Philadelphia Eagles
61 feliratkozó
több mint 15 éve
Olyan rossz h most nem játszunk, eddig minden 7vége Eagles-ről szólt (ha volt meccs aznap) most meg már meccshiányom van! 😀hát nagy kár hogy nincs most meccsünk, de ha megnézzük a lehető legjobbkor jött, jól jön Vicknek is és Deseannak is egy hét plusz pihenő...
Okés játszik más csapat, de azokat csak nézem, itt meg szurkolok meg minden 😀Gege55
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
DeSean az ütközést követően először nyilatkozott tegnap, részletek:Minden rosszban van valami jó, de legközelebb ha az egóját kell lehúzni elég lesz egy erőteljesebb pichán rúgás, nem kell agyrázkódás 😊
- Első kérdésem az volt az ütközés után napokig mindenkihez, mi történt, mire mindig ugyanaz a válasz jót, te nagy ütést kaptál.
- Jól érzem magam, és a Colts ellen már pályán is látom magam.
- Az ütközés után napokig nem tudtam értelmesen gondolkodni, de aztán rájöttem, felesleges bánkodni, ez ezzel a sporttal jár, és ezt tudom, amikor felhúzom a sisakom és felmegyek a pályára.
Persze, nem D-Jax lenne, ha nem kerülne szóba a média:
- Hívtak egy showba, ahol jártam még tavasszal, elképzelhető, hogy elmegyek. A téma a "Big Hit" lenne, belülről.
Összességében szerintem azért ez most egy korrekt nyilatkozat volt a részéről, és ez az ütés lehet egy kicsit hasznunkra válik, és lejjebb szál Jackson egoja 😀deny79
Olyan rossz h most nem játszunk, eddig minden 7vége Eagles-ről szólt (ha volt meccs aznap) most meg már meccshiányom van! 😀
Okés játszik más csapat, de azokat csak nézem, itt meg szurkolok meg minden 😀
több mint 15 éve
DeSean az ütközést követően először nyilatkozott tegnap, részletek:- Első kérdésem az volt az ütközés után napokig mindenkihez, mi történt, mire mindig ugyanaz a válasz jót, te nagy ütést kaptál.
- Jól érzem magam, és a Colts ellen már pályán is látom magam.
- Az ütközés után napokig nem tudtam értelmesen gondolkodni, de aztán rájöttem, felesleges bánkodni, ez ezzel a sporttal jár, és ezt tudom, amikor felhúzom a sisakom és felmegyek a pályára.
Persze, nem D-Jax lenne, ha nem kerülne szóba a média:
- Hívtak egy showba, ahol jártam még tavasszal, elképzelhető, hogy elmegyek. A téma a "Big Hit" lenne, belülről.
Összességében szerintem azért ez most egy korrekt nyilatkozat volt a részéről, és ez az ütés lehet egy kicsit hasznunkra válik, és lejjebb szál Jackson egoja 😀
több mint 15 éve
Egy hosszabb írás (interjú; hívd ahogy akarod) olvasható: http://philly.blog.hu/2010/10/26/live_chat_with_jeff_mclane_01Itt fejtem ki a gondolataimat, hogy had pörögjön a topik.
Aztán lehet alatta egyetérteni, meg nem! (először én is írtam alá már véleményem, de megvárlak titeket, nem akarok addig senkit befolyásolni)deny79
Sok mindenben egyet értek Go Green-nel.
Dixon elég jól játszott az előző két meccsen, így megérdemli a több játéklehetőséget. Lényegében Ő az egyetlen DT-nk, akinek igazán fekszik a 2-gap system.
Celek meg remélem, hogy idővel belejön. Az se nagy katasztrófa, ha idén csak 500 yardot és 5 TD-t hoz össze. A hozzáállása nagyon jó, szóval sztem rendben lesz a srác.
Hobbs eddig aránylag jól teljesített, a Titans ellen pedig elég szar napot fogott ki Ő is és Allen is. Hosszú távon nem megoldás, de én is azt mondom, hogy jelenleg nincsen jobb CB-nk nála. Nyáron mindenképpen kell szerezni, majd egy kezdő kaliberű CB-t. Amúgy Hobbs-ra azért is dobnak sokat, mert idén Asante nagyon jól játszik. Nem lett shutdown-corner, de sztem jobban nyomja, mint tavaly. Kár, hogy a miss-tackle-ök még mindig meg vannak, meg eddig 2-3 intit biztos, hogy elejtett.
