Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 668 — Eagles fan
Ajayi IR.. playoff meglesz azé'?
karmïgran
Ez aztán a "remek" hír.
Pont azon agyaltam hétvégén, hogy mennyivel jobb volt a Blount-Ajayi-Clement hármas tavaly és kár volt elengedni az öreget ebből corp-ból, de most még ez is. 😕
Nincs mese kell hozni vkit különben oda lesz a szezon.Clement és Smallwood jó kiegészítő emberek, de kellene vki aki bírja végig a tempót. Sprolest én el is engedtem már fejben...sztem már a végét járja.
Több sebből vérzünk...tavaly is hasonló volt a helyzet, de vhogy ez most más. Olyan pontokon vagyunk gyengék ami lételeme a jó footballnak. Az OL egyelőre katasztrófa.Tavaly kiesett Peters mint kulcsember és cserélgetni is kellett szezon közben a posztokon, de volt vmi hajtóerő (Stoutland) ami összeállította a végleges képet. Most ez nagyon hiányzik. A védelemből meg Jernigan hiányzik , de nagyon! Nem tudom mikor tud visszatérni, de jöhetne már.
...stb

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy mondtam, tradeljünk Shadyért, hátha utána el is tiltják a függőben lévő ügye miatt 😛
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
én se hoznék Bellt, Johnsont, szerintem tavaly Clement bizonyította, hogy van benne kezdő potenciál, Smallwood-dal, Adams-szel és Sproles-szal ha egészségesek lennének, nem is kéne top RB.. egy Lacy-t megnéznék talán, ha éppen nem DT súlyban mocorog.. a Cox 11 millája tuti nem RB-re fog elmenni, vannak is nagyobb gondok, mint az RB
több mint 5 éve
csipkelli 3 978
A továbbra is szűkös cap spacet nem kéne drága futóra ellőni. Itt úgyis mindenki elhullik, legalább legyen olcsó.
Oké, egy Foles-Barkley cserével megbékélnék 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag nem, deCox szerződését átalakítottuk plusz11 millàs cap spacért.
dande
most David Johnsonról olvastam pletyka szinten.. lényeg, hogy valaki jönni fog
karmïgran
Bell? 😀
ParadSEC
Az "állítólag nem" erre vonatkozott 😊 😉
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 049 — Patriots fan
Állítólag nem, deCox szerződését átalakítottuk plusz11 millàs cap spacért.
dande
most David Johnsonról olvastam pletyka szinten.. lényeg, hogy valaki jönni fog
karmïgran
Bell? 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Kb elfogytak a futoink maradt smallwood es ennyi

Pumpli most robbanj be 😀

több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Állítólag nem, deCox szerződését átalakítottuk plusz11 millàs cap spacért.
dande
most David Johnsonról olvastam pletyka szinten.. lényeg, hogy valaki jönni fog
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ajayi IR.. playoff meglesz azé'?
karmïgran
Az a kérdés, hogy rámegyünk-e Bellre
Attis
Állítólag nem, deCox szerződését átalakítottuk plusz11 millàs cap spacért.
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Ajayi IR.. playoff meglesz azé'?
karmïgran
Az a kérdés, hogy rámegyünk-e Bellre
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Ajayi IR.. playoff meglesz azé'?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vedelem nem alkalmazkodott meg az uj szabalyokhoz talan ezert is van ennyi flag ellenunk.

Az Oline pedig erthetetlen mod gyengebb lett avagy kiismertek őket...
Janek
A múlt héten linkeltem be egy cikket, hogy Stoutland elég komolyan beteg, s nem tud eleget foglalkozni velük, ez is lehet a háttérben. Egyébként a végére egész jól összeálltak, reméljük a Giants ellen sikerül.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
A vedelem nem alkalmazkodott meg az uj szabalyokhoz talan ezert is van ennyi flag ellenunk.

