NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pillanatnyilag az offensünk 22. a szerzett pontokat tekintve, ezzel leggyengébb a jelenlegi biztos PO csapatok közül. Ez nem a D-n múlik.

A TO témához: az hogy a mi QB-nk sz.rul dob, vagy a WR-ek nem kapják el, nem a D hibája.Jan
Nem, általában az ellen D nagy játéka. 😉 Ez hiányzik most tőlünk. (1-4. hét Starks-mentességet és a mostani BB-sérülést leszámítva pedig nincs gondunk azzal, hogy eladjuk a labdát.)

Nem tudok mást mondani: Defense wins the championship. 22. O-val lehet SB-t nyerni, 22. D-vel nem. 😊 Ha az O-tól várod a csodát, az nem fog jönni. 😊 A D-től várd a csodát, ha SB-t akarsz. De ott sem csoda kell, csak több labdaszerzés, amire már vannak bíztató jelek az elmúlt 5 hétben. Szépen fejlődik mind a D, mind az O. Most BB sérülése miatt van egy kis törés az O felívelésében, de még mindig van 3 hét a PO-ig.

De a lényeg: Mindig akkor kaptunk ki, amikor jobb D volt az ellennél, mint nálunk. Ez így lesz a PO-ban is. 😉Soldados
Tehát igazából esélyünk sincs a super bowl megnyerésére? 😊Hurka
Ezt senki nem mondta. Főleg annak fényében, hogy a GB Defense kapcsán mindenki a semmitmondó yardok alapján kritizál, miközben ennél sokkal beszédesebb adatok is vannak. Pl a labdaszerzések száma. A Gb Def persze romlott tavalyhoz képest, de korántsem annyit, mint ahogy azt egyesek mondják vagy gondolják. A yardokról még annyit, hogy bizony ebből jó sok a garbage time-ban született ráadásul. Ugyebár a NE és GB def yardok alapján hasonló, viszont jó sokszor látva mindkettőt, az egyik szar def. (legalábbis sztem), míg a másik nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Pillanatnyilag az offensünk 22. a szerzett pontokat tekintve, ezzel leggyengébb a jelenlegi biztos PO csapatok közül. Ez nem a D-n múlik.

A TO témához: az hogy a mi QB-nk sz.rul dob, vagy a WR-ek nem kapják el, nem a D hibája.Jan
Nem, általában az ellen D nagy játéka. 😉 Ez hiányzik most tőlünk. (1-4. hét Starks-mentességet és a mostani BB-sérülést leszámítva pedig nincs gondunk azzal, hogy eladjuk a labdát.)

Nem tudok mást mondani: Defense wins the championship. 22. O-val lehet SB-t nyerni, 22. D-vel nem. 😊 Ha az O-tól várod a csodát, az nem fog jönni. 😊 A D-től várd a csodát, ha SB-t akarsz. De ott sem csoda kell, csak több labdaszerzés, amire már vannak bíztató jelek az elmúlt 5 hétben. Szépen fejlődik mind a D, mind az O. Most BB sérülése miatt van egy kis törés az O felívelésében, de még mindig van 3 hét a PO-ig.

De a lényeg: Mindig akkor kaptunk ki, amikor jobb D volt az ellennél, mint nálunk. Ez így lesz a PO-ban is. 😉Soldados
Tehát igazából esélyünk sincs a super bowl megnyerésére? 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Moore MCL sprain, valszeg nem lesz a Kosok ellen. Sanders és Pouncey viszont lehet, hogy igen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tom mi az oka, h kevés fumble-t harcolunk ki, de engem már csak ez az egy dolog zavar a D-vel kapcsolatban, az h eddig kis %-ban szedtük össze + droppoltuk az IT-ket az főleg összpontosítás kérdése (meg egy kis mázli) kérdése, de az remélhetőleg meglesz a PO-ra.Shilkor
Ami biztos, hogy ez összefüggésben van azzal, hogy kevesebb sacket szerzünk. Ami megintcsak a big playek hiányát mutatja a D-nél.

Jelenleg ismét TOP5 D-nk van, de azért vagyunk e tekintetben a BAL és az SF mögött, mert jóval-jóval kevesebb big playünk van, akár sack, akár FF, akár INT.

