Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 663
Valóban Nagyon úgy tűnik, hogy idén itt elég akár 10-11 győzelem is a csoporthoz. Abból 4 a csoportból is simán meglehet. Azért kocsit, házat nem tennék egy Cousinsra, láttuk mi már itt az ísztben eleget.😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
csipkelli 3 978
Azért vagyunk bajban, mert passzolni fognak. Sokat. Vagy Cousins fut. Közben meg Seumalo kezd LG-ben? Ha ellaposodik a meccs, beállhatna centernek világgá hajigálni néhány snappet.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki mit vár holnap, sikerül ismét apozitív mérleg irányába menni?
dande
Szerintem a Vikings nyer. Ugyanugy szetporgi magat, mint a Jaguars ellenunk, es nekik sokkal fontosabb a csoport miatt, hogy most gyozzenek, mint nektek (legalabbis most ugy tunik, itt kevesebb gyozelem is eleg)

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá, Cook nem játszik ellenünk.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
S az első negyed a szezonban, reméljük lesz még jobb is 😊

 twitter.com/Eagles/status/1048633989202956288
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki mit vár holnap, sikerül ismét apozitív mérleg irányába menni?
dande
Győzelmet. 27-23 ide, game winning drive-val.
Eaglesmcnabb pedig ano-ra ihatja magát:
 www.bleedinggreennation.com/2018/10/5/17940856/todd-herremans-eagles-offensive-line-left-guard-tackle-philadelphia-nfl-saginaw-valley-vikings-game
skizofita
Búcsúzóul gyűrűt neki is 😊 Meg akkor már Eagles győzelmet vasárnap 😀
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Ki mit vár holnap, sikerül ismét apozitív mérleg irányába menni?
dande
Győzelmet. 27-23 ide, game winning drive-val.
Eaglesmcnabb pedig ano-ra ihatja magát:
 www.bleedinggreennation.com/2018/10/5/17940856/todd-herremans-eagles-offensive-line-left-guard-tackle-philadelphia-nfl-saginaw-valley-vikings-game

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki mit vár holnap, sikerül ismét apozitív mérleg irányába menni?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barnett vasárnap nem játszik.... Fsza...nem rossz, amit eddig mutat, de nem úgy tűnik egyelőre, hogy ez lesz a kitörési éve.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm, Hm, nem tudom teljesen elolvasni, de a lényeg benne van......

 theathletic.com/518593/2018/09/13/eight-years-after-triple-bypass-jeff-stoutland-has-found-a-super-home-with-the-eagles/

Gyógyulást!!!!

S egy másik elgondolkodtató dolog, ezt én is megjegyeztem az eredménykövetőben, nem mentve magunkat:

 fuzovelkifele.com/2018/10/ujabb-vita-egy-roughing-the-passer-eset-miatt/
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Cox nem edzett, nem tudom jelent-e ez valamit..............de ha nem játszik, az Kuzinnak jót, jelent....kezdő DT nélkül állunk ki...... Cooks, Thielen, Rudolph, Diggs, Treadwell, csak ennyi embernek lehet jó napja................, ezért lett volna fontos a Titans meg a Buccaners, elleni W

Sebaj, a januári meccset megnyertük az picit lényegesebb volt 😊
dande
Elvileg semmi komoly, rest day. Csakúgy mint Alshonnak.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cox nem edzett, nem tudom jelent-e ez valamit..............de ha nem játszik, az Kuzinnak jót, jelent....kezdő DT nélkül állunk ki...... Cooks, Thielen, Rudolph, Diggs, Treadwell, csak ennyi embernek lehet jó napja................, ezért lett volna fontos a Titans meg a Buccaners, elleni W

Sebaj, a januári meccset megnyertük az picit lényegesebb volt 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
És Grahamat kb ott is maradt ahol áll...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
 pbs.twimg.com/media/DodQpSuXsAAF6Gw.jpg:large

Ez a 4th és 15. Hát, oké.
csipkelli
Nem lett volna ezzel baj, ha Graham nem bambul el, mondjuk éppen oda is érhettek volna Mariotara, ott vége lett volna a meccsnek...most már ez van...
több mint 6 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 pbs.twimg.com/media/DodQpSuXsAAF6Gw.jpg:large

Ez a 4th és 15. Hát, oké.
csipkelli
ezt a képet látva mégszomorúbb az egész...
több mint 6 éve
csipkelli 3 978


Ez a 4th és 15. Hát, oké.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Rendkívül frusztráló meccs volt, talán a 2 évvel ezelőtti Detroit meccshez tudnám hasonlítani. Azonban túlzásokba nem kell esni.

2-2-vel állunk, csakúgy mint a Pats. Nem szeptemberben kell formába lendülni, nagyon ritka aki egész szezonban toppon tud lenni. Nálunk most még nagyon sok minden alakul.

Wentz: összességében nagyon jó meccset játszott, a rá nehezedő nyomást nem lehet a nyakába verni. Én is örültem volna ha pár szituban élesebb, de sokkal jobb volt mint a Colts ellen. Nála most a fejlődés a fontos meccsről meccsre, ami bőven meg van.

O-line: érthetetlen meccs volt, kb mindenkit felültettek a körhintára. Össze kell kapniuk magukat, de én bízom benne hogy erre képesek lesznek, az alapanyag meg van hozzá.

Elkapók: Alshon nagyon hiányzott, aranyat érhet hogy visszatért, de kell mellé a 2017-es Agholor és sajnos 3. wr-ben gyengék vagyunk. A szezon végére ez javulhat Wallace és vagy Hollins visszatérésével.

Az O eddig gyengén muzsikál a szezonban, de úgy érzem nemsokára összeáll itt a kép és valaki beleszalad egy 40+-os adagba nemsokára.

