NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
parker39 34
http://www.youtube.com/results?search_query=america%27s+game+steelers&oq=America%27s+Game&aq=7&aqi=g10&aql=&gs_sm=c&gs_upl=1855l1855l0l4537l1l1l0l0l0l0l149l149l0.1l1l0
Gondolom már volt de nekem újdonság. 😊

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tomlin nem akarta visszaküldeni Bent a negyedik negyedben, de ő ragaszkodott hozzá.

Moore a Rams ellen biztosan nem játszik, úgyhogy valószínűleg jön rosterre Clay. Woodley-t nem sérülés miatt, csak elővigyázatosságból hozták le.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Inkább ezt nézzétek, Hoke ismét nagyon élvezte.

http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Steelers-Christmas-Carols---Part-1-of-4/7a519b9c-2374-4072-80ce-79a9d14483db
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ezt figyuzzátok: http://videa.hu/videok/film-animacio/a-sotet-lovag-felemelkedes-anne-hathaway-christian-bale-HHoitiMdDF5fiFxochvs
Iktriad linkelte tegnap.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
ezt figyuzzátok: http://videa.hu/videok/film-animacio/a-sotet-lovag-felemelkedes-anne-hathaway-christian-bale-HHoitiMdDF5fiFxochvs
Már értem Reed indokát, ha a filmesek így feltúrják a gyepet persze, hogy nem lehet pontosan rúgni 😀
több mint 12 éve
chvs 86
ezt figyuzzátok: http://videa.hu/videok/film-animacio/a-sotet-lovag-felemelkedes-anne-hathaway-christian-bale-HHoitiMdDF5fiFxo
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A
Továbbá nem kennék semmit a game planre. Ben nem dobált jól. Ha 3 ember közé dobja, az azt jelenti, hogy van olyan, aki single coverage-ben van. BB rossz célpontokat választott és rosszul is dobott. Ennyi.
Soldados
Mindössze annyit nem veszel figyelembe, hogy egy lába volt, más baj nincs- Ilyen szituban sem fizikailag, sem mentálisan nincs időd arra, hogy "kényelmesen" körbenézz, ahogy szokta Ben, tudván, ha gáz van, akkor legfeljebb kitáncol a zsebből és keres új célpontot. Örült, hogy szabadulhatott a labdától, hisz tudta, ha ráesnek mondjuk - ami normál esetben szimpla knock down, nem túl sok kockázattal -, akkor annyi. Ettől függetlenül a 2. és 3. pick az övé volt egyértelműen, nem volt jó, de nem is kellett volna erőltetni egész meccsen. Szemmel láthatóan nem ment.kishaszi
Pedig nem egyszer kényelmesen körbenézhetett (amíg a nagy hátrány miatt nem vált természetszerűleg kiszámíthatóvá a playhívás), s épp az egyik ilyenből jött a pick. BB rossz döntéseket hozott, rossz célpontokat választott és rosszul is dobott. Ez benne volt, nem jött be a kockáztatás. Para nincs, mindenki pihenhet, 99%, hogy 5. seed leszünk akár 2 L-lel, vagy 2 W-vel is, szal mindegy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
A lényeg hogy nem sérült rá, azon rimánkodtam a végén hogy mi a pöcsnek játszik még egyáltalán?
Nagyjából minden dropbackjét a földön végezte, ki lettünk véreztetve a végén, semmi értelme nem volt őt faragtatni 17pontos hátránynál.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A
Továbbá nem kennék semmit a game planre. Ben nem dobált jól. Ha 3 ember közé dobja, az azt jelenti, hogy van olyan, aki single coverage-ben van. BB rossz célpontokat választott és rosszul is dobott. Ennyi.
Soldados
Mindössze annyit nem veszel figyelembe, hogy egy lába volt, más baj nincs- Ilyen szituban sem fizikailag, sem mentálisan nincs időd arra, hogy "kényelmesen" körbenézz, ahogy szokta Ben, tudván, ha gáz van, akkor legfeljebb kitáncol a zsebből és keres új célpontot. Örült, hogy szabadulhatott a labdától, hisz tudta, ha ráesnek mondjuk - ami normál esetben szimpla knock down, nem túl sok kockázattal -, akkor annyi. Ettől függetlenül a 2. és 3. pick az övé volt egyértelműen, nem volt jó, de nem is kellett volna erőltetni egész meccsen. Szemmel láthatóan nem ment.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Továbbá nincs olyan ember az OL-ben, aki minden meccsen kezdett volna (ebben unikum vagyunk az NFL-ben 😀 😀), a tegnapi volt a 8. felállása.Soldados
ilyenből mondjuk szerintem nálunk is egy van 😀