Az Oline pedig erthetetlen mod gyengebb lett avagy kiismertek őket...

több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
mindig találunk új módszereket arra, hogy tökön tudjuk lőni magunkat...
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
... Ronnie Brown sem csinálhatta volna szebben.
BleedingGreen
Ohh, memories... 😀

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem bírózásból azért a kamu Benett sárga döntőnek bizonyult....
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 267 — Beware the Slim Reaper!
Megint egy igen gyenge meccs. Ezúttal a támadók voltak extra borzasztóak. Sajnos támadófal nélkül nehéz nyerni. Wentz-et a playek kétharmadánál megütik vagy sackelik, és a maradékban sincs normális zseb. Ez nem a legideálisabb bármilyen irányítónál, pláne annál, ki sérülésből tér vissza.
Johnson csak árnyéka önmagának, az utóbbi három fordulóban 3 sack fumble-ben volt benne, és ebből az utóbbi kettőt Wentz-re se lehet kenni, mert 2 mp se kellett, hogy egyből megverjék Johnsont.

Rengeteg mentális hiba a támadóknál. Ajayi ... Ronnie Brown sem csinálhatta volna szebben. Clementet amúgy miért aktiváltuk, ha nem játszik?
Amikor pedig egy pillanatra hozzánk kerül a momentum, még a mezőnygól távolságból is kiharcolják magukat.

A védelem hozta az otthoni formáját. Megvolt a szokásos Mills hosszú passz szopás, de összességében nem volt nagyon rossz ez a csapatrész. Sajnos pont amikor kellett nem tudták kívül tartani őket a mezőnygólól. Maddox szegény nem mozog valami otthonosan FS-ként, elég "érdekes" szögeket vesz fel néha. Persze a múlt héten játszott életében először safety-t ... De mit mond ez el a csere safetykről, Grahamről, Hallról?
Rövid hét, kevés felkészülési idő, és ráadásul idegenbe megyünk New Yorkba. Ismerve az idegenbeli képességeinket, ott sem várhatunk sok jót.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából, ha megnézzük a menetrendet a Falcons s a Vikes ellenit lehetett számolni Lre s azzl 3-2 lenne. A Tampa s a Titans elleni L nem volt benne. Az Atlanta ellen végül nyertünk s máshol jött a vereség így 2-3. Védelem egy kicsit jobban koncentrál sz OL meg a többi nem szrencsétlenkedik, jönni fognak a Wk is. Remélem 😛
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma vikingeket baszunk. Alkoholt fogyasztottam. Ugyhogy nyerunk.
ano92
Aha eddig nem csináltad kétszer, lebuktál 😉 ha ma nyerünk tuti te vagy a hibás az eddigiekért 😛
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ma vikingeket baszunk. Alkoholt fogyasztottam. Ugyhogy nyerunk.
ano92
Áldassék az úr neve!
több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ma vikingeket baszunk. Alkoholt fogyasztottam. Ugyhogy nyerunk.

több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Mára L-t várok bár nincs futójátékuk, viszont erősebbek sztem mint tavaly, mi pedig erősen megyünk lefelé...
Ne legyen így de úgy érzem ma beáraznak minket.
Ettől még a csoportmeccseket hozzuk lehet szép év de valahogy hiányzott az elmúlt két három héten a "harapás" (extra nyerni akarás vagy mi a tök nem tálalok jó szót rá
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barnett helyén Sweat kaphat lehetőséget bemutatkozni.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ne...ok pocsék volt a fal, de együtt volt pocsék és nem ennyire....ha csak nem sérülés miatt, Seumalot biztos nem tenném be Wis helyére, még sántikálva is jobb nála....még Mailatat is szívesebben kipróbálnám ott, már csak méretei miatt is, ha már cserélni kell. 😊

Pont mikor minden idők legjobb OGja 😛 😉 csodálatos, minden poszton bevethető Todd vonul vissza, akkor ne essen már meg ez a csúfság 😊

Mindegy hány ponttal, de remélem nyerünk 😀
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
... Közben meg Seumalo kezd LG-ben? ...
csipkelli
Ahogy Wis játszott az elmúlt két meccsen, sokkal rosszabb nem lehet.
Jobban félek egy Thielen-Mills párharctól. De remélem rám cáfol a kis zöld hajú.

Philadelphia Underdogs!