A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Mindenesetre nagy faszság lenne elengedni Mikellt.Shawn84
Osztom. 2 év 8 millával megdobni és kész.
Kevesebb pénzért úgyse tudunk nála jobb safety-t szerezni. És többért se biztos.
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/03/06/ranking-the-free-agents-safeties/
31 lesz már szezonkezdetre de még lehet benne 2 jó év.Bébé
Simán. 2 évre pont megfelelő. Coleman még messze nem kezdő kaliber de 2 év múlva már az lehet, meg addig még lehet szerezni normális játékost erre a posztra. Rutin is kell a csapatba mert a sok fiatalt néha vissza kell fogni.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Mindenesetre nagy faszság lenne elengedni Mikellt.Shawn84
Osztom. 2 év 8 millával megdobni és kész.
Kevesebb pénzért úgyse tudunk nála jobb safety-t szerezni. És többért se biztos.
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/03/06/ranking-the-free-agents-safeties/
31 lesz már szezonkezdetre de még lehet benne 2 jó év.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát Gibson-t tudtuk, hogy érvágás elveszteni, de nálunk ennyi lehetősége egy jó darabig úgy se lett volna. Nálam need sorrend (nem feltétlen így fogok húzni mock játékban holnapután; csak a hiénák miatt): CB, OT (RT igazából), OG, SS (Mikell miatt feljött a sor végéről), OLB, QB (bár mivel vasárnapig Kolb nem megy el, így ott lehet majd valami más).
Amúgy fura, jelenleg nincs 6. és 7. körösünk sem, persze Reid drafton majd úgy is szerez.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
DeAndre McDaniel a mi emberünk 😛Newman
Na de hányadik körben? S.O.S. need a CB, az OT. McDaniel meg legkésőbb második körben kimegy. Én Robert Sandot vagy Will Hillt szívesen látnám. Nem ők a legjobb opciók de legalább lenne végre valaki a secben aki lezúzza az elkapókat.
De talán Quinton Carterre lehet a legreálisabb esély. Mindenesetre nagy faszság lenne elengedni Mikellt.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Top3 Reid pick, akik más csapatnál/csapatoknál nagy karriert futottak be:
3.: Brandon Gibson (WR) - 2009. 6. kör.
Nálunk elkapás nélkül. Kosként eddig 87 elkapás, 968 yard, 3 TD
2.: Raheem Brock (DE) - 2002. 7. kör
Nálunk még rosterre se került, majd a Colts felkarolta és nem kicsit meghálálta a bizalmat. Valamint idén a Seahaws-ban is villogott.
Összesen 104 meccs kezdőként, 37,5 sack, több mint 300 tackle, 12 FF, 2 Super Bowl a Colts-al.
1.: Derrick Burgess (DE) - 2001. 3. kör
2004-ben FA-ként elengedtük majd Raider lett belőle, valamint kétszeres Pro Bowl-er.

Van rá némi esély, hogy a jövőben Joe Mays és Andy Studebaker is fent fog szerepelni a listán.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
DeAndre McDaniel a mi emberünk 😛

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Mikell távozásával pedig lehet lassan barátkozni, egyre több helyen olvasható, hogy szinte leszarják a vezetőség részéről őt, mintha elfelejtették volna, hogy ő is él és virul. Az a vicc, hogy még szar éve se volt, amiért nagyon el kellene engedni...Deny
30 feletti embereknek sajna sokszor ez a sorsa nálunk, kivéve ha klasszisok, Mikell meg nem egy klasszis, "csak" egy jó játékos. Dawkins után és Bradley sérüléseivel kb ő volt az ok amiért valamennyire egyben maradt a védelem, ha ő nem csinálta meg a tackle-t akkor sokszor már senki, ő volt a signal-caller a DB-knek és volt is dolga rendesen.