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
És a liga történetében sem hiszem, hogy ilyen rettenetes TO mutatóval bárki PO-ba jutott volna 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miller lett a klub történetének legtöbb elkapását jegyző TE-je. Továbbá nincs olyan ember az OL-ben, aki minden meccsen kezdett volna (ebben unikum vagyunk az NFL-ben 😀 😀), a tegnapi volt a 8. felállása.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Penetránsan szarok voltunk meg kell hagyni, az uccsó 2percen el is bubukáltam még a délutáni ismétlést nézve is 😂
Nem fogom én se a bírókra de pl az a Timmons féle fölugrok-leesek mert blokkolni akarok first down... ennyi erővel minden 3. kicket lehetne zászlóval jutalmazni 😊 De mindegy, hagyjuk is mert nem ezen múlt.
BB-nek helyre kéne jönnie, Harrison köv meccsen már lesz, meglássuk mi sül ki ebből januárra.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az OL jó volt. Amíg nem voltunk nagy hátrányban simán jó volt, aztán amikor a nagy hátrány miatt gyors drive-okra és közepes/nagy passzok kellettek volna, jelentősen könnyebb a D playolvasása, akkor jöttek is a hatékony blitzpackage-k. De ez nem az OL hibája.

Továbbá nem kennék semmit a game planre. Ben nem dobált jól. Ha 3 ember közé dobja, az azt jelenti, hogy van olyan, aki single coverage-ben van. BB rossz célpontokat választott és rosszul is dobott. Ennyi.

Pihenjen, innen teljesen mindegy a hátralévő 2 meccs, mindenki épüljön fel, aztán jöhet a PO.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azé mondtam h már a múlt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hát... a bírók is benne voltak, de szimplán csak szarok voltunk.tenorx
Nem fogok semmit a bírókra, mert nem azon múlt, csak rühellem, hogy folyamatosan kettős mérce van velünk szemben, overall.

Gravedigger: igen, érdekes, hogy a fal milyen kétarcú volt és most úgy, hogy az elsőben voltak jobbak, aztán összeomlás.

Mondjuk én félidő után se játszattam volna Bent, de nem én vagyok az edző. (mondjuk volt két olyan Wallace és Brown route, ahol simán 70 yardos TD lett volna, ha BB el tudja rendesen dobni a lasztit, szóval egy egészséges BB-vel sztem meg lett volna, de ez meg már a múlt.)kishaszi
A sportban és az életben a HA kezdetű mondatoknak nincs sok értelme, azonban csak 20%-al kellet volna jobb legyen Ben lába. Sztem kb 40%-os állapotban volt, ezért nem ment. Hibáztatni nem hibáztatok, mert én mint edző ugyanezt húztam volna. Ebből is tanulni kell. Egyébkét a végén én 12-4-et tippeltem, csak miattam kaptak ki.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát... a bírók is benne voltak, de szimplán csak szarok voltunk.tenorx
Nem fogok semmit a bírókra, mert nem azon múlt, csak rühellem, hogy folyamatosan kettős mérce van velünk szemben, overall.

Gravedigger: igen, érdekes, hogy a fal milyen kétarcú volt és most úgy, hogy az elsőben voltak jobbak, aztán összeomlás.