De még mindig van 3 hét javulni. És kell is, csak úgy lehet SB-t nyerni, mert az a rettenetesen ritka, mint a 2008-as, amikor konzisztensen az elsőtől az utolsó fordulóig a játék kinden elemében csak szuperlativuszokban lehetett beszélni a D-ről. Ez évtizedente jó, ha egy van. A normális az, amit most csinálunk, fejlődni az első fordulótól, egészen az SB-ig, ha lehetőség van rá.Soldados
igen de változtunk, LöBó májszter tök más D-t rakott idényre mint eddig, szerintem most kezdünk el alkalmazkodni a szabályváltozásokhoz meg a passhevihez. Egy - az eddigiekhez képest sokkal visszafogottabb, kevésbé agresszívebb a védelmünk. Még Harrisonon is láccik hogy elfordították a kulcsot a fejében. Kevés a sack/blitz mer elkezdünk alkalmazkodni a sokcélpontos passzolásokhoz. Ez teljesen kipördült a NE meccsen. Másrészt a D büntikről nemtom van-e stat, de próbájuk elkerülni (főleg a rohadék interferencet). A labdaszerzős D, nem mi leszünk, lehet az Öreg úgy gondolta talán potensen meghozná az árát, de mégis sokkal biztonságosabb, ez amit most játszunk. Szóval már lement a regular, nem tudom ti hogy látjátok a D változásait?sutianap
A jelenlegi D nem séma-, hanem mentalitásváltáson esett át. Nem olyan agresszív, mint 2004 óta megszokott LeBeau-egység. És ez biztos, hogy a tavalyi GB-vereség miatt van. Sokkal kevesebb a blitz, nem támadjuk annyira a LoS-t mint a korábbi években, viszont iszonyatosan feljavult a passzvédekezés.

Ennek jól láthatóan az a célja, hogy képesek legyünk a GB-, NE-, NO-féle brutál O-kat megfogni, a passzjátékukat tűrhető szinten tartani. Ez úgy tűnik az eddigi tapasztalatok alapján, hogy sikerült, s ilyen csapatok ellen reális, de legalábbis nagyobb esélyünk van a győzelemre, mint korábban, viszont a másik oldala, hogy a nyerési esélyünk romlott az olyan fizikális és brutál, korábbi Steelers D-re emlékeztető védelmekkel rendelkező csapatok ellen, mint a Frisco és a Ravens.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Kb ezt próbáltam mondani én is, de nekem nem sikerült ilyen érthetően és konkrétan összefoglalni ezt. 😊

De kb ez a lényeg, plusz amit bővebb kifejtésben írtam, hogy a fejlődést kell látni, s szerencsére látható is MINDEN területen, ahol szükségünk van még előrelépésre!Soldados
Nem tom mi az oka, h kevés fumble-t harcolunk ki, de engem már csak ez az egy dolog zavar a D-vel kapcsolatban, az h eddig kis %-ban szedtük össze + droppoltuk az IT-ket az főleg összpontosítás kérdése (meg egy kis mázli) kérdése, de az remélhetőleg meglesz a PO-ra.Shilkor
Ami biztos, hogy ez összefüggésben van azzal, hogy kevesebb sacket szerzünk. Ami megintcsak a big playek hiányát mutatja a D-nél.

Jelenleg ismét TOP5 D-nk van, de azért vagyunk e tekintetben a BAL és az SF mögött, mert jóval-jóval kevesebb big playünk van, akár sack, akár FF, akár INT.