Ráadásul még arra is van esély ha megy, akkor akár Dallasba. Sensabaugh nem fog maradni és nincs épkézkáb SS. Mikell kézenfekvő választás lehetne. Viszont beszarok ha elengedjük Mikell-t és felszedjük helyette Sensabaugh-t, aki egy korrekt játékos, de én inkább Mikell-re szavaznék.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elhunyt Frank Ziegler, 87 éveseb, az 1949-es bajnok csapat tagja: http://philly.blog.hu/2011/03/11/rip_frank_ziegler
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én mindenképpen Jimmy Smith-t akarom, ezért örülök is drog gondoknak, emiatt csúszhat, bár tény, lehet ezért engednénk mi is tovább Ravens-Steelers duó valamelyikének. De nálam, ha elérhető Jimmy és Amukamara, akkor is Jimmy. Futás ellen elég ergya, de nem is ezért kellene. Mikell távozásával pedig lehet lassan barátkozni, egyre több helyen olvasható, hogy szinte leszarják a vezetőség részéről őt, mintha elfelejtették volna, hogy ő is él és virul. Az a vicc, hogy még szar éve se volt, amiért nagyon el kellene engedni...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Én DT-t várok drafton reidtől 😀 A 3. legjobb CB-ért is fel kell mennünk legalább 5 helyet szerintem szóval mindenképp feltradet várok. viszont ha valahogy sikerülne 10 körüli helyre menni, akkor akár nagy mázlival Amukamara is elérhető lehet. Amúgy Smith és Harris közül Harrist várom harmadiknak. Smithnél a drogproblémák közbeszólhatnak. 3. kör környékén viszont nem lepődnék még ha jönne CB, az első körtől függetlenül. Ha egy Johnny Patrick vagy Brandon Burton elérhető lesz akkor lehet rámennek. Ők project CB-k lehetnek.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azon lőném fejbe magam, ha FA-n megszereznénk Aso-t, aztán Mikell-t meg elengednénk és így megint kilyukadna a secondary... Allen és Coleman nagyon jók, de Mikell nélkül segget is törölhetünk velük.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
PE.com-on jó kérdés,de sztem meglepő az eredmény(félek Reid is rápillant 😂 ) :
What Do You Think Of D Line Picture?
Good talent ready to step up with new coach - 36.2%
Depends upon young players here - 10.7%
I see it as a medium-level need - 12.4%
Very important to add a top DE/DT - 40.6% <----- ?Greengo
Jah, aztán a szezonban meg megy majd a sírás, hogy miért megint D-line-t erősítettünk, mikor alig van normális DB-nk (főleg ha Mikell megy) és az OL is lyukas ...

Ettől függetlenül nem lepődnék meg nagyon (bár nem szeretném), ha mégis jönne D-lineman az első két kör egyikében, mivel Reid szívesen húz D-lineman-t magasan, főleg ha lemaradnánk a kiszemelt CB/OL emberről és nem sikerülne letradelni. Bár szerintem inkább a feltrade-nek van esélye, újabban rákaptak erre Rosemanék.BleedingGreen
Mondjuk az durva lenne ha első körben lemaradnánk a Jimmy Smith Brandon Harris duó valamelyikéről. 2. kör meg egyértelműen OL...eaglesmcnabb
Feltrade nélkül szvsz ne vegyél rá mérget, hogy elérjük őket. Meg simán lehet ebből elsőkörös OL is.
OK, hogy ez a két need a logikus választás (főleg, hogy nincs FA) de ha csak az előző két évet vesszük: tavaly én is biztos voltam a feltradenél hogy E. Thomasért megyünk aztán abból is DL lett, meg tavaly előtt se a WR volt a nagy need. Hülyeség lenne ha nem a CB/OL posztokat erősítenénk a drafton, de Reidéknél sincs kizárva, hogy beleszerettek valaki másba. Csak nagy baromságot ne csináljunk: első napon ne jöjjön TE (Rudolph)vagy vmi hasonló ökörség.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
PE.com-on jó kérdés,de sztem meglepő az eredmény(félek Reid is rápillant 😂 ) :
What Do You Think Of D Line Picture?
Good talent ready to step up with new coach - 36.2%
Depends upon young players here - 10.7%
I see it as a medium-level need - 12.4%
Very important to add a top DE/DT - 40.6% <----- ?Greengo
Jah, aztán a szezonban meg megy majd a sírás, hogy miért megint D-line-t erősítettünk, mikor alig van normális DB-nk (főleg ha Mikell megy) és az OL is lyukas ...

