NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
DeSean-t a meccs végén kérdezték,hogy miért így adta be a TD-t.Erre csak annyit mondott széles vigyorral ,hogy ilyen TD-ket még soha nem láthattunk és nem is fogunk egyhamar az NFL történelmében.Egyéni befejezések amiket azért meg fogunk jegyezni.
Sztem ezzel nincs is baj addig amíg el nem ejti a labdát az 1 yardosnál és nem töri magát össze egy esetleges szaltóval. 😀
Ami nekem nagyon szimpatikus vele kapcsolatban az,hogy látszik rajta,hogy azért lett profi játékos,hogy megmutassa ő kora legjobb elkapója és ezért mindent meg is tesz a pályán.Amit letesz az asztalra az sztem rendkívüli a körítés meg egyedivé teszi őt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Védelem értékelése:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up.html
+ Dixon, Hanson, Mikell
- Allen, Sims

Graham sérülése egyre jobban felbasz és nem azért mert az idei szezont kell kihagynia.
Minden bizonnyal K. Clayton is out a köv. meccsre.

J. Harrison isten csere volt. Nem mintha olyan sok yardot hozna, hanem azért mert M. Bell szar (volt) és ha itt tudnánk tartani jövőre is, akkor a back-up RB se lenne need.
A másik nagy szerzeménye Roseman-nak: Colt Anderson. Nem semmi, hogy a gyerek mit nyújt az ST-ben.Bébé
Hát ha nem is sok de fontos yardokat hoz A TD-je se volt gyenge, s többet hozna ha több carry jutna neki. Remélem meg tudjuk tartani. Lehet egy jó GM-rt ő volt az ellenérték 😛 , van néhány kötődése már a két csapatnak. Csak Reidet ne csábítsa oda Holmgren mondván itt már kicsit unalmas új munkába kezdek (tudom még van két idénye nálunk de akkor is). Apropó szerződések: lehet esetleg valamit tudni arról, hogy állunk a jövőre nézve a szerződésekkel ha normál módon lesz szezon? Köszi az infót!dande
http://www.eaglescap.com/next.html - itt mindent megtalálsz
nem túl rózsás a helyzet

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez gáz mert ez biz a karrierjébe illetve a hosszútávú magas szintű játékba. Nem véletlenül hoztunk ennyi DE-t😕 Ezért is voltam mérges h minek kell D-Jaxt eröltetni a TDután én vissza nem engedtem volna nemhogy még riverset fut... J Harissonak is adhatnánk többet látjuk milyen jó a srác nem lenne muszáj Shadyt összetörni nem 1-2 vagy fél idényre szeretnénk. Ti mit gondoltok erről illetve JHról? Sztem nagy csere volt!dande
Én azt gondolom, hogy tegnap McCoynak futni kellett garbage time-ban, hogy meglegyen a fantasyban az első kiemelt helyem, de természetesen semmilyen más esetben nem szabadna őt erőltetni, ha már nincs tét. Mondjuk tegnap még volt tét bőven, szóval nem gond, hogy fent volt, mert egyszemélyes 4 minute drill-t nyomott és eldöntötte a meccset nekünk.somebody08
Igen nyilván nem a végére gondoltam hanem korábbra, volt is amikor egyszer ő csinálta meg a1st down-t mondtam is magamban na végre 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Védelem értékelése:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up.html
+ Dixon, Hanson, Mikell
- Allen, Sims

Graham sérülése egyre jobban felbasz és nem azért mert az idei szezont kell kihagynia.
Minden bizonnyal K. Clayton is out a köv. meccsre.

J. Harrison isten csere volt. Nem mintha olyan sok yardot hozna, hanem azért mert M. Bell szar (volt) és ha itt tudnánk tartani jövőre is, akkor a back-up RB se lenne need.
A másik nagy szerzeménye Roseman-nak: Colt Anderson. Nem semmi, hogy a gyerek mit nyújt az ST-ben.Bébé
Hát ha nem is sok de fontos yardokat hoz A TD-je se volt gyenge, s többet hozna ha több carry jutna neki. Remélem meg tudjuk tartani. Lehet egy jó GM-rt ő volt az ellenérték 😛 , van néhány kötődése már a két csapatnak. Csak Reidet ne csábítsa oda Holmgren mondván itt már kicsit unalmas új munkába kezdek (tudom még van két idénye nálunk de akkor is). Apropó szerződések: lehet esetleg valamit tudni arról, hogy állunk a jövőre nézve a szerződésekkel ha normál módon lesz szezon? Köszi az infót!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Graham sérülése egyre jobban felbasz és nem azért mert az idei szezont kell kihagynia.