Mikell-re idén nem sok panaszunk lehet. Még minimum 2 jó év van benne.
Az első hetekhez képest Justice is feljavult. Most már megint hozza a tavalyi jó formáját.
Az O# kielemzése:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Missed_chances_for_Eagles_offense.html
Ebben látom, hogy Justice-nak nem volt vmi erős 2. félideje (igaz sérüléssel bajlódott). Így akkor a fenti állításomat visszavonom.
több mint 15 éve
Egy hosszabb írás (interjú; hívd ahogy akarod) olvasható: http://philly.blog.hu/2010/10/26/live_chat_with_jeff_mclane_01Nagyon köszönjük!!! egyenlőre még én sem írok semmit de van egy két gondolatom.
Aztán lehet alatta egyetérteni, meg nem! (először én is írtam alá már véleményem, de megvárlak titeket, nem akarok addig senkit befolyásolni)deny79
több mint 15 éve
Egy hosszabb írás (interjú; hívd ahogy akarod) olvasható: http://philly.blog.hu/2010/10/26/live_chat_with_jeff_mclane_01Aztán lehet alatta egyetérteni, meg nem! (először én is írtam alá már véleményem, de megvárlak titeket, nem akarok addig senkit befolyásolni)
több mint 15 éve
DAL-NYG SPOILERSPOILER
Romo megsérült, egyesek szerint egy hónap, mások szerint 8-10 hét. Ha előbbi, akkor pont ellenünk tér vissza, ha utóbbi akkor szerintem IR és Kitna vagy MCGee ellen kell készülni, ami korántsem annyira gáz. Viszont a Giants kicseszett erősnek tűnik...somebody08
A bal kulcscsontja tört el Romonak. Ha a dobó vállán lenne az szinte biztos IR, de így is nagy esély van rá. Gondolom az ilyen törésnek is lehet többféle a súlyossági foka, de az biztos hogy egy Qb-nél a dobómozdulat miatt ez elég súlyosnak számít.
Remélem az edzők bemutatják a felvételt a mieinknek elrettentésül, hogy mihez vezethet, ha valakit blokkolatlanul engednek a Qb-ra.

több mint 15 éve
DAL-NYG SPOILERerős ez a Giants, de pl. tegnap Eli rögtön 4 passz/2 INT-el kezdett, a meccs második felében még dobott hozzá egyet,+ mellé még csináltak 2 fumblit is... viszont a Defense az bivalyerős.
Romo megsérült, egyesek szerint egy hónap, mások szerint 8-10 hét. Ha előbbi, akkor pont ellenünk tér vissza, ha utóbbi akkor szerintem IR és Kitna vagy MCGee ellen kell készülni, ami korántsem annyira gáz. Viszont a Giants kicseszett erősnek tűnik...somebody08
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
DAL-NYG SPOILERRomo megsérült, egyesek szerint egy hónap, mások szerint 8-10 hét. Ha előbbi, akkor pont ellenünk tér vissza, ha utóbbi akkor szerintem IR és Kitna vagy MCGee ellen kell készülni, ami korántsem annyira gáz. Viszont a Giants kicseszett erősnek tűnik...
több mint 15 éve
"Andy Reid has just said on WIP that DeSean Jackson has passed his first round of concussion tests. Looks like he's on track to be back on the field after the bye week."Úgy néz ki Jackson állapota javul, jól fog jönni most neki ez a plusz egy hét pihenő.

több mint 15 éve
Én Mcdermottot egyáltalán nem bántanám még a legutóbbi meccs után sem feltétlenül. Hány idény óta DC? 1,5. Nagyon nem szeretném ha elmenne vagy elűznék a kinti kritikusok, azért JJ sem pillanatok alatt lett az aki. Ha mondjuk 2-3 idény múlva sem fejlődik a D még előrébb (mert azért ez sem rossz) akkor már gondolkodnék de sokat számít, hogy milyen anyagot kap majd a keze alá. Allentől pedig nem tudom mi a fenét várhatnánk többet annak a bizonyos R-Jones-nak a nevét akit előtte annyira szerettek volna jó néhányan nem nagyon hallom (szóljatok ha én vagyok tájékozatlan) bőven van benne potenciál s belefog ő jönni még jobban (legalábbis nagyon remélem 😛 )Meg azért nem akárkit kéne pótolnia JJ (R.I.P.) személyében, vele 10 évig nagyon el voltunk kényeztetve.
