Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megértem de nem azon múlott.. Amúgy eddig a ha valamit a Frisco elleni meccset fix 1-sre vettem de ezek után.... Tényleg kíváncsi lennék, hogy Reid mit volt képes kinyögni magából ezután a meccs után???
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Vick beszél, elégedetlen/frusztrált a late hitek miatt...
Láthatóan nem fújnak rá semmit
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Sajna bejött az 1-2-es jóslatom a kezdésre. Most jöhet a 2-1-es folytatás (Bills meghány minket).
Szerelni meg kéne tanulni és normális LB sor nélkül nem fog működni ez a védelem. A Giants jól kihasználta a védelem hibáit. Az off. playcall és avégrehajtás is szar volt a kulcsjátékoknál és úgy tűnt az ellenfél védelmét sem érte váratlanul (meg is oldották látszólag könnyen). Sok futás valószínűleg azért volt, mert nem akartuk, hogy Vick-et sokszor üthessék (nem jött be, mert így is megsérült, többek örömére gondolom).BleedingGreen
Látod mit művel most a Bills?Greengo
Látom, de ettől függetlenül is, Fitz szét fog minket szívatni a pálya közepén.BleedingGreen
Én olvastam félre..közben töröltem is.Szval lesz baj rendesen ellenük.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Dorenbos mezem eddig: 0-1
Bébé
Fehér Westbrook mez eddig: 0 - 12 és 2 ACL (Ingram, Bradley)
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ahogy sejtettem, mikor nyertünk alig szólalt meg valaki a topicban most meg pörög a duma de már csak ilyenek vagyunk 😊
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 430 — Beware the Slim Reaper!
Sajna bejött az 1-2-es jóslatom a kezdésre. Most jöhet a 2-1-es folytatás (Bills meghány minket).
Szerelni meg kéne tanulni és normális LB sor nélkül nem fog működni ez a védelem. A Giants jól kihasználta a védelem hibáit. Az off. playcall és avégrehajtás is szar volt a kulcsjátékoknál és úgy tűnt az ellenfél védelmét sem érte váratlanul (meg is oldották látszólag könnyen). Sok futás valószínűleg azért volt, mert nem akartuk, hogy Vick-et sokszor üthessék (nem jött be, mert így is megsérült, többek örömére gondolom).BleedingGreen
Látod mit művel most a Bills?Greengo
Látom, de ettől függetlenül is, Fitz szét fog minket szívatni a pálya közepén.


több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Ez meccs egyértelműen Cole-on ment el. Amikor sack-elte Eli-t tudni lehetett, hogy kikaptunk.
Dorenbos mezem eddig: 0-1
Eddig vicc kategória.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
RZ-ban továbbra is fosok vagyunk(agyatlan playcall).A védelem meg a D line kivételével úgy szar ahogy van.El kell takarítani Allent,hogy meglegyen a tackle? :mad: Meg ennyi misstacklet nem is tudom mikor láttam utoljára.
Na Andy már hümmög. :mad:

Érdekességként: Tavaly nagyon megnyomta az O# az első negyedet(félidőt)..most pont a fordítottja a helyzet.Greengo
S mit dünnyög????
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 430 — Beware the Slim Reaper!
Sajna bejött az 1-2-es jóslatom a kezdésre. Most jöhet a 2-1-es folytatás (Bills meghány minket).
Szerelni meg kéne tanulni és normális LB sor nélkül nem fog működni ez a védelem. A Giants jól kihasználta a védelem hibáit. Az off. playcall és avégrehajtás is szar volt a kulcsjátékoknál és úgy tűnt az ellenfél védelmét sem érte váratlanul (meg is oldották látszólag könnyen). Sok futás valószínűleg azért volt, mert nem akartuk, hogy Vick-et sokszor üthessék (nem jött be, mert így is megsérült, többek örömére gondolom).


több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
RZ-ban továbbra is fosok vagyunk(agyatlan playcall).A védelem meg a D line kivételével úgy szar ahogy van.El kell takarítani Allent,hogy meglegyen a tackle? :mad: Meg ennyi misstacklet nem is tudom mikor láttam utoljára.
Na Andy már hümmög. :mad:

