A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Jó lett, bár designolom majd kicsit, mert pár helyen fura, de a tartalma jó.deny79
Nyugodtan. Én is látom a hibákat annyit baszakodott az office és vagy 2 órán keresztül szenvedtem vele. Már nem volt hozzá energiám, hogy tökéletesítsem.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt tegnap egy live chat, pár érdemleges részt kiszedtem belőle, felpakoltam blogra (http://philly.blog.hu/2011/03/09/chat_with_jeff_mclane). Egy részt, azonban ide is bemásolnék, hátha páran nem olvassák el azt:
Mikell vissza fog jönni, ugye?
Rossz hírem van sajnos, múlt héten, amikor beszéltem Quintin-nel, azt mondta, a szezon vége óta egy vezetővel sem beszélt, egyáltalán nem érzi úgy, hogy újra szeretné igazolni a csapat. Nagyon könnyen elképzelhető, hogy távozik.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó lett, bár designolom majd kicsit, mert pár helyen fura, de a tartalma jó.

Derron Harris lett egyébként az új salary-cap analyst-ünk, előző ugye pár napja ment vissza egyetemre inkább tanulni. Ez mellett ma is minden B-West-tel volt tele.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Posztonkénti TOP 5 Combine után
http://philly.blog.hu/2011/03/08/posztonkenti_prospect_rangsor_combine_utan
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Westbrook részhez pár rövid nyilatkozat:
“I talk to coach (Eagles head coach Andy) Reid every week or so. We always talk. I would love to be back in Philly. So we’ll see how things go”
“Well, I think I can help. It’s a special place. (They have) the best fans in the world. I can’t deny that. I missed it this last year. I missed it being out in San Francisco”
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Más oldal szerint 4 csapat érdeklődik Kolb-ért: Redskins, Cardinals, Titans, 49ers.deny79
Skins 😂
Ezek közül 9ers-ben látnám szívesen, esetleg Cards.

Mikell-el szerződést akarunk majd hosszabbítani ugye? Ő most FA lenne, ha jól emlékszem.somebody08
Lehet hallani olyanokat is, hogy nemigen akaródzik a FO-nak hosszabbítani vele, legfeljebb rövid távon (mivel lassan ő is korosodik), amit meg lehet hogy ő nem fogadna el, ha kap egy hosszabb távú ajánlatot máshonnan. Michael Lewis SS is szerződés problémák miatt távozott annó. 😕


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Ezt abból a kb 5 meccsből szűrted le, amíg kapott is esélyt kezdeni? (Bár ez túlzás, mert folyton jött fel Vick)tenorx
Idén 5 meccset egyedül tolt végig.Bébé
Volt rá lehetősége hogy bizonyítson de annyira szar volt. A támadójátékunk vele fele olyan hatékony nem volt mint Vickel. 2009-ben 2 meccset játszott és passzolt majdnem 700 yardot. Most meg nem merte eldobni, ha meg eldobta vagy késő volt vagy double coveragebe ment. Tök kilátástalanul játszott. A legelső meccstől kezdve. Kívánom neki hogy legyen lehetősége bebizonyítani, hogy ő kezdő kaliber, de az biztos hogy erre nálunk Vick mögött kevés esélye lesz, és az első adandó alkalommal amikor jó ajánlat érkezik érte Reid elengedi.Shawn84
Kolbnak pillanatnyilag top o-line kéne ahhoz, hogy jó lehessen. Akkor játszott jól, mikor a pass pro kitűnően működött (vs KC, vs ATL), de a zsebben való elmozgás a passrusherek elől nem az ő világa, sajnos. Futásorientáltabb csapatba való távozás talán jobb lenne neki.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mikell-el szerződést akarunk majd hosszabbítani ugye? Ő most FA lenne, ha jól emlékszem.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Más oldal szerint 4 csapat érdeklődik Kolb-ért: Redskins, Cardinals, Titans, 49ers.
Szerintem meglepetést fog ő még okozni sok embernek, és én továbbra is feltrade keretében tudom elképzelni az ő távozását.