De még mindig van 3 hét javulni. És kell is, csak úgy lehet SB-t nyerni, mert az a rettenetesen ritka, mint a 2008-as, amikor konzisztensen az elsőtől az utolsó fordulóig a játék kinden elemében csak szuperlativuszokban lehetett beszélni a D-ről. Ez évtizedente jó, ha egy van. A normális az, amit most csinálunk, fejlődni az első fordulótól, egészen az SB-ig, ha lehetőség van rá.Soldados
igen de változtunk, LöBó májszter tök más D-t rakott idényre mint eddig, szerintem most kezdünk el alkalmazkodni a szabályváltozásokhoz meg a passhevihez. Egy - az eddigiekhez képest sokkal visszafogottabb, kevésbé agresszívebb a védelmünk. Még Harrisonon is láccik hogy elfordították a kulcsot a fejében. Kevés a sack/blitz mer elkezdünk alkalmazkodni a sokcélpontos passzolásokhoz. Ez teljesen kipördült a NE meccsen. Másrészt a D büntikről nemtom van-e stat, de próbájuk elkerülni (főleg a rohadék interferencet). A labdaszerzős D, nem mi leszünk, lehet az Öreg úgy gondolta talán potensen meghozná az árát, de mégis sokkal biztonságosabb, ez amit most játszunk. Szóval már lement a regular, nem tudom ti hogy látjátok a D változásait?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hines Ward
Well...I guess now we know why!😊... This was the craizest game that I've ever been part of. What stadiums lights go out 2X in one night? I guess that's why they call it Candlestick park. Better bring some candles with you in case the lights go out!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
TO témához: 14 labdát szereztünk eddig, ami a 2. legrosszabb a ligában a New Orleans (13) mögött... Ez azért egy elit D-től kevés, igaz sokszor csak millimétereken múlott az IT. 11 fumble-t erőszakoltunk ki, ebből 4-et szereztünk meg, mind a 2 elég kevésnek tűnik, főleg az előző évekhez képest. Ha ezeken tudunk javítani a D készen áll a PO-ra és akkor... Az O-val nincs sok baj, a 25 eladott labda soknak tűnik, de egyrészt ezzel is előkelőbb helyen van mint a D, másrészt ebből 11 TO két meccsen volt (7 az első fordulóbeli rémálomnál, 4 most a féllábú BigBennel), ha ezeket nem számítjuk akkor TOP 3 NFL-szinten...Shilkor
Kb ezt próbáltam mondani én is, de nekem nem sikerült ilyen érthetően és konkrétan összefoglalni ezt. 😊

De kb ez a lényeg, plusz amit bővebb kifejtésben írtam, hogy a fejlődést kell látni, s szerencsére látható is MINDEN területen, ahol szükségünk van még előrelépésre!Soldados
Nem tom mi az oka, h kevés fumble-t harcolunk ki, de engem már csak ez az egy dolog zavar a D-vel kapcsolatban, az h eddig kis %-ban szedtük össze + droppoltuk az IT-ket az főleg összpontosítás kérdése (meg egy kis mázli) kérdése, de az remélhetőleg meglesz a PO-ra.Shilkor
Ami biztos, hogy ez összefüggésben van azzal, hogy kevesebb sacket szerzünk. Ami megintcsak a big playek hiányát mutatja a D-nél.

Jelenleg ismét TOP5 D-nk van, de azért vagyunk e tekintetben a BAL és az SF mögött, mert jóval-jóval kevesebb big playünk van, akár sack, akár FF, akár INT.

De még mindig van 3 hét javulni. És kell is, csak úgy lehet SB-t nyerni, mert az a rettenetesen ritka, mint a 2008-as, amikor konzisztensen az elsőtől az utolsó fordulóig a játék kinden elemében csak szuperlativuszokban lehetett beszélni a D-ről. Ez évtizedente jó, ha egy van. A normális az, amit most csinálunk, fejlődni az első fordulótól, egészen az SB-ig, ha lehetőség van rá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
TO témához: 14 labdát szereztünk eddig, ami a 2. legrosszabb a ligában a New Orleans (13) mögött... Ez azért egy elit D-től kevés, igaz sokszor csak millimétereken múlott az IT. 11 fumble-t erőszakoltunk ki, ebből 4-et szereztünk meg, mind a 2 elég kevésnek tűnik, főleg az előző évekhez képest. Ha ezeken tudunk javítani a D készen áll a PO-ra és akkor... Az O-val nincs sok baj, a 25 eladott labda soknak tűnik, de egyrészt ezzel is előkelőbb helyen van mint a D, másrészt ebből 11 TO két meccsen volt (7 az első fordulóbeli rémálomnál, 4 most a féllábú BigBennel), ha ezeket nem számítjuk akkor TOP 3 NFL-szinten...Shilkor
Kb ezt próbáltam mondani én is, de nekem nem sikerült ilyen érthetően és konkrétan összefoglalni ezt. 😊