Mondjuk én félidő után se játszattam volna Bent, de nem én vagyok az edző. (mondjuk volt két olyan Wallace és Brown route, ahol simán 70 yardos TD lett volna, ha BB el tudja rendesen dobni a lasztit, szóval egy egészséges BB-vel sztem meg lett volna, de ez meg már a múlt.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Megpróbáltuk, nem ment, valószínűleg marad a wild card. Még ha a csoportot meg is nyernénk, a pihenőhéthez a Texans Colts vagy Titans elleni veresége is kellene. A legfontosabb, hogy a PO megvan.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezért kár volt játszatni Bent. Nem is tudom mikor dobált ennyire rosszul utoljára.
Pihenjen most már, legyen WC, 15 hónap alatt csak rendbe jön a lába, addig meg talán végre Ariansék is képesek lesznek olyan routeokat kitalálni, ahol lez üres elkapó, mert azért remélem láttuk, hogy rendszerint mindig 3 ember közé kellett végül bedobnia Bennek...kishaszi
Azért ebben az is benne volt hogy mig az első félidőben nagyon jól tartott a Steelers fal, a második félidőre teljesen összeestek, és igy könnyű volt Smith-éknek kihasználni azt hogy még BR bokája is sérült. Különben voltak azért érdekes birói itéletek ezen a tegnapi meccsen...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát... a bírók is benne voltak, de szimplán csak szarok voltunk.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk azt valaki magyarázza már el, hogy sisakkal telibebasszák Brownt mellkason. Tegnap Bradyt ugyanígy. Mindkettő zászló nélküli eset. Tavaly ugyanezért tiltották el Harrisont....
Meg volt olyan late hit a sérült Big Benen, amit ha Harrison, Clark, Polamalu, Farrior, vagy Woodley csinál, akkor 15 yard UR penalty autó first, meg 15K pénzbünti lett volna. Nem ezen múlott, nagyon jó ez a SF védelem, de akkor is megbaszhatják a bírók.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezért kár volt játszatni Bent. Nem is tudom mikor dobált ennyire rosszul utoljára.
Pihenjen most már, legyen WC, 15 hónap alatt csak rendbe jön a lába, addig meg talán végre Ariansék is képesek lesznek olyan routeokat kitalálni, ahol lez üres elkapó, mert azért remélem láttuk, hogy rendszerint mindig 3 ember közé kellett végül bedobnia Bennek...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
BB gyenge volt, de meg kellett próbálni. Most viszont már azt hiszem, hagyni kell a francba a divelsőséget, aki sérült az pihenjen, elvileg így is nyerni kéne a Rams ellen, de ha kikapunk, akkor sincs semmi, marad az 5. seed. Ha pedig nyerünk, várhatjuk a csodát az utolsó fordulóban a Cincytől.Soldados
Igen ez az utolsó előtti szalmaszál volt. Igazából küzdésből jeles mindenkinek, sajnos ez ennyire volt elég. Nagyjából 60%-os volt az a láb, legalább 80% kellett volna. A Ramset le kell mosni, nincs mese. A végén a Browns azért kicsit nehezebb lesz, de a világ nem dől össze egy vereségtől ott már. Még jól is jöhet mert a WC körben nagyon paprikás lenne a társulat. Addig meg pihenni regenerálódni.polamalu
A Bengals még küzd a WC helyért így még majdnem bármi lehet.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
BB gyenge volt, de meg kellett próbálni. Most viszont már azt hiszem, hagyni kell a francba a divelsőséget, aki sérült az pihenjen, elvileg így is nyerni kéne a Rams ellen, de ha kikapunk, akkor sincs semmi, marad az 5. seed. Ha pedig nyerünk, várhatjuk a csodát az utolsó fordulóban a Cincytől.Soldados
Igen ez az utolsó előtti szalmaszál volt. Igazából küzdésből jeles mindenkinek, sajnos ez ennyire volt elég. Nagyjából 60%-os volt az a láb, legalább 80% kellett volna. A Ramset le kell mosni, nincs mese. A végén a Browns azért kicsit nehezebb lesz, de a világ nem dől össze egy vereségtől ott már. Még jól is jöhet mert a WC körben nagyon paprikás lenne a társulat. Addig meg pihenni regenerálódni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB gyenge volt, de meg kellett próbálni. Most viszont már azt hiszem, hagyni kell a francba a divelsőséget, aki sérült az pihenjen, elvileg így is nyerni kéne a Rams ellen, de ha kikapunk, akkor sincs semmi, marad az 5. seed. Ha pedig nyerünk, várhatjuk a csodát az utolsó fordulóban a Cincytől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!