D-line: sajnos Graham idén messze van a tavalyi formájától, biztos a műtét se segít rajta, de érződik az ő jó játékának a hiánya. Barnett kezd felnőni a feladathoz viszont. A DT depth gyenge, Cox rengeteget játszik és nagyon hiányzik mellőle pár megbízható DT. Remélem Jernigan még idén értelmes formában vissza fog térni, nagyon kellene ő középre.

Sec: valami idén hiányzik innen, tehetségben nem sok minden változott tavalyhoz képest, mégis jóval gyengébbek. McLeod kiesése nagyon nagy hátrány sajnos innentől. Remélem kicsit elkezdenek próbálkozni más FS-ek kipróbálásával is. Régóta úgy gondolom hogy Mills hosszútávú posztja az FS lesz az nfl-ben, sajnos cornernek lassú. FS poszton ezzel nem lenne akkora probléma, jól szerel, jól takarít és 20 yard előnnyel ritkán kerülnék meg. Másik potenciális opció Douglas, aki egyetemen is többet játszott safetyt mint cornert, ő se gyors, FS poszt jobb neki. Maddox tehetséges, de pont nem safetynek való szerintem, max 3rd safetynek Graham posztjára, de tökéletes slot cb alapanyag. Sidney Jones a hibái ellenére is a legstabilabb emberünk eddig Jenkins mellett, én tuti megpróbálnám outside cornerként és Maddoxot vagy Millst slot cornerbe.

Hosszú a szezon, talán jókor jött ilyen fájdalmas vereség. A sorsolás innentől nagyon kemény, de ha elkapjuk a fonalat ebből még nagyon sok minden kijöhet 😊
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Hollywoodi forgatókönyv:
2017. Kansas City Chiefs megveri a New England Patriots csapatát, majd a következő héten, a Philadelphia Eagles-t, és ez a két csapat játsza a SB-t!

2018. A Tennessee Titans megveri a Jacksonville Jaguars-t, , majd a következő héten, a Philadelphia Eagles-t, és ez a két csapat játsza a SB-t!
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Amúgy a Secondary tavaly se volt valami fényes, csak szinte mindig kompenzálni tudtuk valami mással. És oké egyébként most is nyelték be folyamatosan a yardokat, de nagyon sokáig meccsben tartott minket a védelem, mert olyan ritkán van nálunk, hogy egész drive-okat végig szívunk. Általában mindig van egy pont, hogy 3-at kivédekezünk. Tegnap (és a Colts meccsen is) a gond az volt, hogy az O nem tudta ellensúlyozni ezt és eldönteni a meccset, illetve a végén nem tudtunk 4 kísérletet már megfogni egymás után egyszer sem. Na bumm van ilyen.

Elkapók játéka Agholor dropjaitól eltekintve máris jobb lett azzal, hogy Jeffery visszatért, csak hát ha összecsukják szegényt Wentz-et folyamatosan, úgy azért nehéz...

Nyilván vesztes meccs után mindig lehet szidni a playhívást, mért nem volt több futást stb, de mondjuk én a rendes játékidő végén is neki mentem volna inkább, aztán mégis jó döntésnek bizonyult, hogy a védelemben bíztunk még ott.

Nagy gáz egyébként nincs. Mint mindig, most is a csoport meccseken lesz a hangsúly és ha ott dominálni tudunk, akkor bízhatunk abban, hogy decembertől kijön megint a csúcsforma.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/john_gonoude/status/1046773165110820864
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 267 — Beware the Slim Reaper!
Sweat még nincs játékra alkalmas állapotban? Őt simán 2-3. körre várták a drafton, benne még lehet potenciál
Wyatt
Egészségügyileg szerintem alkalmas, legalábbis sérülést nem írnak neki. Ebbe a DL rotációba ő idén csak sérülés esetén férhetne oda. A védőfal összességében továbbra is a jobbak között van passz siettetésben (is), csak vannak kimaradó időszakok a meccseken, amikor viszont kijönnek a secondary hiányosságai. Nem is lenne teljesen fair elvárás, hogy minden egyes down-on elsöprő nyomást tegyenek az irányítóra.

Előszezonban voltak villanásai, de nem tudta úgy dominálni a csere falembereket, hogy játékidőt kaphasson. Kicsit nehezen ment neki az átállás a floridaiból a mi sémánkba, de bíznak benne nagyon, mert lényegében miatta elküldték Means-t, akiben nem volt ekkora potanciál, de megbízható játékos volt.


több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sweat még nincs játékra alkalmas állapotban? Őt simán 2-3. körre várták a drafton, benne még lehet potenciál

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Igazabol a sec azert ilyen latvanyosan szar mert nincs az a passrush ami tavaly volt.
Cox mellol hianyzik Jernigan es Graham is halvanyabb ...szerintem

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első 4 meccsen 14 engedett sack és 9 adott sack......no komment....

S kb a 2/3d az engedett sackeknek nem a QBn múlt....

S még így is állhatnánk 4-0-l ha a Sec nem blfszkodik..... a Titans ellen màr a RZ D sem működött igazán...

Remėljük van annyi a Staffban hogy fejben összerántják a brigádot kükönben két nagy égés kõvetkezik 2x nagy nyilvánosság előtt.

Fly Eagles fly!!!! 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
SB után leszarom ha bejön pár ilyen bukó, ebből a csoportból így is tovább kell jutni, aztán PO már más kávéház...

Ami engem aggaszt az az OL, nem tudom hogy eshet szét ennyire pár meccs alatt, teszem hozzá ez a TEN front seven kb. az egyik legalulértékeltebb a ligában.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!