A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon helyes! Utákjanak csak minket, akit utálnak, az sikeres! 😀


Vick amúgy megkötötte börtön utáni 2. szerződését pár napja, asszem valami állvédőket gyártó céggel.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Egy újabb elismerés. A legrosszabb szurkolótáborok:
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Eagles-Phillies-top-GQ-list-of-Worst-Fans-in-America.html
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Francba! Bár úgyse hiszem el 😀: http://www.bleedinggreennation.com/2011/3/15/2051861/dont-expect-the-eagles-to-draft-colorado-cb-jimmy-smithDeny
balhés,még jó,hogy nem kell nekünk 😛

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Francba! Bár úgyse hiszem el 😀: http://www.bleedinggreennation.com/2011/3/15/2051861/dont-expect-the-eagles-to-draft-colorado-cb-jimmy-smith
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Sziasztok!

Légyszi ne ugassatok le, eléggé kavarodott vagyok most, h mi is lesz az NFL-ben...
Most, h nincs tárgyalás... akkor draft se lesz? És akkor szezon se?
Vagy most mik a tények?

légyszi egy összefoglaló választ valaki adjon

előre is köszönömGege55
Most pereskedés lesz pár neves játékos és az NFL, valamint a tulajok között. Első blikkre a játékosok az esélyesek és ha nyernek, akkor elég jó tárgyalási pozícióba kerülhetnek, így pedig szerintem lehet szezon, hacsak a liga nem követel meg valami olyat, amitől a játékosok sztrájkba lépnek. Szóval fene se tudja.

Az említett pereskedés első meghallgatását április 6-ra tűzték ki, így a dolog valószínűleg nem ér véget a draftig, jelen állapotban ez pedig azt jelenti, hogy meg lesz tartva a draft, már csak a körülmények kérdésesek. Itt leírtam részletesebben, hogy mire számíthatunk, de legjobban a Business of Football blog alapján tájékozódhatsz, én is onnan dolgoztam.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6049/mi_lesz_a_drafttal
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Légyszi ne ugassatok le, eléggé kavarodott vagyok most, h mi is lesz az NFL-ben...
Most, h nincs tárgyalás... akkor draft se lesz? És akkor szezon se?
Vagy most mik a tények?

légyszi egy összefoglaló választ valaki adjon

előre is köszönöm
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Minap nekiálltam 2004-es alapszakasz meccsünket Vikes ellen visszanézni, erről dobtam egy írást blogra, képekkel, Moss-beszólásokkal. Kíváncsian várom kritikákat, illetve mit rontottam el: http://philly.blog.hu/2011/03/15/regi_meccsek_eagles_vikes_04


Alapból nem szoktuk beírni, mert sok ilyen van, de most azért is, két Ohio State privát work-outján voltunk: Brian Rolle és Ross Homan. Rolle az NFL-es Antrel unokatesója, ő LB-S keverék (Clayton-típus), Homan OLB:
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, úgy látszik összességében senki nem annyira elégedtelen. Ijalana-t én is nagy fogásnak tartom, valamiért mockban nálunk OG-k nem igazán ugráltak kifelé (Pouncey-t is csak azért húzta be tenorx 1/31-re, mert se OT-t, se CB-t nem talált már). Bár tény, én a magasságára nem gondoltam, de amit tőle láttam, az tetszett. Van Dyke és Herzlich lutri, de egyik csak bejön alapon pick (én is kedvelem egyébként, ezért mertem reachelni érte), a DE meg nálunk sláger pick, így lett realisztikus. RB-t meg mindenképp akartam, annyira sulykolja mindenki, hogy mély a class. Pinkston dolgot változtatnám meg így ma már, de ennyi talán belefér. Majd azért egy év múlva ránézek erre, ki mire vitte, és hol, ha lesz szezon.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
...Deny
A taktika teljesen OK volt, ha J.Smith és a jobb OT-k kimentek, és Harris elérhető akkor teljesen jó (Bár sztem se lesz elit CB, de No.2. CB-nek jó lesz).
Pouncey-val is kiegyeztem volna, ha a 2.-ban pl. Brandon Burton jutott volna. De: Ijalana-nak nagyon örülnék, ha tényleg őt húznánk. Főleg 2/22-n volt jó húzás. (külön pluszpont nálam hogy Ijalana nem egy magas OG, ami most kivételesen jó nekünk, mert ha Vick lesz a Qb nem is baj, hogy nem takarják 6-6, 6-7-es emberek a kilátást). Így a Harris-Ijalana páros szerintem jobb mint pl a Pouncey-Burton lett volna.