A másik nagy szerzeménye Roseman-nak: Colt Anderson. Nem semmi, hogy a gyerek mit nyújt az ST-ben.Bébé
Így biztos nem hagyjuk annyiban a DE posztot az offseasonban. Nem kizárt, hogy megint hozunk egy DE-t a drafton (attól is függ hogy Sapp képes lesz-e beilleszkedni 43-ba). Azért remélem Graham-ből nem lesz második McDougle, akinek a sérülések tönkretették a karrierjét. Persze Graham tehetségesebb, de a következő év sorsdöntő lehet neki.

Anderson egy állat, rendesen aprít ST-ben.BleedingGreen
+ Victor Abiamiri
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hát ez gáz mert ez biz a karrierjébe illetve a hosszútávú magas szintű játékba. Nem véletlenül hoztunk ennyi DE-t😕 Ezért is voltam mérges h minek kell D-Jaxt eröltetni a TDután én vissza nem engedtem volna nemhogy még riverset fut... J Harissonak is adhatnánk többet látjuk milyen jó a srác nem lenne muszáj Shadyt összetörni nem 1-2 vagy fél idényre szeretnénk. Ti mit gondoltok erről illetve JHról? Sztem nagy csere volt!dande
Én azt gondolom, hogy tegnap McCoynak futni kellett garbage time-ban, hogy meglegyen a fantasyban az első kiemelt helyem, de természetesen semmilyen más esetben nem szabadna őt erőltetni, ha már nincs tét. Mondjuk tegnap még volt tét bőven, szóval nem gond, hogy fent volt, mert egyszemélyes 4 minute drill-t nyomott és eldöntötte a meccset nekünk.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Graham sérülése egyre jobban felbasz és nem azért mert az idei szezont kell kihagynia.

A másik nagy szerzeménye Roseman-nak: Colt Anderson. Nem semmi, hogy a gyerek mit nyújt az ST-ben.Bébé
Így biztos nem hagyjuk annyiban a DE posztot az offseasonban. Nem kizárt, hogy megint hozunk egy DE-t a drafton (attól is függ hogy Sapp képes lesz-e beilleszkedni 43-ba). Azért remélem Graham-ből nem lesz második McDougle, akinek a sérülések tönkretették a karrierjét. Persze Graham tehetségesebb, de a következő év sorsdöntő lehet neki.

Anderson egy állat, rendesen aprít ST-ben.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Védelem értékelése:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up.html
+ Dixon, Hanson, Mikell
- Allen, Sims

Graham sérülése egyre jobban felbasz és nem azért mert az idei szezont kell kihagynia.
Minden bizonnyal K. Clayton is out a köv. meccsre.

J. Harrison isten csere volt. Nem mintha olyan sok yardot hozna, hanem azért mert M. Bell szar (volt) és ha itt tudnánk tartani jövőre is, akkor a back-up RB se lenne need.
A másik nagy szerzeménye Roseman-nak: Colt Anderson. Nem semmi, hogy a gyerek mit nyújt az ST-ben.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát ez gáz mert ez biz a karrierjébe illetve a hosszútávú magas szintű játékba. Nem véletlenül hoztunk ennyi DE-t😕 Ezért is voltam mérges h minek kell D-Jaxt eröltetni a TDután én vissza nem engedtem volna nemhogy még riverset fut... J Harissonak is adhatnánk többet látjuk milyen jó a srác nem lenne muszáj Shadyt összetörni nem 1-2 vagy fél idényre szeretnénk. Ti mit gondoltok erről illetve JHról? Sztem nagy csere volt!dande
Jerome egy isten,nem is igazán értem,hogy a Cleveland miért nem tartott rá igényt...Még akkor sem,ha tudjuk,hogy Traktor mit művel idén,egy jó kis split carry létrejöhetett volna ott,mert nem egy futóstílust képvisel a két back,no mind1.Kicsit sajnálom a srácot...