Fly Eagles:deeedande
Azért azt megjegyzem, hogy nem véletlenül hoztuk Dick Jauront a csapathoz. Ő egy tapasztalt és jó defensive coordinator. Így ha McD teljeítménye romlana könnyen helyet cserélhetnének. Bár azt nem tudom Jauronnak hány éves szerződése van nálunk.

több mint 15 éve
Én Mcdermottot egyáltalán nem bántanám még a legutóbbi meccs után sem feltétlenül. Hány idény óta DC? 1,5. Nagyon nem szeretném ha elmenne vagy elűznék a kinti kritikusok, azért JJ sem pillanatok alatt lett az aki. Ha mondjuk 2-3 idény múlva sem fejlődik a D még előrébb (mert azért ez sem rossz) akkor már gondolkodnék de sokat számít, hogy milyen anyagot kap majd a keze alá. Allentől pedig nem tudom mi a fenét várhatnánk többet annak a bizonyos R-Jones-nak a nevét akit előtte annyira szerettek volna jó néhányan nem nagyon hallom (szóljatok ha én vagyok tájékozatlan) bőven van benne potenciál s belefog ő jönni még jobban (legalábbis nagyon remélem 😛 )Fly Eagles:deee
több mint 15 éve
Ettől függetlenül, nem lenne hülyeség, ha egyes szituációkban kettőznénk. 😊Lehet, de annak is vannak hátrányai, főleg ha P. Manning osztja a passzokat.BleedingGreenNyugi, nem gondoltam komolyan 😀
Reid azt mondta, Bunkley csak 100%-osan tér vissza, addig Dixon játszik.
Illetve: "I know I have a good football." ... "We're 4-3 and in the hunt."deny79
Dixonnal nagyon elégedett vagyok, Bunkley hiányát nem lehetett érezni, szerintem legkésőbb jövőre már komolyan pályázhat a kezdőbe. Nagy steal lehet ő, annak idején ugye a Skins waivelte, és onnan szedtük fel.
Amúgy az egész NFC elég káosz 7 forduló után, nincs kiemelkedő csapat (majd ma megnézzük a Giantset).

több mint 15 éve
Lehet, de annak is vannak hátrányai, főleg ha P. Manning osztja a passzokat.BleedingGreenNyugi, nem gondoltam komolyan 😀
Reid azt mondta, Bunkley csak 100%-osan tér vissza, addig Dixon játszik.
Illetve: "I know I have a good football." ... "We're 4-3 and in the hunt."
Itt olvasható hosszabban: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Reid_Ive_got_a_good_football_team.html
több mint 15 éve
Lehet, de annak is vannak hátrányai, főleg ha P. Manning osztja a passzokat.kapásból kettőzük...deny79Abban biztos vagyok, hogy Wayne-t Samuel fogja majd, így a Wayne elkapások max a slantek után jöhetnek. Valszeg Hobbs-Garcon lesz a másik oldalon, ha Garcon egészséges lesz, amit mondjuk ezek után sanszos, hogy megpróbál majd megdobálgatni Manning, mivel egyelőre sokkal jobban bízik Garconban, mint ahogy azt megérdemelné. És várhatóan jön majd a White-Eldridge duó is, amelyik több szerephez jut majd a következő hetekben Collie és Clark sérülése miatt. Nekem legjobban mégis Addai hiánya okoz fejfájást, idén nagyon jó, rettentően nagy szükség lenne rá.StezAz lesz majd az érdekes, hogy mit csinálunk akkor, ha Wayne átmegy Hobbs oldalára (biztos meghúzzák). Átküldjük-e Sámuelt vele, vagy megvárjuk míg 2 td-t csinál Hobbsról és csak akkor megy utána Asante.