De kb ez a lényeg, plusz amit bővebb kifejtésben írtam, hogy a fejlődést kell látni, s szerencsére látható is MINDEN területen, ahol szükségünk van még előrelépésre!Soldados
Nem tom mi az oka, h kevés fumble-t harcolunk ki, de engem már csak ez az egy dolog zavar a D-vel kapcsolatban, az h eddig kis %-ban szedtük össze + droppoltuk az IT-ket az főleg összpontosítás kérdése (meg egy kis mázli) kérdése, de az remélhetőleg meglesz a PO-ra.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
TO témához: 14 labdát szereztünk eddig, ami a 2. legrosszabb a ligában a New Orleans (13) mögött... Ez azért egy elit D-től kevés, igaz sokszor csak millimétereken múlott az IT. 11 fumble-t erőszakoltunk ki, ebből 4-et szereztünk meg, mind a 2 elég kevésnek tűnik, főleg az előző évekhez képest. Ha ezeken tudunk javítani a D készen áll a PO-ra és akkor... Az O-val nincs sok baj, a 25 eladott labda soknak tűnik, de egyrészt ezzel is előkelőbb helyen van mint a D, másrészt ebből 11 TO két meccsen volt (7 az első fordulóbeli rémálomnál, 4 most a féllábú BigBennel), ha ezeket nem számítjuk akkor TOP 3 NFL-szinten...Shilkor
Kb ezt próbáltam mondani én is, de nekem nem sikerült ilyen érthetően és konkrétan összefoglalni ezt. 😊

De kb ez a lényeg, plusz amit bővebb kifejtésben írtam, hogy a fejlődést kell látni, s szerencsére látható is MINDEN területen, ahol szükségünk van még előrelépésre!Soldados
Nem tom mi az oka, h kevés fumble-t harcolunk ki, de engem már csak ez az egy dolog zavar a D-vel kapcsolatban, az h eddig kis %-ban szedtük össze + droppoltuk az IT-ket az főleg összpontosítás kérdése (meg egy kis mázli) kérdése, de az remélhetőleg meglesz a PO-ra.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
TO témához: 14 labdát szereztünk eddig, ami a 2. legrosszabb a ligában a New Orleans (13) mögött... Ez azért egy elit D-től kevés, igaz sokszor csak millimétereken múlott az IT. 11 fumble-t erőszakoltunk ki, ebből 4-et szereztünk meg, mind a 2 elég kevésnek tűnik, főleg az előző évekhez képest. Ha ezeken tudunk javítani a D készen áll a PO-ra és akkor... Az O-val nincs sok baj, a 25 eladott labda soknak tűnik, de egyrészt ezzel is előkelőbb helyen van mint a D, másrészt ebből 11 TO két meccsen volt (7 az első fordulóbeli rémálomnál, 4 most a féllábú BigBennel), ha ezeket nem számítjuk akkor TOP 3 NFL-szinten...Shilkor
Kb ezt próbáltam mondani én is, de nekem nem sikerült ilyen érthetően és konkrétan összefoglalni ezt. 😊

De kb ez a lényeg, plusz amit bővebb kifejtésben írtam, hogy a fejlődést kell látni, s szerencsére látható is MINDEN területen, ahol szükségünk van még előrelépésre!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
TO témához: 14 labdát szereztünk eddig, ami a 2. legrosszabb a ligában a New Orleans (13) mögött... Ez azért egy elit D-től kevés, igaz sokszor csak millimétereken múlott az IT. 11 fumble-t erőszakoltunk ki, ebből 4-et szereztünk meg, mind a 2 elég kevésnek tűnik, főleg az előző évekhez képest. Ha ezeken tudunk javítani a D készen áll a PO-ra és akkor... Az O-val nincs sok baj, a 25 eladott labda soknak tűnik, de egyrészt ezzel is előkelőbb helyen van mint a D, másrészt ebből 11 TO két meccsen volt (7 az első fordulóbeli rémálomnál, 4 most a féllábú BigBennel), ha ezeket nem számítjuk akkor TOP 3 NFL-szinten...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pillanatnyilag az offensünk 22. a szerzett pontokat tekintve, ezzel leggyengébb a jelenlegi biztos PO csapatok közül. Ez nem a D-n múlik.