Ettől függetlenül nem lepődnék meg nagyon (bár nem szeretném), ha mégis jönne D-lineman az első két kör egyikében, mivel Reid szívesen húz D-lineman-t magasan, főleg ha lemaradnánk a kiszemelt CB/OL emberről és nem sikerülne letradelni. Bár szerintem inkább a feltrade-nek van esélye, újabban rákaptak erre Rosemanék.BleedingGreen
Mondjuk az durva lenne ha első körben lemaradnánk a Jimmy Smith Brandon Harris duó valamelyikéről. 2. kör meg egyértelműen OL...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
PE.com-on jó kérdés,de sztem meglepő az eredmény(félek Reid is rápillant 😂 ) :
What Do You Think Of D Line Picture?
Good talent ready to step up with new coach - 36.2%
Depends upon young players here - 10.7%
I see it as a medium-level need - 12.4%
Very important to add a top DE/DT - 40.6% <----- ?Greengo
evidens,hogy a párezer szavazat 80%-át Reid nyomta 😛

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
PE.com-on jó kérdés,de sztem meglepő az eredmény(félek Reid is rápillant 😂 ) :
What Do You Think Of D Line Picture?
Good talent ready to step up with new coach - 36.2%
Depends upon young players here - 10.7%
I see it as a medium-level need - 12.4%
Very important to add a top DE/DT - 40.6% <----- ?Greengo
Jah, aztán a szezonban meg megy majd a sírás, hogy miért megint D-line-t erősítettünk, mikor alig van normális DB-nk (főleg ha Mikell megy) és az OL is lyukas ...

Ettől függetlenül nem lepődnék meg nagyon (bár nem szeretném), ha mégis jönne D-lineman az első két kör egyikében, mivel Reid szívesen húz D-lineman-t magasan, főleg ha lemaradnánk a kiszemelt CB/OL emberről és nem sikerülne letradelni. Bár szerintem inkább a feltrade-nek van esélye, újabban rákaptak erre Rosemanék.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
PE.com-on jó kérdés,de sztem meglepő az eredmény(félek Reid is rápillant 😂 ) :
What Do You Think Of D Line Picture?
Good talent ready to step up with new coach - 36.2%
Depends upon young players here - 10.7%
I see it as a medium-level need - 12.4%
Very important to add a top DE/DT - 40.6% <----- ?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
egyébként ja. Mellette Herremans és Bradley 😀eaglesmcnabb
És tényleg 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A baloldali tiszta Kolb 😀
http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/6/80/51/cikk_2068051/0310lengyelek440_fill_440x283.jpgBébé
😂 ezen beszartam 😀
egyébként ja. Mellette Herremans és Bradley 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
A baloldali tiszta Kolb 😀
http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/6/80/51/cikk_2068051/0310lengyelek440_fill_440x283.jpg
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
1 kis érdekesség, a facebookon B. West kicserélte a profilképét a régire, amikor Eagles szerelésben fut a lasztival....
Lehet jelentéktelen infó, csak gondoltam megosztom...
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Kiper véleménye Kolb-ról, és hogy akár top10-es draft cetlit is érhet valakinek, amit itt a bowl.hu-n is a főoldalon olvashatattok: http://www.philadelphiaeagles.com/news/TastyKakeStory.asp?story_id=23513
Az ESPN rangsorolta a legjobb elkapókat, DeSean Jackson lett a 8. helyezettje, itt a teljes lista: http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/33997/power-rankings-top-10-nfl-receivers
Tony Hunt, 2007-ben harmadik körben választott futónk, aki csak 16-szor futhatott B-West és Buckhalter mögött (így is elért egy TD-t, pár mivel rövid yardoknál használtuk, ez annyira nem is nagy szám), majd FB lett belőle, ahol ugyan még elért egy TD-t, kicsit több mint egy év után el lett zavarva anno. Na, amiért róla írok, mert a napokban talált magának új csapatot, a Raiffeisen Vikings Vienna keretében belül, tehát aki szeretne látni egy egykori Eagle-t éles találkozón élőben, irány Bécs.