A Wayne-Asante viszonylatban biztos megpróbáljátok a double-move-ot Wayne-nel, mert Samuel nagyon agresszív 10-ből sztem 9-szer bemozdul ilyenkor a cselre. Na akkor lesz tesztelve Mikell és Allen, hogy jobban fel tudják-e venni Wayne-t mint tegnap Brittet.BleedingGreen

több mint 15 éve
kapásból kettőzük...Abban biztos vagyok, hogy Wayne-t Samuel fogja majd, így a Wayne elkapások max a slantek után jöhetnek. Valszeg Hobbs-Garcon lesz a másik oldalon, ha Garcon egészséges lesz, amit mondjuk ezek után sanszos, hogy megpróbál majd megdobálgatni Manning, mivel egyelőre sokkal jobban bízik Garconban, mint ahogy azt megérdemelné. És várhatóan jön majd a White-Eldridge duó is, amelyik több szerephez jut majd a következő hetekben Collie és Clark sérülése miatt. Nekem legjobban mégis Addai hiánya okoz fejfájást, idén nagyon jó, rettentően nagy szükség lenne rá.StezAz lesz majd az érdekes, hogy mit csinálunk akkor, ha Wayne átmegy Hobbs oldalára (biztos meghúzzák). Átküldjük-e Sámuelt vele, vagy megvárjuk míg 2 td-t csinál Hobbsról és csak akkor megy utána Asante.
A Wayne-Asante viszonylatban biztos megpróbáljátok a double-move-ot Wayne-nel, mert Samuel nagyon agresszív 10-ből sztem 9-szer bemozdul ilyenkor a cselre. Na akkor lesz tesztelve Mikell és Allen, hogy jobban fel tudják-e venni Wayne-t mint tegnap Brittet.BleedingGreen
több mint 15 éve
Abban biztos vagyok, hogy Wayne-t Samuel fogja majd, így a Wayne elkapások max a slantek után jöhetnek. Valszeg Hobbs-Garcon lesz a másik oldalon, ha Garcon egészséges lesz, amit mondjuk ezek után sanszos, hogy megpróbál majd megdobálgatni Manning, mivel egyelőre sokkal jobban bízik Garconban, mint ahogy azt megérdemelné. És várhatóan jön majd a White-Eldridge duó is, amelyik több szerephez jut majd a következő hetekben Collie és Clark sérülése miatt. Nekem legjobban mégis Addai hiánya okoz fejfájást, idén nagyon jó, rettentően nagy szükség lenne rá.StezAz lesz majd az érdekes, hogy mit csinálunk akkor, ha Wayne átmegy Hobbs oldalára (biztos meghúzzák). Átküldjük-e Sámuelt vele, vagy megvárjuk míg 2 td-t csinál Hobbsról és csak akkor megy utána Asante.
A Wayne-Asante viszonylatban biztos megpróbáljátok a double-move-ot Wayne-nel, mert Samuel nagyon agresszív 10-ből sztem 9-szer bemozdul ilyenkor a cselre. Na akkor lesz tesztelve Mikell és Allen, hogy jobban fel tudják-e venni Wayne-t mint tegnap Brittet.

több mint 15 éve
Valószínűleg Peters, DeSean és Bunkley is visszatérhet a Colts ellen.Dunlap sérülése súlyosabbnak tűnik, Ő nem biztos, hogy fel fog épülni a köv meccsig.
Amikor visszatér Bunkley még nem lesz 100%-os, szóval Dixon fogja kapni a snapek nagy hányadát.
több mint 15 éve
Juttassuk el Donovan-t Hawaii-ra:http://www.bleedinggreennation.com/2010/10/25/1765594/project-donolulu-getting-donovan-to-honolulu
McNabb-et egy 2010 2. és egy 2011 3. vagy 4. körért tradeltük el.
Ez akkor lesz 3. körös, ha
- McNabb az offesive snape-k 70%-át a pályán tölti és a Redskins minimum 9 győzelmet szerez
- McNabb megy a Pro Bowl-ra
Mától lehet szavazni:
http://www.nfl.com/probowl/ballot
Szóval ha igazi Eagles-fan vagy, akkor szavazz McNabb-re.