A TO témához: az hogy a mi QB-nk sz.rul dob, vagy a WR-ek nem kapják el, nem a D hibája.Jan
Nem, általában az ellen D nagy játéka. 😉 Ez hiányzik most tőlünk. (1-4. hét Starks-mentességet és a mostani BB-sérülést leszámítva pedig nincs gondunk azzal, hogy eladjuk a labdát.)

Nem tudok mást mondani: Defense wins the championship. 22. O-val lehet SB-t nyerni, 22. D-vel nem. 😊 Ha az O-tól várod a csodát, az nem fog jönni. 😊 A D-től várd a csodát, ha SB-t akarsz. De ott sem csoda kell, csak több labdaszerzés, amire már vannak bíztató jelek az elmúlt 5 hétben. Szépen fejlődik mind a D, mind az O. Most BB sérülése miatt van egy kis törés az O felívelésében, de még mindig van 3 hét a PO-ig.

De a lényeg: Mindig akkor kaptunk ki, amikor jobb D volt az ellennél, mint nálunk. Ez így lesz a PO-ban is. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Pillanatnyilag az offensünk 22. a szerzett pontokat tekintve, ezzel leggyengébb a jelenlegi biztos PO csapatok közül. Ez nem a D-n múlik.

A TO témához: az hogy a mi QB-nk sz.rul dob, vagy a WR-ek nem kapják el, nem a D hibája.Jan
Az nem,de az ellen D-je megcsinálja a picket,a mienk alig. Csak Troynak volt vagy 6-8, 2 centin múló pickje...
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Pillanatnyilag az offensünk 22. a szerzett pontokat tekintve, ezzel leggyengébb a jelenlegi biztos PO csapatok közül. Ez nem a D-n múlik.

A TO témához: az hogy a mi QB-nk sz.rul dob, vagy a WR-ek nem kapják el, nem a D hibája.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
D rangsor, engedett pontok alapján:
1. San Francisco
2. Pittsburgh
3. Baltimore
4. Houston
5. Miami

Engedett yardok alapján:
1. Pittsburgh
2. Houston
3. Baltimore
4. Jacksonville
5. San Francisco

Amit ez alapján mondhatunk: a legjobb négy D-ből egy a miénk, a másik hárommal játszottunk 4 meccset, melyeken a mérlegünk 0-4!
Nyilván mindre lehet magyarázatot találni, de ez a tény.

Amúgy teljesen korrekt, hogy 12-4 vagy 11-5 el megyünk PO-ba. De addigra vagy csodát tesznek az offensünkkel, vagy rövidke PO lesz. Én a csodatevést választanám...Jan
Defense wins the Championship! Ez ennyit mutat.

Nem kell csodát tenni. A jobb védelem fog nyerni. És mind a 4 alkalommal a jobb védelem nyert, nem a jobb Offense. 😉 A védelemtől várd a csodát, az O-nak csak le kell zárni, be kell fejezni a meccset. (Kb annyi hogy ne csináljon 1-nél több turnovert.)Soldados
Ha jól emlékszem 7, 13, 20, és 3 pontot hoztunk a vesztes meccseken. Ebből egyedül a második Ravens meccs volt a D sara.

Azt komolyan gondolod, hogy 3, 7 vagy 13 ponttal meccseket kellene nyernünk? Ilyen D nincs.Jan
Tehát a jobb D nyert. Miért is lett 7 pont? 7 turnover a válasz. Miért is lett 3 pont? 4 turnover a válasz. És a többsége az ellenfél nagyon nagy D playéből származott.

Ezalatt mi hány labdát is szereztünk? 1-et, 2-t? Pedig a HOU-t leszámítva nem túl acélos Offense-k. De nem tudtunk mit kezdeni velük, nem tudtunk gamechanging momentumokat csinálni.

De én máshogy látom alapvetően a folyamatokat. Haladunk. Eleinte 2 kardinális problémánk volt, amivel a PO-ba jutás is elképzelhetetlen lett volna: 0 volt a pass protection, szar volt a rush D. Előbbiben már elfogadható szinten vagyunk, utóbbiban már jobb is, mint elfogadható. De voltak egyéb problémáink is, ami meg az SB-kompatibilitásnak mondott ellent: nem szereztünk labdát, nem működött a futójáték. De az elmúlt hetekben (mondjuk az utóbbi 5 hetet tekintve) elkezdtünk labdákat is szerezni és bizony a futójáték is kezd megnyugtatóvá válni. Most még egy lépcső maradt: DON'T TURN THE BALL OVER! (Ezzel 1-4. Starks-mentes és a mostani BB-sérüléses hetet leszámítva nem is volt gond) Továbbá folytatni kell a fejlődést az utóbbi két kategóriában, főleg a labdaszerzésekben. Ha ezt megcsináljuk, nyerünk. Tök mindegy, hogy otthon vagy idegenben leszünk. Ez nem csoda, ez már finomhangolás.