Egyébként ma is még Westbrook dolgokkal van tele a net, ami szerintem nem fog végbe menni és nem is akarom. Emellett ugyanúgy ez eddigi privát edzésekről, interjúkról, találkozásokról van szó, de én ebből se vonnék le semmit, max annyi látható, hogy inkább top OT-kel, mint top CB-kel találkozgatunk, de messze még a draft.

Más, nem sokára lesz itt a fórumon egy mock draft játék, ahol én fogok húzni az Eagles-nek, meg van már a saját need és jelölt listám, de ti mit éreztek needeknek, kíváncsi vagyok?Deny
Need: minden, kivéve DE, RB és WR😊

Egyébként a kivel beszélgettünk lista alapján félek, hogy Mikell-el nem hosszabbítunk, mert sok a safety. Amitől meg mégjobban félek, hogy Dallas-ba megy, mert ott most pedzegetik a safety igazolást FA-ról. Nem állunk szerintem annyira jól, hogy egy Mikell-t hagyjunk elmenni, de őszintén szólva minden évben csinálunk valami orbitális f@szságot, amitől egész szezonra megkapom az észpéniszt:

2009: Dawkins elengedése
2010: Sheldon Brown elengedése
2011: Mikell elengedése?

Beleillik a képbe nem? Úgy is erős volt idén a secondary...

Most éppen világfájdalmam van, úgyhogy még leírom azt is, hogy attól félek, hogy Reid húzni fog nyolc díendet megint, mert miért ne, de persze csak miután DT-t vittünk első körben.

Kezdődjön már a nyomoronc free agency, mert hülyét kapok attól, hogy semmit nem látok a holtszezon béli terveinkből. Így még károgni és bosszankodni sem lehet normálisan 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kiper véleménye Kolb-ról, és hogy akár top10-es draft cetlit is érhet valakinek, amit itt a bowl.hu-n is a főoldalon olvashatattok: http://www.philadelphiaeagles.com/news/TastyKakeStory.asp?story_id=23513
Az ESPN rangsorolta a legjobb elkapókat, DeSean Jackson lett a 8. helyezettje, itt a teljes lista: http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/33997/power-rankings-top-10-nfl-receivers
Tony Hunt, 2007-ben harmadik körben választott futónk, aki csak 16-szor futhatott B-West és Buckhalter mögött (így is elért egy TD-t, pár mivel rövid yardoknál használtuk, ez annyira nem is nagy szám), majd FB lett belőle, ahol ugyan még elért egy TD-t, kicsit több mint egy év után el lett zavarva anno. Na, amiért róla írok, mert a napokban talált magának új csapatot, a Raiffeisen Vikings Vienna keretében belül, tehát aki szeretne látni egy egykori Eagle-t éles találkozón élőben, irány Bécs.

Egyébként ma is még Westbrook dolgokkal van tele a net, ami szerintem nem fog végbe menni és nem is akarom. Emellett ugyanúgy ez eddigi privát edzésekről, interjúkról, találkozásokról van szó, de én ebből se vonnék le semmit, max annyi látható, hogy inkább top OT-kel, mint top CB-kel találkozgatunk, de messze még a draft.

Más, nem sokára lesz itt a fórumon egy mock draft játék, ahol én fogok húzni az Eagles-nek, meg van már a saját need és jelölt listám, de ti mit éreztek needeknek, kíváncsi vagyok?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
pár emberrel elbeszélgettünk 😛