Pinkston nem rossz, mondjuk engem King Dunlapra emlékeztet (nem méretében), érti a játékot, de kissé mintha "puha" lenne a srác. Amúgy ha jól tudom Todd Pinkston unokatesója...err.

Első három körben a nagy needeket orvosoltad, innentől már lehet mulatni 😀 Herzlichet be lehetne vállani 4.-ben, vagy bejön vagy nem, de rosszabbak nem leszünk tőle. Én kedvelem, gondolom nem vagyok egyedül.
Searcy korrekt, de meg kéne tanítani szerelni.
McPhee lehetne Parker utóda, futás ellen jó lehet. Bár nem igazi need (ott van ugye Te'o és Sapp is), de 5. körben belefér.
Helu lehet versenytárs Buckley-nak, akkor maradhatna rosteren ha spec team-ben tudna teljesíteni és megtanulna Qb-t védeni. Én most nem érzem neednek a RB-t, szerintem ha kihúznánk nem maradna rosteren.
Van Dyke: 6. körben jó lenne szvsz, ha a Sötétség Nagyura el nem viszi Oaklandbe az első napon. 😀 Esetleg Jeron Johnson lehetett volna még, ha Mikell távozik legyen még +1 safety.

Összességében most aláírnák egy ilyen draftot főleg az első 3 kör miatt.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Az alapterv Jimmy Smith volt nálam első körben, de azt a Bazzani Lions-a elvitte, utána akartam elit OT-t, de kipotyogott mindenki, ugye Carimit, pont Colts vitte el, akkor mondom, jöhet a CB, ott pedig értelemszerű, hogy Harris jön Aaron Williams helyett. FS itt reach lett volna, Pouncey volt még akin gondolkoztam, de arra jutottam, hogy Vick megoldotta nagy részt tavaly is szar fallal, de védelem nem szar secondary-vel.
Ijalana-nak örültem, hogy benn volt, ő belőle akár RT is lehet, ha G-ként nem működik, tehát bárhol bevethetjük.
Pinkston dolog kissé hiba volt, lehet Carpenter-rel jobban jártam volna, benn volt még ő is akkor, pont utánam vitt el eaglesmcnabb a Kansas-nek.
4. kör első választását mindenképpen OLB-nek akartam, nem volt SS, aki megérte volna, én pedig alapból FS-t nem akarok húzni, az Nate Allen területe lesz. Herzlich pedig nagyon beválhat, valószínűleg volt jobb OLB elérhető akkor, de ő szerintem a védelem mentális vezetője lehet, ráadásul profi edzők rajta sokat javíthatnak. Mason Foster-nek örültem volna, de eddig azért nem esett le.
Utána kellett egy SS már mindenképpen, Searcy-t gondoltam a legjobbnak, ha Mikell nem megy, akkor backup lesz, ha megy, akkor lehet gyorsan repül mély vízbe.
A két ötödik körös választásra szerettem volna QB-t, mert ha lesz trade, akkor Kolb valakinek kelleni fog, és project RB-t, de nem erőfutót minden áron, mert nálunk backup RB úgy látszik vándorlás tárgya, idén meg mély a class. QB nem maradt senki, aki tetszett volna, így hoztam egy DE-endet, amiért kaptam is savat rendesen, hogy kinek a tavalyi sok DE után, de igazából Graham ACL-ből jön vissza, többiek komolytalanok, és Trent is öregedett megint egy évet. Helu pedig pont Shawn tippje miatt lett, blogban kommentelte asszem, igazából sok RB elérhető volt, kissé lutri, ki válik be, ki nem.
Végére meg már nem volt igazán poszt, ahova húztam volna, nem találtam nagy darab O-Line embert, aki tetszene, QB előbb se volt, WR egy se szerepelt boardomon, TE se (lehet azt kellett volna, bár elvileg addigra minden jó elment), OLB-t még egyet nem akartam, bár erősen gondolkodtam rajta, DT nem kell, ott jók vagyunk (Reid ettől függetlenül fog oda húzni), DE előbb jött, így maradt DB sor, ahonnan kiszedtem egy olyat, akit Al Davis imádna, ő volt ugye leggyorsabb idei 40 yardon 4.28-cal. Nálunk amilyen sérüléshullám szokott jönni CD-knél nem árt a mély poszt, meg ő használható lesz tényleg KR-ként.