A szebb jövő érdekében.
több mint 15 éve
Abban biztos vagyok, hogy Wayne-t Samuel fogja majd, így a Wayne elkapások max a slantek után jöhetnek. Valszeg Hobbs-Garcon lesz a másik oldalon, ha Garcon egészséges lesz, amit mondjuk ezek után sanszos, hogy megpróbál majd megdobálgatni Manning, mivel egyelőre sokkal jobban bízik Garconban, mint ahogy azt megérdemelné. És várhatóan jön majd a White-Eldridge duó is, amelyik több szerephez jut majd a következő hetekben Collie és Clark sérülése miatt. Nekem legjobban mégis Addai hiánya okoz fejfájást, idén nagyon jó, rettentően nagy szükség lenne rá.Pont az aggaszt, hogy így se nagyon tudják megállítani az ellenfelek a Colts passzjátékát. Plusz Wayne is egészséges, nem is tudom miért Garcont írtam. Egy Wayne-Hobbs "párharcba" belegondolni is rossz.Amíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).Ja, csak a különbség az, hogy amíg a Titansnél senki sem a passzra számít elsődlegesen, addig a Coltsnál mindenki.
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.BleedingGreen
Garconnak pedig kb. egyetlen meccse sincs, ahol ne kéne levinni x időre ilyen-olyan sérülés miatt és habár zseniális elkapásokat mutat be, mellette olyan egyszerű dropjai is vannak, hogy közel nem emlegetném egy lapom Brittel. Garcon rohadt gyors, ennyi.Stez
A D-line-tól kéne jó nyomás Peytonra, mert ha felelőtlenül bliztelünk akkor igencsak meg leszünk fenyítve, viszont ha nem jön a nyomás a front4-tól, akkor is meg fog találni egy-egy üres elkapót.BleedingGreen
több mint 15 éve
Pont írni akartam, hogy mit Garconozol itt, nem étteremben vagy, hát ott van Reggie Wayne😀😀😀Pont az aggaszt, hogy így se nagyon tudják megállítani az ellenfelek a Colts passzjátékát. Plusz Wayne is egészséges, nem is tudom miért Garcont írtam. Egy Wayne-Hobbs "párharcba" belegondolni is rossz.Amíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).Ja, csak a különbség az, hogy amíg a Titansnél senki sem a passzra számít elsődlegesen, addig a Coltsnál mindenki.
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.BleedingGreen
Garconnak pedig kb. egyetlen meccse sincs, ahol ne kéne levinni x időre ilyen-olyan sérülés miatt és habár zseniális elkapásokat mutat be, mellette olyan egyszerű dropjai is vannak, hogy közel nem emlegetném egy lapom Brittel. Garcon rohadt gyors, ennyi.Stez
A D-line-tól kéne jó nyomás Peytonra, mert ha felelőtlenül bliztelünk akkor igencsak meg leszünk fenyítve, viszont ha nem jön a nyomás a front4-tól, akkor is meg fog találni egy-egy üres elkapót.BleedingGreen
több mint 15 éve
Pont az aggaszt, hogy így se nagyon tudják megállítani az ellenfelek a Colts passzjátékát. Plusz Wayne is egészséges, nem is tudom miért Garcont írtam. Egy Wayne-Hobbs "párharcba" belegondolni is rossz.Ja, csak a különbség az, hogy amíg a Titansnél senki sem a passzra számít elsődlegesen, addig a Coltsnál mindenki.Tekintve, hogy Addai valszeg nem épül fel addigra, illetve Brown sem egészséges, Hart nem hinném, hogy nagyon szétfutna titeket. De még a passz sem életbiztosítás most, hogy Clark IR-re került és Collienak is heteket kell kihagyni. Antonio Johnsont is műtötték, ami az eddig sem fényes rush D-nken nem fog segíteni.. Bye week alatt csak 4-5 kulcsjátékosunk dőlt ki.StezAmíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.BleedingGreen
Garconnak pedig kb. egyetlen meccse sincs, ahol ne kéne levinni x időre ilyen-olyan sérülés miatt és habár zseniális elkapásokat mutat be, mellette olyan egyszerű dropjai is vannak, hogy közel nem emlegetném egy lapom Brittel. Garcon rohadt gyors, ennyi.Stez
A D-line-tól kéne jó nyomás Peytonra, mert ha felelőtlenül bliztelünk akkor igencsak meg leszünk fenyítve, viszont ha nem jön a nyomás a front4-tól, akkor is meg fog találni egy-egy üres elkapót.