Westbrook pedig mindenkép örömteli dolog, meg szép, de nem biztos, hogy jó ez nekünk. Bár csak backup lenne, ez biztos. Shady egyébként azt tweetelte, örülne ha visszatérne.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
top10-es pick sem kizárt...
mindenesetre megkérdezném azt a csapatot,amely hajlandó lenne Kolbért beáldozni egy top10-es picket,hogy:hülye-e vagy? 😛
az értéke még csak nem is karcolja a top10-et,még az első két kör valamelyikét semNewman
Ha nem is nagyon gyakran de előfordul ilyen. Nekem Rob Johnson neve ugrik be, akiért a Bills első kört adott 98-ban miután a Jagsben előző szezonban volt 1 jó meccse. A qb needes csapatok néha csinálnak elkeseredett dolgokat. 😀BleedingGreen
Akkor Flynn>Kolb 😀MarioAna
Flynnel kapcsolatban is szóba kerültek már magas pickek, bár úgy hallottam nem akarják tradelni, de gondolom lenne az az ellenérték amiért...
A legbiztosabb ha mindkettőt leigazolja valaki, így gyakorlatilag nem lehet hibázni. 😊


több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Mindenttudó Adam (ESPN) szerint legalább három csapat érdeklődik Kevin Kolbbért. Na bumm!somebody08
top10-es pick sem kizárt...
mindenesetre megkérdezném azt a csapatot,amely hajlandó lenne Kolbért beáldozni egy top10-es picket,hogy:hülye-e vagy? 😛
az értéke még csak nem is karcolja a top10-et,még az első két kör valamelyikét semNewman
Ha nem is nagyon gyakran de előfordul ilyen. Nekem Rob Johnson neve ugrik be, akiért a Bills első kört adott 98-ban miután a Jagsben előző szezonban volt 1 jó meccse. A qb needes csapatok néha csinálnak elkeseredett dolgokat. 😀BleedingGreen
Akkor Flynn>Kolb 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Számomra világossá vált idén hogy Kolb soha nem lesz az a játékos akit szerettünk volna. Legalábbis az Eaglesben nem.Shawn84
Ezt abból a kb 5 meccsből szűrted le, amíg kapott is esélyt kezdeni? (Bár ez túlzás, mert folyton jött fel Vick)tenorx
Idén 5 meccset egyedül tolt végig.Bébé
Volt rá lehetősége hogy bizonyítson de annyira szar volt. A támadójátékunk vele fele olyan hatékony nem volt mint Vickel. 2009-ben 2 meccset játszott és passzolt majdnem 700 yardot. Most meg nem merte eldobni, ha meg eldobta vagy késő volt vagy double coveragebe ment. Tök kilátástalanul játszott. A legelső meccstől kezdve. Kívánom neki hogy legyen lehetősége bebizonyítani, hogy ő kezdő kaliber, de az biztos hogy erre nálunk Vick mögött kevés esélye lesz, és az első adandó alkalommal amikor jó ajánlat érkezik érte Reid elengedi.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Mindenttudó Adam (ESPN) szerint legalább három csapat érdeklődik Kevin Kolbbért. Na bumm!somebody08
top10-es pick sem kizárt...
mindenesetre megkérdezném azt a csapatot,amely hajlandó lenne Kolbért beáldozni egy top10-es picket,hogy:hülye-e vagy? 😛
az értéke még csak nem is karcolja a top10-et,még az első két kör valamelyikét semNewman
Ha nem is nagyon gyakran de előfordul ilyen. Nekem Rob Johnson neve ugrik be, akiért a Bills első kört adott 98-ban miután a Jagsben előző szezonban volt 1 jó meccse. A qb needes csapatok néha csinálnak elkeseredett dolgokat. 😀


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Számomra világossá vált idén hogy Kolb soha nem lesz az a játékos akit szerettünk volna. Legalábbis az Eaglesben nem.Shawn84
Ezt abból a kb 5 meccsből szűrted le, amíg kapott is esélyt kezdeni? (Bár ez túlzás, mert folyton jött fel Vick)tenorx
Idén 5 meccset egyedül tolt végig.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Számomra világossá vált idén hogy Kolb soha nem lesz az a játékos akit szerettünk volna. Legalábbis az Eaglesben nem.Shawn84
Ezt abból a kb 5 meccsből szűrted le, amíg kapott is esélyt kezdeni? (Bár ez túlzás, mert folyton jött fel Vick)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mindenttudó Adam (ESPN) szerint legalább három csapat érdeklődik Kevin Kolbbért. Na bumm!somebody08
top10-es pick sem kizárt...
mindenesetre megkérdezném azt a csapatot,amely hajlandó lenne Kolbért beáldozni egy top10-es picket,hogy:hülye-e vagy? 😛
az értéke még csak nem is karcolja a top10-et,még az első két kör valamelyikét sem

