NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Boldog Karácsonyt mindenkinek. Remélem az első ajándékot a Rams ellen kapjuk győzelem formájában.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ja és persze boldogot.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ward még szeretne egy idényt, nem zavarja, hogy már harmadik számú és én remélem, hogy láthatjuk még jövőre a mosolyát egyszer kétszer, ha másért nem a fiataloknak egy ilyen példakép nem semmi. Szerintem a visszavonulás után szinte tuti az aranyzakó.
Steelers wide receiver Hines Ward, who's clearly on the downslope of a brilliant career, says he wants to continue to play in Pittsburgh in 2012."I don't want to be cut, I don't want to play for another team, but I haven't thought of the possibility of that even happening ...

"I don't want to play for anybody else. We'll deal with that when the time comes. Right now, it's not even in my mind to think what happens -- am I going to be here, is this my last game? I don't think like that, I've never thought like that."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Minden szurkertársnak vidám karit,és mára sima győzelmet kívánok!!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gondolom nem felejtette el senki ezt sem 😀
http://www.youtube.com/watch?v=iEiRf1-xdOAHurka
Ike, mint vmi gyógyegér csak vigyorog, a fele olvasni se tud, a másik része áll komoran, mint valami unott szilva, a többiek úgy néznek ki, mint a bűnözők, egy másik része a csapatnak beszélni nem tud, viszont Hokeék nagy királyok. Igazi partyarcok lehetnek😀

Egyszóval: priceless.

😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Boldog karácsonyt mindenkinek! 😊

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
gondolom nem felejtette el senki ezt sem 😀
http://www.youtube.com/watch?v=iEiRf1-xdOA
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog Békés Karácsonyt minden Steelers szurkernek mára pedig egy győzelmet amit a fa alá tehetünk. 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Boldog karácsonyt minden Steelers fanatiknak! 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Boldog Karácsonyt minden Steelers fan-nak!

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Brown-nak nem sikerült túl meggyőzően az első éve, remélem belejön a srác.
Batch biztos hogy jobb lesz a múltkorinál, ahogy Soldi is mondta más ha beugrik egy adott meccsre és más ha kezdőként kocog ki a pályára úgy hogy edzésen is Ő mozgott a kezdőkkel.
Viszont Dixont nagyon szeretem, így nagyon sajnálom hogy nem Ő kezd.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Curtis Brownt IR-re tettük, John Clay rosteren.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pouncey, Sanders, Moore, és C. Brown biztosan nem játszik holnap, Woodley questionable besorolást kapott.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jogosnak tűnik, meglátjuk, remélem igazuk lesz.

***

Heath Miller Needs three receptions to surpass Hall of Famer Lynn Swann (336) for the fourth most receptions in Steelers history.

AntonioBrown Needs 16 receiving yards to reach 1,000 on the season for the first time in his career.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Batch kezd.

Ezt viszont nem értem. Minden tiszteletem Csárlié, de ha már az a terv - by Soldi -, hogy fussuk szét a Ramset, akkor a futós Dixie jobb lenne, mivel CB úgy néz ki dobni se tud már, futni meg sose tudott...kishaszi
Nálam is Dixie lenne a 2nd QB. De igazán nem tudhatjuk, hogy mi van edzésen, valószínűleg ott jobb nála, ezért Batch a 2nd QB. Addig nem is szidom ezt a döntést, amíg nem látom élesben Batchet. (A CLE meccs ilyen szempontból nem releváns, ott csak beugró volt, most viszont 2 hete vele készül a 1st offense.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Batch kezd.

Ezt viszont nem értem. Minden tiszteletem Csárlié, de ha már az a terv - by Soldi -, hogy fussuk szét a Ramset, akkor a futós Dixie jobb lenne, mivel CB úgy néz ki dobni se tud már, futni meg sose tudott...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagy valószínűséggel nem fog játszani se BB, se Pouncey, se Woodley. Moore és Sanders pedig már eddig is nyilvánvaló volt, hogy kihagyja a meccset.