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez gáz mert ez biz a karrierjébe illetve a hosszútávú magas szintű játékba. Nem véletlenül hoztunk ennyi DE-t😕 Ezért is voltam mérges h minek kell D-Jaxt eröltetni a TDután én vissza nem engedtem volna nemhogy még riverset fut... J Harissonak is adhatnánk többet látjuk milyen jó a srác nem lenne muszáj Shadyt összetörni nem 1-2 vagy fél idényre szeretnénk. Ti mit gondoltok erről illetve JHról? Sztem nagy csere volt!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Pont ez hiányzott Grahamnek. Újonc évében ACL szakadás, ráadásul decemberben, úgyhogy lehet, hogy TC-re nem is lesz egészséges, pedig arra nagy szüksége lenne, hogy tovább fejlődjön.
Egyébként a sérülése kísértetiesen hasonlít Bradley tavalyi sérülésére: senki nem ért hozzá, egy rossz lépés és annyi.


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bazzeg, Graham 😕
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Reid: Graham has an ACL tear.
Graham will "most likely" be placed on IR, says Reid.
Bradley won't go on IR.
Reid: Bradley will be for at least a couple of weeks, maybe more.
Reid: DeSean is "fine." WR has a foot injury.

Nagyon örültem, amikor Tapp idekerült, hát most bizonyíthat.

Graham sérülésében az a legszarabb, hogy nem biztos, hogy a köv. szezonra rendbe jön.
Bassza meg
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
A tegnapi meccs merőben jól jött, a GB, CHI meccs tekintetében.
Így bejött még egy racionális továbbjutási lehetőség, ha kikapunk jövő héten NY-ban.
Ehhez csak az kell, hogy a GB kétszer kikapjon, mi meg csak a Giants ellen. Ő részükről ez benne lehet a pakliban, mert a NE,NY, CHI hármas a soros, és főleg mert Rodgers fejre állt.

Izgalmas lesz mindenesetre.

D-Jax-es témához meg annyit, hogy igazán sajnálni tudom csak azokat - és képzelem az életben mennyi dolgon botránkozhatnak meg - akik az ilyen miatt kiborulnak, és fröcsögő szájjal verik a billentyűket.
Csinálja ezt Ocho, vagy akármelyik liga bohóca, szerintem semmi bántó nincs benne. Persze addig a szintig, amíg nem a csapatlogót, vagy a csapatot akarja az ünneplő megalázni. De például ezt el lehet felejteni természeten, ha a játékos hozza nekünk a jardokat rá pár évre. 😊
Vicc.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bealudtam,francba...legalább nyertünk,kb erre számítottam
Graham is lesérült? 😕
no nem baj,Te'o tiimeee! 😛Newman
Hehe 😊
Csípem Daniel-t, de engem jobban nyugtatott amíg Graham volt pályán... Cole-tól vártam 1 sack-et, elöző meccsen se volt sack-je, most se 😕 Lehet nem lesz karier rekordja idén, mert ahoz 4 sack kellene, de mondjuk tőlle 3 meccs alatt 4 sack talán (tudom kicsi rá az esély, de drukkolok neki nagyon) összejöhet, de eléggé erős a Giants és a Boys fala... :S
Ráadásul előző meccsen is 2x volt bemozdulása, most is 1x... Ez pedig rá nem volt ennyire jellemző, vagy nem tünt fel nekem?

Bradley-t sajnálom talán a legjobban, nagyon kritikus a helyzete, remélem a szerződését nem veszélyezteti ez a sérülés, mert ugye neki lejár szezon végén?

Ha majd lesz Grahamről és Bradley-ről MR eredmény feltenné valaki? (nagyon köszi előre is)Gege55
én annyira nem voltam nyugodt Grahammal sem,futás ellen elég jól tolja,de pass rush terén nem sokat mutatott még....de majd fog,remélem 😛

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
GB és Bears verés elég jól jött. McNabb-ék is nyerhettek volna, de így sem rossz.
Este pedig Go Vikings!