Haromt szerint egyébként B+, első draftomnak én egész jónak mondanám. Kiegyeznék, ha ők jönnének április végén.
Köszi amúgy véleményeketDeny
Megtisztelő hogy adsz a véleményemre. TE posztra nem is kellett volna senki. Harbor és Celek teljesen meg fogja oldani a dolgot amennyire kell. A DT poszttal én úgy vagyok hogy igazából nem kell de nem nagyon volt jobb opció Fuát meg talán kár kihagyni olyan helyen. Amúgy most úgy érzem, hogy ha szükséges Te'o fog DT-t játszani és Sapp ha nem válna be LB-ként ezzel a plusz 10-15 fontal amit magára pakolt, már jó DE lehet. Majd ha kedden hazaérek jobban átnézem a draftot és megnézem én kit húztam volna. Lesznek változások az tuti de a posztok nagy része szerintem rendben van.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az alapterv Jimmy Smith volt nálam első körben, de azt a Bazzani Lions-a elvitte, utána akartam elit OT-t, de kipotyogott mindenki, ugye Carimit, pont Colts vitte el, akkor mondom, jöhet a CB, ott pedig értelemszerű, hogy Harris jön Aaron Williams helyett. FS itt reach lett volna, Pouncey volt még akin gondolkoztam, de arra jutottam, hogy Vick megoldotta nagy részt tavaly is szar fallal, de védelem nem szar secondary-vel.
Ijalana-nak örültem, hogy benn volt, ő belőle akár RT is lehet, ha G-ként nem működik, tehát bárhol bevethetjük.
Pinkston dolog kissé hiba volt, lehet Carpenter-rel jobban jártam volna, benn volt még ő is akkor, pont utánam vitt el eaglesmcnabb a Kansas-nek.
4. kör első választását mindenképpen OLB-nek akartam, nem volt SS, aki megérte volna, én pedig alapból FS-t nem akarok húzni, az Nate Allen területe lesz. Herzlich pedig nagyon beválhat, valószínűleg volt jobb OLB elérhető akkor, de ő szerintem a védelem mentális vezetője lehet, ráadásul profi edzők rajta sokat javíthatnak. Mason Foster-nek örültem volna, de eddig azért nem esett le.
Utána kellett egy SS már mindenképpen, Searcy-t gondoltam a legjobbnak, ha Mikell nem megy, akkor backup lesz, ha megy, akkor lehet gyorsan repül mély vízbe.
A két ötödik körös választásra szerettem volna QB-t, mert ha lesz trade, akkor Kolb valakinek kelleni fog, és project RB-t, de nem erőfutót minden áron, mert nálunk backup RB úgy látszik vándorlás tárgya, idén meg mély a class. QB nem maradt senki, aki tetszett volna, így hoztam egy DE-endet, amiért kaptam is savat rendesen, hogy kinek a tavalyi sok DE után, de igazából Graham ACL-ből jön vissza, többiek komolytalanok, és Trent is öregedett megint egy évet. Helu pedig pont Shawn tippje miatt lett, blogban kommentelte asszem, igazából sok RB elérhető volt, kissé lutri, ki válik be, ki nem.
Végére meg már nem volt igazán poszt, ahova húztam volna, nem találtam nagy darab O-Line embert, aki tetszene, QB előbb se volt, WR egy se szerepelt boardomon, TE se (lehet azt kellett volna, bár elvileg addigra minden jó elment), OLB-t még egyet nem akartam, bár erősen gondolkodtam rajta, DT nem kell, ott jók vagyunk (Reid ettől függetlenül fog oda húzni), DE előbb jött, így maradt DB sor, ahonnan kiszedtem egy olyat, akit Al Davis imádna, ő volt ugye leggyorsabb idei 40 yardon 4.28-cal. Nálunk amilyen sérüléshullám szokott jönni CD-knél nem árt a mély poszt, meg ő használható lesz tényleg KR-ként.

