NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2004-ben megvertük őket TB-vel is. 😊 De amúgy igazad van, viszont én nem is azt mondtam, hogy elkenjük őket, hanem azt, hogy összességében nálam nincsenek TOP3-ban. Ettől még nekünk nem fekszenek, tehát minket mondjuk megvernek, de nekik több olyan csapat van, amelyekkel gondjuk lesz, mint nekünk.Soldados
Vágom h 1x, de az sovánka, és értem amit mondasz, de valamit nagyon el kell találni, ha PO-ban találkozik a csapat adott esetbe, mert Belicsít mindig odapirít nekünk TB-vel, akármekkora király is a védelmünk. Mumus egyértelműen.kishaszi
Jaja. És nem a védelemtől kell várni a csodát ellenük, mert a Steel Curtain 2.0-nak egyértelműen ez az egyetlen csapat, amellyel nem tud mit kezdeni. Ha a Patset meg akarjuk verni, akkor az O-nak meg megvernie a Patset. Én erre látok esélyt most már, mert az O évről évre javulást mutat.Soldados
Meg a Pats D is csak romlik évről évre, én most nem félek tőlük bevallom. Szerintem idén egyértelműen mi vagyunk a team to beat.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Ben több mint 150-es passer ratinget dobott össze. A múlt hét 140 felett volt. Nem olyan rossz mutatók, reménykedjünk, hogy a szezonban is megmaradnak ilyen szépnek és október novemberben már mint MVP esélyest emlegetik. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hát, azért a Patset sztem nem vertük még meg, ha bRady játszott . . . velük csk ez az egyetlen apró bajocskakishaszi
2004-ben megvertük őket TB-vel is. 😊 De amúgy igazad van, viszont én nem is azt mondtam, hogy elkenjük őket, hanem azt, hogy összességében nálam nincsenek TOP3-ban. Ettől még nekünk nem fekszenek, tehát minket mondjuk megvernek, de nekik több olyan csapat van, amelyekkel gondjuk lesz, mint nekünk.Soldados
Vágom h 1x, de az sovánka, és értem amit mondasz, de valamit nagyon el kell találni, ha PO-ban találkozik a csapat adott esetbe, mert Belicsít mindig odapirít nekünk TB-vel, akármekkora király is a védelmünk. Mumus egyértelműen.kishaszi
Jaja. És nem a védelemtől kell várni a csodát ellenük, mert a Steel Curtain 2.0-nak egyértelműen ez az egyetlen csapat, amellyel nem tud mit kezdeni. Ha a Patset meg akarjuk verni, akkor az O-nak meg megvernie a Patset. Én erre látok esélyt most már, mert az O évről évre javulást mutat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát, azért a Patset sztem nem vertük még meg, ha bRady játszott . . . velük csk ez az egyetlen apró bajocskakishaszi
2004-ben megvertük őket TB-vel is. 😊 De amúgy igazad van, viszont én nem is azt mondtam, hogy elkenjük őket, hanem azt, hogy összességében nálam nincsenek TOP3-ban. Ettől még nekünk nem fekszenek, tehát minket mondjuk megvernek, de nekik több olyan csapat van, amelyekkel gondjuk lesz, mint nekünk.Soldados
Vágom h 1x, de az sovánka, és értem amit mondasz, de valamit nagyon el kell találni, ha PO-ban találkozik a csapat adott esetbe, mert Belicsít mindig odapirít nekünk TB-vel, akármekkora király is a védelmünk. Mumus egyértelműen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hihetetlen, hogy mennyire jól húztunk WReket. Ez a Wallace-Sanders-Brown hármas most úgy kb. 10 évre oldotta csak meg a dolgokat.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tudom, hogy ilyenkor játszanak a kezdőink, de pl azt nem igazán figyeltem hogy az ellen is a legjobb felállásával volt-e fent, amikor mi sziporkáztunk?Jan
A Falcons-nál is az első félidőben játszottak a kezdők, és pl. az Eagles-meccsen is Vick dobott három interceptiont.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
(Amúgy a rövidített felkészülés egyértelműen a veterán, hosszú évek óta együtt játszó csapatoknak kedvez)
Soldados
Kurva sokat gondolkoztam,hogy mi lehet a jó formánk oka.
És ide kellett jönnöm,hogy rájöjjek. 😉
Nagyon igazad van,nálunk 3ember új a kezdőben.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados, ne már! Ne kezdjünk egy előszezon meccs után SB-ozni. Jól sikerült, nyilván. De attól, hogy egy kvázi edzőmeccsen jól játszottak a kezdők, meg általában véve sok minden bejött, még senki nem lett egyértelmű SB esélyes.