Cowboy-ok a DeSean ünnepléséről:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/12/13/cowboys-say-desean-jackson-is-disrespectful/
Sandrick megmondta a tutit. Nem szabad az end-zone-ba engedni és akkor nem tud ünnepelni.
PE.com-on fent van az ünneplés. DeSean Lurie-t felkapta, majd megpróbálta Reid-et is de ez már nem ment neki. 😀

2. félidő drive-jai:
INT, FG, FG, TD, FG
End of game
Rocca-nak nem sok dolga volt ami a rúgásokat illeti.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
bealudtam,francba...legalább nyertünk,kb erre számítottam
Graham is lesérült? 😕
no nem baj,Te'o tiimeee! 😛Newman
Hehe 😊
Csípem Daniel-t, de engem jobban nyugtatott amíg Graham volt pályán... Cole-tól vártam 1 sack-et, elöző meccsen se volt sack-je, most se 😕 Lehet nem lesz karier rekordja idén, mert ahoz 4 sack kellene, de mondjuk tőlle 3 meccs alatt 4 sack talán (tudom kicsi rá az esély, de drukkolok neki nagyon) összejöhet, de eléggé erős a Giants és a Boys fala... :S
Ráadásul előző meccsen is 2x volt bemozdulása, most is 1x... Ez pedig rá nem volt ennyire jellemző, vagy nem tünt fel nekem?

Bradley-t sajnálom talán a legjobban, nagyon kritikus a helyzete, remélem a szerződését nem veszélyezteti ez a sérülés, mert ugye neki lejár szezon végén?

Ha majd lesz Grahamről és Bradley-ről MR eredmény feltenné valaki? (nagyon köszi előre is)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bealudtam,francba...legalább nyertünk,kb erre számítottam
Graham is lesérült? 😕
no nem baj,Te'o tiimeee! 😛

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Az az érdekes helyzet állt elő, hogy LeSean McCoy pontosan ugyanannyi futott yarddal áll, mint amennyit DeSean Jackson elkapott azaz 972 van mindkettejüknek.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
No én is végig éjszakáztam a tévé előtt furcsa valahogy nem izgultam meglesz meglesz ha nem, nem még izgulhatunk a pozitív szezonért. Úgyis szokásos hülyeségeink voltak ezeken már fel sem húzom magam csak néhány apróság aztán mondjátok mit gondoltok:
Vicknél azt érzem, kezd pontatlanabbá válni Celeket nagyon túldobta így lett az első int bár ez lehet a fal bénasága miatt is van. Nagy dolog, hogy képes összeszedni magát a hiba után kérdés meddig tudja ezt megtenni.
A D akkor nagyon gáz mikor előnyben vagyunk, mintha pszichésen leeresztenének, amikor ég a ház azért igyekeznek összeszedni magukat nem mindig sikerül.
A redZ D melett nem tudok elmenni szó nélkül. Ez azért SMcD hülyesége is nem igaz, hogy ezt nem lehet rendbe tenni. Volt egy stat 1995-2008 2. voltunk, (nyilván ez átlag) 2009 ha jól emlékszem 21. 2010. 32...... :rolleyes: Ha ez nem változik felesleges PO-ról beszélni ott pillanatok alatt végünk.
Vki D-Jax Ibrához hasonlította, hát sztem azért messze van a kettő. D-Jax inkább fiatal bohóc mint nagyképű (ezt írnám ha máshol játszana) amit lehet kezelni s remélem tudják is majd. Benne van az ego de nem olyan arrogáns mint Ibra (de örülök h elment a Barcából 😊 )
Na a pozítív szezon megvan innentől minden ajándék!

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy visszanéztem Jackson TD-ét, a bíró baromságot mond. Arra hivatkozik, hogy a játék után sportszerűtlen. De igazából nem, a játék alatt ünnepelte magát 😀

Chaney lesz elvileg Bradley helyett kezdő majd. Ma passz ellen jó volt eléggé szerintem, de futás ellen javulnia kell még (AP, Giants kettősére készülve ez fontos).