Haromt szerint egyébként B+, első draftomnak én egész jónak mondanám. Kiegyeznék, ha ők jönnének április végén.
Köszi amúgy véleményeket
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Lezajlott a mock játék, őket hoztam:
1/23: Brandon Harris, CB - Miami
2/22: Benjamin Ijalana, OG - Villanova
3/21: Jason Pinkston, OT - Pittsburhg
4/7: Mark Herzlich, OLB - Boston College
4/23: Da'Norris Searcy, SS - North Carolina
5/18: Pernell McPhee, DE - Mississippi State
5/22: Roy Helu, RB - Nebraska
6/21: DeMarcus Van Dyke, CB - Miami

Vélemények, mindenkiét szívesen fogadm! A teljes tracker itt olvasható.
Az én beszámolóm a draftról holnap, holnap után jön majd a blogra.Deny
Harris nagyon jó, Ijalana 2 év múlva lehet szerintem majd frankó, Hudsonnal hasonló szinten van de atletikusabb. Pinkstont én nem húztam volna ki. Jobbnak tartom Capentert és Brewert is. A teljes draftot nézve Herzlich jó választás, de különben nem erőltetném. Searcy okés, Helu nagyon fasza, Van Dyke sem reménytelen, McPhee helyett meg Fuát(DT) húztam volna inkább.
De amúgy egy ilyen draftnak örülnék ha a valóságban összejönne.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nem örülnék Brandon Harris-nek első körben. Sztem ennyire nem jó CB Ő.
Pouncey, Kerrigan vagy Rahim Moore lett volna az én választásom. (Ha eggyel előbb választanánk, akkor Carimi) Legyen Kerrigan. Parker cut, Washburn pedig csodát művel vele. 😀
Ijalana-nak örülnék. Sztem Ő lenne a kezdő RG-nk.
OT húzás felőlem jöhet. Bár ha az én draftom alapján mentünk volna, akkor most vagy a köv. körben húztam volna egy CB-t
LB húzásnak örülök, de Mark Herzlich-nek nem. Sztem nem elég agilis.
SS húzás sztem jó. Én még egy Moore-pickkel is eljátszadoztam az első körben.
A DE húzással is egyetértek. Sztem 1 DE-t mindenképpen szerezni kell az offseason alatt (Draft első 4-5 körében)
Ha a jelenlegi roster alapján játszottatok akkor nem húztam volna RB-t.
Utoljára én inkább egy returnert húztam volna, de lehet, hogy Van Dyke erre is alkalmas.
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Lezajlott a mock játék, őket hoztam:
1/23: Brandon Harris, CB - Miami
2/22: Benjamin Ijalana, OG - Villanova
3/21: Jason Pinkston, OT - Pittsburhg
4/7: Mark Herzlich, OLB - Boston College
4/23: Da'Norris Searcy, SS - North Carolina
5/18: Pernell McPhee, DE - Mississippi State
5/22: Roy Helu, RB - Nebraska
6/21: DeMarcus Van Dyke, CB - Miami

Vélemények, mindenkiét szívesen fogadm! A teljes tracker itt olvasható.
Az én beszámolóm a draftról holnap, holnap után jön majd a blogra.Deny
Ha Reidék is egy ilyen draftot produkálnak azzal teljesen kiegyezek. 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lezajlott a mock játék, őket hoztam:
1/23: Brandon Harris, CB - Miami
2/22: Benjamin Ijalana, OG - Villanova
3/21: Jason Pinkston, OT - Pittsburhg
4/7: Mark Herzlich, OLB - Boston College
4/23: Da'Norris Searcy, SS - North Carolina
5/18: Pernell McPhee, DE - Mississippi State
5/22: Roy Helu, RB - Nebraska
6/21: DeMarcus Van Dyke, CB - Miami

Vélemények, mindenkiét szívesen fogadm! A teljes tracker itt olvasható.
Az én beszámolóm a draftról holnap, holnap után jön majd a blogra.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jeffrey Luire és Joe Banner levele az Eagles szurkolókhoz:

"In light of the events that occurred yesterday, we wanted to take this opportunity to update you on the status of the Collective Bargaining Agreement and how it affects the Philadelphia Eagles. As we are sure you are aware, the contract between the league and the labor union representing the players has expired, the union decertified and we have entered into a lockout.