több mint 15 éve
Ja, csak a különbség az, hogy amíg a Titansnél senki sem a passzra számít elsődlegesen, addig a Coltsnál mindenki.Tekintve, hogy Addai valszeg nem épül fel addigra, illetve Brown sem egészséges, Hart nem hinném, hogy nagyon szétfutna titeket. De még a passz sem életbiztosítás most, hogy Clark IR-re került és Collienak is heteket kell kihagyni. Antonio Johnsont is műtötték, ami az eddig sem fényes rush D-nken nem fog segíteni.. Bye week alatt csak 4-5 kulcsjátékosunk dőlt ki.StezAmíg Peyton él és mozog addig a Colts veszélyes, és amint kiderült elég egy egészséges Wr-is, hogy minket megverjen valaki, és úgy tudom Garcon nem sérült (még 😊 ).
Szerintem mi nem fogunk futni ellenetek sem. Sajnos ezt már máskor is megcsinálták Reidék, hogy gyenge rush D-vel rendelkező csapat ellen sem változtatták a gameplant és nyomták a pass heavy-t, ami a Colts ellen végzetes is lehet.BleedingGreen
Garconnak pedig kb. egyetlen meccse sincs, ahol ne kéne levinni x időre ilyen-olyan sérülés miatt és habár zseniális elkapásokat mutat be, mellette olyan egyszerű dropjai is vannak, hogy közel nem emlegetném egy lapom Brittel. Garcon rohadt gyors, ennyi.
több mint 15 éve
Azon gondolkozom nagyon, hogy vajon mivel járnánk jobban este. Egy Dallas, vagy egy New York győzelemmel? somebody08egyértelmű a válasz...Mindegy hogy ki játszik a tehenészek ellen a Cowboys NEM nyerhet!!! 😊
http://www.youtube.com/watch?v=6ZVJEeVAnI4nagyon nagy, bár a cím el lett kurva...
Ez mekkora már 😀 Tegnap láttam ESPN-en.habib
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Az utóbbi 2 meccsén - de főleg tegnap - úgy játszott, mint egy rookie, de előtte sztem/ünk tök jól nyomta.Én is meg voltam elégedve a D játékával és a gameplannel is egészen a 4. negyedig, de ezeket a renszeresen bekövetkező látványos összezuhanásokat meg kéne előzni.
Ahogy már írtam a 2. félidőből csak pár percet láttam.
CJ-t nagyon jól megfogtuk, de Hobbs és Allen elég gyenge napot fogott ki.
Bunkley hiánya egyáltalán nem látszott, pedig Turner és CJ ellen nyomtuk az utóbbi 2 hétben.
Ebben Dixon-nak hatalmas érdemei vannak.
McDermott-ot elég sokan bírálják a vereség miatt (külföldi fórumokon már olyat is olvastam, hogy el is küldenék) de egy csomó olyan hibát vétettünk aminek semmi köze az edzőhöz. Bradley 2x is "lesre futott" 3rd down szituban. Megint csak 3rd&down-nál J. Parker földhöz vágja a QB-t miután már eldobta a labdát (incomplete) és emiatt 1st down, majd pár play-el később TD. Nem azt mondom, hogy ott van a liga legjobb DC-i között, mert nincsen, de egyáltalán nem olyan rossz sztem.
Ez a cikk is kitér erre: (kommenteket is érdeme elolvasni)
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/10/14-minutes.html
A meccs 46. percében 19-10-ra vezettünk, Titans összesen kevesebb mint 150 yardot tett meg. Szóval tök jó taktikát dolgozott ki McDermott, de aztán jött Britt. Abban viszont egyetértek, hogy a 4. negyedben a fejekben rendet kellett volna raknia. Csakúgy mint M&M-nek.
Az O# nem brillírozott, de egy elég jó védelemmel találkoztunk és ráadásul nem játszott a kezdő LT-nk, WR-ünk és ezek szerint a QB-nk. Ennek ellenére itt is egészen jók voltunk, de a végén összeomlottunk. Ebben hibásak a koordinátorok, meg gondolom visszaütött, hogy nagyon fiatal a csapatunk.
Kolb témához meg annyit, hogy minden meccsen van 2, 3 olyan passza ami simán inti lehetne. Ezt sztem idővel el fogja hagyni, csak hát a padon elég kevés meccs-tapasztalatot fog szerezni.Bébé