DeSean sérüléséről is van update: biztosan fog tudni játszani Giants ellen, ha csak edzésen meg nem sérül. Amúgy ő így kezdte twitteren: "Csak meg akarom köszönni mindenkinek a támagatást! A nagy játékosok a kellő pillanatban feljebb lépnek!És én nem voltam végig 100%..."

És ha már twitter, akkor pár játékos csíripelései:
Weaver gratulál a csapatnak.
Asante Samuel kiemeli Vicket, McCoy, Herramanst és D-Jaxet.
McCoy először írja Asante-nak, hogy jövőhéten szükség lesz rá. Majd írja, hogy örül, hogy tudtak egy kemény meccsen nyerni egy nagy rivális ellen.
Vick először Jacksonnak gratulál, majd: "jó csapat nyert ma, tartsuk meg ezt"
És Mr. Everything (Todd Herremans, a OL, TE, WR és még sok posztra bemondtuk...): Köszöni mindenkinek a támagátst, majd írja, nem bírja kivárni, hogy Phillybe érjenek. Majd elnézést kérek a fantasy tulajoktól


Még valami: Vick a Time magazin 2010-es toplistáján comeback kategóriában 9. lett. Ő az egyedüli NFL játékos, sőt sportoló a 10ben.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Reid szavaiból pár, egész interjú elvileg úgyis fordítva lesz (most tényleg, vizsgaidőszak van, úgyhogy január végéig áradni fognak cikkek, elemzések, portrék, minden 😀 vagy pofára esek):
- Bradleynek kificamodott a könyöke, reggel MRI, de szinte biztos, hogy alapszakaszban már nem játszik, esetleg rájátszásban (ha lesz).
- Graham (térd), Clayton (rándulás térdnél, kb mint Asante sérülése, ugyanaz, csak kérdés a súlyossága) és DeSean (lábával van valami, de hát láttuk a TD-nél...) is jelenleg sérültté lépett elő

Adam Schefter pedig már arról ír, hogy mekkora show lenne, ha NFC döntőben Vick visszatérne Atlantába.

Most néztem, hogy a nagy DeSean játék, nagyon hasonlított a tavalyi Maclin TD-resomebody08
Főleg a celebration 😊deny79
Mondjuk DeSean amit itt a meccs végén kitolt abból nem nagyon látszott,hogy sérült. 😀

Fontos győzelem volt.9-4.Ez most a legfontosabb...persze nagy árat fizettünk érte.(sok sérült)
DeSean 210 yardjával meg az extra TD-al nálam a hét játékosa.Shady is megmutatta mit is tud(149 yard)...és igen bátrabban kéne használnunk. Védelem hozta a formáját.1-2 szokásos benyalt play kivételével jól dolgoztak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid szavaiból pár, egész interjú elvileg úgyis fordítva lesz (most tényleg, vizsgaidőszak van, úgyhogy január végéig áradni fognak cikkek, elemzések, portrék, minden 😀 vagy pofára esek):
- Bradleynek kificamodott a könyöke, reggel MRI, de szinte biztos, hogy alapszakaszban már nem játszik, esetleg rájátszásban (ha lesz).
- Graham (térd), Clayton (rándulás térdnél, kb mint Asante sérülése, ugyanaz, csak kérdés a súlyossága) és DeSean (lábával van valami, de hát láttuk a TD-nél...) is jelenleg sérültté lépett elő

Adam Schefter pedig már arról ír, hogy mekkora show lenne, ha NFC döntőben Vick visszatérne Atlantába.

Most néztem, hogy a nagy DeSean játék, nagyon hasonlított a tavalyi Maclin TD-resomebody08
Főleg a celebration 😊



Értékelt a philly.com:
Futójáték: B-
Passzjáték: B+
Futás elleni védelem: B-
Passz elleni védelem: B+
ST: B+
Összességében: B
Bővebben, indoklással: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Domos_Eagles-Cowboys_report_card.html
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Most néztem, hogy a nagy DeSean játék, nagyon hasonlított a tavalyi Maclin TD-re
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Graham: knee sprain. MRI után derül ki, hogy a szalagok épek-e. Ha szerencsénk van szerintem akkor is 2-3 hét kihagyás minimum.