"However, the NFL remains committed to collective bargaining and the federal mediation process until an agreement is reached – an agreement that is good for the long-term health of the league. We believe that a deal will get done and we fully expect football to be played in 2011.

"We want you to know our focus is on preparation for the 2011 season and we are going to continue to do everything we can to strengthen our football team. We will be ready to take advantage of all opportunities within league rules to help reach our ultimate goal. We are also excited about the upcoming 2011 draft on April 28-30 and our preparation for that has been in the works for a long time.

"Regardless of what transpires throughout this offseason, our commitment to winning a Super Bowl remains the number one priority throughout our entire organization. We are also committed to keeping an open line of communication with you and our entire fan base throughout these labor discussions. We plan on hosting several events throughout the off season that our fans can enjoy. Our annual Draft Party will take place on April 28 at Lincoln Financial Field.

"We greatly appreciate your continued support."

Sincerely,
Jeffrey Lurie and Joe Banner
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
DeAndre McDaniel a mi emberünk 😛Newman
Na de hányadik körben? S.O.S. need a CB, az OT. McDaniel meg legkésőbb második körben kimegy. Én Robert Sandot vagy Will Hillt szívesen látnám. Nem ők a legjobb opciók de legalább lenne végre valaki a secben aki lezúzza az elkapókat.
De talán Quinton Carterre lehet a legreálisabb esély. Mindenesetre nagy faszság lenne elengedni Mikellt.Shawn84
a karakter problémák miatt simán csúszhat a 3.körig,bár mi se szeretünk balhés figurákat húzni

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
OFF Ma fél 6 körül a Savoya parkban közületek volt valaki Eagles pólóban?
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://www.profootballweekly.com/2011/03/11/vick-wants-to-retire-as-an-eagle

Kár, hogy erre nálunk nem nagyon van példa az elmúlt években. Mármint, hogy a legendáink tőlünk vonulnak vissza. Közben nincs megállapodás, de lehet, hogy megindul a free agency!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, JJ belinkelte a hivatalos trackert: http://football.about.com/od/nfldraft/a/nfldraftorder.htm

Tehát pickeink (jelenleg): 1/23; 2/22; 3/21; 4/7; 4/23; 5/18; 5/22; 6/21. Ehhez még jönnek majd kompenzációs pickek.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
A Walterfootball nagyon komolytalan. Ahol Cam Newton az 1/1 azt nem tudom komolyan venni.Shawn84
Pick és ranking szempontól annyira azért nem, mock meg ugye azért van, mert hetente újat találnak ki. Tavaly is volt időszak, amikor egyik mockban Clausen, másikban Bradford volt 1/1, a vége meg mi lett....Deny
a walteres mockokon nagyokat röhögök általában. Most ahogy nézem amit nekünk írtak az még be is jöhet, de ha első körben jönne az OT és másodikban a CB annak nem örülnék.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Walterfootball nagyon komolytalan. Ahol Cam Newton az 1/1 azt nem tudom komolyan venni.Shawn84
Pick és ranking szempontól annyira azért nem, mock meg ugye azért van, mert hetente újat találnak ki. Tavaly is volt időszak, amikor egyik mockban Clausen, másikban Bradford volt 1/1, a vége meg mi lett....
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
A Walterfootball nagyon komolytalan. Ahol Cam Newton az 1/1 azt nem tudom komolyan venni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy fura, jelenleg nincs 6. és 7. körösünk sem, persze Reid drafton majd úgy is szerez.Deny
Ez biztos? Én csak wikipédiából táplálkozom, de ott mind2ből írnak nekünk 1-et:
http://en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft#cite_note-53Bébé
Wiki alapján sincs 6., mert ír 1 bejövőt, 2 kimenőt, ellenben az alapján 7. körünk kéne hogy legyen.

De most nézem, tegnap előtt lett kész walterfootball hat körös mockja, abba sincs pickünk 6. körre.
Ez alapján meg hetedik kör sincs: http://walterfootball.com/nfldraftorder2011.php
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Amúgy fura, jelenleg nincs 6. és 7. körösünk sem, persze Reid drafton majd úgy is szerez.Deny
Ez biztos? Én csak wikipédiából táplálkozom, de ott mind2ből írnak nekünk 1-et:
http://en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft#cite_note-53