Tavaly ez volt a 49ers-el, idén meg (2 hétig) az Eagles volt a legnagyobb SB várományos. 😉 Először szerintem várjuk meg, hogy bejutunk-e a PO-ba. Mert addig lesz 16, a tegnapitól teljesen különböző meccs.Jan
A 3. PS-meccs első félideje éles meccs szimuláció. És egy jó csapat ellen, nagyon jók voltunk. Ez azt mutatta meg, hogy a Steelers az idény egyik esélyese. De ez pont annyit ér, mint minden idény előtti esélylatolgatás. De ezt utána a pályán is bizonyítani kell, viszont ez a teljesítmény több mint bíztató volt, s ezáltal úgy vágunk neki az idénynek, mint az egyik TOP-favorit capat.Soldados
Tudom, hogy ilyenkor játszanak a kezdőink, de pl azt nem igazán figyeltem hogy az ellen is a legjobb felállásával volt-e fent, amikor mi sziporkáztunk?

Illetve tudod hogy van aki ellen megy, mert fekszik nekünk a stílusuk, vagy a döntő matchupok nekünk kedveznek. A Brady-féle passzjáték meg évek óta megfekszi a gyomrunkat, akkor is, amikor egyébként a D jó formában van.

Szóval tegnap jók voltunk egy bizonyos csapat ellen, ebből nyilván le lehet vonni pár következtetést a csapat aktuális felkészüléséről, de nem kéne túllihegni a dolgot.

Ezzel együtt egyetértek azzal, hogy biztató amit láttunk, és a pillanatnyi forma alapján a jobb csapatok között vagyunk.Jan
A Falconsnál is a legjobbak voltak fennt. És a Falcons értékmérő csapat. Abszolút bíztató volt, amit láttunk, ráadásul nem sorolnám abba a kategóriába, ami feltétlenül fekszik nekünk. Túllihegésről nincs szó, csak annyit mondtam, hogy a szezont TOPfavoritként kezdjük, mert nagyon nagy formát mutatunk. (Amúgy a rövidített felkészülés egyértelműen a veterán, hosszú évek óta együtt játszó csapatoknak kedvez)

A Pats ránk veszélyes, de nekik több csapat ellen lehet/lesz gondjuk, mint nekünk. Ugyanúgy, mint tavaly. De ha O-ban sikerült előrelépni, akkor sztem a Pats-átok is megtörhet idén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
A legjobb szó a tegnapi teljesítményre: nagyon bíztató. Ez alapján egyértelmű SB-esélyes a csapat.Soldados
Soldados, ne már! Ne kezdjünk egy előszezon meccs után SB-ozni. Jól sikerült, nyilván. De attól, hogy egy kvázi edzőmeccsen jól játszottak a kezdők, meg általában véve sok minden bejött, még senki nem lett egyértelmű SB esélyes.

Tavaly ez volt a 49ers-el, idén meg (2 hétig) az Eagles volt a legnagyobb SB várományos. 😉 Először szerintem várjuk meg, hogy bejutunk-e a PO-ba. Mert addig lesz 16, a tegnapitól teljesen különböző meccs.Jan
A 3. PS-meccs első félideje éles meccs szimuláció. És egy jó csapat ellen, nagyon jók voltunk. Ez azt mutatta meg, hogy a Steelers az idény egyik esélyese. De ez pont annyit ér, mint minden idény előtti esélylatolgatás. De ezt utána a pályán is bizonyítani kell, viszont ez a teljesítmény több mint bíztató volt, s ezáltal úgy vágunk neki az idénynek, mint az egyik TOP-favorit capat.Soldados
Tudom, hogy ilyenkor játszanak a kezdőink, de pl azt nem igazán figyeltem hogy az ellen is a legjobb felállásával volt-e fent, amikor mi sziporkáztunk?