Ezt a meccset Mendyvel és Redmannel szét kell futni, és ennyi. De nem szabad extraenergiákat mozgósítani erre. Akkor inkább kapjunk ki. Vagy sikerül szétfutni őket, vagy hagyjuk a francba az egészet, mert már így is túl sok a sérült és nem lesz (nagy valószínűséggel) bye weekünk, hogy rendbe jöjjünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
BoldoKarécsonyot Szaktársak! énmitmindenévben a szokásosat kérem, - gyűrűkét Benikémnek, Vugylikámnak, Valaszkámnak, Hájnszkámnak, BarnaTónicseknek és persze a törpieknek is. Mer tavaly kibaszott velem a Jézus, idén elkapom és behajtom a tavalyi lógását.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Texans kikapott, úgyhogy már "csak" a Bengals Ravens elleni győzelmére van szükség, és meglehet a bye week.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley limitáltan tréningezett, Pouncey viszont kihagyta az edzést, a többieknél nincs változás.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ben, Woodley, C. Brown, valamint Moore nem, Pouncey és Sanders limitáltan edzett.

A szurkolói Pro Bowl szavazatoknál az AFC-t és az NFC-t is figyelembe véve Ben összesítésben a 8., Wallace a 10. legtöbb voksot kapta. Saját posztján Troy és Pouncey is első helyen zárt főcsoporton belül. Utóbbit továbbra sem értem; lehet, hogy összekeverték az ikertesóval... Kizártnak tartom, hogy végül idén is Pro Bowler legyen.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.steelersdepot.com/2011/12/roger-goodell-on-james-harrison-some-players-may-not-be-able-to-adapt-to-new-rules/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+SteelersDepotBlog+%28Steelers+Depot+Blog%29

"We've always have changes in our rules and we've always identified techniques that need to be removed from the game because we feel they are unsafe for player safety."

Tapsoljuk meg roger goodell-t, a legnagyobb hazugot. Már emiatt a mondat miatt is flahoz kellen állítani, különben a hth hitek és a htc hitek nem vonatkoznának csak bizonyos emberekre, és nem lennének külön elbánásban részesítve azok, akik elkövetik.
Elég dühítő, hogy az ilyen szarrágó emberek igen magas pozíciókba juthatnak - ahol aztán kényük-kedvük szerint alakíthatják a tyúkszaros szabályaikat, illetve úgy alkalmazhatják, ahogy éppen nekik jól esik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Steelers-Christmas-Carols---Part-2-of-4/fa3b3c29-0d17-43eb-aaca-dc8d050e9d9f

Harrisonnak aztán nagyon tetszik 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Nem off ez, gyere bátran. 😊

GB-NO NFC-döntő valószínű, de persze biztosra semmi sem jelenthető ki az NFL-ben. 😊

AFC-ben pedig én PIT-BAL párosból várok vkit és ha bejutna az SD a PO-ba, akkor ő lehetne még tényező.Soldados
Nekem ez a SF egyre meggyőzőbb, Willis nélkül is nagyon durván levették a Steelers O-t (OK, BB sérült volt, de akkor is), simán el tudom képzelni, hogy megfogják valamelyik brutál offense-t, ráadásul a támadójátékuk is olyan, hogy pont képes a labdaszerzésekre épített védelmeket kordában tartani.

AFC nálam továbbra is Ravens-Steelers, csak szerintem az AFC döntő előtt össze fog jönni.somoskovig
Az SF-ben alapvetően egyetértek. Defense wins the championship. Mindössze azért nem tettem őket be, mert még rutintalannak tartom őket a PO-hoz, ráadásul valószínűleg az SB-hez mindkettőn túl kellene jutniuk, ami brutálisan nehéznek tűnik.

A Ravens-Steelers akkor jön össze hamarabb, ha Steelers mellett a 6. kiemelt is nyerne HOU-ban, ami azért nem biztos, mert sem a CIN, sem NYJ nem kiemelkedő jelenleg.Soldados
Nagyon kéne egy ilyen offense megfogásához a Po rutin, sztem nincs meg a 49-ersben, hogy ki tudják ütni a Saintset vagy minket, főleg idegenben