Érdekességként: Tavaly nagyon megnyomta az O# az első negyedet(félidőt)..most pont a fordítottja a helyzet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok de én eddig sem vártam feltétlenül sokat ettől az évtől -mondván várjuk meg az elejét- ezt a játékot látva pedig pláne nem vagy nagyon összekapja magát az edzői stáb vagy szép évek elé nézünk. Tudom még idény eleje van de pont a lényeget látom hiányozni a játékunkból a leleket D-fal játékosain meg Shaddy-n esetleg Maclinen kívül. Ami jobban fáj, hogy mindenki rajtunk köszörüli a nyelvét már "hallom" Ricsit is majd holott sztem tőlünk! senki nem hallotta, hogy így meg úgy milyen szuperek vagyunk, csak a sajtó csinálta a feszkót. Mindegy majd túl éljük valahogy ezt is, ennél lényegesebb dolgok is vannak az életben (de azért néha jól esne nyerni vagy jól/lélekkel játszani 😛 )
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bradley-t nem kellett volna elengedni :Skzol
Bradley tavaly bitang gyenge volt, vele pont nem lennénk előrébb.

több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Bradley-t nem kellett volna elengedni :S
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Ez sztem rohadtul Marty-n és Reid-en ment el. Mégpedig a 4th down-nál.Bébé
meg a nyomorék 3 run hivason az utso RZ helyzetbenkzol
nah hát az is...ott az Oline is mi a faszt csinált...félyardról nem tudtuk bevinni...nagyon kéne ilyenkor Westbrook bukfencezése
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Ez sztem rohadtul Marty-n és Reid-en ment el. Mégpedig a 4th down-nál.Bébé
meg a nyomorék 3 run hivason az utso RZ helyzetben
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Ez sztem rohadtul Marty-n és Reid-en ment el. Mégpedig a 4th down-nál.
több mint 14 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Vick-Broken right hand, retund dubtful

......
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A védelem a D-linet leszámítva 0. Aso lófasz esti fénnyel, S párosunk nincs, LB sor eddig se volt. Vicknek meg adtunk 100 millát, erre 1 meccset nem tud befejezni, eddig ennyi értelme van a bevásárlásnak---->1-2

több mint 14 éve
korodiati Philadelphia Eagles 705 — drkorodiattila@gmail.com
Idegbajt kapok ettől a meccstől,meg is érdemeljük hogy kikapjunk!!!
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez az o-line katasztrófa, a Giants pass rusherei azért elég kemények, nem lesz könnyű dolga Petersnek és Herremansnak. Viszont jobban aggódok az interior linemanekért, velük szemben Canty és Joseph lesz, az sem egy könnyű feladat. O# részről szvsz ez a kulcskérdés, hogy mennyire tudjuk megfogni a Giants falát. (szvsz közel sehogy, ne legyen igazam)
D# részről meg egyértelműen a futás megállítása a legnagyobb kérdés, Chaney középre rakásával én többet várok ebből a szempontból is.
Szoros győzelmet várok, max 10 pontos különbséggel. Szárnyaljon a sas, ne csak döglődjön! 😊

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
N.Allen mikorra lesz várható?Gege55
Elméletileg már 100%-os, de vhol olvastam, hogy még mindig injekciókat kap meccsek előtt.
Elég lassan halad a felépülése, annak ellenére, hogy fullosan edz.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Már csak azt mondjátok meg, hogy az OL meg a DL hogyan fog felállni.Shawn84
OL ahogy szokott
Peters-Mathis-Kelce-DeVan-Herremans -- JJ és Dunlap pedig megoldja a cserét.

DL:
Babin - Jenkins - Patterson - T. Cole
Jenkins- Laws - Dixon - Hunt

De úgy tűnik, hogy Cole megint a snap-ek 90%-ban a pályán lesz.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Már csak azt mondjátok meg, hogy az OL meg a DL hogyan fog felállni.
több mint 14 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
N.Allen mikorra lesz várható?

Én J.Jarrett játékára vagyok nagyon kíváncsi, szeretném már látni éles helyzetben... Ti hogy vagytok vele? Jó nem pont a mai fontos meccsen hanem majd valami másik csapat ellen, aki nem csoportból van.

Watkins nem is lesz pályán ma sem!? :S
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Inaktívok:
Watkins, Jarrett, Marsh, Tapp, Vandervelde, Justice, J. Parker

Szal Vick kezd. Young aktív.
Azért jó lenne, ha idén látnánk vmit az első három pick-ünkből. 😀