Illetve tudod hogy van aki ellen megy, mert fekszik nekünk a stílusuk, vagy a döntő matchupok nekünk kedveznek. A Brady-féle passzjáték meg évek óta megfekszi a gyomrunkat, akkor is, amikor egyébként a D jó formában van.

Szóval tegnap jók voltunk egy bizonyos csapat ellen, ebből nyilván le lehet vonni pár következtetést a csapat aktuális felkészüléséről, de nem kéne túllihegni a dolgot.

Ezzel együtt egyetértek azzal, hogy biztató amit láttunk, és a pillanatnyi forma alapján a jobb csapatok között vagyunk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A legjobb szó a tegnapi teljesítményre: nagyon bíztató. Ez alapján egyértelmű SB-esélyes a csapat.Soldados
Soldados, ne már! Ne kezdjünk egy előszezon meccs után SB-ozni. Jól sikerült, nyilván. De attól, hogy egy kvázi edzőmeccsen jól játszottak a kezdők, meg általában véve sok minden bejött, még senki nem lett egyértelmű SB esélyes.

Tavaly ez volt a 49ers-el, idén meg (2 hétig) az Eagles volt a legnagyobb SB várományos. 😉 Először szerintem várjuk meg, hogy bejutunk-e a PO-ba. Mert addig lesz 16, a tegnapitól teljesen különböző meccs.Jan
A 3. PS-meccs első félideje éles meccs szimuláció. És egy jó csapat ellen, nagyon jók voltunk. Ez azt mutatta meg, hogy a Steelers az idény egyik esélyese. De ez pont annyit ér, mint minden idény előtti esélylatolgatás. De ezt utána a pályán is bizonyítani kell, viszont ez a teljesítmény több mint bíztató volt, s ezáltal úgy vágunk neki az idénynek, mint az egyik TOP-favorit capat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Engem is az foglalkoztat leginkább, hogy ez most valami altatás, most majd mindenki TOniora fog figyelni és elővesszük újra Mikeot, vagy mitosz . . .kishaszi
yess, ez az Aarians-féle tente baba, Millerel eggyütt edugjuk a sötétsarokba az első meccsig


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hát, azért a Patset sztem nem vertük még meg, ha bRady játszott . . . velük csk ez az egyetlen apró bajocskakishaszi
2004-ben megvertük őket TB-vel is. 😊 De amúgy igazad van, viszont én nem is azt mondtam, hogy elkenjük őket, hanem azt, hogy összességében nálam nincsenek TOP3-ban. Ettől még nekünk nem fekszenek, tehát minket mondjuk megvernek, de nekik több olyan csapat van, amelyekkel gondjuk lesz, mint nekünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A meccs előtt emlegetett no-huddle-ből nem láttunk semmit, talán majd a Panthers ellen. Most már tényleg csak az a fontos, hogy ne sérüljön meg senki, engem ez a két meccs meggyőzött arról, hogy SB-esélyes csapatunk van.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
A legjobb szó a tegnapi teljesítményre: nagyon bíztató. Ez alapján egyértelmű SB-esélyes a csapat.Soldados
Soldados, ne már! Ne kezdjünk egy előszezon meccs után SB-ozni. Jól sikerült, nyilván. De attól, hogy egy kvázi edzőmeccsen jól játszottak a kezdők, meg általában véve sok minden bejött, még senki nem lett egyértelmű SB esélyes.