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Westbrook visszajönne.
http://nflbuzz.yardbarker.com/blog/nflbuzz/westbrook_wants_to_return_to_philadelphia/4333946BleedingGreen
Minden tiszteletem B-Westé de az ő ideje egyszer s mindenkorra lejárt az Eaglesnél. Jelenleg ő nem az a játékos akire a csapatnak szüksége lenne. Edzőként viszont bármikor jöhet, mint ahogy Dawkins is. Bár Dawkot 1 évig még elnézném zöld mezben játszani.

Mindenttudó Adam (ESPN) szerint legalább három csapat érdeklődik Kevin Kolbbért. Na bumm!somebody08
Számomra világossá vált idén hogy Kolb soha nem lesz az a játékos akit szerettünk volna. Legalábbis az Eaglesben nem. Én támogatnám hogy elmenjen ha tényleg megfelelő értéket kapnánk érte, mert hasonló vagy akár jobb csere irányítót (akinek a stílusa jobban hasonlít Vickéhez) tudnánk szerződtetni. Pl. Troy Smith.
A főoldalon azt írják akár TOP 10-es picket is kaphatnunk érte. Na akkor tutira iszok egyet arra a hülyére aki nekünk adta azt a picket.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mindenttudó Adam (ESPN) szerint legalább három csapat érdeklődik Kevin Kolbbért. Na bumm!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Westbrook visszajönne.
http://nflbuzz.yardbarker.com/blog/nflbuzz/westbrook_wants_to_return_to_philadelphia/4333946BleedingGreen
Én meg visszavárnám. Visszahordónak bőven jó lenne, van hely a rosteren, akár Buckley helyett is jöhetne.somebody08
El se kellett volna engedni... A legnagyobb játékos...Itt a helye!eaglesmcnabb
Na ezt a hírt én sem hagyom komment nélkül! Gyere vissza 36-os!!! ---> Buckley cut! 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Westbrook visszajönne.
http://nflbuzz.yardbarker.com/blog/nflbuzz/westbrook_wants_to_return_to_philadelphia/4333946BleedingGreen
Én meg visszavárnám. Visszahordónak bőven jó lenne, van hely a rosteren, akár Buckley helyett is jöhetne.somebody08
El se kellett volna engedni... A legnagyobb játékos...Itt a helye!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Westbrook visszajönne.
http://nflbuzz.yardbarker.com/blog/nflbuzz/westbrook_wants_to_return_to_philadelphia/4333946BleedingGreen
Én meg visszavárnám. Visszahordónak bőven jó lenne, van hely a rosteren, akár Buckley helyett is jöhetne.somebody08
Buckley am nem tudom mit keres még mindig itt...Westbrookot én is várom vissza 😊

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Westbrook visszajönne.
http://nflbuzz.yardbarker.com/blog/nflbuzz/westbrook_wants_to_return_to_philadelphia/4333946BleedingGreen
Én meg visszavárnám. Visszahordónak bőven jó lenne, van hely a rosteren, akár Buckley helyett is jöhetne.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ejha jó videjó amíg unatkoztok:

http://www.youtube.com/watch?v=JhQuH3-LlWA

Tetszetős válogatás a szezonról, nagyszerű Snowgoons muzsikákkal fűszerezve

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Westbrook visszajönne.
http://nflbuzz.yardbarker.com/blog/nflbuzz/westbrook_wants_to_return_to_philadelphia/4333946


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nah ez is kezdődik:
Eagles schedule private workout for CB Demarcus Van Dyke.
Ő futotta a leggyorsabb 40 yardot a combine-on. (4.28)

Íme a tavalyi private workoutjaink összesítve:
http://www.bleedinggreennation.com/2010/4/22/1436323/final-eagles-private-workout-list
Ha jól számoltam akkor 5/37.Bébé
Mellettünk még a Cleveland is privát workout-olt vele. Egyébként messzemenő következtetést, ahogy Bébé is írta, ebből nem érdemes levonni. Egyébként Dyke szép gyors, de azért az a 176 font, az nem túl biztató...deny79
Meg úgyis elviszi az Oakland😀😀😀

Közben meglépett csapattól Adam Katz, aki fizetési sapka szakértő volt. Visszament valami jogi suliba.