A TOP5 D-ben egy nagy különbség van pl a SF-BAL és PIT között. Ez pedig a labdaszerzések száma. Iszonyatosan kevés labdát szerzünk, ezért jobb az SF és a BAL D. Ez döntött valamennyi meccsen.

szerk: az pedig mellékvágány már csak, hogy a 4 meccsből egy bír komoly súllyal, a 2. Ravens meccs. Miért? Az 1. BAL és a HOU meccs még az 1-4. hétben volt, amikor nem volt Starks, ennek komoly befolyása volt abban, hogy hányszor szerzett labdát az ellenfél. Az ellen D ki tudta használni a gyengeségünket, mi nem tudtuk az övéket. A mostani SF meccs pedig BB sérülése miatt kakukktojás. A 2. BAL meccs az, amit elbuktunk. És épp azon volt 20 pontunk, amivel viszont már nyerni kell.

A PO-ban nem szabad


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
D rangsor, engedett pontok alapján:
1. San Francisco
2. Pittsburgh
3. Baltimore
4. Houston
5. Miami

Engedett yardok alapján:
1. Pittsburgh
2. Houston
3. Baltimore
4. Jacksonville
5. San Francisco

Amit ez alapján mondhatunk: a legjobb négy D-ből egy a miénk, a másik hárommal játszottunk 4 meccset, melyeken a mérlegünk 0-4!
Nyilván mindre lehet magyarázatot találni, de ez a tény.

Amúgy teljesen korrekt, hogy 12-4 vagy 11-5 el megyünk PO-ba. De addigra vagy csodát tesznek az offensünkkel, vagy rövidke PO lesz. Én a csodatevést választanám...Jan
Defense wins the Championship! Ez ennyit mutat.

Nem kell csodát tenni. A jobb védelem fog nyerni. És mind a 4 alkalommal a jobb védelem nyert, nem a jobb Offense. 😉 A védelemtől várd a csodát, az O-nak csak le kell zárni, be kell fejezni a meccset. (Kb annyi hogy ne csináljon 1-nél több turnovert.)Soldados
Ha jól emlékszem 7, 13, 20, és 3 pontot hoztunk a vesztes meccseken. Ebből egyedül a második Ravens meccs volt a D sara.

Azt komolyan gondolod, hogy 3, 7 vagy 13 ponttal meccseket kellene nyernünk? Ilyen D nincs.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
D rangsor, engedett pontok alapján:
1. San Francisco
2. Pittsburgh
3. Baltimore
4. Houston
5. Miami

Engedett yardok alapján:
1. Pittsburgh
2. Houston
3. Baltimore
4. Jacksonville
5. San Francisco

Amit ez alapján mondhatunk: a legjobb négy D-ből egy a miénk, a másik hárommal játszottunk 4 meccset, melyeken a mérlegünk 0-4!
Nyilván mindre lehet magyarázatot találni, de ez a tény.

Amúgy teljesen korrekt, hogy 12-4 vagy 11-5 el megyünk PO-ba. De addigra vagy csodát tesznek az offensünkkel, vagy rövidke PO lesz. Én a csodatevést választanám...Jan
Defense wins the Championship! Ez ennyit mutat.