Tavaly ez volt a 49ers-el, idén meg (2 hétig) az Eagles volt a legnagyobb SB várományos. 😉 Először szerintem várjuk meg, hogy bejutunk-e a PO-ba. Mert addig lesz 16, a tegnapitól teljesen különböző meccs.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Engem is az foglalkoztat leginkább, hogy ez most valami altatás, most majd mindenki TOniora fog figyelni és elővesszük újra Mikeot, vagy mitosz . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
A tegnapi, mai, meccset még csak összefoglalóban láttam, de tetszett a látvány😀. Az AFC-ről. Nekem hasonló a véleményem mint Soldinak. Az is igaz, hogy Bradyvel még nem vertük őket, azért az AFC top 3 szerintem inkább Jets, mi, talán még a Ravens (lehet idén nem fognak beleférni) sztem utána jön csak a Pats. Leftyt sajnálom, de így a QB kérdés eldőlt és a keretnél is a szűkítésben könyebb döntéseket hozni. Tetszett Brown gyorsasága, sztem fejlődött és gyorsabb mint tavaly. Mike B.W. nem sokat volt fent? 1 elkapása volt csak. Vagy annyira fogták, hogy nem is ment felé labda? Timmons fantasztikus volt, kár, hogy nem lett pick six. Ami még tetszett az összefoglalóknál az Dixon-Dwyer futás és Dixon blokkja. Szépen csinálták.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én egyáltalán nem félek a Patstől. Minden évben elmondják, hogy így favoritok, úgy favoritok, de csak azért mert az elmúlt 10 évben nyertek 3 gyűrűt és minden off-seasonban odamegy vagy vmi kiöregedett sztár, vagy vmi tehetséges, ámde annál renitensebb f.sz, s így van miért hype-olni őket. Valójában az a keret sztem nincs TOP3-ban az AFC-ben.Soldados
Nem tudom.
Nálam AFCben Steelers és Pats a top és Texans lehet a meglepi.
NFCben Packers és Falcons a top és Tampa lehet a meglepi.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát, azért a Patset sztem nem vertük még meg, ha bRady játszott . . . velük csk ez az egyetlen apró bajocska

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én egyáltalán nem félek a Patstől. Minden évben elmondják, hogy így favoritok, úgy favoritok, de csak azért mert az elmúlt 10 évben nyertek 3 gyűrűt és minden off-seasonban odamegy vagy vmi kiöregedett sztár, vagy vmi tehetséges, ámde annál renitensebb f.sz, s így van miért hype-olni őket. Valójában az a keret sztem nincs TOP3-ban az AFC-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A legjobb szó a tegnapi teljesítményre: nagyon bíztató. Ez alapján egyértelmű SB-esélyes a csapat.Soldados
Ha a tegnapit nézzük akkor Steelers-Lions SB lesz. 😀
(Ha a realitást,akkor mi POba sem jutunk a Pats meg döntőzik veletek.)

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sima győzelem ezúttal is, Big Ben 11/16, 214 yard, 2 TD, Brown megint rátett egy lapáttal, 4 elkapásból 137 yard, közte egy 77 és egy 44 yardos touchdown.

Tomlin is megerősítette, hogy Leftwich keze eltört, a Dixon-Batch QB-kérdés ezzel lezárva. :/ A többi sérülés (Pouncey, Lewis, Hampton) elvileg nem vészes.vassadi
Brown is Digest Player of Week
www.steelers.com

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A legjobb szó a tegnapi teljesítményre: nagyon bíztató. Ez alapján egyértelmű SB-esélyes a csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sima győzelem ezúttal is, Big Ben 11/16, 214 yard, 2 TD, Brown megint rátett egy lapáttal, 4 elkapásból 137 yard, közte egy 77 és egy 44 yardos touchdown.

Tomlin is megerősítette, hogy Leftwich keze eltört, a Dixon-Batch QB-kérdés ezzel lezárva. :/ A többi sérülés (Pouncey, Lewis, Hampton) elvileg nem vészes.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Vki á tudná lüökni az eagles elleni meccs torrentjét? Úgy néz ki olyan rég töltöttem 10 méteresről, hogy már nem él a tracker oldal regisztrációm, és nem is enged már bekishaszi
Írtam pm-et.

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Vki á tudná lüökni az eagles elleni meccs torrentjét? Úgy néz ki olyan rég töltöttem 10 méteresről, hogy már nem él a tracker oldal regisztrációm, és nem is enged már bekishaszi
Hali, ha leírod, hogy hogyan csináljam. Nem vagyok egy guru, a mikrotorrentben valahol benne van a torrentfájl? Vagy a cookiek közt? A video az megvan, de mivel az nem megy át azzal nem vagy előrébb 😀