaltam, még egyszer nem teszem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mettyúz miatt most többen lettünk az biztos 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
grat. de húztam volna Henery-Havvili-Lloyd-Matthews-ba bele. Hogy tik mér húztátok nem tudom. Na mindeggy tegnap fennmaradtam a vagonon. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Casey-cikk:
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f9aa60/article/eagles-grab-oregon-lb-matthews-after-fourthround-trade?module=HP_headlines
"At the conclusion of my visit when I was out there, Coach (Andy) Reid said, 'Tell your brother we're gonna get him next year with you on the team." 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Stanley Havili-picknek azért nem örülök, mert akkor ezek szerint nagyon nem biztos, hogy Weaver fel fog épülni.
Schmitt mellé pedig kellett vki, akkor megszorongathatja TC-ben.
Amúgy Havili elég jó elkapónak tűnik. College karrierje alatt 116 elkapás, 1290 yard, 12 TD.
A mi rendszerükben jól jöhet a srácnak, mivel nálunk fontosabb, hogy el tudjad kapni a labdát és fel tudad venni a blitzeket, mint a blokkolás.
Remélem, hogy Weaver fel fog épülni és Ő lesz jövőre is a kezdő FB-nk.

Akers a szezon után se írta alá a tenderét, szóval nem hiszem, hogy egy Henery pick után alá fogja. (Azt se hiszem, hogy felkínáljuk neki a lehetőséget)