- Brandon Fusco – C – Slippery Rock - Talked to
- Marcus Gilchrist – CB – Clemson - Talked to
- Jalil Brown – CB – Colorado - Talked to
- Kendall Hunter – RB – Oklahoma St. - Talked to
- Derek Sherrod – OT – Miss. St. - Talked to
- Ahmad Black – S – Florida - Talked to
- Bilal Powell – RB – Louisville - Talked to
- Nate Solder – OT – Colorado - Talked to
- Gabe Carimi – OT – Wisconsin - Talked to
- Lee Smith – TE – Marshall - Talked to
- Rashad Carmichael – CB – Virginia Tech - Talked to
- Casey Matthews – LB – Oregon - Talked to
- Eric Hagg – S – Nebraska - Talked to
- DeMarcus Van Dyke – CB – Miami - Talked to, Private Workout
- Lawrence Wilson – LB – Connecticut - Talked to
- Mark Herzlich – LB – Boston College - Talked to, Private Workout
- Da’Norris Searcy – S – North Carolina - Talked to
- Evan Royster – RB – Penn State – Talked to
- Eric Gordon – LB – Michigan State – Talked to
- Bryant Browning – OG – Ohio State – Talked to
- Doug Hogue – LB – Syracuse – Talked to
- Akeem Dent – LB – Georgia – Talked to
- Greg Smith – TE – Texas – Talked to
- Pat Devlin – QB – Delaware – Talked to
- David Sims – S – Iowa State – Talked to
- William Rackley – OG – Lehigh – Talked to
- David Carter – DT – UCLA – Talked to
- Karl Klug – DE – Iowa – Talked to
- Caleb Schlauderaff – OG – Utah – Talked to
- Owen Marecic – FB – Stanford – Talked to
- Johnny Patrick – CB – Louisville – Combine Interview
- Taiwan Jones – RB – Eastern Washington – Combine Interview
- Jerrel Jernigan – WR – Troy – Attended Workout
- Jonas Mouton – LB – Michigan – Combine InterviewNewman
Herzlich is Private Workoutos nálunk. Ez nálam jó jel. Az LB sort mindenképpen erősíteném.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
pár emberrel elbeszélgettünk 😛

- Brandon Fusco – C – Slippery Rock - Talked to
- Marcus Gilchrist – CB – Clemson - Talked to
- Jalil Brown – CB – Colorado - Talked to
- Kendall Hunter – RB – Oklahoma St. - Talked to
- Derek Sherrod – OT – Miss. St. - Talked to
- Ahmad Black – S – Florida - Talked to
- Bilal Powell – RB – Louisville - Talked to
- Nate Solder – OT – Colorado - Talked to
- Gabe Carimi – OT – Wisconsin - Talked to
- Lee Smith – TE – Marshall - Talked to
- Rashad Carmichael – CB – Virginia Tech - Talked to
- Casey Matthews – LB – Oregon - Talked to
- Eric Hagg – S – Nebraska - Talked to
- DeMarcus Van Dyke – CB – Miami - Talked to, Private Workout
- Lawrence Wilson – LB – Connecticut - Talked to
- Mark Herzlich – LB – Boston College - Talked to, Private Workout
- Da’Norris Searcy – S – North Carolina - Talked to
- Evan Royster – RB – Penn State – Talked to
- Eric Gordon – LB – Michigan State – Talked to
- Bryant Browning – OG – Ohio State – Talked to
- Doug Hogue – LB – Syracuse – Talked to
- Akeem Dent – LB – Georgia – Talked to
- Greg Smith – TE – Texas – Talked to
- Pat Devlin – QB – Delaware – Talked to
- David Sims – S – Iowa State – Talked to
- William Rackley – OG – Lehigh – Talked to
- David Carter – DT – UCLA – Talked to
- Karl Klug – DE – Iowa – Talked to
- Caleb Schlauderaff – OG – Utah – Talked to
- Owen Marecic – FB – Stanford – Talked to
- Johnny Patrick – CB – Louisville – Combine Interview
- Taiwan Jones – RB – Eastern Washington – Combine Interview
- Jerrel Jernigan – WR – Troy – Attended Workout
- Jonas Mouton – LB – Michigan – Combine Interview

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre van netem így tudok írni, és csak annyit, hogy B-Westnek nagyon örülnék még háttérszerepben is ha ezt elviseli, a jelenléte is fontos. B-West come home (remélem nem írtam ezt helytelenül 😛 )