Nem kell csodát tenni. A jobb védelem fog nyerni. És mind a 4 alkalommal a jobb védelem nyert, nem a jobb Offense. 😉 A védelemtől várd a csodát, az O-nak csak le kell zárni, be kell fejezni a meccset. (Kb annyi hogy ne csináljon 1-nél több turnovert.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amit ez alapján mondhatunk: a legjobb négy D-ből egy a miénk, a másik hárommal játszottunk 4 meccset, melyeken a mérlegünk 0-4!
Nyilván mindre lehet magyarázatot találni, de ez a tény. Jan
A négy vereségetekből három idegenben volt. (Sok mutatótokban szignifikáns a különbség otthon-idegenben bontásnál. S a Def-nél is!) Ezért lett volna fontos Nektek a tegnapi W a pihenésen és a csoportbajnoki cím mellett.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
D rangsor, engedett pontok alapján:
1. San Francisco
2. Pittsburgh
3. Baltimore
4. Houston
5. Miami

Engedett yardok alapján:
1. Pittsburgh
2. Houston
3. Baltimore
4. Jacksonville
5. San Francisco

Amit ez alapján mondhatunk: a legjobb négy D-ből egy a miénk, a másik hárommal játszottunk 4 meccset, melyeken a mérlegünk 0-4!
Nyilván mindre lehet magyarázatot találni, de ez a tény.

Amúgy teljesen korrekt, hogy 12-4 vagy 11-5 el megyünk PO-ba. De addigra vagy csodát tesznek az offensünkkel, vagy rövidke PO lesz. Én a csodatevést választanám...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
BigBen-t eddig is nagyon bírtam de tegnap erre csak rátett. Ez AZ irányító! Lehet valaki lézerpontos, ágyukező, kétlábon járó playbook ez a tulajdonság ami Bennek van aranyat ér, statisztikákban ez nem mutatkozik meg de ő az egyik legnagyobb irányító akit valaha játszani láttam.JayB
Gyanítom te vagy ezzel így, meg mi itt a Steelers topikban, oszt Sanyi😊)kishaszi
Most ebben az esetben én vagyok (oszt' még) Sanyi! 😊 De, statisztikákban is megmutatkozik btw.

Tomlin pedig ha komolyan gondolta, és BigBen mégis menne, akkor elé állítja a DL-t, ha ki tudja őket cselezni, akkor mehet dobálni. Természetes, hogy egy játékos a meccs hevében nem foglalkozik semmivel a játékon kívül. A HC meg nem véletlenül hoz meg (távlati) döntéseket játékossal, mérkőzéssel kapcsolatban.
Miért és hogyan került az egész nyilvánosságra?!
(Ne legyen belőle semmi heves vita! Ha Tomlin eddig a szememben 100 %-os HC volt, akkor ez most lecsökkent 99,9 %-ra. Nem ér ennyit 0,1 %.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Inkább ezt nézzétek, Hoke ismét nagyon élvezte.

http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Steelers-Christmas-Carols---Part-1-of-4/7a519b9c-2374-4072-80ce-79a9d14483dbpolamalu
Úgy látom,Ziggy megirigyelte Ward szereplését a DWTH-ban,és indulni akar...😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
BigBen-t eddig is nagyon bírtam de tegnap erre csak rátett. Ez AZ irányító! Lehet valaki lézerpontos, ágyukező, kétlábon járó playbook ez a tulajdonság ami Bennek van aranyat ér, statisztikákban ez nem mutatkozik meg de ő az egyik legnagyobb irányító akit valaha játszani láttam.JayB
Gyanítom te vagy ezzel így, meg mi itt a Steelers topikban, oszt Sanyi😊)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 902
BigBen-t eddig is nagyon bírtam de tegnap erre csak rátett. Ez AZ irányító! Lehet valaki lézerpontos, ágyukező, kétlábon járó playbook ez a tulajdonság ami Bennek van aranyat ér, statisztikákban ez nem mutatkozik meg de ő az egyik legnagyobb irányító akit valaha játszani láttam.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Egyedül azért vagyok csalódott, mert mi az ilyen meccseket hozni szoktuk amolyan stílörszes módon.Szokol
Valóban, de olyankor az a láb, vagy az egész ember, legalább 70 %-os állapotban van. Tegnap, ma, max40-45%-os állapotban volt, csak a mentális ereje és a fájdalomcsillapítók tartották a lábán. Biztos vagyok benne, hogy a rossz döntésekben is volt szerepe ennek, de valahogy mégsem haragszom rá, sőt az egész csapatra sem, mert ez a hozzáállás tetszik nagyon. Nagyjából mint a Gyalog Galoppban a fekete lovag. Kiegyezünk egy döntetlenben? Fut a gyáva 😀
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Egyedül azért vagyok csalódott, mert mi az ilyen meccseket hozni szoktuk amolyan stílörszes módon.